Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Казах ти, че лично аз ще посея семето на съмнението за фейк личността ти и вече се наслаждавам на резултата.
Единственото семе, което можеш да посееш, е онова в анала ти, когато най-накрая се отдадеш на истинската си същност и жажда! Отпусни я тая душа, тънковежди, стига губи ценно време от и без друго краткия живот, да истерясваш по Деса във фейсбуци, форуми, анкети и ранг листи! Дишай дълбоко, жената я въртят със старите хитове по морето, хората ги пеят като нови, има си там участия и си храни семейството! Вземи сега се заеми със себе си, веждите си, личния си живот, иди на почивка, отвори някой сайт за запознанства, забий нещо, напий се в някоя квартална кръчма и поръчвай! Да се сбиеш не можеш, защото са ти меки китките, но животът наистина е само един и трябва да се живее! Още си млад, а вече звучиш като недоволна и тъжна лелка! Бясно карай, на червено, направи нещо откачено и после се върни да ни разкажеш! Никой няма да иска да му доказваш! А аз искрено ще се радвам за теб!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Дишай дълбоко, жената я въртят със старите хитове по морето, хората ги пеят като нови, има си там участия и си храни семейството!

 

Not so good news for Kammy fans.

 

Май "Луда по тебе" и "Защо повярвах" са писнали на хората вече. И не е учудващо, те побъркаха народа да го облъчват с тия песни едно 15 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига вече с тези скандали и заяждания на личностна основа. Спорете си на ЛС и не занимавайте всички. Това е чалга форум, а не “Искрено и лично”. Къде са модераторите?

 

П.с. Харесвам фолклорните песни на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Not so good news for Kammy fans.

 

Май "Луда по тебе" и "Защо повярвах" са писнали на хората вече. И не е учудващо, те побъркаха народа да го облъчват с тия песни едно 15 години.

Действително бях озадачена, че не ги чух абсолютно никъде! "Защо повярвах" е просто задължителна към 3:30 - 4 часа във всяко софийско заведение, "Луда по тебе" и нея я късат уж тук. От Камелия въртят само "Дразни ме" по морето, а "Мъжете всичко искат", "Две сърца", "Бели нощи" /ремикс/ и "Казваш, че ме обичаш" са единствените ретро песни, освен тези на Слави и Азис, които се котират, по мои тазгодишни наблюдения. На дуета с Азо настана някаква истерия, все едно е актуален хит, още с "мангава тут мангава".

Изобщо, с ретро песните в чалготеките се случва нещо - аз мислех едни песни от тях за хитове, а то... Никога не съм обръщала внимание, например, на "В джаза" и "Пружината" на Слави, а по реакцията, която видях, са били явно стабилни тупалки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко хубава музика

 

линк

Супер якото се е получило, евала. :1000 (30): Качеството е доста добро, не очаквах, че може да излезе такова от лайфове. И обложката кефи.

 

Not so good news for Kammy fans.

 

Май "Луда по тебе" и "Защо повярвах" са писнали на хората вече. И не е учудващо, те побъркаха народа да го облъчват с тия песни едно 15 години.

Да беше останала в Пайнер, щеше още няколко песни да си е наложила, както Деса направи, въпреки намаляването на концертите. Още толкова класики има Кама, а ги пее само по участия... :girl_cry2:

Поне нова песен няма ли да пуска вече? Толкова добре тръгна да се завръща в ТОП-а покрай Гласовете и Дразни ме и пак заспа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше останала в Пайнер, щеше още няколко песни да си е наложила, както Деса направи, въпреки намаляването на концертите. Още толкова класики има Кама, а ги пее само по участия... :girl_cry2:

Поне нова песен няма ли да пуска вече? Толкова добре тръгна да се завръща в ТОП-а покрай Гласовете и Дразни ме и пак заспа.

 

No comment. То е чисто малоумие да имаш национална трибуна, всяка седмица да те гледат над 1 млн. души и да не изкараш някакво парче, което както и да звучи, ще намаже от участието ти в предаването. Ако беше станало и хит, можеше да го изпее в Гласът. Отдавна съм вдигнал ръце от тая жена и кариерните й решения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

No comment. То е чисто малоумие да имаш национална трибуна, всяка седмица да те гледат над 1 млн. души и да не изкараш някакво парче, което както и да звучи, ще намаже от участието ти в предаването. Ако беше станало и хит, можеше да го изпее в Гласът. Отдавна съм вдигнал ръце от тая жена и кариерните й решения.

То се вижда, че новата продукция вече почти не й е приоритет. Изненадан съм, че дори Дразни ме не й върна хъса, който беше позагубила след 2011 покрай проблемите с Митака… а ми се струваше, че й се е върнал. Но за следващата една година след нея е пуснала само една песен... отново. :helpsmilie:

 

А може двете с Деса пак да се чакат да пуснат едновременно... но в такъв случай Кама има да си почака още доста хах. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се вижда, че новата продукция вече почти не й е приоритет. Изненадан съм, че дори Дразни ме не й върна хъса, който беше позагубила след 2011 покрай проблемите с Митака… а ми се струваше, че й се е върнал. Но за следващата една година след нея е пуснала само една песен... отново. :helpsmilie:

 

А може двете с Деса пак да се чакат да пуснат едновременно... но в такъв случай Кама има да си почака още доста хах. :1000 (29):

 

Ами какво става с Деса? Чува ли се кога ще пуска нещо ново? Уж вече се върна на сцена, а нова песен няма още..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че "Дразни ми" си се приема много добре още. С очите си се уверих. А това "Куклите" защо нищо не стана от него?

Е да, Дразни ме си е голям хит, но Кама вместо да е амбицирана да прави още такива... спи. :1000 (29): Или по-скоро се пече чисто гола по морето. :naked:

 

Ами какво става с Деса? Чува ли се кога ще пуска нещо ново? Уж вече се върна на сцена, а нова песен няма още..

Песента е записана, но не знам дали е снимала клипа. Иска да е в добра форма като за него, не че това й е пречило преди хах. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, Дразни ме си е голям хит, но Кама вместо да е амбицирана да прави още такива... спи. :1000 (29):

 

Може да си мисли, че това е следващият й златен хит, който ще я храни в идните 10 години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си мисли, че това е следващият й златен хит, който ще я храни в идните 10 години. :3fdb8960598fa63e:

Ами да се връща в Пайнер и да го налага на голяма сцена... :3fdb8960598fa63e: Докато още имат голяма сцена. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да се връща в Пайнер и да го налага на голяма сцена... :3fdb8960598fa63e: Докато още имат голяма сцена. :roll1:

 

Докато още имат? Тя нямат нищо вече. Аз се чудя тая година за рождения ден каква излагация предстои откъм публика. Сигурно пак ще е в Пловдив, имайки предвид успеха на миналогодишното мероприятие, ама не го виждам да има същата посещаемост. Дано да греша.

 

Камелия, ако иска да си налага песните на голяма сцена, да се присламчва към Глория да пее на нейните концерти като подгряваща. :1000 (29): :1000 (29): Щото голяма сцена по-често май само Глория вижда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато още имат? Тя нямат нищо вече. Аз се чудя тая година за рождения ден каква излагация предстои откъм публика. Сигурно пак ще е в Пловдив, имайки предвид успеха на миналогодишното мероприятие, ама не го виждам да има същата посещаемост. Дано да греша.

 

Камелия, ако иска да си налага песните на голяма сцена, да се присламчва към Глория да пее на нейните концерти като подгряваща. :1000 (29): :1000 (29): Щото голяма сцена по-често май само Глория вижда.

Е, концертът за РД все още си им е някаква голяма сцена, въпреки опитите за налагане на противното възприятие тук. Събират по над 3000-4000 и дори повече човека и в Арената, и в Пловдив- колкото имаха и в доста по-малката Зала 1, когато ги пускаха там.

Все повече ми се струва обаче, че Пайнер сами се мъчат да си бият автогол след автогол. В изминалите години сами вървят срещу себе си. Два единствени случая има някой друг да ги е прецаквал- като ги изгониха от НДК и после от Античния театър. Всичко останало им е тяхно тъпо решение. Първо спряха турнетата без абсолютно никаква причина, после взеха да набутват наградите в някакви мини залички вместо в Универсиада или Фестивална, накрая даже спряха наградите, вместо да се постараят да изглеждат обективни... Да не забравяме, че незнайно защо сами решиха да спрат да излъчват на живо концертите си, което беше една голяма част от изживяването за фолк публиката и именно така се виждаше най-добре кой какъв прием има. За манипулациите на самите награди да не говорим, компанията много си срина имиджа с последните резили. По самата телевизия Планета пък въртят всевъзможни тъпотии вместо да препълват програмата си с ТОП имената си от през годините. И всичко това след като преди това се бяха погрижили да са монопол, прецаквайки наградите на Нов Фолк и съответно жанра. Мисля, че и със спирането на Сигнал плюс имаха общо.

Сами се довършват- и себе си, и поп-фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна и Глория ли са певиците с най-много албуми зад гърба си? Към момента на Глория са 13, а на Райна 12, като 13тия излиза през септември.

На Глория са 16, но явно не броиш бестовете.

Райна 12, кога успя...

Тони Дачева, Екстра Нина и други от това поколение имат също много...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна и Глория ли са певиците с най-много албуми зад гърба си? Към момента на Глория са 13, а на Райна 12, като 13тия излиза през септември.

На Глория са 16, но явно не броиш бестовете.

Райна 12, кога успя...

Тони Дачева, Екстра Нина и други от това поколение имат също много...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Примерно щото е зле? :3fdb8960598fa63e:
Е, не бих си я пуснала вкъщи, но с какво е по-различна от на Галин, Гери-Никол, Теди Александрова песните? Намахано нареждане на някакви лафчета, сходен аранжимент, Кама е накурвена в клипа...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна и Глория ли са певиците с най-много албуми зад гърба си? Към момента на Глория са 13, а на Райна 12, като 13тия излиза през септември.

Софка има 15, ако зачитаме тези със Супер експрес, където на практика са й някои от най-големите хитове. С компилациите са 20, мисля че тя си е с най-много в цялостност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не бих си я пуснала вкъщи, но с какво е по-различна от на Галин, Гери-Никол, Теди Александрова песните? Намахано нареждане на някакви лафчета, сходен аранжимент, Кама е накурвена в клипа...

 

Явно с нещо е по-различна, щом е в графа "провали". И аз не бих си я пуснал добворолно, ти не би, народът не би.. и така. :3fdb8960598fa63e: Камче ще се издържа от "Дразни ме" в периода 2018-2028.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка има 15, ако зачитаме тези със Супер експрес, където на практика са й някои от най-големите хитове. С компилациите са 20, мисля че тя си е с най-много в цялостност.

 

Това тази, дето се ожени за сина си ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...