Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Явно с нещо е по-различна, щом е в графа "провали". И аз не бих си я пуснал добворолно, ти не би, народът не би.. и така. :3fdb8960598fa63e: Камче ще се издържа от "Дразни ме" в периода 2018-2028.
Аз пък не виждам разлика, може би просто не можаха да я възприемат с подобно рап натрисане.

То от големите кой е продуктивен, освен Глория? Азис, Ивана, Камелия и Деса си пасуват тази година. Че и Преси си остана с "Обратно в играта", защото не броим изобщо за песен това с Кеба. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всичко останало им е тяхно тъпо решение. Първо спряха турнетата без абсолютно никаква причина, после взеха да набутват наградите в някакви мини залички вместо в Универсиада или Фестивална, накрая даже спряха наградите, вместо да се постараят да изглеждат обективни... Да не забравяме, че незнайно защо сами решиха да спрат да излъчват на живо концертите си, което беше една голяма част от изживяването за фолк публиката и именно така се виждаше най-добре кой какъв прием има. За манипулациите на самите награди да не говорим, компанията много си срина имиджа с последните резили. По самата телевизия Планета пък въртят всевъзможни тъпотии вместо да препълват програмата си с ТОП имената си от през годините. И всичко това след като преди това се бяха погрижили да са монопол, прецаквайки наградите на Нов Фолк и съответно жанра. Мисля, че и със спирането на Сигнал плюс имаха общо.

Сами се довършват- и себе си, и поп-фолка.

Турнетата спряха, защото няма спонсори, а второ турне на Лафка едва ли ще има, защото и от двете страни ще извлекат негативи. Според мен концертите не се излъчват на живо, защото някой е занесъл подписка на Пайнера против това, за да не излизат гафовете и фалшивите изпълнения наяве. Кой ли е бил? :whistling:

Слабата програма на Планета се дължи на факта че не им се занимава да ъпскейлнат целия им видеокаталог, а за някои клипове е невъзможно без да проличи, защото са редактирани по специфичен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това тази, дето се ожени за сина си ли е?

Да, и освен това излиза чалгарката с най-обширна дискография. :3fdb8960598fa63e: Гледам, че на второ място действително са Екстра Нина и Тони Дачева, те с компилациите и с общите албуми с други хора имат общо по 17.

 

Турнетата спряха, защото няма спонсори, а второ турне на Лафка едва ли ще има, защото и от двете страни ще извлекат негативи. Според мен концертите не се излъчват на живо, защото някой е занесъл подписка на Пайнера против това, за да не излизат гафовете и фалшивите изпълнения наяве. Кой ли е бил? :whistling:

Слабата програма на Планета се дължи на факта че не им се занимава да ъпскейлнат целия им видеокаталог, а за някои клипове е невъзможно без да проличи, защото са редактирани по специфичен начин.

Толкова ли са били изпаднали 2011, че да нямат спонсори... Не го помня това. :1000 (29):

Хм... подписка... Съмнявам се, Митака надали ще си прецака цялата церемония, за да угоди само на един. По-скоро самият той се е притеснявал, че няма да напълни по-големите зали от онази в НДК и затова е искал да се подсигури, че няма да се види на живо в ефир. Също така е възможно да са сключили договор с БТВ за ексклузивни права за излъчването в нощта на Нова година, макар че последния и по Планета си го излъчваха по-рано...

А по телезивията биха могли да въртят най-актуалното поне от последните години. Имат достатъчно хитови 4K клипа... Така или иначе въртят нон-стоп някакви не толкова интересни песни от последните години, да бъдат поне песните на ТОП имената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм... подписка... Съмнявам се, Митака надали ще си прецака цялата церемония, за да угоди само на един.

Има разлика между това да отидеш при Пайнера и да кажеш не искам концертите да се излъчват заради еди какво си, и да занесеш подписка с имената на половината фирма по повода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има разлика между това да отидеш при Пайнера и да кажеш не искам концертите да се излъчват заради еди какво си, и да занесеш подписка с имената на половината фирма по повода.

И намекваш, че въпросния изпълнител (т.е Галена) е обикалял по колегите да ги кара да се подписват? :1000 (29): Това звучи абсурдно. А и самите изпълнители имат полза от живото излъчване, тъй като точно така си доказват хитовете пред масовия зрител на Планета, налагат си и старите някои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И намекваш, че въпросния изпълнител (т.е Галена) е обикалял по колегите да ги кара да се подписват? :1000 (29): Това звучи абсурдно. А и самите изпълнители имат полза от живото излъчване, тъй като точно така си доказват хитовете пред масовия зрител на Планета, налагат си и старите някои.

Не казвам че е Галена. Може всеки да е бил. В тази фирма е пълно с комплексари. Изпълнителите постоянно се срещат когато ходят до офиса в София да се отчитат, така че правенето на подобна подписка не е толкова трудно колкото изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам че е Галена. Може всеки да е бил. В тази фирма е пълно с комплексари. Изпълнителите постоянно се срещат когато ходят до офиса в София да се отчитат, така че правенето на подобна подписка не е толкова трудно колкото изглежда.

Ако става толкова лесно, бързо да направят подписка за връщането на живото излъчване. :1000 (29): Би трябвало да виждат колко зле се отразява обратното и на Пайнер, и на жанра. И не само това... Не мисля, че някои е доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приказки от 1001 нощ level 16299177282 :roll1: :roll1:

Лягайте си, време ви е

Ти пък какво се обаждаш? :1000 (29):

Не съм го изложил като факт.

 

Ще е хубаво някой от инсайдърите да си отвори устата какво се е случило наистина. Мина достатъчно дълго време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория са 16, но явно не броиш бестовете.

Райна 12, кога успя...

Тони Дачева, Екстра Нина и други от това поколение имат също много...

Екстра Нина има 15. Ако не беше правила пауза, сигурно щеше да има 18 - тя обича да бълва албуми :D Така и не си издаде един готов албум със Съни или самостоятелно...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако става толкова лесно, бързо да направят подписка за връщането на живото излъчване. :1000 (29): Би трябвало да виждат колко зле се отразява обратното и на Пайнер, и на жанра. И не само това... Не мисля, че някои е доволен.

Не е невъзможно, но не мисля, че има такова екипно мислене сред певачките вече. Едно време Камелия, Екстра Нина, Рени и още някоя се бяха обединили, за да се противопоставят на новите договори, които Дъртия искаше да наложи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен хит!

 

Чак и аз се учудвам какъв хит нацели Джена, предвид че никак не ми е запеваема песничката - особено с тези опити за рапиране. По дискотеките обаче е голяма избухвация на това парче. Джена и тази година се разписа с голям хит - една от малкото с постоянно присъствие в летните хит-листи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак и аз се учудвам какъв хит нацели Джена, предвид че никак не ми е запеваема песничката - особено с тези опити за рапиране. По дискотеките обаче е голяма избухвация на това парче. Джена и тази година се разписа с голям хит - една от малкото с постоянно присъствие в летните хит-листи.

Какво постоянно присъствие като до преди 2 лета беше в девета глуха? Джена може много повече и е жалко, че изпълнител като нея с музикално образование прави подобни жалки копия на песните на конкурентния жанр. Затова поп-фолка е в таквава криза, защото вместо да правят песни за душата, те робуват на акруалното и пятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво постоянно присъствие като до преди 2 лета беше в девета глуха? Джена може много повече и е жалко, че изпълнител като нея с музикално образование прави подобни жалки копия на песните на конкурентния жанр. Затова поп-фолка е в таквава криза, защото вместо да правят песни за душата, те робуват на акруалното и пятото.

Райна пак на почивка. Тази девойка мачка.

Аз си мислех, че клип и фотосесия ще снима. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна пак на почивка. Тази девойка мачка.

Аз си мислех, че клип и фотосесия ще снима. :helpsmilie:

Тя си каза, че още няколко дни ще прекара в Италия и след това се завръща, че участия и подготовка на нова сингъл и албум я чакат. Какво очакваш от “В моите входящи”?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...