Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тя си каза, че още няколко дни ще прекара в Италия и след това се завръща, че участия и подготовка на нова сингъл и албум я чакат. Какво очакваш от “В моите входящи”?

Дай боже хит!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Класацията на popnable за изминалата седмица вече е факт и според данните за гледания на клипове от официалните канали номер 1 е оркестър Назмилер с 1.1 млн. на "Пара бизде". :mf_surrender: Малцинствените групи вече окупират чарта като за "Добър ден".

 

Галена и Стораро са номер 2 с 778К обаче само от канала на Фен ТВ. Като прибавим и гледанията от канала Channel Music LTD, които по груби сметки за изминалите седем дни са около 475К, получаваме общ резултат от 1 253 000 гледания за седмицата.

 

И това на песен без сносен клип! СТРАШЕН ПРОВАЛ, направо нямам думи. :3fdb8960598fa63e:

 

Общите гледания до момента:

 

577К от клипчето в личния канал на Стораро: https://bg.popnable.com/videos/113224-toni-...galena-shefkata

~800К от клипчето във фенския канал, дето първо влезе в тренда, но беше изтрито

1 102K ot канала Channel Music LTD

1 165K от канала на Фен ТВ

 

общо до момента: 3.644 млн.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това му се вика провал, голям провал :1000 (29):

 

Стело, изгорях с едни инвестиции, набутах се яко. Дай пари от твойта заплата, ма, дай чи тряа да правя донейшъни. :3fdb8960598fa63e: Нали си Шефката любима, работи за мен и мойте хора да има. :g2:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стело, изгорях с едни инвестиции, набутах се яко. Дай пари от твойта заплата, ма, дай чи тряа да правя донейшъни. :3fdb8960598fa63e: Нали си Шефката любима, работи за мен и мойте хора да има. :g2:

За теб може, даже ще работя извънредно, но за донейшъни ще забравиш :gun_bandana:

Шефката е лоша ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато балада на години ти е хит, пееш я в дискотека и всички реват с пълен глас! Как да не я обичам...

 

https://www.instagram.com/p/BmRj3AUF9Re/?ta...y=emilia.online

То хубаво се пее и се помни, ама защо е това гадно викане над плейбека?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За теб може, даже ще работя извънредно, но за данейшъни ще забравиш :gun_bandana:

Шефката е лоша ... :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Сега събирам пари да поканя Чоко да ми пее на ушенце. Хонорарът му е малък. Представяш ли си да дойде да изнесе участие в нас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Сега събирам пари да поканя Чоко да ми пее на ушенце. Хонорарът му е малък. Представяш ли си да дойде да изнесе участие в нас?

 

Селяндурката ще събере подписки да те изхвърлят от блока, нИдей.... Пък и сам не е интересен и без това. Виж има други хора, които могат и безплатно да ти пеят. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 по гледания на клиповете от 2018 г. в канала на Планета:

 

1. Анелия - Зоопарк

2. Фики - Аз измръзнах

3. Емилия и Емрах - По такива си падам

4. Емануела - Нотариално заверен

5. Анелия и Джулия - Бръм

6. Преслава - Обратно в играта

7. Джена - Хулиган

8. Галин и Аднан Бийтс - Тексас Плейс

9. Джулия - Твоя бях

10. Емануела - Гледай ме на снимка

11. Райна - Зле те чувам

12. Емануела и Джордан - Купих ти сърце

13. Цветелина Янева - Честито

14. Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя

15. Галена - Дай ми любов

16. Джена - Диагноза Ти

17. Галин - 112

18. Теди Александрова - Влюбена

19. Фики - Брой до 12

20. Галена и Цветелина Янева - Маракеш

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селяндурката ще събере подписки да те изхвърлят от блока, нИдей.... Пък и сам не е интересен и без това. Виж има други хора, които могат и безплатно да ти пеят. :3fdb8960598fa63e:

 

Защо да не е интересен Чоко сам? Ти Пикпук ли харесваш?

 

Кой ще ми пее безплатно бе, всички са алчни кикимори в тоя живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не е интересен Чоко сам? Ти Пикпук ли харесваш?

 

Кой ще ми пее безплатно бе, всички са алчни кикимори в тоя живот.

Ми аз ги харесвах двамата заедно, още не съм свикнала, че се разделиха. Не знам дали ще ми харесат самостоятелни техни проекти.

 

Алчни са ама ще ги принудим. Пред шефката възражения да няма. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класацията на popnable за изминалата седмица вече е факт и според данните за гледания на клипове от официалните канали номер 1 е оркестър Назмилер с 1.1 млн. на "Пара бизде". :mf_surrender: Малцинствените групи вече окупират чарта като за "Добър ден".

 

Галена и Стораро са номер 2 с 778К обаче само от канала на Фен ТВ. Като прибавим и гледанията от канала Channel Music LTD, които по груби сметки за изминалите седем дни са около 475К, получаваме общ резултат от 1 253 000 гледания за седмицата.

 

И това на песен без сносен клип! СТРАШЕН ПРОВАЛ, направо нямам думи. :3fdb8960598fa63e:

 

Общите гледания до момента:

 

577К от клипчето в личния канал на Стораро: https://bg.popnable.com/videos/113224-toni-...galena-shefkata

~800К от клипчето във фенския канал, дето първо влезе в тренда, но беше изтрито

1 102K ot канала Channel Music LTD

1 165K от канала на Фен ТВ

 

общо до момента: 3.644 млн.

Вчера гледах Пара бизде челиндж, вдъхновен от Кики 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми аз ги харесвах двамата заедно, още не съм свикнала, че се разделиха. Не знам дали ще ми харесат самостоятелни техни проекти.

 

Алчни са ама ще ги принудим. Пред шефката възражения да няма. :3fdb8960598fa63e:

 

Ох, в крайна сметка е ясно, че ще си викна Салко на участие в нас:

 

0b550f982c0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, в крайна сметка е ясно, че ще си викна Салко на участие в нас:

 

0b550f982c0.jpg

На "пия седма чаша винооо", искам да ми се обадиш да слушам на живо. Ще му кажа, че е аматьор. Какво са 7 чаши за мене.. :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош и Стораро да не са от мнозонството?
Направила съм кавър на съвместната им песен "Шефката". В моя версия, заглавието е "Славката" и е посветено на любимата ми форумска персона, родена в китния Шумен. Чудя се дали да я пускам... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Стораро са номер 2 с 778К обаче само от канала на Фен ТВ. Като прибавим и гледанията от канала Channel Music LTD, които по груби сметки за изминалите седем дни са около 475К, получаваме общ резултат от 1 253 000 гледания за седмицата.

 

И това на песен без сносен клип! СТРАШЕН ПРОВАЛ, направо нямам думи. :3fdb8960598fa63e:

 

Малцинствените групи вече окупират чарта като за "Добър ден".

 

Ти сам го каза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...