Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

tania-boeva-sled-zaplahite-za-poboi-i-otvlichane-strah-me-e-1.jpg

 

Таня Боева все повече го докарва на Майкъл Джексън, още два пъти да мине през хирурга и ще се обезобрази тотално. Гледам и се чудя - тя или не разбира какво си е направила, или наистина е фенка на Джако. Той има милиони фенове, разбира се, не оспорвам статута му на икона и крал на попа, но не мисля, че да приличаш на него е най-доброто решение. А като гледам Боева на там е тръгнала.

 

Тя вярно, че 3 пъти си преправя носа, ама можеше джуките да не ги помпи така, предвид, че са и по-дълги на дължина, стои неестествено. А беше маце преди години. По полека с есететиката бе девойки, от естестически става двойнички на Джексън от младини. Па представете си на 60...

И Бони натам е тръгнала.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Шефката абсолютен хит това лято,

Маракеш също..

 

 

Галена:

Щом съм шефката любима

работи за мен да има!

Пара на тебе не ти трябва,

а мене скъпото ме радва

 

К'ви пет лева, абе к'ва заплата?

Ходи виж на шефката колата.

На нея много лукса й отива

А пък заплата догодина

 

Щом съм шефката любима

бачкай здраво и ще има!

Ех, как пълниш ми душата

като изкарваш ми парата?!

_____________________________

 

Преслава:

Така като те гледам,

Да ти готвя ли,

да ти чистя ли,

Или направо да те почвам?

 

Ей, Фики, Фики, правиш го добре,

Ей, Фики, Фики, няма като теб.

Ей, Фики, Фики, к’ъв сладур голям,

Ще те, ще те, ще те изям.

 

 

:hahaha: :roll1: :hahaha: :roll1: :hahaha: :roll1: :hahaha: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък в анкета "Кой избирате - Галена или Virgo (някакъв лузърски рапър)", гласуваш за Върго. WTF? Нима се имаш за редовен?

 

Ние сме признали, че годината й е по-слаба от предни.

 

Като теглим, чертата за сезона обаче, Галена е с два от хитовете на лятото. Щем - не щем това е положението.

 

Много е възможно "Шефката" да стане и по-голям хит от "Купих ти сърце". В последните две седмици прави доста повече гледания от дуета на Емануела и Джордан.

айдее 2 000 000 :1000 (6): Провал маръъ :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Галоша се насраха да повтарят, че хитът на лятото бил при нея. Ами то в такова мъртво чалга лято, в което има 3 хита на кръста (даже и те са спорни), оставаше и да нямат популярност Галените песни. Какво да стане хит - песните на Джулияна и Юнона ли?

 

След "Моро му" е кръгла нула, пък колкото искайте се заблуждавайте ;) Нищо общо с летни хитове като "Спри ме", "Дай ми", "Хаваната" и "Стара каравана", "Пей сърце" и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То все едно феновете на Преслава не са така от едно 5-6 години насам. :1000 (29): И двете страни явно не могат да се примирят, че те двете вече не са диктаторки, като в пиковите си години.

Митко ако е умен ще се възползва сега да бутне някое и друго дебютантче и най-накрая жанрът да тръгне в нова насока. Ако и на Джулия й даде един финален тласък към върха, пак става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То все едно феновете на Преслава не са така от едно 5-6 години насам. :1000 (29): И двете страни явно не могат да се примирят, че те двете вече не са диктаторки, като в пиковите си години.

Митко ако е умен ще се възползва сега да бутне някое и друго дебютантче и най-накрая жанрът да тръгне в нова насока. Ако и на Джулия й даде един финален тласък към върха, пак става.

Джулия е на 30 години почти, какъв тласък, тя дебютира от 3-4 години ...

Трябва някоя 18-годишна пикла от калибъра на Гери Никол, но чалгата вече не е на мода и няма желаещи девойки ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове


Payner Hit Bikini 2018
Райна - Бразилка
Мария - Чувал ли си за такива
Илиян - Не сме приключили
Татяна ft. Adnan Beats - Mamasita
Галена и Цветелина Янева - Маракеш
Кали - Папая
Емануела и Джордан - Купих ти сърце
Анелия и Дамян Попов - Копакабана
Галин - 112
Теди Александрова - Цяло лято
Устата - Давам се целия
Ани Хоанг и Силвър - Палим и летим
Яница - Отмъстителката
Борис Дали - Милионер
Ваня - Богиня
Милко Калайджиев и Наско Ментата - Газ
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е на 30 години почти, какъв тласък, тя дебютира от 3-4 години ...

Трябва някоя 18-годишна пикла от калибъра на Гери Никол, но чалгата вече не е на мода и няма желаещи девойки ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е на 30 години почти, какъв тласък, тя дебютира от 3-4 години ...

Трябва някоя 18-годишна пикла от калибъра на Гери Никол, но чалгата вече не е на мода и няма желаещи девойки ;)

И Ивана беше на толкова, а дебютира. И Камелия.

Всъщност, за момента Джулия върви идеално. На фона на настоящото положение в жанра е една много по-слаба версия на Преслава от 2006, но все пак версия. Дадоха й тласък през първата половина на годината с два хита, също както и на Преслава. Хонорара й за близо година стигна от под 1000 до 3000. И най-важното- става все по-разпознаваемо име, с все повече участия. И всичко това на края на третата година на сцена, както беше и Преслава през онази година. Трябва й само една нейна си Лъжа е през есента т.е нещо, което вече да остане във времето. Според мен такива са им плановете.

 

Иначе съм съгласен за 18-годишната пикла, имаме нужда и от такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То все едно феновете на Преслава не са така от едно 5-6 години насам. :1000 (29): И двете страни явно не могат да се примирят, че те двете вече не са диктаторки, като в пиковите си години.

Митко ако е умен ще се възползва сега да бутне някое и друго дебютантче и най-накрая жанрът да тръгне в нова насока. Ако и на Джулия й даде един финален тласък към върха, пак става.

Нормално е да не е същото, както в пиковите години. Но и двете са си топ имена. Няма от другите коя да е над тях. Анелия също се държи в топа и Емануела. Джулия е далеч от такова ниво. Надали ще й се получи такъв успех чак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Payner Hit Bikini 2018

Райна - Бразилка

Мария - Чувал ли си за такива

Илиян - Не сме приключили

Татяна ft. Adnan Beats - Mamasita

Галена и Цветелина Янева - Маракеш

Кали - Папая

Емануела и Джордан - Купих ти сърце

Анелия и Дамян Попов - Копакабана

Галин - 112

Теди Александрова - Цяло лято

Устата - Давам се целия

Ани Хоанг и Силвър - Палим и летим

Яница - Отмъстителката

Борис Дали - Милионер

Ваня - Богиня

Милко Калайджиев и Наско Ментата - Газ

Райна озаглавява албум? Това не се беше случвало от години! Евала - много се радвам за нея.

 

На мен едно нещо ми прави впечатление - преди когато Галена наистина имаше хита на лятото (пр. ''Пей сърце'') никой не го анонсираше толкова активно защото беше ясно и явно за всички. Сега всеки ден се коментира точно това защото е факт, че кариерата на Галена в момента не е в най-добрия си момент. От ''Моро му'' нещата просто не се получават както преди. Малко така правеха феновете на Преслава с ''Разкрий ме'' и други песни. Да не говорим, че щом ще броим всички клипчета Емануела и Джордан имат още едно с 300 хиляди гледания. :3fdb8960598fa63e:

Но да - тази година Галена не се доближава до топ 5 на хитовете за годината и определено това е доста странно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна озаглавява албум? Това не се беше случвало от години! Евала - много се радвам за нея.

Не знам. Това е списъкът с песните, но номерацията може и да не е такава. Иначе на мен за лятото "Бразилка" също ми е любимата песен, а и за годината след "Зле те чувам", точно "Бразилка" и песните на Лорена - "Вредна" и "Нищо" ми харесват най-много. За сега така..... пък дано есента се пуснат по-силни песни. Иначе компилацията не е лоша. Този път 16 песни вътре, макар, че всичко си е познато.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се доближавала до топ 5 :roll1: Тя даже е в топ 3 :Vishenka_05:

Хората ти извадиха гледания и факти и пак спорите...

Ти четеш ли изобщо ? Коя песен на Галена е в топ 5 за годината ?

Къде забравяш песни като ''Зоопарк'', ''По такива си падам'', ''Аз измръзнах'', ''Нотариално заверен'', ''Купих ти сърце'' и дори ''Обратно в играта'' която има 8 милиона.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ивана беше на толкова, а дебютира. И Камелия.

Всъщност, за момента Джулия върви идеално. На фона на настоящото положение в жанра е една много по-слаба версия на Преслава от 2006, но все пак версия. Дадоха й тласък през първата половина на годината с два хита, също както и на Преслава. Хонорара й за близо година стигна от под 1000 до 3000. И най-важното- става все по-разпознаваемо име, с все повече участия. И всичко това на края на третата година на сцена, както беше и Преслава през онази година. Трябва й само една нейна си Лъжа е през есента т.е нещо, което вече да остане във времето. Според мен такива са им плановете.

 

Иначе съм съгласен за 18-годишната пикла, имаме нужда и от такава.

 

Говориш глупости. Джулия няма никакъв репертоар, ако не са дуетите с Анелия, Галена, Фики и всички топ имена към които я закачат, не струва нищо. Пуска само комерси, никакви песни останали във времето няма. Преслава през 2006 беше такава сила, че отвя Ивана, която беше категоричния лидер по турнетата и концертите, с най-големите хитове и т.н. За две години беше наковала поне 10 САМОСТОЯТЕЛНИ хита. Въобще и 1/100 от онова не представлява Джулията ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говориш глупости. Джулия няма никакъв репертоар, ако не са дуетите с Анелия, Галена, Фики и всички топ имена към които я закачат, не струва нищо. Пуска само комерси, никакви песни останали във времето няма. Преслава през 2006 беше такава сила, че отвя Ивана, която беше категоричния лидер по турнетата и концертите, с най-големите хитове и т.н. За две години беше наковала поне 10 САМОСТОЯТЕЛНИ хита. Въобще и 1/100 от онова не представлява Джулията ...

Емрах с един трак прати Джулия на майната си. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Ивана беше на толкова, а дебютира. И Камелия.

Всъщност, за момента Джулия върви идеално. На фона на настоящото положение в жанра е една много по-слаба версия на Преслава от 2006, но все пак версия. Дадоха й тласък през първата половина на годината с два хита, също както и на Преслава. Хонорара й за близо година стигна от под 1000 до 3000. И най-важното- става все по-разпознаваемо име, с все повече участия. И всичко това на края на третата година на сцена, както беше и Преслава през онази година. Трябва й само една нейна си Лъжа е през есента т.е нещо, което вече да остане във времето. Според мен такива са им плановете.

 

Иначе съм съгласен за 18-годишната пикла, имаме нужда и от такава.

Камелия беше на 26. А и тогава, няма нищо общо със сега. Времената са коренно различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да не е същото, както в пиковите години. Но и двете са си топ имена. Няма от другите коя да е над тях. Анелия също се държи в топа и Емануела. Джулия е далеч от такова ниво. Надали ще й се получи такъв успех чак.

 

Разбира се, че е нормално всеки да има спад... и най-големите световни звезди са имали. Положението при Галена и доскоро при Преслава обаче е друго. В периоди на спад те са бутани за някакъв Топ само защото преди са били такива и към днешна дата няма нова конкуренция. Но истината е, че за 2018 и двете не са в ТОП 3, най-много Галена да я бутнем на трето. Но всъщност защо да я бутаме само заради участието във вече наложен хит и нито един самостоятелен успех? Джулия има един от най-големите и гледани хитове (да, знам, че и Анелия е помогнала, но налагането на името си е факт), а също така има и среден самостоятелен хит със 7 милиона. Колко нови имена в последните години имат такива цифри? Само Лорена, но тя не е в Пайнер.

Ще видите, че ако Митко върне наградите и короняса Джулия, възгледите на всички ще се променят. Просто тя имаше не-късмета да се мъчи да направи нещо в най-слабите години за жанра евър, но е факт, че постигна най-много от всички опити за дебют. ТОП 3 отвсякъде.

 

Райна озаглавява албум? Това не се беше случвало от години! Евала - много се радвам за нея.

 

На мен едно нещо ми прави впечатление - преди когато Галена наистина имаше хита на лятото (пр. ''Пей сърце'') никой не го анонсираше толкова активно защото беше ясно и явно за всички. Сега всеки ден се коментира точно това защото е факт, че кариерата на Галена в момента не е в най-добрия си момент. От ''Моро му'' нещата просто не се получават както преди. Малко така правеха феновете на Преслава с ''Разкрий ме'' и други песни. Да не говорим, че щом ще броим всички клипчета Емануела и Джордан имат още едно с 300 хиляди гледания. :3fdb8960598fa63e:

Но да - тази година Галена не се доближава до топ 5 на хитовете за годината и определено това е доста странно.

Именно. И при Преслава беше същото- единият единствен голям хит за всяка година винаги се налагаше тук като някаква мега сензация и на база на това тя все крадеше награди на наистина заслужилите. В момента не можем да отречем, че Галена има успех с Шефката, това и аз го налагам като факт. Но изобщо не е достатъчно, за да може да се намеква колко е голяма към днешна дата. За минали години знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тука денонощно хейтърите на Галена се изреждат да повтарят колко зле била, как нямала хитове. Аз просто посочвам фактите. До два месеца "Шефката" ще е най-успешното парче, излязло през лятото, което прави Галена с ХИТА на сезона.

 

Другите й песни също са хитове, хората се дерат на парчета, които тук се изкарват провали, щото нямали много гледания.

 

Целият жанр боксува, Галена също, но ето, че дойде лятото и тя е с две от 5-те най-успешни парчета. Ама то като цяло нямало хитове това лято... Ми кво ме интересува бе? Ако Преслава или онзи шизофреник Райна беше с това постижение, щяхте да го изтъквате по същия начин, по който аз изтъквам постижението на Галена.

 

Просто не е истина колко е мразена тази жена - истинско доказателство кой е реалният лидер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти четеш ли изобщо ? Коя песен на Галена е в топ 5 за годината ?

Къде забравяш песни като ''Зоопарк'', ''По такива си падам'', ''Аз измръзнах'', ''Нотариално заверен'', ''Купих ти сърце'' и дори ''Обратно в играта'' която има 8 милиона.

За хит на годината е рано да се говори през лятото. Ще теглим чертата в края на годината. Има време и още песни ще се пуснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия беше на 26. А и тогава, няма нищо общо със сега. Времената са коренно различни.

Говоря за годините, в които дебюта им прогресира в качване на върха- Камелия направи този процес между 26 и 29, Джулия също.

Че времената са различни, всички знаем. Аз затова използвам думи като 'много по-слаба версия'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и "Просто шоу" казахте, че е провал, а в дискотеките хората се деряха на нея и се пускаше по няколко пъти на вечер. Тя Галена понеже не е топ е с толкова много участия и са й винаги фул. Жената няма хитове и залезе вече, защо й ходят по участията и я търсят? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...