Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не можеш да ме жегнеш за Глория, колкото и да се опитваш. Отдавна съм казал, че в последните 10 години нещата при нея не струват.

 

Това не беше опит да те жегна, дори и да ти се струва така. Просто реплика към Gerganafen.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, като тази малоумница :3fdb8960598fa63e:

 

Радвам се, че още помниш този хит :D Все пак 2 милиона гледания за месец си беше голямо постижение през 2015, дори сега много песни не могат да направят толкова, при все, че каналът удари над милион абонати.

 

Излишно е да се опитваш да ме жегнеш с Гера. Всъщност аз дори не знаех, че Глория ти е/била ти е любимка, просто първа ми изниква като чалгарка, която се бута където не й е работата вместо само да си пее. Между другото, за "Благодаря ти" Гергана е написала на лист какво чувства и Лиляна Димова е претворила написаното в рими. Така се прави, а не да се напъваме да се правим на каквито не сме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз отдавам хейта към новия трак на Яница защото излезе точно след песента на Емилия и защото клипа е банален. Самата песен е подобна на тези по които почти целия форум припадаше от нейния златен период т.е. ''Всичко чуждо пожелаваш'' - ''В пет ми звънни''. Надявам се скандализира и да стане хит!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Ема не знам какво ми я хвалите. Не е лоша мелодията - кавър, както винаги е при нея. Изпяването е под всякаква критика. Груб, кръчмарски дрезгав глас с разклатено вибрато.

 

Пък Яница нали беше кралица и не знам си какво. Сега изведнъж най-черната от всички. Тази песен не е с нищо по-различна от предните ѝ, по които примирахте като Янева по Албански валс.

Абсолютно! И сякаш някой, освен пишещите тук, знае, че песента на Яна е излязла ден след тая на Ема. И аз съм против кавъра. Бързала е да извлече полза от случая, затова не е имала време да поръча мелодия на композитор тук.

 

Истински песни са тези на Кати, Гергана и луна. посветени на техните починали майки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло, суперлативите за Емилия и хейтът по Яница са еднакво странни.

Тук 90% от целия форум мрази сръбското - миришеше на кебапи, от 100 години пеят едно и също, сръбкините са дебели и груби траверси (Мария Шерифович дори се прави на мъж, защото е хомосексулна), клиповете им бяха ниско качество, но хоп някоя като направи кавър и вече друга песен се пее.

Яница пък е пускала много по-пошли песни от тази. Даже да не кажа, че е супер безразлично това парче, в сравнение с някои на Т.АЛ., Юнона и тези от нейната партида, обаче ѝ се изсипа помия.

 

На подсъзнателна основа са коментарите. Заради трагедията има съжаление над Емилия, което е нормално, а със съжалението върви и умилението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам хейта по Яница, но то като цяло в този форум освен някакъв отвратителен хейт, не остана друго. Тук няма и 10 потребителя, които да виждат хубавото или поне да напишат положителен коментар, като го видят. Някакви крайни инстанции, особено пък тези с "опит" и горели в живота, те вече отсичат, определят и край, думата им е закон. Изпяването на Емилия било кръчмарско, алооооо, в коя тема пишеш, поп фолк е да те светна, тези извивки са характерни за такива тежки балади, това ги прави златни както всички останали във времето. Но ми писна честно казано, плюйте си, то се е видяло, че по тези географски ширини това ни е останало...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Характерно пеене и извивки в поп-фолка. Все едно е някакъв музикален канон или става дума за тиролски йодели.

 

Ма това не е "Осъдени души", ще вкара малко сръбска орнаментика, няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма това не е "Осъдени души", ще вкара малко сръбска орнаментика, няма как.

Моля? Няма нищо "сръбско" в тази песен. Напълно нормална мелодия е и няма нужда от фалшиви "орнаментики".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквам някой да вникне в казаното. Все пак сте свикнали на помии. И да, изпяването е грозно, пошло, кръчмарско, разклатено. Все неща, които не подхождат на човек, набеден за ангелски глас.

 

Да, не е композитор, но това не е оправдание. Взела е лесния подход, за да може набързо да скалъпи това нещо, докато все още е време и извлече полза.

Наистина много жалко за теб, че плюеш по такъв истински проект. Още по-жалкото е мисълта в главата ти, че Емилия гледа на смъртта на доведения си син като на шанс да извади хит... нищо лично към теб, не те познавам, но това е меко казано нелепо. Именно изпяването в самия проект докосва най-много душата, защото е от сърце, а тези неща се усещат веднага.. Никога не съм очаквал някой да дръзне да плюе по такова наистина красиво нещо, много жалко наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Мариета да почне да им пее беквокалите, а Драганински да им рисува декорите за клиповете. Така де, няма как един артист да го бива само в едно нещо - нека всеки се бута навсякъде и това е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Няма нищо "сръбско" в тази песен. Напълно нормална мелодия е и няма нужда от фалшиви "орнаментики".

 

Казах ти го в стилистиката на един форумец.

 

Ти не си запознат с Мария Шерифович, но майка ѝ, която е голямо име, а и самата тя, са характерни с такива изпявания и гласове, леко тежки и с много орнаментики, и даже биха я похвалили Емилия.

Факт, че можеше да е една идея по-нежно, но самата песен го предразполага. Аз там не виждам проблем. Искрена е, преживява го и има емоция в гласа й, но подходът й е кофти, според моите виждания, а ето че и други мислят така.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти го в стилистиката на един форумец.

 

Ти не си запознат с Мария Шерифович, но майка ѝ, която е голямо име, а и самата тя, са характерни с такива изпявания и гласове, леко тежки и с много орнаментики, и даже биха я похвалили Емилия.

Факт, че можеше да е една идея по-нежно, но самата песен го предразполага. Аз там не виждам проблем. Искрена е, преживява го и има емоция в гласа й, но подходът й е кофти, според моите виждания, а ето че и други мислят така.

 

Да, съмишленици са ти най големите хейтъри и неприятни лица от форума.

Направо с леля ти, асълъма , цербера и тъпЧайлда може да си направите тема "ПОД КАРАНТИНА" и да си хвърляте злобата от слабата реализация в живота си и коментарите ви, с които не вълнувате никой - там...

 

Това, че песента е сръбска в оригинал не означава, че Емилия я е изпълнила с тяхната орнаментика, напротив. Гнусния оригинал не става като всичко друго сръбско - пикньоч!

 

Сръсбките извивки са типични за баба ти Гло. Като я слушам как ги лее върху страхотните български естради се чудя как още никой не и е поискал сметка за това музикално престъпление. Ще ми пее Осъдени души... Алоууу, това да не ти е НАмери си майстора, ма, прабабок такъв...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата песен на Емилия за последните 5 години... и е от 4. Да се стяга.

Последната изобщо не я броя, защото ми е пошло песен за такава трагедия да се слага в някакви класацийки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпроса не е каква е мелодията (сръбска, турска, гръцка, италианска) , въпроса е какво и кой ще се изходи отгоре и.

Когато Емилия изпее Сръбски кавър песента звучи уникално добре и не звучи като такъв, точно заради изпяването.

Да я беше изпял Фики да видиш как щеше да заприлича на смеска м/у сръбско и турско (два типа гадно виене).

 

Не е от значение произхода на мелодията, от значение е да се пее, а не да се вие. Дори Мария направи поносима цяла сръбска песен, иначе оная бая си виеше в оригинала. Просто при тях всичкото е мятане на извивки, дране, виене и нищо приятно за ушите. И най-анадолската песен изпята от Десислава (само да не реши да се лигави) и Емилия звучат красиво. Просто са изпяти от гласове. Щото пеят, а не вият като банда умрели от глад чакали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Шерифович поначало не звучи изобщо като сръбска певица. И песните ѝ винаги са правени да са подходящи за гласа ѝ, едва ли има някаква тежка кръчмарска балада (макар че не съм запознат с творчеството ѝ). Няма нужда от генерализации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница

 

1-ви ден: 150К

2-ри ден: ~100K

 

На третия под 100К и след тва айде чаоо, Яничка да почва от сега да подготвя нова доза евтиния, че тази няма да я бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница

 

1-ви ден: 150К

2-ри ден: ~100K

 

На третия под 100К и след тва айде чаоо, Яничка да почва от сега да подготвя нова доза евтиния, че тази няма да я бъде.

И след още 3 провала, айде Чао и от сцената. Ай ши им се невиди и шебеците

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...