Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Слави, къде си? Може и ние с теб да не сме прави, не знам вече.. :dontknow: Уважавани форумци почнаха да се вживяват в текста на "Отмъстителката". Отмъстителки го раздават. :lol: :3fdb8960598fa63e: Много мъст в хората в днешно време, Яница направо е уцелила държавата, в която да го пусне тоя псевдо феминистки буламач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, къде си? Може и ние с теб да не сме прави, не знам вече.. :dontknow: Уважавани форумци почнаха да се вживяват в текста на "Отмъстителката". Отмъстителки го раздават. :lol: :3fdb8960598fa63e: Много мъст в хората в днешно време, Яница направо е уцелила държавата, в която да го пусне тоя псевдо феминистки буламач.

Сашо според мен се ебава. Подобна песен е за швестерки. Аз казах и по назад, че докато тази пошлотия не отблъсне всички, няма да има промяна. Или се шегуват или се опитват да ни дразнят. Не вярвам на нормален човек да му харесва да го хранят с животинска смес

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо според мен се ебава. Подобна песен е за швестерки. Аз казах и по назад, че докато тази пошлотия не отблъсне всички, няма да има промяна. Или се шегуват или се опитват да ни дразнят. Не вярвам на нормален човек да му харесва да го хранят с животинска смес

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Определено главната му цел е да дразни, обаче и леееко му харесва. Колкото да не е без хич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Шерифович поначало не звучи изобщо като сръбска певица. И песните ѝ винаги са правени да са подходящи за гласа ѝ, едва ли има някаква тежка кръчмарска балада (макар че не съм запознат с творчеството ѝ). Няма нужда от генерализации.

Разбира се. Освен това е много по-добра певица от прехваленото гърбушко. Иначе като човек е дори по-голям боклук от Ема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена изтече ли, какво стана? Радвам се да я чуя, но трябвяше да си излезе с клипа.

 

Дуетът с Тони не беше плануван да излезе с клип, аз така знам.

 

Този канал "Тони Стораро" дали е официален на самия Тони? Песента е къртач, първият голям хит за лятото е тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена тъпото да не би да не си е платила кавъра,че излиза в неофициален канал?Селянка.

Може да си е песен на Стораро, в която тя участва. Написали са автора. Не мисля, че има смисъл да залагат на нея, камо ли с клип. Така и така ще си върви сред останалите кючеци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът с Тони не беше плануван да излезе с клип, аз така знам.

 

Този канал "Тони Стораро" дали е официален на самия Тони? Песента е къртач, първият голям хит за лятото е тук.

За кой канал питаш?

https://www.facebook.com/t.storaro/

Този трябва да е официален, има и тикче.

Галена възпя шефа преди години, а сега и шефката. Но си мисля, че който се кефи на оригинала, няма да хареса това. Аз си мислех, че са снимали клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кой канал питаш?

https://www.facebook.com/t.storaro/

Този трябва да е официален, има и тикче.

Галена възпя шефа преди години, а сега и шефката. Но си мисля, че който се кефи на оригинала, няма да хареса това. Аз си мислех, че са снимали клип.

 

За канала в тубата питам: https://www.youtube.com/channel/UCkM1YP-otoQKuT3GK_ahSnA

 

Изглежда като да е личен негов, но защо Пайнер и Диапазон не го пускат в техните си канали, странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За канала в тубата питам: https://www.youtube.com/channel/UCkM1YP-otoQKuT3GK_ahSnA

 

Изглежда като да е личен негов, но защо Пайнер и Диапазон не го пускат в техните си канали, странно.

Видя от Азис че може да прибира всичките пари от YouTube за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За канала в тубата питам: https://www.youtube.com/channel/UCkM1YP-otoQKuT3GK_ahSnA

 

Изглежда като да е личен негов, но защо Пайнер и Диапазон не го пускат в техните си канали, странно.

 

Явно няма да я пускат официално.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя от Азис че може да прибира всичките пари от YouTube за себе си.

 

Оф, оф, оф-оф-оф

 

Галена-хитрушата се намъкна в егати яката песен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Акъл от крадливи клоуни не ща. Ти с твоята ТВ реализация си уникално успешен, страхотен бизнес, евала. В нормалните държави щеше да си на топло сега.

 

Остави хората да имат мнение, на всяка манджа мерудия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За канала в тубата питам: https://www.youtube.com/channel/UCkM1YP-otoQKuT3GK_ahSnA

 

Изглежда като да е личен негов, но защо Пайнер и Диапазон не го пускат в техните си канали, странно.

Оф, ти ми говориш за канал, аз си мисля за страницата.. :1000 (10):

Канала ми изглежда негов. Или няма да я пускат официално, щом казваш че няма да има клип, или е изтекла и канала е фенски, но първото ми се струва по-вероятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро старши само тази година е пуснал 100 песни, за които изобщо не съм чул. По всякакви канали из нета е пълно с негови песни, които не са излизали официално с лейбъла на Диапазон. Явно и с Шефката ще е така. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро старши само тази година е пуснал 100 песни, за които изобщо не съм чул. По всякакви канали из нета е пълно с негови песни, които не са излизали официално с лейбъла на Диапазон. Явно и с Шефката ще е така. :D

 

Не'а проблеми, стига "Шефката" да направи 15 млн. бързичко - всичко е точно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се моли да направи милион в този мижав канал.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ти тотално изтрещя. Това тази вечер ще се разпространи като зараза из цялото виртуално пространство и до два дни макс ще прави лудите гледания. Диджеите ще го спукат от въртене, голям български попфолк хит така или иначе нямаме освен "Бръм", която вече почна да писва. Точно навреме излиза песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...