Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Двамата най-големи крадци Галена и Тони Стораро пак откраднаха цигански хит. Галена до кога ще го прави? До кога лидерката ви ще е готованка , все налапва големите хитове като този , макар че едва ли ще има успеха на оригинала. Аман вече от такива отрепки , които минават все покрай капките. Скоро ще се спука балона Галена натам е тръгнало , а и гласа и звучи супер зле , ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кого пък по-точно да дразня? Живота ми не се върти около това да дразня някого. Ако искам да дразня някого ще е директно, а не индиректно.

Песента ме кефи, трябва да съм швестерка ли за да ме кефи???

 

Даниеле някакъв проблем ли имаш с мен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

О щом Пресовите кучета почнаха да лаят, значи хита на лятото ни е в кърпа вързан :3fdb8960598fa63e:

 

Хаха с поредната кражба не мисля , хората вече не са като преди , всички във фейса пишат, че са крадци и крадат готов хит, нима това не е така? Нима ако Преса беше кавърдисала този голям хит нямаше да я плюете тук, но вашето не ме учудва от комплексирани хора какво ще очакваш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима ако Преса беше кавърдисала този голям хит нямаше да я плюете тук, но вашето не ме учудва от комплексирани хора какво ще очакваш!

Не виждам да си плюл Преслава когато кавърдиса Шушана, например? Не виждам проблем в това изпълнителите да направят още някой кавър, и без това няма какво да се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината форум я оплю. А когато Емилия също изкара кавър се правехте на ударени.

 

За това си има българска поговорка "Каквото посееш, това ще жънеш". Преса се превърна в трън в очите на масовия фен заради наглостта и издънките си. Сърдете се на нея, не на нас. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това си има българска поговорка "Каквото посееш, това ще жънеш". Преса се превърна в трън в очите на масовия фен заради наглостта и издънките си. Сърдете се на нея, не на нас. :)

 

И пак изкарвате Галена китка за мирисане , бахти наглостта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам да си плюл Преслава когато кавърдиса Шушана, например? Не виждам проблем в това изпълнителите да направят още някой кавър, и без това няма какво да се слуша.

 

Преса ги пее , всички имат право да пеят песни на колеги, а не да ги презапишат със свой текст!

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Бразилка'' звучи ли по дискотеките из Варна ?

 

Да беше пуснала "Варненка".... :1000 (29): Цяла Варна щеше да й е в краката.

 

Някой запознат по-добре с дискографията на Румяна? Искам да ми каже оригинала

или ако е авторска да потвърди.
Link to comment
Сподели в други сайтове

''Бразилка'' звучи ли по дискотеките из Варна ?

Още не съм я чул. Но си въртят "Пия Май-тай" .. и то сериозно. На Галена, като че ли въртят най-много парчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше пуснала "Варненка".... :1000 (29): Цяла Варна щеше да й е в краката.

 

Някой запознат по-добре с дискографията на Румяна? Искам да ми каже оригинала

или ако е авторска да потвърди.

Както казва Магда: ''Изненадите не спират''. Райна може скоро да скандализира наистина с трак на име ''Варненка''.

 

Още не съм я чул. Но си въртят "Пия Май-тай" .. и то сериозно. На Галена, като че ли въртят най-много парчетата.

Супер! Тя вече има 5,3 милиона.

''Амазонка'' удари 700к и вече гони Мария която беше цяла седмица на началната страница. Да видим дали ''Бразилка'' ще настигне по хитовост ''Зле те чувам''. Тук предрекоха провал!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха с поредната кражба не мисля , хората вече не са като преди , всички във фейса пишат, че са крадци и крадат готов хит, нима това не е така? Нима ако Преса беше кавърдисала този голям хит нямаше да я плюете тук, но вашето не ме учудва от комплексирани хора какво ще очакваш!

А на Преслава и Кеба дуета не е ли кавър? Какъв е проблема с Галена? Май това, че Галена с кавър и слайд шоу в неофициален канал пак ще смачка Преслава. Ем.. сори, който си го може, си го може :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгения Костова

6 минути ·

Всъщност първите, които получиха законно право от Албанците да изпълняват това парче е група “Фантазия”.

 

 

В момента песента на Тони Стораро и Галена е с неуредени авторски права за разлика от “OFF:OFF”. Сами си правете изводите!!!

 

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...p;id=1177324132

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Преслава и Кеба дуета не е ли кавър? Какъв е проблема с Галена? Май това, че Галена с кавър и слайд шоу в неофициален канал пак ще смачка Преслава. Ем.. сори, който си го може, си го може :3fdb8960598fa63e:

 

Нали знаем коя е най-добра в това да прави хитове без клипове. На Галена не и е това силата за това си задръж мнението!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Преслава и Кеба дуета не е ли кавър? Какъв е проблема с Галена? Май това, че Галена с кавър и слайд шоу в неофициален канал пак ще смачка Преслава. Ем.. сори, който си го може, си го може :3fdb8960598fa63e:

Омг .. това беше супер нелогично, което написа. Точно Преслава е тази, която мачка със слайдшоута и дори без такива ... ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаем коя е най-добра в това да прави хитове без клипове. На Галена не и е това силата за това си задръж мнението!

Защо да си го задъжам? Защото не ти изнася ли? Нещо много ви удариха нервите тази вечер :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да си го задъжам? Защото не ти изнася ли? Нещо много ви удариха нервите тази вечер :1000 (29):

 

Кое не ми изнася пффф, я ми кажи някой хит на Галена без видеоклип , защото такива на Преса мога да ти изброя доста!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...