Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За това си има българска поговорка "Каквото посееш, това ще жънеш". Преса се превърна в трън в очите на масовия фен заради наглостта и издънките си. Сърдете се на нея, не на нас. :)

За съжаление много хора, включително и други изпълнители се вързаха на интригите на Галена, които спретна от завист че никога няма да властва в категорията "Певица на годината", от която беше толкова обсебена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, тези двамата са уникални, много различно звучене.

И тази е брутална.

 

 

Галена толкова пари харчи за парцали, да си плати за една песен, проба.

Този стил ще ѝ ходи много, с някакъв шантав текст има сигурен хит.

 

Не мога да разбера нашите какво пеят.... защо не правят някакви такива дръм, леко хаус, дийп, мешани с фолк. Яница и сие набутват вече слушани песни.

А преди правеха и с гръцки автори. Тези двамата едва ли взимат ужасно много. Всъщност 10-15 хиляди не ми се струва голяма сума за автори, които в момента са вървежни. Кости нали има взимаше 20+ .

Трябва да го дрънкат по-често Драганински за песни, има хляб в него, отличава се като звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е много отчаяна за хит, за да си позволи да посегне към нещо актуално и българско. Без значение дали ще уреди правата се вижда как ламти стресирано за хит. Хем кавър на бг актуален хит с откупени права от Флори, хем дует със Стораро щото няма смелост да го пусне сама. Гнусотията в музиката и елементарния текст ала Радка Пиратка няма и да ги коментирам...

 

 

На какво са готови някои за хит в най преломните моменти за попфолка. И най смешното е че феновете и се надъхаха, че щяла да има хит. Постъпката и не е по различна от тази на Преслава със За да те забравя и Шушана и тази на Стораро с Милионерче и други песни... Но сега не съдите, а се кефите. С тази постъпка Галена признава поражението си последните 2 години.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах 10 дни само сръбска музика , много ме зариби .

 

Ние сме на СВЕТЛИННИ ГОДИНИ назад ! :(

 

Тука си навлече сега големи проблеми. :1000 (29):

На Галена обаче трябва да ѝ се признае, че държи фронта с повечето си самостоятелни песни. Не е еднотипна.

Яница не знам до колко участва в писането на песните за нея, но почти винаги има интересен инструмент и мелодия/отсвир.

Емануела пък пуска чат - пат парчета в умерено темпо и различен бийт, примерно "Виновна".

 

Другите или пеят нещо до болка втръснало, или правят опит за рапиране.

Смятам, че вместо това, трябва по-добре да заложат като Азис на старото фолк звучене. Има по-голям шанс да им се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, тези двамата са уникални, много различно звучене.

И тази е брутална.

 

 

Галена толкова пари харчи за парцали, да си плати за една песен, проба.

Този стил ще ѝ ходи много, с някакъв шантав текст има сигурен хит.

 

Не мога да разбера нашите какво пеят.... защо не правят някакви такива дръм, леко хаус, дийп, мешани с фолк. Яница и сие набутват вече слушани песни.

А преди правеха и с гръцки автори. Тези двамата едва ли взимат ужасно много. Всъщност 10-15 хиляди не ми се струва голяма сума за автори, които в момента са вървежни. Кости нали има взимаше 20+ .

Трябва да го дрънкат по-често Драганински за песни, има хляб в него, отличава се като звучене.

10 хилки струват песните им. Пашев нали купи от тях Клинка и я преработи в Дразни ме.

Очаквам Камс да напазарува пак от там. Уникални са.

Баленсиага също е мнго яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е много отчаяна за хит, за да си позволи да посегне към нещо актуално и българско. Без значение дали ще уреди правата се вижда как ламти стресирано за хит. Хем кавър на бг актуален хит с откупени права от Флори, хем дует със Стораро щото няма смелост да го пусне сама. Гнусотията в музиката и елементарния текст ала Радка Пиратка няма и да ги коментирам...

На какво са готови някои за хит в най преломните моменти за попфолка. И най смешното е че феновете и се надъхаха, че щяла да има хит. Постъпката и не е по различна от тази на Преслава със За да те забравя и Шушана и тази на Стораро с Милионерче и други песни... Но сега не съдите, а се кефите. С тази постъпка Галена признава поражението си последните 2 години.

 

Съгласен съм. Но това не трябва да ни пречи да се кефим на песента, ако ни харесва. В моменти на криза всеки се спасява, както може. Арлито винаги е била хитруша.

 

Аз одеве я чух надута от една кола. Гледанията обаче нещо не са много обнадеждаващи.

 

Meanwhile... Емилия номер 1 в Трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Но това не трябва да ни пречи да се кефим на песента, ако ни харесва. В моменти на криза всеки се спасява, както може. Арлито винаги е била хитруша.

 

Аз одеве я чух надута от една кола. Гледанията обаче нещо не са много обнадеждаващи.

 

Meanwhile... Емилия номер 1 в Трендинг.

 

Честно казано като фен на Галена очаквах много повече от песента. Даже версията на оркестъра май ме кефи повече, да не говорим за оригинала. Текстът е малоумен като за нея, изцяло е в стилистиката на кючеците на Стораро. Аранжиментът също е прекалено мазен - нищо общо със свежата версия на Flori. Гледанията засега са трагични, което си го обяснявам основно с мижавия канал на Тони Ст., но и не само. Песента е прекалено добре позната на бг публиката, първо, а и както казах - нещо в този кавър просто куца.

Цялостно - дори и да стане достатъчно популярна песента, за мен включването в тоя проект е слаб ход за Галена. Ще си слушам "Дай ми любов", която още не ми е омръзнала, и ще чакам дуета с Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано като фен на Галена очаквах много повече от песента. Даже версията на оркестъра май ме кефи повече, да не говорим за оригинала. Текстът е малоумен като за нея, изцяло е в стилистиката на кючеците на Стораро. Аранжиментът също е прекалено мазен - нищо общо със свежата версия на Flori. Гледанията засега са трагични, което си го обяснявам основно с мижавия канал на Тони Ст., но и не само. Песента е прекалено добре позната на бг публиката, първо, а и както казах - нещо в този кавър просто куца.

Цялостно - дори и да стане достатъчно популярна песента, за мен включването в тоя проект е слаб ход за Галена. Ще си слушам "Дай ми любов", която още не ми е омръзнала, и ще чакам дуета с Янева.

 

Наистина понакуцва нещо..

 

Което е жалко, защото с такъв готов хит, ако всичко беше изпипано до последния детайл, щеше да смаже с рекорди в youtube тамън сега, когато всички се представят зле с трафика.

 

Ако беше качена в голям канал...

Ако беше заснет хубав клип, а не това смешно слайдшоу...

Ако гласът й не звучеше електрифициран на моменти...

Ако текстът и аранжиментът бяха барнати по-добре...

 

Много ако-та станаха.

 

И пак е твърде рано да я отписваме напълно, не се знае как ще се развият нещата занапред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е много отчаяна за хит, за да си позволи да посегне към нещо актуално и българско. Без значение дали ще уреди правата се вижда как ламти стресирано за хит. Хем кавър на бг актуален хит с откупени права от Флори, хем дует със Стораро щото няма смелост да го пусне сама. Гнусотията в музиката и елементарния текст ала Радка Пиратка няма и да ги коментирам...

На какво са готови някои за хит в най преломните моменти за попфолка. И най смешното е че феновете и се надъхаха, че щяла да има хит. Постъпката и не е по различна от тази на Преслава със За да те забравя и Шушана и тази на Стораро с Милионерче и други песни... Но сега не съдите, а се кефите. С тази постъпка Галена признава поражението си последните 2 години.

Не може да не отбележим и наглостта на Стругаро да записва всички актуални кючеци в свое изпълнение. То не бе "Настоявам да ви е готино", "Милионерче", последните му летни кючеци са микс от вървежни такива, свирени от различни оркестри. И напоследък бълва разни неуредени кавъри в канала си. Тотал щета е. Много изчерпан.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да не отбележим и наглостта на Стругаро да записва всички актуални кючеци в свое изпълнение. То не бе "Настоявам да ви е готино", "Милионерче", последните му летни кючеци са микс от вървежни такива, свирени от различни оркестри. И напоследък бълва разни неуредени кавъри в канала си. Тотал щета е. Много изчерпан.

Ама неговата кариера е облегната на подобни постъпки от самото му начало. Забрави като майка ми го хващаше да краде кисело мляко преди 20 год. в кварталния супер в Шумен. Не се отучи да краде, но от кисело мляко скочи на интелектуален труд за 3-5 бона

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама неговата кариера е облегната на подобни постъпки от самото му начало. Забрави като майка ми го хващаше да краде кисело мляко преди 20 год. в кварталния супер в Шумен. Не се отучи да краде, но от кисело мляко скочи на интелектуален труд за 3-5 бона

Мангал с кисело мляко - класика :D :D :girl_cry2:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина понакуцва нещо..

 

Което е жалко, защото с такъв готов хит, ако всичко беше изпипано до последния детайл, щеше да смаже с рекорди в youtube тамън сега, когато всички се представят зле с трафика.

 

Ако беше качена в голям канал...

Ако беше заснет хубав клип, а не това смешно слайдшоу...

Ако гласът й не звучеше електрифициран на моменти...

Ако текстът и аранжиментът бяха барнати по-добре...

 

Много ако-та станаха.

 

И пак е твърде рано да я отписваме напълно, не се знае как ще се развият нещата занапред.

Особено аранжимента. Те не са гепнали баш албанската версия ами направили кавър сякаш на българския кючек... А и парчето е много познато от половин година почти в 2 версии. Трудно да стане мегахит въпреки потенциала си. Иначе гледанията предполагам ще се покачат.

 

Както казва Фокси със стари курви нов бардак не се прави...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази бременност, която кара Преслава? :mf_surrender: На снимката от днес коремът й е съвсем малък - да е максимум в петия месец, а по изчисления трябва да влиза в осмия вече :1000 (29):

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5BD3BFDB

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено аранжимента. Те не са гепнали баш албанската версия ами направили кавър сякаш на българския кючек... А и парчето е много познато от половин година почти в 2 версии. Трудно да стане мегахит въпреки потенциала си. Иначе гледанията предполагам ще се покачат.

 

Както казва Фокси със стари курви нов бардак не се прави...

А Стругаро даже някакъв текст за Телефон пееше доскоро, върху същата мелодия...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...