Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мисля, че освен отдръпване от попфолка (което, няма какво да се лъжем, е факт), тия мистрии са спрели масово да купуват гледания и затова разликата е толкова очевадна. Непонятно ми е как само преди 2 години не беше проблем да изкарат по няколко песни с по 20 млн, някои от които към днешна дата клонят към 25 млн. И буквално само за 2-3 месеца през 2017 нещата зациклиха. Подозирам ги, че преди това са пазарували яко.

Факт, че през 2017 имаше 5 хита на кръст .. една "Шушана" прати всички нови песни в кофата.

За Фики специално съм убеден, че е купувал. За други не знам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Подозирам ги, че преди това са пазарували яко.

Няма какво да подозираш, така е. Даже Мария и Андреа май първи го казаха, въпреки че купуваха по едно време и те. Първи се осъзнаха, че няма смисъл.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна Терзийска генерира милион гледания с новия си трак. :Vishenka_05:

 

-А., в еуфория ли сме?

Много съм доволен. Не мислех, че този трак ще генерира интерес на ниво ''Зле те чувам'' защото тук имаше в началото доста негативни коментари, но явно все пак става някакво хитче. Ти припадаш ли по него? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен. Не мислех, че този трак ще генерира интерес на ниво ''Зле те чувам'' защото тук имаше в началото доста негативни коментари, но явно все пак става някакво хитче. Ти припадаш ли по него? :3fdb8960598fa63e:

Сутрин в кревата първото нещо, което правя е да въртя дупе като Райна :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сутрин в кревата първото нещо, което правя е да въртя дупе като Райна :Vishenka_05:

Мачкаш. Аз напоследък слушам от новите само на Райна и Яница. Сега на Кали ме изкефи щото е подобна на един испански хит, но не се сещам за името. Май чалгата пропада. :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бяхме пуснали youtube автоматично да подбира песните и по едно време тръгва на Татяна последната "В Инстаграм съм ти любима".

 

Срам ме е да си призная, но не ми се стори чак толкова лоша. :mf_surrender: Въпреки селската певица и до болка втръсналите фрази. Даже сега май ще си я пусна пак. :3fdb8960598fa63e: Не ме замервайте с камъни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бяхме пуснали youtube автоматично да подбира песните и по едно време тръгва на Татяна последната "В Инстаграм съм ти любима".

 

Срам ме е да си призная, но не ми се стори чак толкова лоша. :mf_surrender: Въпреки селската певица и до болка втръсналите фрази. Даже сега май ще си я пусна пак. :3fdb8960598fa63e: Не ме замервайте с камъни. :1000 (29):

И аз доброволно си я пуснах одеве, а не бях слушал чалга сто години. Преди около месец така ми тръгна и на мен и ми се наби в главата. Може би общо три пъти съм я слушал, но не е тотално зле. ИМа някаква градация и припевът е надъхващ :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз доброволно си я пуснах одеве, а не бях слушал чалга сто години. Преди около месец така ми тръгна и на мен и ми се наби в главата. Може би общо три пъти съм я слушал, но не е тотално зле. ИМа някаква градация и припевът е надъхващ :D

 

Та-Татяна да избухваа...

 

Тя е луда. Тя е дива. Тя ти взима всичко и си отива.

 

 

:1000 (6):

 

Дано Райна не я мине по гледания. Искам съединенската селянка да я мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Pravo vreme чакаме кавър !!

 

Хахах, и нея я слушам. Съмнявам се някой да направи кавър на някоя от песните обаче. Сигурно си мислят, че няма да го слушаме този стил.

Не мога да ги разбера как им се пее едно и също на повечето. Няма капка креативност в тях и някакво желание за разнообразие и усъвършенстване.

 

Песните са ни супер бедни откъм инструменти и сложност. Само някакви цигански вокали и туп-туп отзад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та-Татяна да избухваа...

 

Тя е луда. Тя е дива. Тя ти взима всичко и си отива.

 

 

:1000 (6):

 

Дано Райна не я мине по гледания. Искам съединенската селянка да я мачка.

Татяна е класи над Райна, макар и двете да са нагазили в някаква райна критическа вече няколко години!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна е класи над Райна, макар и двете да са нагазили в някаква райна критическа вече няколко години!

 

Тотя поне не крие, че е простакеса. А онова лигавото много на сериозно се е взело - тенът милка, дупето бразилка - ма алооу, виж си бутовете. Пък и за кво ти е тоя тен, като ще подлудиш всеки мъж с истериите и чепатия си нрав. Докато Тотя си сере на обществени места и 'ич не й дреме. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотя поне не крие, че е простакеса. А онова лигавото много на сериозно се е взело - тенът милка, дупето бразилка - ма алооу, виж си бутовете. Пък и за кво ти е тоя тен, като ще подлудиш всеки мъж с истериите и чепатия си нрав. Докато Тотя си сере на обществени места и 'ич не й дреме. :Vishenka_05:

Тотя поне няма тоя психотичен поглед

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама е дива селянка и простакеса.. скоро не се е вихрила във фитнеса :1000 (29):

Те и двете са. Тотя ми е по-поносима. Милка пък се вихри във фейса :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и двете са. Тотя ми е по-поносима. Милка пък се вихри във фейса :D

По-добре във фейса да се вихриш. Иначе Милка е истеричка, всички го знаем.. Тотя ми е много по-противна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре във фейса да се вихриш. Иначе Милка е истеричка, всички го знаем.. Тотя ми е много по-противна.

 

Искам да си пуснеш "В Инстаграм съм ти любима" и да се отдадеш на настроението на песента, ще откриеш нещо зарибяващо, сигурен съм. Дори самата й просташка надъханост и това колко си вярва са зарибяващи.

 

 

Да направим песента на Тотя хит! Долу Бразилката! Горе селянията!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да си пуснеш "В Инстаграм съм ти любима" и да се отдадеш на настроението на песента, ще откриеш нещо зарибяващо, сигурен съм. Дори самата й просташка надъханост и това колко си вярва са зарибяващи.

Да направим песента на Тотя хит! Долу Бразилката! Горе селянията!

Ще се пробвам заради теб. Иначе на Тотя това е последната песен която ми хареса:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска Милка, утре пък МиЛфка - време й е и за такъв текст на Райнуша.

 

Чак сега забелязах, че Тотя си е върнала евтиния черен цвят на косата, истинска кралица! Грам не й пука!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...