Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Точно. Мнението за нея е, че е меркантилна използвачка и простакеса.

Ами, да, такава е, а и не мисля, че тя се е правила на нещо друго. Но малоумница като Рени я наричаше "долна чалгаджийка". Как да харесаш такъв дебил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Емануела беше нападана в брадъра от "интелектуалците", в това число и глупавата Рена (барабар Рена с интелектуалците). Оттам е и разликата във възприятията.

При влизане на Емануела всички имаха предразсъдъци. После с Рени се сдушиха, като Рена даже я защитаваше пред тях. Но когато стана гафа в тоалетната, заяжданията й с по-възрастните - половината неща дори не са излъчени в пълен вид, особено това с тоалетната, за какво да я защитава... То беше фарс.

Накрая Емануела само с Миглена си гукаше, като две парясници. Дано не се заблудила, че Миглена много харесва нея или жанра, просто й бе удобна за шоуто и малко след това. Това са много хитри жени, ама са от този тип, който аз не харесвам като хора. Докато Рени не е лош или покварен човек, просто е мега наивна и глупава, да. И в момента си руши и малкото останало име...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи сънувах, че се сдобряваме. :whistling:

Виждам, че обсъждаш градовете в България. Какво ти е мнението за Пазарджик (внимавай какво ще кажеш)? :Vishenka_05:

 

Поздрав с един хит на баба ти Петрана: :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че обсъждаш градовете в България. Какво ти е мнението за Пазарджик (внимавай какво ще кажеш)? :Vishenka_05:

 

Поздрав с един хит на баба ти Петрана: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Добро е. Там не съм ходил по работа, а на ебня. Харесва ми града, хубав център, готини хора - тракийци. Преди знам, че нямаше много работа, сега последно чух, че отворили нови работни места. Но принцеса Кака Кели е създадена за столицата. В Пазарджик те пускам да се върнеш само като шеф/управител на нещо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро е. Там не съм ходил по работа, а на ебня. Харесва ми града, хубав център, готини хора - тракийци. Преди знам, че нямаше много работа, сега последно чух, че отворили нови работни места. Но принцеса Кака Кели е създадена за столицата. В Пазарджик те пускам да се върнеш само като шеф/управител на нещо. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Така е, много порочно място! :bowdown:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Дачева вече с 54 хиляди гледания! :3fdb8960598fa63e:

Валя се движи по-добре ;оо

 

Виж какво открих за теб - пусни си го и мигом се хипнотизирай!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя се движи по-добре ;оо

 

Виж какво открих за теб - пусни си го и мигом се хипнотизирай!

 

На Валя повечето тракове гледам, че са с над 500 хиляди гледания. Не ме изненадва, че има интерес към нея. Пък и музиката е мазна - може да се забележи.

 

Жестоки тракове има Соня Немска. Моя личен топ 5 към днешна дата е: ''Правена...'', ''Талисман'', ''До вчера непознати'', ''Първа в това'' и ''Накарай ме''. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи и аз в Пазарджик да ида. Може най-сетне да настъпи заветния час.

 

Тук един пич наскоро се похвали, че имал парафин в оная работа и се канеше на мъжко. Пиши му на ЛС. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Валя повечето тракове гледам, че са с над 500 хиляди гледания. Не ме изненадва, че има интерес към нея. Пък и музиката е мазна - може да се забележи.

 

Жестоки тракове има Соня Немска. Моя личен топ 5 към днешна дата е: ''Правена...'', ''Талисман'', ''До вчера непознати'', ''Първа в това'' и ''Накарай ме''. :3fdb8960598fa63e:

Как ще коментираш скандалния текст на "Как съм в любовта":

 

"Дебнеш ме сега като вълк сърна,

аз съм ниска пролетна трева"

 

или

 

"Чаршафите ми питай ти,

но от нокти са разкъсани,

леглото мое питай ти,

но от снощи то е на трески"

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш скандалния текст на "Как съм в любовта":

 

"Дебнеш ме сега като вълк сърна,

аз съм ниска пролетна трева"

 

или

 

"Чаршафите ми питай ти,

но от нокти са разкъсани,

леглото мое питай ти,

но от снощи то е на трески"

 

:3fdb8960598fa63e:

Това е жестоко.

Второто го преживяват повечето хора - Соня винаги е била в крак с хорските преживявания. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бил съм във всички големи градове на България освен в Кюстендил.

 

Място за сравнение между Видин и Шумен просто няма. В Шумен бях в една неделя. Центърът беше фул макс, хора по главната супер много, гъчканак. Много оживено ми се стори. Знам, че това е така, защото съм бил на Главната им улица, знам, че там проблемът с българската раждаемост е много голям като във всеки по-малък град в България.

 

Във Видин бях на един Великден. На такъв празник се очаква градът да се понапълни. Еми...кофти тръпка беше. Пусто (говоря за центъра им), бедно. Иначе хората, с които говорих ми се сториха много културни и..абе готини българи бяха. Не искам да обиждам Фокси - просто споделям впечатленията си, щото видях, че се правят сравнения между двата града.

 

В близост до Шумен има още два областни градове - Разград и Търговище - OMG там пък каква мизерия и бедност беше - Шумен им е като местната столица.

 

Виж какво селяндур бургаски, айде да изпуснете въздуха в тоя шибан град, че в момента в който започнете да харесвата "Бургас мези" ставате като пияни кирки на селски събор, като повечето пропаднали градове в България. Видял съм ви и "Плазата" и оная дупка на плажа и празните улици в 04:00 нощта в пика на лятото 17 август. 2 таксита на кръст и другото духачи в 2 клуба и 10 души в изтрезвителното. Не ми се прави на експерт на 20 години, щото нищо не знаеш за тоя шибан живот, нито за българите из тая държава. Най-мразя морски надувки да ми се правят на мъже мислейки си, че морето е центъра на света. И вие в септември стягате куфарите за София, като половин България. И какво има да ми сравняваш? В Шумен никой не ходи това лято.... дори Слави Минчев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво селяндур бургаски, айде да изпуснете въздуха в тоя шибан град, че в момента в който започнете да харесвата "Бургас мези" ставате като пияни кирки на селски събор, като повечето пропаднали градове в България. Видял съм ви и "Плазата" и оная дупка на плажа и празните улици в 04:00 нощта в пика на лятото 17 август. 2 таксита на кръст и другото духачи в 2 клуба и 10 души в изтрезвителното. Не ми се прави на експерт на 20 години, щото нищо не знаеш за тоя шибан живот, нито за българите из тая държава. Най-мразя морски надувки да ми се правят на мъже мислейки си, че морето е центъра на света. И вие в септември стягате куфарите за София, като половин България. И какво има да ми сравняваш? В Шумен никой не ходи това лято.... дори Слави Минчев.

:roll1: :roll1: :roll1:

Той дори не е от Бургас...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво селяндур бургаски, айде да изпуснете въздуха в тоя шибан град, че в момента в който започнете да харесвата "Бургас мези" ставате като пияни кирки на селски събор, като повечето пропаднали градове в България. Видял съм ви и "Плазата" и оная дупка на плажа и празните улици в 04:00 нощта в пика на лятото 17 август. 2 таксита на кръст и другото духачи в 2 клуба и 10 души в изтрезвителното. Не ми се прави на експерт на 20 години, щото нищо не знаеш за тоя шибан живот, нито за българите из тая държава. Най-мразя морски надувки да ми се правят на мъже мислейки си, че морето е центъра на света. И вие в септември стягате куфарите за София, като половин България. И какво има да ми сравняваш? В Шумен никой не ходи това лято.... дори Слави Минчев.

Няма какво да се обиждаш сякаш е въпрос на чест. Шумен е по добре от Видин почти във всяко едно отношение, но може би шуменци са с по провинциален манталитен (ако това ще те успокои). Шумен е и по голям, и с по голямо население, по добре икономически развит, има много млади хора, макар и с богат етнос. Дискотеките ни са по големи, ресторантите ни са по добри, хотелите и по брой и по стандарт. Видин ще си изгние с онова Ровно... Центъра ни е по голям, инфраструктурата ни е по добра.

 

Слави Минчеш и във Видин не мисли да стъпи скоро. Но да, и Шумен няма да удостоя с честта ; )

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шумен е дал на света Луна, а Видин - една Диана. И двете бяха звезди на Милена рекърдс, но само една от тях сега е президент.

Шумен е дал и Тодор Колев, и Тони Стораро, и Славена Вътова. Галена също е мина и поживя в Шумен преди да покори страната.

Какво е дал Видин - Диана и Дебора... :whistling:

 

А колко е дал за българската драматургия няма нужда и да обяснявам. Нали знаете коя е столицата на българския театър?

Жалко, че нашите поколения не пазим подобни наследства и опорочаваме всичко до което се докоснем...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво селяндур бургаски, айде да изпуснете въздуха в тоя шибан град, че в момента в който започнете да харесвата "Бургас мези" ставате като пияни кирки на селски събор, като повечето пропаднали градове в България. Видял съм ви и "Плазата" и оная дупка на плажа и празните улици в 04:00 нощта в пика на лятото 17 август. 2 таксита на кръст и другото духачи в 2 клуба и 10 души в изтрезвителното. Не ми се прави на експерт на 20 години, щото нищо не знаеш за тоя шибан живот, нито за българите из тая държава. Най-мразя морски надувки да ми се правят на мъже мислейки си, че морето е центъра на света. И вие в септември стягате куфарите за София, като половин България. И какво има да ми сравняваш? В Шумен никой не ходи това лято.... дори Слави Минчев.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Много е пусто нещо :3fdb8960598fa63e:

 

33_0.jpg

 

Приеми истината вместо да се ядосваш, много по-лесно ще ти е.

 

Шумен е като Ню Йорк пред Видин:

 

Ue8W867h.jpg

 

8I682Mnh.jpg

 

matkBach.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шумен е дал и Тодор Колев, и Тони Стораро, и Славена Вътова. Галена също е мина и поживя в Шумен преди да покори страната.

Какво е дал Видин - Диана и Дебора... :whistling:

Не бих се хвалил за тези :3fdb8960598fa63e:

 

В интерес на истината бях в Шумен преди няколко години за 1-2 часа и нямаше жива душа в центъра, но беше много горещ следобед през почивните дни.

 

Във Видин не съм ходил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шумен е дал на света Луна, а Видин - една Диана. И двете бяха звезди на Милена рекърдс, но само една от тях сега е президент.

А тая неудачна парцалеса Диана си позволи да публикува пост срещу Луна по повод на властването й в Черешката на тортата! То бива завист... Винаги е била в сянката на Луната! На сутринта побърза да си изтрие поста, присъщо на слабаците!

 

А простакесата Фекали дръзна да ми се отваря в инстаграм. Учудвам се на търпението си и на това как се опитвам да й обясня, че се излага. Може би само от псувни разбира! Ще се наложи да си ги получи.

 

И Астор и Мустафа Чаушев са от Шумен. Аз пък имам каспичанска жилка, но никога не съм стъпвал в региона! Време ми е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Много е пусто нещо :3fdb8960598fa63e:

 

33_0.jpg

 

Приеми истината вместо да се ядосваш, много по-лесно ще ти е.

 

Коя истина да приема бре ози? Какво знаеш ти за градовете в България? Какво си ми дал от Шумен? Празни улици снимани от високо и Видин по обяд в празничен ден, когато всички са на маса? Що не ми дадеш центъра на София по Великден? Какво ще има там освен 5 таксита на стоянка? Амън от дупета из тия форуми, дето са чели, че софиянци чакали селяните да си отидат по родните места, за да паркират "Кайените" си на 3 по места, за да се порадват на ден без синя зона.

 

И не разбрах кой ти каза, че говоря за урбанизазия в градовете, а не за нощен живот и чалга? Я върни 2 страници назад и виж откъде започва "драмата". Аз ли не помня как се хвалеха хората тук предни години кой на какво чалга-парти е бил лятото и как през това лято никой не ходи никъде, щото просто чалгарите са в 5 дискотеки на кръст в 3 града из държавата и в 2 курорта по морето и ги няма никакви? Какво да направим сега, като в големите градове клубовете масово затвориха и ги е срам да кажат, че е така, щото селяните са си по родните места? И какво е виновна демографията, че тук при нас чалгарите се наредиха на опашка все едно сме цъфнали и вързали, а не че просто гастарбайдерите, са се прибрали за лятото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...