Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Каква активност е имала през 2011, 2013, 2015, освен че е издала една песен и е участвала на един концерт на кокошарника? Нищо общо с едно време, когато пускаше всяка година албум и имаше по 4-5 клипа. Това не се отнася само за нея естествено.

Факт, след 2010 продуктивността й спадна на има-няма 1-2 песни на година, но пак не бива тези 8 години да се приспадат от кариерата й. През всички тези години не е преставала да бъде в каталога на Пайнер, т.е. непрекъснато е била налична за участия, канили са я в някоя и друга дискотека, гостувала е в предавания. Все едно ако в един магазин никой не влезе цял ден, да се брои, че продавачката не е била на работа. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То в световен мащаб е нормално понякога да си позволяват по 1-2 години без никаква продукция, а тя Гергана дори и такива периоди почти няма. До към 2015 си пускаше по една песен на година, колкото да удовлетвори феновете докато тя самата залага на ученето. Голямото зацикляне в желанието й да си движи музикалната кариера започна някъде след Огън в дъжда. Беше решила да не пуска повече продукция и това си пролича. Но се радвам, че явно е размислила и ще предложи втора песен тази година, аз лично я чакам с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеобщото мнение от години е, че Гергана е неактивен изпълнител. И за ГИК се смята същото.

 

Дано направи хит, че има спешна нужда. Това може да я мотивира.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали е възможно пак да се забави? Това все пак е Камелия. :1000 (29): :1000 (29):

Имам добри очаквания за Райна. За Гуца... жал ми е, но сигурно пак някоя бозица.

Не, няма такъв вариант.

Последниге й 2 песни излязоха на обявените дати. Така, чеее имай търпение, знам че я очакваш много :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам доста от новата песен на Райна. ''Бразилка'' се оказа едно от най-гледаните летни предложения тази година. С албума искам да пусне и клип на още една песен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеобщото мнение от години е, че Гергана е неактивен изпълнител. И за ГИК се смята същото.

 

Дано направи хит, че има спешна нужда. Това може да я мотивира.

То това почти си е комплимент. :1000 (29): Щом днешните пубери те смятат за неактивен, значи си от големите имена на чалгата :D Ако Пепе пусне парче чак през пролетта, ще искам 2018 да й се приспадне от кариерата. :gun_bandana: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това почти си е комплимент. :1000 (29): Ако днешните пубери те смятат за неактивен, значи си от големите имена на чалгата :D Ако Пепе пусне парче чак през пролетта, ще искам 2018 да й се приспадне от кариерата. :gun_bandana: :1000 (29):

Според мен ще роди и до месец-два ще има нова песен... някой беше написал,че има и сниман клип,който не е издаден. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеобщото мнение от години е, че Гергана е неактивен изпълнител. И за ГИК се смята същото.

 

Дано направи хит, че има спешна нужда. Това може да я мотивира.

Но ГИК реално не са се отказвали от музиката, а Гергана буквално се беше отказала и това го знам със сигурност.

Факт е, че от тях само Кама има някаква актуалност днес, и то благодарение на Гласа. Но при всяка една от трите не-актуални са различни предпоставките, довели дотам. Аз за Гергана си спомням, че някъде около Твойте думи и От този момент все още беше над другите две откъм интерес около новата продукция, но просто спря да й се занимава и се отказа. Гафът с вокалите навярно също си каза думата.

Тя самата като изпълнител обаче е някаква по-свежа и младееща, както вече бях казал. Трудно ще й се лепне грозния етикет 'бабичка', който за жалост се е лепнал на други и това е една от причините да не се гледа на тях като на конкурентноспособни. Виждаме, че дори и след голяма пауза успя да направи заедно с Лазар милионче за нула време. Просто й трябва подходяща песен- именно това е едно от нещата, които я притесняват още откакто се е разделила с Токича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче вижте как Алисия и Константин с поредната песен - копие минаха гледанията на проекта на Азис който е напълно различен от това което се предлага в жанра. После защо изпълнителите вече не залагат на такива проекти.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега след като на Оцко му се върна, много бих искал новата песен на Гергана да се нареди сред топ 10 на есенно-зимните хитове да и се възвърне мотивацията да прави музика по-редовно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кой ви каза, че Азис изкара качествен проект в сравнение с дуета на Алисия и К.?

Това, че е заложил на друга тематика в текста и е вкарал Цветана Манева в клипа не му помага с нищо. Много сте му вдигнали акциите тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче вижте как Алисия и Константин с поредната песен - копие минаха гледанията на проекта на Азис който е напълно различен от това което се предлага в жанра. После защо изпълнителите вече не залагат на такива проекти.

Аз пък бих казал, че именно това, че песента на Алисия и Коцьо не е поредното копие й помогна. В някои отношения куплетите си бият на обичайните им песни, да, но в припева и двамата се разлистват, особено Алисия. Не съм я чувал да звучи толкова свежа и открояваща се от години, предполагам че точно това е грабнало и останалите слушатели.

Но ако трябва да ги сравняваме с проекта на Азо- да, определено неговият е по-различен и стойностен, но за жалост излиза не чак такъв replay хит. Въпреки това е доста по-масов, при него далеч не само гледанията показват популярността. Проектът достигна до широката аудитория и предизвика разнородни реакции, има малко такива в чалгата към днешна дата.

Иначе и двете песни ще имат милионче за по-малко от пет дена. Това са си хитове отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но ГИК реално не са се отказвали от музиката, а Гергана буквално се беше отказала и това го знам със сигурност.

Факт е, че от тях само Кама има някаква актуалност днес, и то благодарение на Гласа. Но при всяка една от трите не-актуални са различни предпоставките, довели дотам. Аз за Гергана си спомням, че някъде около Твойте думи и От този момент все още беше над другите две откъм интерес около новата продукция, но просто спря да й се занимава и се отказа. Гафът с вокалите навярно също си каза думата.

Тя самата като изпълнител обаче е някаква по-свежа и младееща, както вече бях казал. Трудно ще й се лепне грозния етикет 'бабичка', който за жалост се е лепнал на други и това е една от причините да не се гледа на тях като на конкурентноспособни. Виждаме, че дори и след голяма пауза успя да направи заедно с Лазар милионче за нула време. Просто й трябва подходяща песен- именно това е едно от нещата, които я притесняват още откакто се е разделила с Токича.

Е все пак е на 34 години, ГИК са между 45 и 50.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е все пак е на 34 години, ГИК са между 45 и 50.

Глория някои я водят баба още от 30 (крайно нелепо), а Ивана си се водеше най-малкото лелка дори и когато беше на върха (т.е около 35), но тогава нейния 'лелчест' стил беше на мода. :1000 (29): За Кама пък нямам наблюдения някога да се е гледало като на баба, тя и Деса какво и да направят и както и да изглеждат биха ги възприемали като свежарки заради излъчването, поведението и способността да правят вървежни песни. И от поколенията след тях е нещо такова с Анелия, Емилия, Галена, Преслава, също и обсъжданата Гергана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В колко часа днес започва новата доза възхвала на попа и оплюване на чалгата (т.е дуета на Криско и Тита)? :D

Не мисля, че една песен може да предизвика оплюване на чалгата. Просто сложи края на "Чужди усмивки" и ще заеме нейното място на "рап със една идея по-смислен текст" в дискотеките.

Но народа си я има жаждата за денс циганийка, която "Шефката" за щастие успява да утоли :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория някои я водят баба още от 30 (крайно нелепо), а Ивана си се водеше най-малкото лелка дори и когато беше на върха (т.е около 35), но тогава нейния 'лелчест' стил беше на мода. :1000 (29): За Кама пък нямам наблюдения някога да се е гледало като на баба, тя и Деса какво и да направят и както и да изглеждат биха ги възприемали като свежарки заради излъчването, поведението и способността да правят вървежни песни. И от поколенията след тях е нещо такова с Анелия, Емилия, Галена, Преслава, също и обсъжданата Гергана.

Е да, но тогава тия ги приемаха като лелки и поради факта, че изброените от теб дебютираха като 18-20 годишни девойки. Днес никакви млади дебюти няма. Най-младите имена- Джулия и Теди Александрова са почти на 30.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че една песен може да предизвика оплюване на чалгата. Просто сложи края на "Чужди усмивки" и ще заеме нейното място на "рап със една идея по-смислен текст" в дискотеките.

Но народа си я има жаждата за денс циганийка, която "Шефката" за щастие успява да утоли :Vishenka_05:

Изказването ми беше по-скоро закачка с потребителите, които изкарват всеки успех за попа край за чалгата, все едно пък в чалгата от години няма успешни песни и е като естрадата. Даже буквално като такава се опитват да я наложат някои напоследък- новата естрада. Разбира се, подминават се неспособните за цяло лято да стигнат 10 милиона тазгодишни самостоятелните проекти на поп лидерките, но пък Маракеш задължително е изтъкван като провала на годината, въпреки че върви с тяхното темпо (като за Галена действително си е слабо). Т.е гъбаркам се с двойните стандарти.

Иначе си беше ясно, че на Криско и Тита ще е хит. На мен обаче ми се искаше да е нещо авторско.

 

Е да, но тогава тия ги приемаха като лелки и поради факта, че изброените от теб дебютираха като 18-20 годишни девойки. Днес никакви млади дебюти няма. Най-младите имена- Джулия и Теди Александрова са почти на 30.

И от най-младите имена Теди е с 10-годишна кариера. :1000 (29):

 

Факт е, че в поп-фолка има дефицит на нови, млади звезди. Покрай това поне вече не се гледа на над 30-годишните като на престарели. От друга страна ако все още силна компания като Пайнер вземе най-накрая да наложи един 18-годишен продукт, съобразен с времето, си мисля, че този продукт може също да стане голяма сензация. Но докато карат всички нови да си търсят спонсори и сами да си движат кариерите... ами няма да стане, струва ми се.

 

Криско е премазал гнусния циганин. За 2 часа - над 150К. :1000 (29):

Хм това е по-скоро сравнимо с Мотел, той имаше някъде толкова за първите часове. Да видим цялото денонощие как ще е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от най-младите имена Теди е с 10-годишна кариера. :1000 (29):

 

.

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Много младо бе.. Не е мръднала визуално отпреди 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ася Дойчева и Кокаин - в коша

Криско и Тита - в коша

Азис - сметосъбиращата машина вече прибра боклука му от коша

Разчистваш за премиерата на Камелия ли? :3fdb8960598fa63e:

 

На мен песента на Азис много ми харесва, слушам я ежедневно, откакто се е появила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ася Дойчева и Кокаин - в коша

Криско и Тита - в коша

Азис - сметосъбиращата машина вече прибра боклука му от коша

На Криско и Тита оригинала е Бг класика от преди над 15 години- и нея ли слагаш в коша, за да пробваш да внушиш предварително на хората, че на Камелия ще е хита на годината?

 

Разчистваш за премиерата на Камелия ли? :3fdb8960598fa63e:

 

На мен песента на Азис много ми харесва, слушам я ежедневно, откакто се е появила.

И не само на теб. Песните на Азо/Алисия и Константин са първите песни в поп-фолка с потенциал да са трайни, есенни хитове. Жалко, че Анелия върви толкова по-тромаво от тях, имах доста по-големи очаквания за успеха на това парче. За Мария да не говорим.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...