Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Ти си тъжното в очите ми,

ти отнемаш и даваш ми сила"

 

Смятам да се противопоставя на това широко разпространено схващане за любимия ни човек. Много пъти сме им яли попарата с това отнемане и даване на сила. Като вече голям и зрял човек, ще опитам аз да си давам и отнемам сила, а не някой тъпанар. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе песента е един такъв модерен денс, не очаквах, че харесваш такъв стил.

Хахаха, е, не на тази жена текстовете са й много силни наистина. Голяма е в това отношение. Интересно е това забързване и забяване на темпото в песента. Не са избрали много добра снимка за обложката обаче, изглежда малко деформирана тук.

Ах, музичката тука кара кръвта ти да кипи. :clap:

 

Този текст сигурни ли сме, че го е писала тя? Звучи ми като притча от народното творчество по-скоро.

Oleee, оп-оп, густоо, дай. Тази ми е много на сърце. Игриво сръбско звучене. Ама защо пак тъжен текст за това жизнерадостно парче? За първи път чувам тази песен, а ми звучи като да е била стабилен хит по онова време. :dontknow:

 

---------------------

 

1:

 

И тази е хубава.

 

Баси, сега като слушам тези песни, за пореден път си давам сметка колко по-стойностна и съдържателна музика се правеше до преди 10-15 години и каква деградация е в последно време.

"Последният ангел" е много яка. Нещо ми става, като чуя на Ерик вокалите, съчетани с якия саунд, а финалът с "И ще бъда до теб и когато дори последния ти ангел излети" ми е много на сърце. В "Лоша оферта" всичко е нейно - музика и текст. На "Приказка за живота" музиката действително вдига, а текстът е съавторство с Мариета. А иначе точно това е интересното на "Черна кутия" - игрива мелодия и меланхолен текст, който е на Тина Прокопова - издаваше "Фолк парад" едно време и Вера вечно беше по страниците му. Иначе никакъв хит не е била, тя не заложи на нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Тъкмо го поствах. :roll1: :mf_surrender:

 

Да не би накрая да създадем дете заедно? Тази телепатия не се търпи, това минава границите на нормалното.

Че ние да не би да сме нормални? Много ясно, че ще минаваме граници. :3fdb8960598fa63e:

Днес по време на лекции си мислех, че от дни не си броил Галена и днес ще те карам да броиш. И познай ... :1000 :roll1: (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ся това красиво ли е ми кажете? Привлича ли ви този мъж? Това ръка ли е или крак на слон? Винаги са ми били странни такива горили как самите те се харесват, но явно се харесват. За мен това е тотална липса на чувство за естетика. Имай хубаво тяло, поддържай го, релефът и мускулите са хубаво нещо, но тук се минават всякакви граници. В желанието си да е секси и готин, той изглежда отблъскващо.

 

 

fiki.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, нищо не каза значи, много ме разочароваш :gun_bandana: Сложи си го на подписа, вместо плашещата снимка на лелчето :Vishenka_05:

 

9406949q.png

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, нищо не каза значи, много ме разочароваш :gun_bandana: Сложи си го на подписа, вместо плашещата снимка на лелчето :Vishenka_05:

 

9406949q.png

Мда, определено ти си доста по-развълнуван от мен. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи,бе,лелче? Виждам,че доста упорито ми търсиш вниманието,какво има?

Кво да ти кажа повече - квото имах казах. ТИ си малката мерудия на всяка форумна манджа, радвай се че веднъж на 3 месеца успявам да те забележа. И не съм тук, да търся вниманието на който и да било, най-малкото на теб, жалко, точно колкото и ти самия, че при теб не е така. Хубава вечер, мое спиш спокойно до към след Коледа, когато пак ти се пада ред да се сетя за твоя милост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво да ти кажа повече - квото имах казах. ТИ си малката мерудия на всяка форумна манджа, радвай се че веднъж на 3 месеца успявам да те забележа. И не съм тук, да търся вниманието на който и да било, най-малкото на теб, жалко, точно колкото и ти самия, че при теб не е така. Хубава вечер, мое спиш спокойно до към след Коледа, когато пак ти се пада ред да се сетя за твоя милост.

Хаха,ами че как ще ми обръщаш повече внимание когато понякога не влизам с месеци? Не че нещо,но не са минали 3 месеца откакто ми обърна последно внимание. :whistling:

Знам и че мноого преди Коледа пак ще ми обърнеш внимание.Елементарна психология!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП: за малко повече от година "Докрай" ще има милион,коя песен на Галя от 2011 може да се похвали с подобни гледания? :3fdb8960598fa63e:

Диджея ме издаде, с кое право, неудобни въпроси, хайде откажи ме, мразя да те обичам, не пред хората... Двата дуети до преди време правеха и по 10к на ден, от показване разбира както е и при Андреа :3fdb8960598fa63e: . Просто се показва под новите й песни щото нищо друго не е качвала в канала.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, определено ти си доста по-развълнуван от мен. :3fdb8960598fa63e:

Искам да си направите клипче ала Ванча във "Второто хубаво" - ти да гледаш под хипноза, а той да те полива с шампанско :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диджея ме издаде, с кое право, неудобни въпроси, хайде откажи ме, мразя да те обичам, не пред хората... Двата дуети до преди време правеха и по 10к на ден, от показване разбира както е и при Андреа разбира се :3fdb8960598fa63e: . Просто се показва под новите й песни щото нищо друго не е качвала в канала.

Надали ако Галя ги качи наново след толкова време в някой малък канал пак ще имат милион за малко повече от година. :1000 (29): Да не говорим че едната от тях е дует с Преслава,която мачка с гледания на старите си песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да си направите клипче ала Ванча във "Второто хубаво" - ти да гледаш под хипноза, а той да те полива с шампанско :Vishenka_05:
По-скоро искаш да ме избуташ от клипчето и Тунчер Фикрет Али да те полива със собственоръчно избито шампанско - пенливо! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ся това красиво ли е ми кажете? Привлича ли ви този мъж? Това ръка ли е или крак на слон? Винаги са ми били странни такива горили как самите те се харесват, но явно се харесват. За мен това е тотална липса на чувство за естетика. Имай хубаво тяло, поддържай го, релефът и мускулите са хубаво нещо, но тук се минават всякакви граници. В желанието си да е секси и готин, той изглежда отблъскващо.

fiki.jpg

Това се отнася и за огромната част от жените, които се подлагат на всякакви процедури и накрая заприличват на гъз, а си мислят, че са много секси.

 

А Фикрет, каквото и да прави, след 10 години ще изглежда на 50-годишна свиня като баща си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже мернах по назад твой пост за пътуване след 18 месеца... Няма такова нещо. След датата на подписване по договор титулярите имат право да осъществят пътуването си в следващите 18 месеца. Тоест може след 6 и след 12. Единтвено условие е да попълнят формата за резервация 2 месеца по рано, за да можем да организираме пътуването на предпочитаните от тях дати. :1000 (30):

И какво е това подписване, пък после ще решават кога да пътуват? Човек решава и гледа датите, които си е избрал и прави резервация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, нищо не каза значи, много ме разочароваш :gun_bandana: Сложи си го на подписа, вместо плашещата снимка на лелчето :Vishenka_05:

 

9406949q.png

 

Какво да каже засрамена и смутена от собствения си вкус. А и тя като ги види такива не говори, а действа без да губи време. Черната космата бухалка е нейното лечение.

 

И какво е това подписване, пък после ще решават кога да пътуват? Човек решава и гледа датите, които си е избрал и прави резервация.

Това е директен маркетинг, човек. Услугата не е почивка, а тест драйв седмица за ваканционна собственост. Имам някакви спомени, че живееш в Америка, така че поне от теб очаквам да си запознат с timeshare-a. Rci.com I Interval International са най големите в този бранш. Това са ваканционни клубове, в които участват хиляди комплекси от цял свят. На самия им престой на тест драйв седмицата, там делегат ги зарибява за членство. Ако си закупят получават нотариален акт, че притежават седмица всяка година в дадения комплекс. Вече от Rci правят размени на дестинации между членове. Примерно аз притежавам седмица в Тенерифе, а ти седмица в Ибиза, а Фокси седмица в Китен. От Rci се ангажират да направят размяната. Всеки член притежава седмица, която се конвертира в точки. Според това колко точки има даден член, може да се ориентира до кои дестинации седмиците отговарят на техните точки.

Нашата задача като маркетер е да им изпратим потенциални клиенти за членство. Но да, има хора, които гледат на тази тест драйв седмица като на седемдневна почивка без ангажименти. Ние не отказваме, щом някой иска да си даде парите.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

maxresdefault.jpg

 

КАМЕЛИЯ ft. САШО РОМАН - "Името "Ти" / Очаквайте! ♥

Много добър ход! Вече очаквам с нетърпение...

Той Сашо Роман не я ли плю преди години или по Глория бълваше...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...