Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това къде го чу? Да не ти го говорат звездите? И ние сме похвалили хубавата песен на Преса. Колкото и да искаш да правиш интрижки, не ти се получава....

Пушил ли си? Пил ли си? Не ти ли помага? :1000 (29):

От шега до интрига има разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана сякаш е най-зле от старата генерация.

 

Глото - пуска често песни, сред които има и добри попадения, а и приятни за ухото песни, концерти, тук-таме участи..

 

Деса- разнообразни неща, експерименти, колаборациии, наколко самостоятелни хита, включително и балада хит. Много участия.

 

Камелия - От както е извън Пайнер, смело.можем да кажем, че залага на разнообразието в песните. Няма песен, която и минимално да прилича на предходната. Експериенти тип - Престъпно е, Само за минута. Рап-чалга, типичен фолк и лека мазнотийка (Плюшено мече). Голям хит и стабилни гледания в личния й канал. Клипове на ниво, участия- бол + Гласът.

 

Василка - хит до хит, голям отзвук в медийното пространство, участия в чужбина.

 

Ванча кво има за последните 5-6 години??? Една леко позната песен - Твое копие, от там насетне само някакви ташаци ала Ще ти взема всички.пари и Кралете. С участията май също е зле...

На фона на останалите, направо бледнее.

Другите са свикнали да се оправят сами. При Ванча всичко беше наготово - тя кихаше най-голям хонорар и съответно Пайнер плащаше кавърите, уреждаше й най-силните сръбски кавъри на Индира, въртеше я през 15 минути по Планета, намираше участия, буташе я да закрива при загрята публика на концертите ....

 

Изведнъж като се появи Преслава и кранчето за Айтос спря, веднага се сгромоляса. В последните 6 години (след "Остави ме") наистина е трагична. Само "Твое копие" и "Ало мамо" са по-слушаеми и разпознаваеми, а между тях пусна не малко провали.

 

Деса и Кама как се оправят без Пайнер, Ванча ако напусне фирмата направо да излиза в пенсия (тя не че като се води в каталога им си е мръднала пръста в последните 2 години).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пушил ли си? Пил ли си? Не ти ли помага? :1000 (29):

От шега до интрига има разлика.

Ма ти всеки път се шегуваш. Поне, като си такава шегаджийка се научи да носиш и на майтап....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча ако напусне фирмата направо да излиза в пенсия (тя не че като се води в каталога им си е мръднала пръста в последните 2 години).

 

А кой е казал, че Ивана има договор с Пайнер? Проблемът и с НАП от преди месец какво ви говори?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма ти всеки път се шегуваш. Поне, като си такава шегаджийка се научи да носиш и на майтап....

Напротив, не всеки път, но този си беше шега.

Това за майтапа се отнася и за теб, защо си такава стегнация станал? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък вярвам в Ивана, че все още го може. Просто не се е надъхала, както трябва. С подходящата песен ще смачка всички еднотипни денсчета на Глория. С тия хормононални промени може още да не е намерила себе си, да е в търсене, може да не е случила на песен, която да усети истински. Не е дължа да издава често песни. По 1-2 на година стигат. Камелия да не би да прави нещо различно? Така правят големите, доказни имена, няма нужда от бълване, особено ако ще предлагаш едно и също или подобно на свое предно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите са свикнали да се оправят сами. При Ванча всичко беше наготово - тя кихаше най-голям хонорар и съответно Пайнер плащаше кавърите, уреждаше й най-силните сръбски кавъри на Индира, въртеше я през 15 минути по Планета, намираше участия, буташе я да закрива при загрята публика на концертите ....

 

Изведнъж като се появи Преслава и кранчето за Айтос спря, веднага се сгромоляса. В последните 6 години (след "Остави ме") наистина е трагична. Само "Твое копие" и "Ало мамо" са по-слушаеми и разпознаваеми, а между тях пусна не малко провали.

 

Деса и Кама как се оправят без Пайнер, Ванча ако напусне фирмата направо да излиза в пенсия (тя не че като се води в каталога им си е мръднала пръста в последните 2 години).

Страхотен пост мегастарке. Иде ми да ти дам +, но за днес ги изчерпах :D Напомни ми утре.

 

Те песните й, не просто са провали, ами са и тотално неслушаеми и кръчмарско звучащи.

То и Престъпно е провал, но песента е готина, модерна и интересна. Наистина се вижда, че без побутване леля ви Ваня е доста зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой е казал, че Ивана има договор с Пайнер? Проблемът и с НАП от преди месец какво ви говори?

Щом стои в канала и я въртят по Планета, не е като да е напуснала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато наистина след 2013 Ивана никаква я няма. Само две песни стават - ''Ало, мамо'' и ''Твое копие''. Но с последната мисля, че доказа, че ако случи на добра песен спокойно може да ни изненада с голям хит. Точно в пика на песента я премахнаха от youtube а вече има над 2 милиона гледания.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, не всеки път, но този си беше шега.

Това за майтапа се отнася и за теб, защо си такава стегнация станал? :3fdb8960598fa63e:

Оо не ми излизай с тея. Незнам кой, какъв е станал, но ти яко се обиди за един - катър. Защо така? Човек знаещ какво представлява, никога не би го приел чак толкова.навътре.... И катъра е живо същество, дори са много мили и добри...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен пост мегастарке. Иде ми да ти дам +, но за днес ги изчерпах :D Напомни ми утре.

 

Те песните й, не просто са провали, ами са и тотално неслушаеми и кръчмарско звучащи.

То и Престъпно е провал, но песента е готина, модерна и интересна. Наистина се вижда, че без побутване леля ви Ваня е доста зле.

Догодина прави 20 години в Пайнер .. току виж се стегнала и направила нещо слушаемо (за концерт не се и надяваме) :3fdb8960598fa63e:

 

И друг проблем при нея - в един момент се видя, че целия образ който е градила на интелигентна и народна жена със смислени песни, е бил фалш. Това още повече помогна да рухне.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава не мисля, че е удачно да я сравняваме с легендите, въпреки че тя е една от тях. Деса е с десятка години по-млада от средната възраст на ГИК, това няма как да не окаже влияние. Тя все още се бута при актуалните на деня - Емануели, Галени и прочие. Така и трябва. Може го, прави го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава не мисля, че е удачно да я сравняваме с легендите, въпреки че тя е една от тях. Деса е с десятка години по-млада от средната възраст на ГИК, това няма как да не окаже влияние. Тя все още се бута при актуалните на деня - Емануели, Галени и прочие. Така и трябва. Може го, прави го.

Ние ги обединяваме съгласно времето, в което са се изявявали. Деса е в Пайнер 2 или 3 години преди Ванча.

Друг е въпроса, че Деса е влязла във фирмата на 17, а Ванча на 30.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо не ми излизай с тея. Незнам кой, какъв е станал, но ти яко се обиди за един - катър. Защо така? Човек знаещ какво представлява, никога не би го приел чак толкова.навътре.... И катъра е живо същество, дори са много мили и добри...

Е живо същество е - какво да е? :3fdb8960598fa63e:

Ти като се обиди да един ботокс, без дори да съм те споменавала? Аз си говорех за Румяна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние ги обединяваме съгласно времето, в което са се изявявали. Деса е в Пайнер 2 или 3 години преди Ванча.

Друг е въпроса, че Деса е влязла във фирмата на 17, а Ванча на 30.

Яни пусна най-добрия си албум след 14 години кариера - истинска кралица!

След няколко дни ново парче от Райна. Знам, че го очакваш.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни пусна най-добрия си албум след 14 години кариера - истинска кралица!

След няколко дни ново парче от Райна. Знам, че го очакваш.

Дано Р. Т. да не разочарова. Искам хит от ранга на "Зле те чувам". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за един специален потребител с този трак ... :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом стои в канала и я въртят по Планета, не е като да е напуснала.

 

Той и Веско Маринов седи в канала, в каталога, в пропагандните клипове, но мрънкаше миналата година, че за панаира тук бил поръчан през Пайнер, а не директно при него самия. Същото стана с Тони Дачева и Славка Калчева. Участията им през Пайнер се рекламират, другите не. Същото забелязвам и при Глория, но Пешо може да каже по-добре, защото е около нея. Единствено такъв компромис не бе направен за Камелия. Всеки сам да си прави изводите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина прави 20 години в Пайнер .. току виж се стегнала и направила нещо слушаемо (за концерт не се и надяваме) :3fdb8960598fa63e:

 

И друг проблем при нея - в един момент се видя, че целия образ който е градила на интелигентна и народна жена със смислени песни, е бил фалш. Това още повече помогна да рухне.

Тя, че е интелигентна - така е. Но още от самото си начало пееше вулгаризми е селянии ала Жените знаят как и Мъж ли е... Последвали от поредица простащини, като Палавник, Секса и града, Смукача, Течен шоколад и още десетки... Влече си я простащината.

 

Срина се, просто защото беше мега налагана, ти сам го каза ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...