Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

:Vishenka_05:

"Все напред" си остава любимата ми песен на Галин. 2015 му е най-силната година, както и на много други изпълнители като Галена, Фики, Яница, Теди, а даже и на Тотя! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, и аз не харесвам този му стил, но пък "112" доста я слушах. Обаче много бързо ми омръзна ... :mf_surrender:

Аз всички съм ги слушала много, само "Мойта дама" и "Готина кола" не ги прослушах веднага, но след месеци ги преоткрих. И все пак с Оцко беше най-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Все напред" си остава любимата ми песен на Галин. 2015 му е най-силната година, както и на много други изпълнители като Галена, Фики, Яница, Теди, а даже и на Тотя! :3fdb8960598fa63e:

На мен "Момче без сърце". С тази песен ми стана любимец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз всички съм ги слушала много, само "Мойта дама" и "Готина кола" не ги прослушах веднага, но след месеци ги преоткрих. И все пак с Оцко беше най-добре.

 

"Само за минута" и "Един на брой" са топ песните на Г.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз всички съм ги слушала много, само "Мойта дама" и "Готина кола" не ги прослушах веднага, но след месеци ги преоткрих. И все пак с Оцко беше най-добре.

На мен много ми харесва и "Колко много", но пеенето на Кристиана ме дразни, не мога да я понасям. Да развали хубавата песен с тая бездарница. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз доста слушах и "Сменям ти адреса" и "Царя на купона" които не станаха много големи хитове.А топ хитът "С мене да вървиш" съм го слушал само няколко пъти.

 

Обаче колко нагло Джена му е отказала дует година по късно и по интервютата да говори как й е все тая дали е обидила някой, а накрая си я включи в албума. :3fdb8960598fa63e: Истинска кралица на лицемерието! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва и "Колко много", но пеенето на Кристиана ме дразни, не мога да я понасям. Да развали хубавата песен с тая бездарница. :gun_bandana:

Е, то е ясно, че Оцко го е поканил за тая песен колкото някой да забележи противната му женичка! Същото стана и за турнето когато му набутаха двете бездарнички.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимите ми песни на Галин са "Няма да боли", "С мене да вървиш" и "Парата ако хвана (тази е абсолютен топ). Парчето с Камелия също е много яко. От "На Египет фараона" насам не го търпя този позьор. Единствено "Ме Густа" съм слушал повечко.

 

Тази песен също ми е в топа. Има 15 млн. гледания!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зададох въпрос към теб по-горе.

Анелия за мен ще остане с най-много...

 

Иначе на Галин, като се замисля нямам само 1 песен, която да харесвам най-много. Поне 5-6 са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче колко нагло Джена му е отказала дует година по късно и по интервютата да говори как й е все тая дали е обидила някой, а накрая си я включи в албума. :3fdb8960598fa63e: Истинска кралица на лицемерието! :Vishenka_05:

 

Джена е включила "С мене да вървиш" в нейн албум?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимите ми песни на Галин са "Няма да боли", "С мене да вървиш" и "Парата ако хвана (тази е абсолютен топ). Парчето с Камелия също е много яко. От "На Египет фараона" насам не го търпя този позьор. Единствено "Ме Густа" съм слушал повечко.

 

Тази песен също ми е в топа. Има 15 млн. гледания!!!

 

Тук ми е много сладък в клипа. В градината е топ. Песента е страхотна, но тези двете са пълен потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то е ясно, че Оцко го е поканил за тая песен колкото някой да забележи противната му женичка! Същото стана и за турнето когато му набутаха двете бездарнички.

 

После беше накарал и Фики да се влючи в нейна песен. Сега тая е в десета глуха, там да си остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

8

:girl_witch:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Все едно Галена да включи "Все ми е тая" в свой албум. Или Преслава - "Горе-долу" на Фики в следващия нейн албум.

 

Никога съм я харесвал тази търговищка злобарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче,мила,как ще коментираш,че "провала" на Андрю е на път да се окаже най-успешната й чуждоезична песен? Гледанията скачат от ден на ден и с това темпо до края на седмицата нищо чудно да има милион,защото вече има повече и от Фики: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана сякаш е най-зле от старата генерация.

 

Глото - пуска често песни, сред които има и добри попадения, а и приятни за ухото песни, концерти, тук-таме участи..

 

Деса- разнообразни неща, експерименти, колаборациии, наколко самостоятелни хита, включително и балада хит. Много участия.

 

Камелия - От както е извън Пайнер, смело.можем да кажем, че залага на разнообразието в песните. Няма песен, която и минимално да прилича на предходната. Експериенти тип - Престъпно е, Само за минута. Рап-чалга, типичен фолк и лека мазнотийка (Плюшено мече). Голям хит и стабилни гледания в личния й канал. Клипове на ниво, участия- бол + Гласът.

 

Василка - хит до хит, голям отзвук в медийното пространство, участия в чужбина.

 

Ванча кво има за последните 5-6 години??? Една леко позната песен - Твое копие, от там насетне само някакви ташаци ала Ще ти взема всички.пари и Кралете. С участията май също е зле...

На фона на останалите, направо бледнее.

Коя от последните песни на Глория /2 - 3 години/ има повече гледания от "Твое копие"?

 

 

След това ти сам каза - от 2010 насам да има 3-4 нормални и познати песни. Всичко друго - ни клипа, клип, ни песента хит, те дори и за слушане не стават.
Абсолютна лъжа!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче,мила,как ще коментираш,че "провала" на Андрю е на път да се окаже най-успешната й чуждоезична песен? Гледанията скачат от ден на ден и с това темпо до края на седмицата нищо чудно да има милион,защото вече има повече и от Фики: :1000 (29):

 

Песента е много яка, но това са купени гледания.. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка, но това са купени гледания.. :girl_cry2:

 

И аз това заподозрях btw без дори да съм чул песента и да следя за какво става въпрос. На теб какво ти подсказва, че са купени? Ти май си фен на Андреа, забелязал съм, че харесваш доста от песните й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...