Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мисля ,че и Яница започва лек по лек да издиша някак си незнам , макар че много я харесвам. Днес тя е рожденичка Честит 36-ти Рожден Ден , Яница бъди жива и здрава и дано догодина да имаш едно бебче и ти , време ти е!

Честито да й е. Тя като цяло ми е симпатична певица, стана ми такава от 2016 насам, когато започна да разнообразява доста, макар и това невинаги да й се оценява.

Искам балада от нея, според мен ще се хареса.

 

Клипа ще е топ. Бъди сигурен. Все пак Минута живот също е на Валери.

Той си изглежда добър, както казах, но конкретно от откъса не ми се струва на нивото на посочените два от мен. Но това е моментно мнение, трябва да се види в цялостност, за да се коментира сериозно. Тя го определя като филм, навярно ще си има някаква идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да желаеш моята помощ, Слав Минчев! Аз го правя безкористно, водена от добрата си душа и дълбинни познания в сферата на психопатологията! А такова нещо като Слав Минчев се среща рядко, пък и Курило ми е далеч, за да търся някой подобен. Ти ми дойде дюшеш и сега ще те изстискам максимално. Един ден ще издам тритомник, в който ще докажа хипотезата си, че у теб са събрани поне едно 70 процента от учебниците по психиатрия, каквито даже и в руската школа не е имало!

 

Прекрасна моя, 3 тома не се изписват с 10 наизустени термина от тефтера ти със записки.

Ако имаше толкова какво да кажеш и напишеш, нямаше да си губиш времето в чалга форуми, създавайки пародийни текстчета на мръсни чалги... Вероятно и като текстописка си се пробвала навремето, преди да те смачка живота и да разбереш, че единственото, в което би прогресирала, е да си припомпваш реномето в интернет, създавайки излюзии за себе си.

 

А за противоречита ти в коментарите да не говорим. В един пост твърдиш, че не съм интересна персона, в следващия 3 тома ще изпишеш за мен. Последно интересен ли съм ти или не? :3fdb8960598fa63e:

 

Предлагам ти да ми отговориш след като се погрижиш първо за комплекса ти за малоценност и този за превъзходство.... А от няколко дни наблюдавам и нови комплекси в поведението ти - комплекса на героя и комплекса на преследването. Не очаквам да ги познаваш, но не изтръпвай в чувство на тревожност - все пак в Гугъл има всичко. Извади тефтера и химикалчето и спокойно си ъпгрейтни заучените лафове. И без това клишетата, с които боравиш, са на изчерпване. :hug:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Яница за по-малко от 24 часа направи повече гледания от песен с участието на Галена на 2 дни.А беше време когато Галя наистина беше лидерка и дори на дебютанти направи мегахит. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще ти хареса.

 

След Пайнер не разбрах кои парчета ти харесаха.

 

Дай го двойно - като музика, обаче текстът е боклук.

Куклите - не е лоша, но е твърде кифленска

Дразни ме - знам, че стана хит, но ми е твърде обикновена.

 

Имаше копие на Хабиби, заради което също не се получи.

 

Като цяло, текстовете й са много слаби след Пайнер. Може ли някой да сложи текст като Манастир до последните й 5-10 песни?

 

Учудващо, нито един клип на Кама не ми харесва след 2010та. При Минута живот ми харесват цветовете, но всичко е правила вече, че даже не знам как се понася с толкова клишета.

 

Общо взето - не си е намерила екипа. Клиповете й не са нищо особено, няма значение, че е Валери Милев. Няма нищо иновативно. Преди 2010 има много новаторски неща. Хората са свикнали и когато им предложи нещо "банално" и го отхвърлят. Още повече, когато налице е слаб текст или музика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Яница за по-малко от 24 часа направи повече гледания от песен с участието на Галена на 2 дни.А беше време когато Галя наистина беше лидерка и дори на дебютанти направи мегахит. :1000 (29):

 

И кога feat-овете са помагали на тъпи песни да станат хитове? Как се забавлявате на собствените си глупости... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кога feat-овете са помагали на тъпи песни да станат хитове? Как се забавлявате на собствените си глупости... :1000 (29):

Колкото и да е тъпа песента поне първите дни има интерес откъм гледания докато тук песента се срина още на втория ден. Галена залезе. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е тъпа песента поне първите дни има интерес откъм гледания докато тук песента се срина още на втория ден. Галена залезе. :1000 (6):

Какво очакваш от песен на Магда, за която никой не се сеща, че е жива? И като пуска незабележима песен съвсем. Това не може да е критерий за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очакваш от песен на Магда, за която никой не се сеща, че е жива? И като пуска незабележима песен съвсем. Това не може да е критерий за Галена.

Колкото и да е залязла Магда пак ще има някой друг фен докато през 2016 когато Смядовица беше все още актуална безпроблемно направи тотален хит на тотално непознато име и то с вече изтърканото звучене на Оцко. По-добре приеми фактите,ще ти олекне,а и какво лошо има в това да си намериш нова любима певачка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое ти е естествено бре мнгознайко? Последният и кавър е от преди 8 години. :gun_bandana:

Мислиш, че този гръцки композитор, писал за много известни изпълнители, включително и песента, с която Гърция победи на Евровизия, е написал новата на Кама? Съмнявам се, но съм готов да си върна думите. Имайки предвид колко е ларж чипровската скъперница, обаче, вероятността за такова нещо е нищожна.

 

А Манастир излиза 2011г. т.е. преди 7 години. После може и да е нямала кавъри, не знам, но многознайкото пак си ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е залязла Магда пак ще има някой друг фен докато през 2016 когато Смядовица беше все още актуална безпроблемно направи тотален хит на тотално непознато име и то с вече изтърканото звучене на Оцко. По-добре приеми фактите,ще ти олекне,а и какво лошо има в това да си намериш нова любима певачка?

Ама не искам да си търся за да си намирам. Аз не твърдя, че в момента Галена е номер 1, нито държа да бъде за да ми е любимка. Но да ми твърдите всеки ден, че е залязла само, защото не е на позиция, като 2016-та е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е тъпа песента поне първите дни има интерес откъм гледания докато тук песента се срина още на втория ден. Галена залезе. :1000 (6):

Ти прост ли си, или не виждаш, че 90% от коментарите са "Кой е тук заради Галена" и "Защо Галена се е включила в тази тъпа песен"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти прост ли си, или не виждаш, че 90% от коментарите са "Кой е тук заради Галена" и "Защо Галена се е включила в тази тъпа песен"?

So what? Някъде да съм казал,че си е изгубила фенската маса? То това е следващото след невъзможността да прави хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

So what? Някъде да съм казал,че си е изгубила фенската маса? То това е следващото след невъзможността да прави хитове.

Не виждам да е невъзможно да прави хитове. Скоро ще ви затвори устата, спокойно. Участията и са фраш и хората се избиват да я канят, а тя нека няма хитове. И както ви показахме десетки пъти вече, Галена е една от най-въртяните в клубовете. Такъв залез за искаш... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам да е невъзможно да прави хитове. Скоро ще ви затвори устата, спокойно. Участията и са фраш и хората се избиват да я канят, а тя нека няма хитове. И както ви показахме десетки пъти вече, Галена е една от най-въртяните в клубовете. Такъв залез за искаш... :1000 (29):

Очаквам да ми я затвори само че как? Както с "Маракеш" или онова другото? :1000 (29): Останалото не са факти,които да показват,че е нещо повече от селянка в залеза на кариерата й. Джена също беше препълнена с участия година-две след поредицата от мегахитове през 2014 ,пълните участия се случват на всички дори на такива като Ваня. Най-въртяната е доста относително,ти във всички дискотеки ли ходиш? По мои наблюдения,а и както виждам тук Емануела и Алисия са по-пускани и като за последно..къде са й участията,че отдавна не съм виждал такива? Ще ти ударя гредата предварително като ти кажа да не ми излизаш с аргумента,че е в траур,такава разпоретина не може да има морал

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е залязла Магда пак ще има някой друг фен докато през 2016 когато Смядовица беше все още актуална безпроблемно направи тотален хит на тотално непознато име и то с вече изтърканото звучене на Оцко. По-добре приеми фактите,ще ти олекне,а и какво лошо има в това да си намериш нова любима певачка?

Тази песен също е от "2016 когато Смядовица беше все още актуална", но не е хит, въпреки участието на Галена. Издишаш. :3fdb8960598fa63e:

 

А Манастир излиза 2011г. т.е. преди 7 години. После може и да е нямала кавъри, не знам, но многознайкото пак си ти.

Манастир излезе лятото на 2010 - преди 8 години и нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен също е от "2016 когато Смядовица беше все още актуална", но не е хит, въпреки участието на Галена. Издишаш. :3fdb8960598fa63e:

Напротив,беше доста въртяна по дискотеките,така че не издишам аз :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

и като за последно..къде са й участията,че отдавна не съм виждал такива? Ще ти ударя гредата предварително като ти кажа да не ми излизаш с аргумента,че е в траур,такава разпоретина не може да има морал

Ей джендър, лазиш по нервите яко, Галена сама реши да ги отмени за определен период от време

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна моя, 3 тома не се изписват с 10 наизустени термина от тефтера ти със записки.

Ако имаше толкова какво да кажеш и напишеш, нямаше да си губиш времето в чалга форуми, създавайки пародийни текстчета на мръсни чалги... Вероятно и като текстописка си се пробвала навремето, преди да те смачка живота и да разбереш, че единственото, в което би прогресирала, е да си припомпваш реномето в интернет, създавайки излюзии за себе си.

 

А за противоречита ти в коментарите да не говорим. В един пост твърдиш, че не съм интересна персона, в следващия 3 тома ще изпишеш за мен. Последно интересен ли съм ти или не? :3fdb8960598fa63e:

 

Предлагам ти да ми отговориш след като се погрижиш първо за комплекса ти за малоценност и този за превъзходство.... А от няколко дни наблюдавам и нови комплекси в поведението ти - комплекса на героя и комплекса на преследването. Не очаквам да ги познаваш, но не изтръпвай в чувство на тревожност - все пак в Гугъл има всичко. Извади тефтера и химикалчето и спокойно си ъпгрейтни заучените лафове. И без това клишетата, с които боравиш, са на изчерпване. :hug:

Съжалявам, че ще се намеся, ама може ли ви кажа нещо на всички дори с риск да си отнеса нещо...

Всички вие, които спорите, не знам и аз защо - конкретно ти, Янева, Кондомчо, по двойки, просто не знам защо продължавате. По едно време си мислех, че това вашето с Янева е някаква стратегия за пред форума. От самото начало знам, че си симпатизирате - така съм запомнил. Помня тя, като се завърна, как каза чии коментари обича да чете - твои, мои, на Фокса, Кондомчо, на Сашо, на Иван.

 

Какво стана впоследствие не знам, но спрете да се изяждате - не е яко отстрани. Аз случая с Господари на ефира не го коментирам, не знам защо се повдига тоя въпрос тук - това си е лична работа, професионална дейност и ако има или няма нещо, има институции и органи, пред които да се отговоря. Също така кой кой колко пие, пуши, друса, чете, работи, ч*ка и не знам още какво... Дайте да си коментираме жанра и други важни неща, че положението е отчайващо! Да вземат тия певици да се постреснат малко.

 

От теб съм получавал добро отношение, от Кондомчо и Янева също. Според всички вие сте хора, които си симпатизирате, и затова всички тия писмени ексцесии са излишни. Бихте ли могли да се видите на живо и как смяташ, че ще изглежда ситуацията тогава?

 

Неприятно ми е да чете грозни неща, независимо по чий адрес. Ти имаш емоционална интелигентност, присъща и на любимата ти певица. От Кондомчо съм научил страшно много неща - и съвети относно поведението ми, какво не е ок да правя, съвети за здраве и за какво ли още не. Янева пък също е добър събеседник - там темите на разговор са безкрайни, има какво да се научи от нея, с нея също открито сме си симпатизирали, дори по някой от сегменти в чалгата да не сме ок, пак харесваме качественото и говорим на един език.

 

Питам тогава - защо са ви тия простотии, които се изливат ежедневно тук и свалят нивото на форума? Нито съм месия, нито имам някаква цел да пиша всичко. Странно ми е просто и ми е тъпо в същото време. Да, не се познаваме лично с вас, но смятам, че като хора имате хубави качества, като потребители - също.

Свадите със Стела също, нея пък съм я виждал на живо - само хубаво мога да кажа. Заради всички тия неща се махнаха и други готини потребители като Ружа и още, и още. И без това животът е скапан, дайте да не скапваме и форума.

Стига!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей джендър, лазиш по нервите яко, Галена сама реши да ги отмени за определен период от време

Не е лошо да научиш какво означава "джендър" и тогава да ме цитираш. :1000 (29): Явно е решила да спечели пари и от втората упражнявана професия от нея,която е и най-древната,няма лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...