Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Cally-Paollafan' мигом кажи след колко слушания се зариби по този златен хит! Защото първоначално всички бяхме втрещени и потресени като се появи на бял свят..

 

Аз бях в потрес поне два месеца. Даже първоначално повече харесвах дуета със Стораро. Но в един момент започна да става огромен хит и на концерта декември срути залата с него. Тогава вече бях в Ауфория.

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях в потрес поне два месеца. Даже първоначално повече харесвах дуета със Стораро. Но в един момент започна да става огромен хит и на концерта декември срути залата с него. Тогава вече бях в Ауфория.

:3fdb8960598fa63e:

 

Аз също! Харесах този трак чак към късен октромври, началото на ноември месец, когато го чух в действие в клубна обстановка :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой да срещне в библиотеката - очилати магарета с карирани ризки и тесни раменца, притеснителнички едни такива. :3fdb8960598fa63e:

 

Друг й е таргета. :1000 (6):

 

Кой го беше казал този лаф за библиотеката и дискотеката btw?

Ми че те точно тези стават истинските босове, докато мускулестите батки свършват в социални грижи :3fdb8960598fa63e:

 

Джеф Безос преди и сега

 

596ccf2eabc1c837008b54c9-960-720.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също! Харесах този трак чак към късен октромври, началото на ноември месец, когато го чух в действие в клубна обстановка :3fdb8960598fa63e:

Мисля, че се разви по-късно във времето. Хитовете на П. или така стават, или гръмват за месец и угасват.

Кралица!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че се разви по-късно във времето. Хитовете на П. или така стават, или гръмват за месец и угасват.

Кралица!

 

Абсолютно, виж, че като я пя на турнето след премиерата имаше нулева реакция от страна на публиката... каква ирония, имайки предвид, че после я изпълни 3-4 пъти на концерни дейности. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този етап от есента на Преслава най-много ми харесва, може би ще ми стане любима и за годината, но не мога да го кажа толкова категорично, защото може да излезе нещо, което да ме зариби повече. Още в първите секунди, като запя и аз си казах, че съм зарибена. Много ми въздейства начина на изпяване и текста.

 

На Малина е яка песента, но аз я слушах заради включването на Галин. Музиката ми харесва, текста не толкова, но ако я беще изпяла друга, щях да съм доволна повече. Просто не харесвам Малина. И все пак на фона на положението тази година си е добра песен.

 

Друго, което ме зариби - изненадващо за мен е на Яница. :girl_cry2:

 

На Азис песента върви много слабо с гледанията, като за него, не знам защо го броите за хит. Многото шум около песента би трябвало да предизвика интерес и да направи реклама на проекта, но не стана точно така. Може би очакванията ми за гледания бяха големи, защото сравнявам с "Мотел" и "Хабиби".

И при мен има вероятност да е така, за сега единствената песен тази година която ми е по на сърце е "Зле те чувам" на Райна, още като излезе и може би не ми е омръзвала, "Бразилката" също. От последните песни и на мен най-много ми харесаха на Преслава, Малина, Яница, но и тази на Магда е доста приятна.

Има песни на които им трябва малко повече време за да се наложат. Аз честно да си кажа съм малко пристрастен към тази песен, защото сигурно от няколко години не ме беше впечатлявала негова песен или клип, а тази доста сериозно ме трогна, може би самия клип и присъствието на Цветана Манева, която обожаваме всички вкъщи.

Какъв хит е песента на Азис, вие тотално сте се побъркали? Даже "Хулиган" на Джена е по-голям хит.

 

Да не изброявам "Зоопарк", "Купих ти сърце" ..

Даже?! Песента на Джена си е много добра и чак такова дъно не е...... Иначе за "Зоопарк" и "Купих ти сърце" е ясно, че те са едни от хитовете до този момент. Като цяло годината до Август беше слаба от към песни и хитове, сега този месец се разсъниха доста. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И при мен има вероятност да е така, за сега единствената песен тази година която ми е по на сърце е "Зле те чувам" на Райна, още като излезе и може би не ми е омръзвала, "Бразилката" също. От последните песни и на мен най-много ми харесаха на Преслава, Малина, Яница, но и тази на Магда е доста приятна.

Има песни на които им трябва малко повече време за да се наложат. Аз честно да си кажа съм малко пристрастен към тази песен, защото сигурно от няколко години не ме беше впечатлявала негова песен или клип, а тази доста сериозно ме трогна, може би самия клип и присъствието на Цветана Манева, която обожаваме всички вкъщи.

 

Даже?! Песента на Джена си е много добра и чак такова дъно не е...... Иначе за "Зоопарк" и "Купих ти сърце" е ясно, че те са едни от хитовете до този момент. Като цяло годината до Август беше слаба от към песни и хитове, сега този месец се разсъниха доста. :1000 (29):

На Райна и двете не ми харесват, аз не мога да ги сравня с хубавите песни, които правеше преди години. Като заговори за нея, откачалката сама си е честитила рд-то. :1000 (29): Изперка пилето съвсем.

"Зоопарк" ми е една от най-противните песни тази година, заедно с "Бръм". ''Купих ти сърце" ме зариби, но бързо ми омръзна. Забравяш "Шефката" - тук масово се отрича, но тя е хита на лятото - мина дори Емануела и Джордан.

Очаквам Галена да се разпише за есента с нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Райна и двете не ми харесват, аз не мога да ги сравня с хубавите песни, които правеше преди години. Като заговори за нея, откачалката сама си е честитила рд-то. :1000 (29): Изперка пилето съвсем.

"Зоопарк" ми е една от най-противните песни тази година, заедно с "Бръм". ''Купих ти сърце" ме зариби, но бързо ми омръзна. Забравяш "Шефката" - тук масово се отрича, но тя е хита на лятото - мина дори Емануела и Джордан.

Очаквам Галена да се разпише за есента с нова песен.

Къде се корени омразата ти към Райна? Била откачалка че си честитила рождения ден? Егати ниското ниво показваш и невъзпитание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ли първият въпрос, който Емилия е задала на Башур в болницата след инцидента, е бил "Ние ще останем ли заедно"... :mf_surrender:

???? Как защо? Защото той вече не е същия човек. Естествено, че ще се чуди. Пак показваш ниска хуманност, като стане въпрос за певица, която ти е неприятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се корени омразата ти към Райна? Била откачалка че си честитила рождения ден? Егати ниското ниво показваш и невъзпитание.

:1000 (29): :1000 (29):

Не я мразя, нито я познавам, нито ми е направила нещо за да я мразя. В коментара ми няма нищо невъзпитано. За мен не е нормално да си напиша статус в който сама да си честитя. Ниското ниво май не е моето, щом не видя, че се смея и наличието на шега в коментара ми. Твърде сериозно и лично приемаш нещата свързани с Райна - това е просто чалгарка, дишай .. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

???? Как защо? Защото той вече не е същия човек. Естествено, че ще се чуди. Пак показваш ниска хуманност, като стане въпрос за певица, която ти е неприятна.
Тоест, тя се е чудила за себе си в такъв момент? Нали, обичайки един човек, ти просто си до него. Неуместно ми прозвуча подобно питане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, тя се е чудила за себе си в такъв момент? Нали, обичайки един човек, ти просто си до него. Неуместно ми прозвуча подобно питане.

Ами тъпа си е Емичка. То и "да не ми е сестра" звучи неуместно, ама .. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория - “ЛЮБОВТА НАСТОЯВА “

ПРЕМИЕРА !!! 1 -ви октомври

14 h - Planeta Official YouTube

17 h - Planeta HD

21 h - Planeta TV

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория - “ЛЮБОВТА НАСТОЯВА “

ПРЕМИЕРА !!! 1 -ви октомври

14 h - Planeta Official YouTube

17 h - Planeta HD

21 h - Planeta TV

Дано този път си струва. Щом е балада имам по-големи надежди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си прави хубави, приятни, смислени песни и са си с нейния почерк.

Просто напоследък го няма ефекта "уау" в тях и основно проблемът идва от текстовете.

Ако е балада - ще е супер. Дано не е нещо в стил Нюансите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Глория! Продуктивна е жената, че и интересно заглавие този път. Мисли за феновете си, не като някои нейни вечни конкурентки, които отслабнаха и тялом, че и умствено! :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Глория! Продуктивна е жената, че и интересно заглавие този път. Мисли за феновете си, не като някои нейни вечни конкурентки, които отслабнаха и тялом, че и умствено! :gun_bandana:

Спокойно, ще се отчете и Ивана. Да, чудесно е, че Глория е продиктувна, но има върху какво да работи.

Това "Ангеле, дяволе" например е страхотно като идея, но текстът е съсипващ. Освен това е супер перверзно като за фолклор. Виж, "Любова не е играчка" е друга работа, разкош - обаче е идейно продължение на "Всеки си плаща", може би този ефект е гонила. Въпрос на време е да нацели хит от рода на "Пясъчни кули" и най-вероятно ще стане, ако заложи на балада.

Дано това новото сега е нещо есенно, меланхолично и да има драма. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен и двете са приключили курса отдавна, само където наливат пари в нова продукция (Калудка и това не прави вече).

 

Ако пуснат нещо силно, следват пет чекии или клиширани денсчета.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...