Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всичко живо залива песента на Преслава и самата Преслава със супер положителни коментари ... не знам това вече кой пореден ренесанс е за нея :1000 (29): Всички си мислеха, че като махнат наградите е свършено с кариерата й, а хората тепърва започват да я боготворят и да им става по-симпатична като не ламти! Кралица! :1000 (19):

 

Според мен тя е доста пораснала вече. Какъвто и ръб да е тоя нейния, явно ѝ влияе добре. Изглежда по-адекватна от преди, гради семейство, пуска стабилни парчета. От Не се изтриваш няма слабо. До ден днешен си я слушам задно с Обратно в играта. 3 от 6-7те ми чалги в телефона за последните 2 години :1000 (29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да залязва през 2010 като налагаха Галена - размина й се, после 2012 я освиркаха и се изнесоха - пак й се размина, след тва 2013 Галена изкърти с два тотални хита, а Пете се излагаше с бози - пак оцеля, 2016 - скандалът с наградите и хейтът който се изсипа по нея - и от това се измъкна.

 

Като котките е - с няколко живота :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се корени омразата ти към Райна? Била откачалка че си честитила рождения ден? Егати ниското ниво показваш и невъзпитание.

 

Невъзпитание ли? :mf_surrender: Ти пък показваш заслепена идолопоклоническа обсебеност. Още малко и екскрементите ще й изпапкаш на тази. Много хора тук смятаме, че Райна не е в час с нервите, доказвала го е неведнъж. Няма нужда да се напада за това, че хората не одобряват даден изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сънят ти ще е пророчески, така че ще го полеем наяве където си избереш.

Ще има коровки и водка Путинка. :1000 (29):

Виж какво, идвай по-бързо, че ми омръзна с тия стари лафове, време е за нови. :1000 (29):

 

А дано е пророчески, ще се радвам. Явно ще е скоро, щом ще пуска и песен.

Ми те остаряха тия лафове, ама пак са си топ.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да залязва през 2010 като налагаха Галена - размина й се, после 2012 я освиркаха и се изнесоха - пак й се размина, след тва 2013 Галена изкърти с два тотални хита, а Пете се излагаше с бози - пак оцеля, 2016 - скандалът с наградите и хейтът който се изсипа по нея - и от това се измъкна.

 

Като котките е - с няколко живота :3fdb8960598fa63e:

Пропуснах 2015 - хейтът по медиите с Бирмата, побоищата и задържането в полицията.

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е адаптивна Пресичка, не може да се отрече. А и тя си разчита на наистина добрите си студийни изпълнения - влага някакво особено чувство в тия драматични мъжемразки текстове. Например, много яко казва "чао, видя ли само как отрязах те" в "Няма да ти пиша". Новата доста напомня на тази, тя пак беше на Ганев.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е адаптивна Пресичка, не може да се отрече. А и тя си разчита на наистина добрите си студийни изпълнения - влага някакво особено чувство в тия драматични мъжемразки текстове. Например, много яко казва "чао, видя ли само как отрязах те" в "Няма да ти пиша". Новата доста напомня на тази, тя пак беше на Ганев.

А защо лелче така се предаде без бой на времето? Още ме е яд значи! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те е яд, маймунке мръсна, просто ми сипваш сол в живата рана! :3fdb8960598fa63e:

Не е вярно. Тогава бях по-голям фен на Айтос от теб и плачех от ужас как си опропастява кариерата. Даже подкрепих Галена за Певица на 2009, защото П. ми беше станала анти :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Тогава бях по-голям фен на Айтос от теб и плачех от ужас как си опропастява кариерата. Даже подкрепих Галена за Певица на 2009, защото П. ми беше станала анти :gun_bandana:

 

Това вече ме шокира и скандализира! За наказание си сложих аватар на скритата ти фаворитка .... :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Тогава бях по-голям фен на Айтос от теб и плачех от ужас как си опропастява кариерата. Даже подкрепих Галена за Певица на 2009, защото П. ми беше станала анти :gun_bandana:
Важното е, че аз останах на потъващия кораб, а ти се отдаде на една хитра лиска като Преси!

 

Пък и Калинче, доста хубавки песни ни поднесе женичката в периода на опропастяване, бе! :Vishenka_05: Ами това направо си е чук и половина!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече ме шокира и скандализира! За наказание си сложих аватар на скритата ти фаворитка .... :3fdb8960598fa63e:

 

Махни пришитото лице от аватара си! Шок и погнуса! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че аз останах на потъващия кораб, а ти се отдаде на една хитра лиска като Преси!

 

Пък и Калинче, доста хубавки песни ни поднесе женичката в периода на опропастяване, бе! :Vishenka_05: Ами това направо си е чук и половина!

 

И на мен ми харесва, ама пък никакъв хит не стана. През 2009 даже песните на Траяна бяха по-големи хитове.

 

Не си го обяснявам. Тогава хората супер много се дръпнаха от лелча.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва, ама пък никакъв хит не стана. През 2009 даже песните на Траяна бяха по-големи хитове.

 

Не си го обяснявам. Тогава хората супер много се дръпнаха от лелча.

Аз пък тогава я заобичах още повече, за да съм контра на всички! :3fdb8960598fa63e:

 

А това ми беше супер любимо:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХИМН!!!

 

Не мога да те дишам, но парите миришат ...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък тогава я заобичах още повече, за да съм контра на всички! :3fdb8960598fa63e:

 

А това ми беше супер любимо:

 

Още една чудна, но опропастена песен от Ванча. Беше заета да снима "Надуйте музиката", която си я слушаше само тя .. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това никой не го хареса, а на мен даже телефонът ми е звънял с припева. Разкош! :Vishenka_05:

 

 

Изпяло го е чудно, особено думата "поне" и "сключих сделка с бога и дявола"... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да те дишам, но парите миришат ...

Луната ми е в Лъв, а душата - хулиган!

Джена - пионерка на въвеждането на астрологията в чалгата! Глория първа вкара зодиите с "Рак и Скорпион", но коя се беше сетила да пее за другите положения?

Чакаме Преслава "Асцендентът му е Водолей, кара ме да викам лей-лей", Галена - "Венерата ти е в Овен и виждам, че хлътнал си по мен", Анелия - "Марса в Рак ме кара да се съмнявам в тебе пак", Алисия - "Усещам скорпионските ти Медиум цели, всички мацки по теб са полудели" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е адаптивна Пресичка, не може да се отрече. А и тя си разчита на наистина добрите си студийни изпълнения - влага някакво особено чувство в тия драматични мъжемразки текстове. Например, много яко казва "чао, видя ли само как отрязах те" в "Няма да ти пиша". Новата доста напомня на тази, тя пак беше на Ганев.

 

Много точно казано. Така трябва да бъде един изпълнител, ако целта му е да бъде актуален. Иначе изпада от борда и участията намаляват :1000 (29): Чудех се на коя ми прилича, особено частта преди припева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луната ми е в Лъв, а душата - хулиган!

Джена - пионерка на въвеждането на астрологията в чалгата! Глория първа вкара зодиите с "Рак и Скорпион", но коя се беше сетила да пее за другите положения?

Чакаме Преслава "Асцендентът му е Водолей, кара ме да викам лей-лей", Галена - "Венерата ти е в Овен и виждам, че хлътнал си по мен", Анелия - "Марса в Рак ме кара да се съмнявам в тебе пак", Алисия - "Усещам скорпионските ти Медиум цели, всички мацки по теб са полудели" :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луната ми е в Лъв, а душата - хулиган!

Джена - пионерка на въвеждането на астрологията в чалгата! Глория първа вкара зодиите с "Рак и Скорпион", но коя се беше сетила да пее за другите положения?

Чакаме Преслава "Асцендентът му е Водолей, кара ме да викам лей-лей", Галена - "Венерата ти е в Овен и виждам, че хлътнал си по мен", Анелия - "Марса в Рак ме кара да се съмнявам в тебе пак", Алисия - "Усещам скорпионските ти Медиум цели, всички мацки по теб са полудели" :Vishenka_05:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много точно казано. Така трябва да бъде един изпълнител, ако целта му е да бъде актуален. Иначе изпада от борда и участията намаляват :1000 (29): Чудех се на коя ми прилича, особено частта преди припева.
Тази никога няма да изпадне зад борда - по корем ще се влачи, с кървави лакти и колене ще е, ще се добере до всеки актуален композитор и ще изцеди максимума от него, само да види хит! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази никога няма да изпадне зад борда - по корем ще се влачи, с кървави лакти и колене ще е, ще се добере до всеки актуален композитор и ще изцеди максимума от него, само да види хит! :3fdb8960598fa63e:

Хаха. Нека де. По-добре тя, поне пее жената. Предпочитам я пред всички други освен Деса и Глора :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...