Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Луната ми е в Лъв, а душата - хулиган!

Джена - пионерка на въвеждането на астрологията в чалгата! Глория първа вкара зодиите с "Рак и Скорпион", но коя се беше сетила да пее за другите положения?

Чакаме Преслава "Асцендентът му е Водолей, кара ме да викам лей-лей", Галена - "Венерата ти е в Овен и виждам, че хлътнал си по мен", Анелия - "Марса в Рак ме кара да се съмнявам в тебе пак", Алисия - "Усещам скорпионските ти Медиум цели, всички мацки по теб са полудели" :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ти трябва да започнеш да пишеш попфолк текстове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ти трябва да започнеш да пишеш попфолк текстове.

 

Тя пише, написала е "Бягайте крачета" на Луна :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха. Нека де. По-добре тя, поне пее жената. Предпочитам я пред всички други освен Деса и Глора :1000 (29):

Твърдо не пред лелята за вечни времена!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пише, написала е "Бягайте крачета" на Луна :3fdb8960598fa63e:

Да, тогава все още не можех да пиша, но го диктувах на Лухче.

Също така "За пари" на Галена, както и "Добрини" на Преславчица са мои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомът бързо да изкаже мнение по адрес на тази моя болна песен. Ако някой друг я обожествява, също да се изкаже:

 

:ba:

Ванче всъщност има много силни песни след 2007, въпросът е, че и много бози се пуснаха, затова хората все още имат мнението, че се е сринала тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази никога няма да изпадне зад борда - по корем ще се влачи, с кървави лакти и колене ще е, ще се добере до всеки актуален композитор и ще изцеди максимума от него, само да види хит! :3fdb8960598fa63e:

Ама пък и се получава на Пресичка, не може да отречеш. Така тряба да се прави, а не с мързел, като леля ти.

Аз се чудя сега Галена кога ще гръмне с нещо. Почнах да губя търпение. Сега е момента след успеха на "Шефката" . Тази песен обаче още си прави по едни 70-80К на ден, а на Камелия излезе преди дни и вече паднаха на толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тогава все още не можех да пиша, но го диктувах на Лухче.

Също така "За пари" на Галена, както и "Добрини" на Преславчица са мои.

 

Също така уж е бил автобиографичен, още от малка си бягала с крачета по младите момчета.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама пък и се получава на Пресичка, не може да отречеш. Така тряба да се прави, а не с мързел, като леля ти.

Аз се чудя сега Галена кога ще гръмне с нещо. Почнах да губя търпение. Сега е момента след успеха на "Шефката" . Тази песен обаче още си прави по едни 70-80К на ден, а на Камелия излезе преди дни и вече паднаха на толкова.

Искаме ли дует на Галена и Галин?

 

Също така уж е бил автобиографичен, още от малка си бягала с крачета по младите момчета.

Дам, бях влюбена в едно момче от 2ра група в градината и за него я написах...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:ba:

Ванче всъщност има много силни песни след 2007, въпросът е, че и много бози се пуснаха, затова хората все още имат мнението, че се е сринала тотално.

Силните песни са повече от бозите, просто излизането от мода е нещо безпощадно в този жанр. Но "Остави ме" ще бъде преоткрита след някоя и друга година, сигурна съм. Това също обожавам:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ текстът на тази песен. Мисля, че хореографията на танцьорите също е нейно дело:

 

 

 

:roll1: :roll1:

 

Много провокативни текстове пише, да очаква запитване от Яница скоро..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомът бързо да изкаже мнение по адрес на тази моя болна песен. Ако някой друг я обожествява, също да се изкаже:

 

 

Страхотна е тази песен. Тя стана и хит btw. Спомням си, че на 1-2 концерта я пя и имаше доста сериозна реакция в публиката. Тук в Рамания също се хареса. Една от най-добрите й сериозни песни от това десетилетие наред с "По дяволите рая" и "Ало, мамо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry, @Starboy, добре дошли отново.. :Vishenka_05:

 

 

Поздравете се! :3fdb8960598fa63e:

 

:Vishenka_05:

 

Благодаря за поздрава, супер песен е това, слушах я на repeat като излезе! (както всяка песен на Л.) :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@plambata

 

Дебютни 24 часа:

 

Преслава: 364К

 

Фики ft. Джена: 215К

 

Ще чакаме ли до 10-ти октомври или ще се предадеш с достойнство? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

:1000 (21): Чакаме, чакаме. Иначе доста ме изненадват силният дебют и многото положителни коментари на Преслава, признавам си. Но продължавам да не виждам песента като голям хит в дългосрочен план.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че аз останах на потъващия кораб, а ти се отдаде на една хитра лиска като Преси!

 

Пък и Калинче, доста хубавки песни ни поднесе женичката в периода на опропастяване, бе! :Vishenka_05: Ами това направо си е чук и половина!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (21): Чакаме, чакаме. Иначе доста ме изненадват силният дебют и многото положителни коментари на Преслава, признавам си. Но продължавам да не виждам песента като голям хит в дългосрочен план.

 

Няма проблем да изчакаме, аз съм доста търпелив. Обаче ще ти дам възможност да удължиш срока, защото мисля, че от сега е ясно, че за 10 дни няма как да я мине. :)

 

Аз, ако бях на теб, още сега щях да се призная за победен, но ти си знаеш. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

П. от едно време мачка със студийни изпълнения - след 03:40 .. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Salvatore, допада ли ти този трак?

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Yaneva

 

Многоуважаема хейтърке на Емилия, как можахте да пропуснете следната изцепка в интервюто й от днес? :3fdb8960598fa63e:

 

Мон Дьо:

 

- Кога разбрахте, че Феди няма да се оправи?

 

Емилия:

 

- Още тогава. Лекарите бяха много сурови... (и я напушва на смях) :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Благодаря за поздрава, супер песен е това, слушах я на repeat като излезе! (както всяка песен на Л.) :Vishenka_05:

 

Ооо, радвам се :Vishenka_05:

 

Мен на Преслава мноого ме зариби. Не я спирам :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

П. от едно време мачка със студийни изпълнения - след 03:40 .. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Salvatore, допада ли ти този трак?

 

 

Обожавам го! :heart: Като малък го въртях на диск и плаках с крокодилски съзли! Ах, спомени......

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...