Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз не мога, @Blueberry да ти прости!

 

Тя ме проигра като на хазарт, аз трябва да ѝ прощавам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обзалагам се че ни чете тайно. :3fdb8960598fa63e:

Естествено.

Помним паметната фраза: "Ще ви изпея На тебе не отказвам, това беше вашето желание по всички форуми". :3fdb8960598fa63e:

 

Със Salvatore предизвикахме съдбата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено.

Помним паметната фраза: "Ще ви изпея На тебе не отказвам, това беше вашето желание по всички форуми". :3fdb8960598fa63e:

 

Със Salvatore предизвикахме съдбата.

 

И тук болшинството съветвахме да не пуска песен, докато е бременна, да направи по-дълга пауза - резултатът: първо лято от 14 години насам без предложение от Преслава. 1000% ни чете.

 

И сигурно ме мрази супер много, ма не ме ебе. Тя да прави песни, на които се разцепвам, пък аз ще си я хейтя тук. Всеки със задачите си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лъжа, хората бяха свидетели. Не знам какво имаш, това си е твоя работа, нито ме интересува честно казано.

Правилата за обидите си действат, без значение дали аз се обиждам или някой друг. Дай да се обиждаме и да търпим това за не си помисли някой, че сме засегнати. Ето, показвам ти, че съм над нещата - поздравявам те с тази песен на любимката ти:

:3fdb8960598fa63e:

Е нали катър не беше обида? Последно?

Мерси, страхотно парче от Биолчев. Впрочем следващия трак ще й е от него ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали катър не беше обида? Последно?

Мерси, страхотно парче от Биолчев. Впрочем следващия трак ще й е от него ;)

Е поне си призна, че харесваш катърчета и то няколко пъти вече.. :1000 (29):

Следващата песен кога ще я пусне, през 2022-ра ри? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай, Шефката и Лидерката на Пайнер още не е пуснала есенното си предложение. :whistling:

Има голям риск да мине и замине като останалите и пайнерски проекти тази година, защото интересът на масовите слушатели към нея е доста занижен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има голям риск да мине и замине като останалите и пайнерски проекти тази година, защото интересът на масовите слушатели към нея е доста занижен.

 

Благодаря за тази полезна информация, драгоценний. Предлагам да се направи репортаж по темата в Новините на Нова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря за тази полезна информация, драгоценний. Предлагам да се направи репортаж по темата в Новините на Нова.

От какъв зор ще я разискват там такава маловажна тема и особа? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преси е луднала като нас на тема гледания :3fdb8960598fa63e:

 

preslava__ До колко време мислите,че ще направим 1 000 000 гледания в YouTube?🙈👀Дайте вашата прогноза!🧐☺️😉🤓 #preslava #dagorivlubov #youtube #views 🤔

 

Ами те в Пайнер повечето са така. Като не могат да се похвалят с истински хитове натискат в пропагандата на трафик. Но този трафик не е техен и на хитовете им, а на фирмата и нейният пропаганден канал с 1 400 000 абонати (52 пъти по-голям от този на Камелия примерно). Да не мислиш, че има друга причина Галена да стои в Пайнер? Замисли се и ще видиш, че няма друга. Същото е и с останалите, които не вярват в себе си. Единствено от Деса и Емануела съм чул някакво смислено обяснение, защо подписват с Пайнер, но то е признание за провал в опитът да играят сингъл. Но същото касае и другите, само където не си признават. Преслава не е изключение и този и статус най-после хвърля светлина върху проблема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

бюджет на клипа: 3,98 лв с ддс :hahaha:

И какво от това? Някои с бюджет 3,98 млн. лв. не постигат и половината от този интерес :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава оглави рейтинга в Youtube

https://signal.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%...%D0%B2-youtube/

 

Адската зарибявка! Не вярвах чак такъв успех да има..... :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, шефчета.

 

Октомври сме, а хитът на лятото към днешна дата продължава да прави по 100 хиляди гледания на ден. :) Едно от фен клипчетата с близо с 100К замина в небитието. Ето затова си правихме труда да засичаме цифрите през няколко дни, за да няма после хък-мък. :3fdb8960598fa63e:

 

3 месеца след премиерата да дъниш по 100 хилки... как е? Добре ли е? :ad:

 

Остават три месеца до края на 2018. Годишната класация за гледания към момента изглежда така:

 

1. Анелия "Зоопарк": 14.630 mln. (тази дразнеща песен е на път да мине "Не се изтриваш".. :mf_surrender: )

2. Фики "Аз измръзнах": 11.918 mln

3. Емилия и Емрах "По такива си падам": 11.658 mln.

4. Анелия и Джулия "Бръм": 10.645 mln.

5. Тони Стораро & Галена "Шефката": 10.544 mln.

 

6. Емануела "Нотариално заверен": 10.230 mln.

7. Емануела & Джордан "Купих ти сърце": 9.759 mln

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, шефчета.

 

Октомври сме, а хитът на лятото към днешна дата продължава да прави по 100 хиляди гледания на ден. :) Едно от фен клипчетата с близо с 100К замина в небитието. Ето затова си правихме труда да засичаме цифрите през няколко дни, за да няма после хък-мък. :3fdb8960598fa63e:

 

3 месеца след премиерата да дъниш по 100 хилки... как е? Добре ли е? :ad:

 

Остават три месеца до края на 2018. Годишната класация за гледания към момента изглежда така:

 

1. Анелия "Зоопарк": 14.630 mln. (тази дразнеща песен е на път да мине "Не се изтриваш".. :mf_surrender: )

2. Фики "Аз измръзнах": 11.918 mln

3. Емилия и Емрах "По такива си падам": 11.658 mln.

4. Анелия и Джулия "Бръм": 10.645 mln.

5. Тони Стораро & Галена "Шефката": 10.544 mln.

 

6. Емануела "Нотариално заверен": 10.230 mln.

7. Емануела & Джордан "Купих ти сърце": 9.759 mln

 

А има и песни, на които гледанията падат още 4-5 дни след премиерата. :3fdb8960598fa63e:

Днес в 12:00 часа на обяд си направих труда да засека гледанията да двата основни клипа, утре по същото време ще ви кажа колко имаме само от тях.

Скоро ще минен другата ми най-противна песен - "Бръм". Анелия тази година сцепи с тъпи и дразнещи песни, а толкова гледания да има... :gun_bandana:

На "Зоопарк"-а гледанията се задържаха, спокойно можем да я минем до края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А има и песни, на които гледанията падат още 4-5 дни след премиерата. :3fdb8960598fa63e:

Днес в 12:00 часа на обяд си направих труда да засека гледанията да двата основни клипа, утре по същото време ще ви кажа колко имаме само от тях.

Скоро ще минен другата ми най-противна песен - "Бръм". Анелия тази година сцепи с тъпи и дразнещи песни, а толкова гледания да има... :gun_bandana:

На "Зоопарк"-а гледанията се задържаха, спокойно можем да я минем до края на годината.

 

Камелия Владимирова Вескова - Пинтията визираш май? :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, засечи гледанията. Това, което видях аз днес е, че съм засичал общите на 27 септември в 22:00 часа и тогава са били 10.070 mln.

 

Днес, няма и 5 дни по-късно са 10.544 mln. Тоест покачване с 478К за 4 дни и 18 часа. До 22:00 часа покачването ще достигнало над 500К. Средно по 100К на ден. Това и "Зоопарк" не го правеше 3 месеца след премиерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...