Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази теза отдавна замина в коша. Не е хубаво да се бърка в кофите за боклук, вашите не са ли те учили? :)

 

В твоето въображение. Галош е само притурка в нея. ФЮЧУРИНГ :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двамата ги сложих в бисерите, за да си припомняме всички от време на време до какво душевно разстройство ги е докарала една певица. В Бисерите, но по-скоро са за Стената на Срама.

Ър мя, ър мя, ър му муя, мая, мая, мая, муя,

дай на мене кокала, а за тебе две крила.

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък дето го раздават на първи декември пак се е филмирало,че някаква селянка може да ми разбие психиката. Мигом да си пие хапчетата под звуците на "Излез от филма" на Тоти тяло. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък дето го раздават на първи декември пак се е филмирало,че някаква селянка може да ми разбие психиката. Мигом да си пие хапчетата под звуците на "Излез от филма" на Тоти тяло. :3fdb8960598fa63e:

 

Не психиката. Душата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишни са думите за такива хора. Има Господ обаче, дрънкайте си. Не знам смешно ли е или жалко по-скоро... Помислете що за живот водите щом едни чалгарки могат да ви накарат да изръсите толкова злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете да се правите на моралисти и започвайте да кършите снага под звуците на Петра Хасковска :gun_bandana:

 

Ъйдеее, вие сте сега ... дай, дай, дай :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че ние да не сме никой бе? Ти не си налагай твоето. Ние сме видни критици и анализатори тук. И за разлика от теб сме доказали, че сме обективни.

Не моето мнение противоречи с това на аудиторията, която продължава да навърта огромен брой количество гледания, харесвания и споделяния. Няма признаци че ще омръзне бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък дето го раздават на първи декември пак се е филмирало,че някаква селянка може да ми разбие психиката. Мигом да си пие хапчетата под звуците на "Излез от филма" на Тоти тяло. :3fdb8960598fa63e:

С "Това" бих нарекла тебе, особено след коментара ти за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не моето мнение противоречи с това на аудиторията, която продължава да навърта огромен брой количество гледания, харесвания и споделяния. Няма признаци че ще омръзне бързо.

 

Точно твоето мнение противоречеше с това на аудиторията за "Шефката". Ти каза, че песента била зле и пореден провал за Галена, а тя....? Хаха, тя ще стане Хита на 2018. :cheers:

 

Така, че не се подлъгвай по твоето мнение. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си забравиш белите гащи, че много ще има да ги развяваш.

И да ги взема, мигом ще бъдат събути. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не си забравиш белите гащи, че много ще има да ги развяваш.

 

Той за там, където отива, си има специални гащи с дупка на гъза. Лесно, бързо и удобно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той за там, където отива, си има специални гащи с дупка на гъза. Лесно, бързо и удобно. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1:

Значи белите са само за пред нас. Там няма да си дава зор. Мигом да си пуска "Шефката" и да загрява под звуците на - "оф, оф,оф,оф оффф" :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно твоето мнение противоречеше с това на аудиторията за "Шефката". Ти каза, че песента била зле и пореден провал за Галена, а тя....? Хаха, тя ще стане Хита на 2018. :cheers:

 

Така, че не се подлъгвай по твоето мнение. :3fdb8960598fa63e:

Шефката музикално погледнато е абсолютен боклук и сте наясно с това, но нямате друго с какво да се похвалите като успех. Фактът че стана хит е доказателство че музикалния вкус на българите прогресивно се влошава. Аз лично не мога да я слушам повече от 30 секунди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер нарочно напускали толкова песни сега, за да прецакат Кама... :roll1:

 

Да, разбира се! Това си е така вече 4 години. Сега ли го забелязвате? :bo:

 

 

Е ти не разбра ли, че за нея всяка песен с интерес в първите дни е с купени гледания?

 

Предлагам отделна награда във форумните такива - Логика на годината. Автоматично се присъжда на Стела.

 

Нямам абсолютно никакви съмнения, че оборотните изпълнители в Пайнер си плащат различен тип пакети с предплатен трафик преди излизане, на нова песен. И съм напълно убеден, че най-големите се плащат от Галена и Преслава. Не може и добрите и калпавите им песни в първия месец да вървят с еднакъв трафик като по часовник. Все трябва да има разлика, а няма. Галена обаче прееба системата с "Шефката", вероятно заради Тони Стораро и сега всички им се смеят.

 

:g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сама ме цитираш и се изживавяш на моралистка,а после аз съм търсил твоето мнение. Шизофренията пак се обажда. :mf_surrender:

 

Не знам дали аз имам шизофрения, но ти определено имаш амнезия щом не помниш неща, които си направил преди броени часове.

 

Стелче,мила,как ще коментираш,че "провала" на Андрю е на път да се окаже най-успешната й чуждоезична песен? Гледанията скачат от ден на ден и с това темпо до края на седмицата нищо чудно да има милион,защото вече има повече и от Фики: :1000 (29):

 

Това какво е? Изобщо не ми търсиш мнението, да :3fdb8960598fa63e: Да не ти вадя още цитати в които ме споменаваш, макар и завоалирано. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката музикално погледнато е абсолютен боклук и сте наясно с това, но нямате друго с какво да се похвалите като успех. Фактът че стана хит е доказателство че музикалния вкус на българите прогресивно се влошава. Аз лично не мога да я слушам повече от 30 секунди.

 

За последните 24 часа "Шефката" има 86К. Страшен боклук, нали? Провал.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последните 24 часа "Шефката" има 86К. Страшен боклук, нали? Провал.... :3fdb8960598fa63e:

 

Точно това имам предвид. Заради проблемите около правата, самоинициативата на Тони Стораро и ред други проблеми с организацията, Галена закъсня с превода и първите дни бе голям смях с трафика. После компенсира, но лъсна изначалната основа на пайнерският трафик, в който между този на водещите имена, които си плащат като попове и Б група има колосална разлика. Затова така се избухва тук когато Татяна, Соня Немска и ред такива маргинали изведнъж избухнат. Това е защото си плащат инцидентно, а не всеки път, както Галена, Преслава и сие. Затова и "Шефката" и прясно излязлата бозица на Пресли видно, ама направо очевидно не струват, а за тях се пишат дитирамби във възхвала на нещо, което си е подложка с предплатен трафик. Не ги обвинявам във всички земни грехове, но като са се хванали на хорото, ще го играят....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...