Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще бъда честна с теб - някак си не върви да поставяш Андреа до името на Ивана и в категория "номер 1" певица. Да, Андреа имаше своите проекти, които бяха успешни и свои 5 минути слава. Но категоричен лидер - награден за цялостните си, комплексни усилия, никога не е била. До Ивана може да застане Глория, Десислава, хайде и Камелия. От актуалните певици, единствено Галя, Петя и Анелия - също. На останалите им липсва нещо мъничко /в случая на Андреа знаем какво - вокал/, за да успеят да застанат там, където много духа - на върха на тази музика. Все едно да кажа, че Елена Паришева е била номер 1, защото е прокарала стила але ле лей, с типичното за Драганински звучене и няколкото хита, които успя да избара и които също бяха прекопирани от много други, както с песните на Кости за Андрейче.

 

Колкото до отношенията ти със Стела и Кондомчо - не мисля, че имате какво да делите, нито че водите някакви конструктивни спорове. В интерес на истината, Андреа наистина няма какво да дели и тя с Галена /вече/, тъй като не участва на въртележката за дискотечни чалга хитове и видимо се е ориентирала към съвсем друг тип проекти. А и /за да бъда честна/, Галена е далеч по-перспективна като цялостен имидж, имайки предвид постигнатото до момента.

Петя не само може да застане до Ванча, но и я мачка във всички параграфи. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за начало да,може би си права си,че името на Андреа не стои добре до това на Ивана,но не трябва и да забравяме,че те двете са били актуални в две коренно различни времена в чалгата. Ивана беше на върха в пика на тази музика,а Андреа когато хейтът по поп фолка растеше от ден на ден и лека по лека губеше позиции.

 

Кажи ми коя певица от новата генерация може да се сравни с тази на Андреа? Та тя само с едно зърно и един обърнат микрофон правеше тотален скандал и всички я коментираха.Единствената истерия,която някога е имало по Галена всички знаем кога беше :3fdb8960598fa63e: . Стига толкова клишета засега. Просто е тъпо да се опитавате да заличите Андреа от която тръгна музикалната линия,която се слуша и до днес,въпреки че започва да отминава. Между другото ми е много чудно как жена като теб,която съм забелязал,че оценява изкуството защитава Галя,дето хал хабер си няма от това?

Смятам, че Андреа стартира в едно благодатно за чалгата време, когато имаше трибуната да разгърне пълния си потенциал, чрез турнета и масови мероприятия на Пайнер. Просто тя изчерпа възможностите си доста бързо, след което няколко години караше само на набрана инерция /от "Искам, искам" нататък/, а накрая и на това не можеше да разчита. Не знам кое наричаш "нова генерация", но аз вече сподлих кой може да застане до Ванча и това със сигурност не е някой като Теодора Андреева. Аз далеч не се опитвам да я залича, честно казано ми е по-скоро безразлична, малко нейни песни са ме впечатлявали през годините. Не я считам за какъвто и да било фактор към днешна дата, докато Галена /макар и без тотален хит като "Кой"/, все още си тежи на мястото и не се знае какво и как ще си подреди като карти, както обича да казва другата, достойна да застане сред големите - Анелия. Ако ще говорим за истерия, Галена е имала поне три сингъла, които успяха да предизвикат такава - това са "Кой", "Знам диагнозата" и "Пак ли". Като клип, страшно се коментираше и "Хавана-тропикана", че и не само в бранша. Албумът "Аз" също си имаше своя отзвук. Колкото и да бяха интересни някои проекти на Андреа, за подобна истерия по нейн конкретен продукт, мога да отбележа единствено "Пробвай се", като доколко е било заради нея самата, или заради Азо, кой би казал...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя не само може да застане до Ванча, но и я мачка във всички параграфи. :Vishenka_05:
На прима виста, мога да отбележа, че не я мачка, що се касае до участия, тъй като тези на Ваня са сто процента на живо, а Пепи е просто едно присъствие на сцената, нещо като клип пред вас, симулирайки работа с микрофона.

Другото, за което мога да се захвана, макар то да подлежи все пак на спор, тъй като е въпрос на вкус, е че Пепи такива силни и вечни песни не направи:

 

 

 

Третото, което също не подлежи на обсъждане, както и първото, е липсата на каквито и да било подобни силни послания в текстовете на мадам Пицарка:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че Андреа стартира в едно благодатно за чалгата време, когато имаше трибуната да разгърне пълния си потенциал, чрез турнета и масови мероприятия на Пайнер. Просто тя изчерпа възможностите си доста бързо, след което няколко години караше само на набрана инерция /от "Искам, искам нататък/, а накрая и на това не можеше да разчита. Не знам кое наричаш "нова генерация", но аз вече споелих кой може да застане до Ванча и това със сигурност не е някой като Теодора Андреева. Аз далеч не се опитвам да я залича, честно казано ми е по-скоро безразлична, малко нейни песни са ме впечатлявали през годините. Не я считам за какъвто и да било фактор към днешна дата, докато Галена /макар и без тотален хит като "Кой"/, все още си тежи на мястото и не се знае какво и как ще с подреди като карти, както обича да казва другата, достойна да застане сред големите - Анелия. Ако ще говорим за истерия, Галена е имала поне три сингъла, които успяха да предизвикат такава - това са "Кой", "Знам диагнозата" и "Пак ли". Като клип, страшно се коментираше и "Хавана-тропикана" не само в бранша. Албумът "Аз" също си имаше своя отзвук. Колкото и да бяха интересни някои проекти на Андреа, за подобна истерия по нейн конкретен продукт, мога да отбележа единствено "Пробвай се", като доколко е било заради нея самата, или заради Азо, кой би казал...

Нова генерация наричам тези,които са стартирали след 2010. Щом ти не се сещаш за истерия аз ще ти припомня този скандален мегахит,който за година и няколко месеца има над милион и чийто клип беше доста по коментиран от този на Галя:

"Лоша" също беше доста коментирана заради разпъването й на кръст. Именно защото категоризираш Андреа като безразлична за теб,а защитаваш такава като Галена ми е странно. Първата има много повече заслуги за чалгата от втората,която е олицетворение на днешното състояние на хората в държавата.Скъпи дрехи-евтино поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На прима виста, мога да отбележа, че не я мачка, що се касае до участия, тъй като тези на Ваня са сто процента на живо, а Пепи е просто едно присъствие на сцената, нещо като клип пред вас, симулирайки работа с микрофона.

Другото, за което мога да се захвана, макар то да подлежи все пак на спор, тъй като е въпрос на вкус, е че Пепи такива силни и вечни песни не направи:

 

Третото, което също не подлежи на обсъждане, както и първото, е липсата на каквито и да било подобни силни послания в текстовете на мадам Пицарка:

Първо, Преслава има достатъчно силни и съхранени във времето АВТОРСКИ песни, а не сръбски кавъри. Второ, гласът й е много по-специфичен и с широка гама от този на Ванча и е подходящ за рок, поп-фолк, фолклор, докато Ванча си праска всички стилове с кръчмарското вибрато.

Трето, доказа се като много по-голяма любимка на народа - те вместо да й забият нож в гърба и да я зарежат да потъне при първата вълна нови изпълнители, я реанимират вече за хиляден път. Отделно, че и ти самата призна, че тя като изпълнител е много по-гъвкава и приспособима.

 

Единственото, с което Ванче наистина я превъзхожда са текстовете на различни тематики.

 

Самият факт, че Айтос е зад борда вече 11 години и за това време нито веднъж не е била над Преслава, трябва да ти говори достатъчно. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова генерация наричам тези,които са стартирали след 2010. Щом ти не се сещаш за истерия аз ще ти припомня този скандален мегахит,който за година и няколко месеца има над милион и чийто клип беше доста по коментиран от този на Галя:

"Лоша" също беше доста коментирана заради разпъването й на кръст. Именно защото категоризираш Андреа като безразлична за теб,а защитаваш такава като Галена ми е странно. Първата има много повече заслуги за чалгата от втората,която е олицетворение на днешното състояние на хората в държавата.Скъпи дрехи-евтино поведение.

Пак не мога да сравня "Докрай" и особено "Лоша" с отзвука по "Кой" и "Знам диагнозата". С втората песен, Галя почти беше бутнала голямата лидерка тогава - Пепина, но забременя и мина пак назад тогава.

Ти си фен на Андреа и е нормално да смяташ нейните успехи за някакви особени заслуги към жанра, но аз смятам, че с нея тръгнаха и доста от порочните практики /лайв записите/ в попфолка. Другото, Галена е далеч по-поносима като глас, а за мен пеенето все пак е на първо място.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблеми с Галена нямам. Неведнъж тук съм споделял нейни песни,които са ми любими от периода й когато беше истинска лидерка.Проблем имам с двамата й обсебени фена тук,които ми доставя удоволствие да провокирам по всякакъв начин и за мое щастие е винаги успешно. Признай,че е изключително дразнещо тяхното. Галена отдавна не е номер 1 певица в чалгата поради куп причини като например-винаги е следвала чужди пътеки,преди,а и все още върви по стъпките на Андреа с Кости,Оцко,ефектни и скъпи клипове,чуждоезични песни. Сега видя че чалгата взе да пропада и реши да се прави на чалга версията на Гери Никол. Това се нарича да нямаш собствен почерк,а да си ксерокс.

 

ПП: Всяка певица,която е била номер 1 си е имала собствен почерк. Ивана с песните на социална тематика,Андреа с иновациите в звученето на чалгата и тн

 

Тотално обсебен си от нас, а ми излизаш с номерата, че нарочно ни дразниш. Успявал да провокира... Ами, ако ти кажа, че съвсем целенасочено говоря така и възхвалявам Галена, защото виждам колко много ви пали това, то тогава кой има по-голям успех? Аз или ти? Я си помисли малко... Върни лентичката назад и си спомни кой и за какво се пали повече. Какво занимаваш Янева с драмите си, тя ако ни се дразни може да си каже и сама, или търсиш съюзи, че слабичко ти идва да се оправиш с нас... Ето, че ти пак говориш за нас, споменаваш ни, а само преди няколко часа ми каза, че съм се филмирала. Нещо не ти се връзват нещата, които говориш с действията ти. Да не говорим как се изложи снощи с коментара си за Галена и ковчега. Това аз не бих го казала и за най-големият си враг, още повече за човек, който не познавам и не ми е направил нищо лошо. Очевидно, че имаш за какво да я мразиш, което значи, че все пак е солидна конкуренция на Андреа и ти много добре го знаеш, иначе нямаше да й обръщаш чак такова внимание. По-добрите и успели хора винаги са мразени и оплювани. Била залязла, ама не спира да говори за нея. А това, че върви по стъпките на Андреа е безумно, дори и ти го знаеш. Само Галена ли работи с Кости и прави скъпи клипове? Галена не е ксерокс, хората отдавна я познават и разпознават почерка й, както знаят, че от нея могат да очакват винаги нещо различно, класно и интересно. Бързо забрави, че Андреа беше тази, тази, която се нашумя с доста скандали и как копираше Камелия, но знам, че и това ще отречеш - типично за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, Преслава има достатъчно силни и съхранени във времето АВТОРСКИ песни, а не сръбски кавъри. Второ, гласът й е много по-специфичен и с широка гама от този на Ванча и е подходящ за рок, поп-фолк, фолклор, докато Ванча си праска всички стилове с кръчмарското вибрато.

Трето, доказа се като много по-голяма любимка на народа - те вместо да й забият нож в гърба и да я зарежат да потъне при първата вълна нови изпълнители, я реанимират вече за хиляден път. Отделно, че и ти самата призна, че тя като изпълнител е много по-гъвкава и приспособима.

 

Единственото, с което Ванче наистина я превъзхожда са текстовете на различни тематики.

 

Самият факт, че Айтос е зад борда вече 11 години и за това време нито веднъж не е била над Преслава, трябва да ти говори достатъчно. :mf_surrender:

Тези АВТОРСКИ песни може да са най-българските, но пак нямат обаянието на кръчмата и шампанското, нямат този емблематичен пиниз в себе си - просто песни на Пепа за изоставяне и чукане, каквито тя има хиляда.

Второ, Павловица може да има и извънземен глас - като започне да го ползва на сто процента на участия, тогава ще я сравняваме с Ваня. Докато я кара на плейбек, ще е след мадам Калуд в тази категория. При Преси е една огромна скука в клуб и толкова.

Сещам се и за още нещо, в което Ванче със сигурност ще превъзхожда Преси - и това е като жена и майка. Но ще поживеем и ще видим Паола къде и каква ще е, като стане на годините на Теодора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези АВТОРСКИ песни може да са най-българските, но пак нямат обаянието на кръчмата и шампанското, нямат този емблематичен пиниз в себе си - просто песни на Пепа за изоставяне и чукане, каквито тя има хиляда.

Второ, Павловица може да има и извънземен глас - като започне да го ползва на сто процента на участия, тогава ще я сравняваме с Ваня. Докато я кара на плейбек, ще е след мадам Калуд в тази категория. При Преси е една огромна скука в клуб и толкова.

Сещам се и за още нещо, в което Ванче със сигурност ще превъзхожда Преси - и това е като жена и майка. Но ще поживеем и ще видим Паола къде и каква ще е, като стане на годините на Теодора.

Какво изтъкваш тези участия? На Ванча са трагични в последните години - мъкне един файтон хора с нея, тя обикаля по сцената и пие вода, докато Стояна дрънка нещо на китарата, а Васил вие като куче на микрофона. Потрес.

 

И не виждам една "Лъжа е" с какво отстъпва на посочените. Сори, но лелча такъв лайв никога не може да изкара (нарочно ти поствам клип от последните години, че ако сложа от 2006, когато й беше по-мощен гласа, съвсем ще е във Ванчин ущърб).

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не мога да сравня "Докрай" и особено "Лоша" с отзвука по "Кой" и "Знам диагнозата". С втората песен, Галя почти беше бутнала голямата лидерка тогава - Пепина, но забременя и мина пак назад тогава.

Ти си фен на Андреа и е нормално да смяташ нейните успехи за някакви особени заслуги към жанра, но аз смятам, че с нея тръгнаха и доста от порочните практики /лайв записите/ в попфолка. Другото, Галена е далеч по-поносима като глас, а за мен пеенето все пак е на първо място.

За "Знам диагнозата" не мога да кажа нищо,тогава не съм слушал чалга,но когато прослушах отново само песни на Азис и Андреа ми бяха познати по мелодия,така че за какво ти говори това? "Кой" си беше хитът на 2013 /мисля?/,да,но към днешна дата не виждам някакъв особен интерес към нея за разлика от първата песен на Фики.

 

Галена има толкова лоши лайф изпълнения,че просто няма да си наранявам ушите отново,за да ги търся. Всеки би предпочел лайф записа на Андреа от викането на Галя,а и към днешна дата нито в България,нито в света водещото нещо от което стават известни повечето изпълнители е гласът /изключвам такива като Адел,които са единици/. Галена няма нито глас,нито харизма. При нея всичко е пари затова неслучайно най-голямата й актуалност беше точно когато всички лидери в чалгата или пускаха блудкави песнички,или намалиха драстично продукцията си. Когато всички се засилиха отново мис Смядово отново изпадна от борда. СлучаЕност?? Не мислА! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи всички плащат гледания само Кама не нали? :helpsmilie:

 

Точно така, защото и тя получава подобни оферти, но в "Банишора" отдавна не вярват на сълзи. Фалшиви сълзи, фалшив трафик, фалшиви звезди. След близо 30 години в бизнеса поне Камелия не може да си го позволи, за разлика от повечето колеги, които само така могат да оцеляват. Има много голямо значение как си правил кариера и какво мислят хората за теб. А когато минат достатъчно много години, вече има значение какво оставяш след себе си....

 

 

Следите ли какво се случва с "обективното" предаване Господари на ефира последните две седмици??? Аз като ви обяснявах, че лъжат и монтират, за да предизвикат сензационни репортажи, вие ги приемахте за богове. Най накрая си го получиха. Хората в интернет ги плюят. Загубиха масовото доверие на народа. Тепърва ги чакат още случки. Щом Слави Трифонов и Валери Симеонов са ги подпукали. Сега те са измамниците, а Минчеви пируват над погрома им :3fdb8960598fa63e:

 

Арменците са по мръсни и от евреите. Всичко при тях е поза и инсинуация. Не само Халваджианите!

 

Гледаме внимателно целият цирк и освен меракът на един младеж от Велико Търново да блесне като репортер в провинцията и така да се намести в София друго не виждаме. По-мръсни от евреите няма и никога няма да има, но тези арменци в "Господари на ефира" не са представителна извадка за арменците в България, които по принцип са готини хора, завидни веселяци и невероятни женкари. Ще си продадат и последната риза на гърба за секс готина жена - това са арменците. Каквото и да са направили сем. Халваджиян, колкото и да са се изложили в национален ефир, каквито и "златни скунксове" да си раздават в момента, за да демонстрират публично самобичуване, нищо във вашият случай с Минчо не е като този от репортажът-петно. При вас има прекалено много свидетели, интервюирани потърпевши, разкрита схема за смъкване на недължими суми от доверчиви клиенти и въобще една позната от 90-те масова измама, която странно защо в България се приема спокойно, а би трябвало да са ви счупили тиквите вече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво изтъкваш тези участия? На Ванча са трагични в последните години - мъкне един файтон хора с нея, тя обикаля по сцената и пие вода, докато Стояна дрънка нещо на китарата, а Васил вие като куче на микрофона. Потрес.

 

И не виждам една "Лъжа е" с какво отстъпва на посочените. Сори, но лелча такъв лайв никога не може да изкара (нарочно ти поствам клип от последните години, че ако сложа от 2006, когато й беше по-мощен гласа, съвсем ще е във Ванчин ущърб).

 

Участията няма как да не се изтъкнат - Ивана може да изкара час и половина само на живо, Преси е чао на 15 минута! И вече звучи като препила с много студена вода.

"Лъжа е" беше интересна с рок звученето, което тогава в чалгата беше нещо уж уау. Отстъпва на изброените с обикновения си текст, даже детински.

Друго - къде е на Преси самостоятелният концерт? Къде е националното турне по площадите? Колко албума има Преси? Щото Ваня има повече от всичко изброено...

 

И като ще ми изтъкваш горе фолклор, че едва ли не, голямата фолклорна певица била Петя - колко песни с такова звучене има в кариерата си реализирани и коя от тях може да се мери с това?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участията няма как да не се изтъкнат - Ивана може да изкара час и половина само на живо, Преси е чао на 15 минута! И вече звучи като препила с много студена вода.

"Лъжа е" беше интересна с рок звученето, което тогава в чалгата беше нещо уж уау. Отстъпва на изброените с обикновения си текст, даже детински.

Друго - къде е на Преси самостоятелният концерт? Къде е националното турне по площадите? Колко албума има Преси? Щото Ваня има повече от всичко изброено...

 

И като ще ми изтъкваш горе фолклор, че едва ли не, голямата фолклорна певица била Петя - колко песни с такова звучене има в кариерата си реализирани и коя от тях може да се мери с това?

 

Тя може да има повече албуми, ама в последните 3 албума - къде са хитовете? :mf_surrender: И Ивана самостоятелен концерт няма, ако трябва да сме честни - не и като тези на Глория. Онова в Пловдив събра 1000 човека максимум, подобно на концертите на Анелия.

Това което постваш изобщо не е фолклор, а е авторска песен на фолклорна основа, която си я пее с обичайното за нея вибрато - разликата е огромна. Да не слагам пак изпълненията на Преслава на "Излял е Делю хайдутин", "Невено моме" и др., че Ванча абсурд да ги докара някога.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално обсебен си от нас, а ми излизаш с номерата, че нарочно ни дразниш. Успявал да провокира... Ами, ако ти кажа, че съвсем целенасочено говоря така и възхвалявам Галена, защото виждам колко много ви пали това, то тогава кой има по-голям успех? Аз или ти? Я си помисли малко... Върни лентичката назад и си спомни кой и за какво се пали повече. Какво занимаваш Янева с драмите си, тя ако ни се дразни може да си каже и сама, или търсиш съюзи, че слабичко ти идва да се оправиш с нас... Ето, че ти пак говориш за нас, споменаваш ни, а само преди няколко часа ми каза, че съм се филмирала. Нещо не ти се връзват нещата, които говориш с действията ти. Да не говорим как се изложи снощи с коментара си за Галена и ковчега. Това аз не бих го казала и за най-големият си враг, още повече за човек, който не познавам и не ми е направил нищо лошо. Очевидно, че имаш за какво да я мразиш, което значи, че все пак е солидна конкуренция на Андреа и ти много добре го знаеш, иначе нямаше да й обръщаш чак такова внимание. По-добрите и успели хора винаги са мразени и оплювани. Била залязла, ама не спира да говори за нея. А това, че върви по стъпките на Андреа е безумно, дори и ти го знаеш. Само Галена ли работи с Кости и прави скъпи клипове? Галена не е ксерокс, хората отдавна я познават и разпознават почерка й, както знаят, че от нея могат да очакват винаги нещо различно, класно и интересно. Бързо забрави, че Андреа беше тази, тази, която се нашумя с доста скандали и как копираше Камелия, но знам, че и това ще отречеш - типично за теб.

Тази пък..смятай колко си ми безразлична щом чак сега видях поста ти макар че има маркирано с червено в него. Отново преразказани коментари,няма ли да измислиш нещо твое или и ти като любимката ти ще си вечната втора? :1000 (29): Съжалявам,но Янева е много по-добър събеседник от теб,така че изчезвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е", "Дяволско желание", "Водка с утеха" и "Новата ти" са си хитове от ранга на Шампанското и Кръчмата.

 

Това че Преслава не ги е натрапвала на всеки концерт, не ги прави по-малки хитове. Какво да направим, че винаги е имала актуални песни, които да пее на общите концерти?

С утвърдени хитове всеки ще получи силен прием. Номера е да си тренд, колкото се може по-дълго. А Преслава е еталон в това отношение.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може да има повече албуми, ама в последните 3 албума - къде са хитовете? :mf_surrender: И Ивана самостоятелен концерт няма, ако трябва да сме честни - не и като тези на Глория. Онова в Пловдив събра 1000 човека максимум, подобно на концертите на Анелия.

Това което постваш изобщо не е фолклор, а е авторска песен на фолклорна основа, която си я пее с обичайното за нея вибрато - разликата е огромна. Да не слагам пак изпълненията на Преслава на "Излял е Делю хайдутин", "Невено моме" и др., че Ванча абсурд да ги докара някога.

В последните три албума са включени невероятни песни като "Остави ме", "Аз съм с теб", "Не искам да знаеш", "Закъснях", "Цял живот", "Чаша живот" и т.н. Да не говорим за "Ало, мамо" - знаем, че подобен род песни Преси няма и няма да има!

За твоя справка - концертът в панаирната палата в Пловдив събра към 3000 души и нямаше нищо общо с тези на Анелия, купувахме билети и дори аз не можах да се вредя за покана. А и с 1000 души да е бил, пак е все пак някакво събитие, което Преси не се престраши да направи никога.

"От извора" е авторска песен на фолклорна основа, заедно с "Не те виня", "Обичай ме сега", "Пак е празник, а ми се плаче' - от Преси такива песни кога? Дай някоя по-хитове нейна, с такова послание и звучене, като "От извора"? А турнето "Надуйте музиката" и него ли няма да броим?

Изброих вече достатъчно параграфи, по които Преси не може да застане до Ваня и това е положението, а ти ако щеш повтаряй до втръсване за сгромолясването от 2008 натам.

Да не говорим, че и като медиен образ, Ивана винаги е стояла по-сериозно и е споменавана с повече уважение, имайки предвид наркоманските изцепки на Преса, връзките с Бирми, Фикита, Петковци, Павловци, драмите с Галя, побоища, освирквания и т.н.

 

 

"Лъжа е", "Дяволско желание", "Водка с утеха" и "Новата ти" са си хитове от ранга на Шампанското и Кръчмата.
Проверката на времето ще бъде най-добрият показател.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази пък..смятай колко си ми безразлична щом чак сега видях поста ти макар че има маркирано с червено в него. Отново преразказани коментари,няма ли да измислиш нещо твое или и ти като любимката ти ще си вечната втора? :1000 (29): Съжалявам,но Янева е много по-добър събеседник от теб,така че изчезвай.

 

На мен, когато някой ми е безразличен нито го споменавам, нито търся мнението и вниманието му, нито се заяждам с него по 3 месеца ежедневно. Постът на Стела, който си цитирал, много правилно описва теб и ситуацията, и всички, дето са го прочели и наблюдават какво се случва тук от юли-август насам, съм сигурен, че са съгласни с написаното от нея.

 

И един съвет ще ти дам - по принцип човек трябва да има някакво уважение към отсрещния, особено когато до някаква степен зависи от него. Такива изказвания като "така, че изчезвай" към модератор правят много лошо впечатление на самия модератор. Стела преди всичко е човек и подобни заядливи, груби подмятния ще ги запомни. Да не се чудиш защо при следващо дори дребно провинение, ще почиваш не 3, а 5 или 7 дни примерно. Страшно нагъл си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калин пак с неговите анкети... Все едно, като Преслава победи, ще ми промени мнението! :Vishenka_05:

Ще ме разплаче от умиление!

Мигом искам да покажа, че пак си против всеобщите форумски нагласи. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-важното е защо това ти е потребно, мамина душице? :whistling:

Защото говориш глупости. Трябва да ти се изкоренят илюзиите от главата. Не сме 2005 г. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото говориш глупости. Трябва да ти се изкоренят илюзиите от главата. Не сме 2005 г. :Vishenka_05:
Нали се сещаш, че няма как една доста чела, препатила, пила, живяла и вече зряла жена, няма как да се повлияе от подобни "похвати". Ти всеки път се разклащаш от някакви дискусии и започваш с анкетите, чак анкета за песните по периоди на Петя направи, по подобие на леля си. И накрая победителите в тия анкети бяха някакви еднодневки. :3fdb8960598fa63e:

Не си давай зор, Калиначе! Моят мозък трудно се промива.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че няма как една доста чела, препатила, пила, живяла и вече зряла жена, няма как да се повлияе от подобни "похвати". Ти всеки път се разклащаш от някакви дискусии и започваш с анкетите, чак анкета за песните по периоди на Петя направи, по подобие на леля си. И накрая победителите в тия анкети бяха някакви еднодневки. :3fdb8960598fa63e:

Не си давай зор, Калиначе! Моят мозък трудно се промива.

Това не личи от повечето ти коментари, лелче ...

 

СутринтЪ ще съжаляваш ... :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не личи от повечето ти коментари, лелче ...

 

СутринтЪ ще съжаляваш ... :Vishenka_05:

То и от повечето участия на Преси не личи да е певица, мили. Нито пък твоите номера с кихането на мангизи в пазвата и 'лека нощ", в моменти в които си се осрал /оттегляне от бойното поле/ минават пред кака ти, която е вряла и кипяла!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...