Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Лъжа е", "Дяволско желание", "Водка с утеха" и "Новата ти" са си хитове от ранга на Шампанското и Кръчмата.

 

Това че Преслава не ги е натрапвала на всеки концерт, не ги прави по-малки хитове. Какво да направим, че винаги е имала актуални песни, които да пее на общите концерти?

С утвърдени хитове всеки ще получи силен прием. Номера е да си тренд, колкото се може по-дълго. А Преслава е еталон в това отношение.

 

Има един момент, че от време на време и Преса и Ивана пеят стари хитове на концерти, а тези на Преслава са доста повехнали, на фона на Калудовите. Хубаво е да си максимално дълго в тренда, но доста сме обсъждали какъв е ефекта, ако не си поддържаш вечните хитове. Много кариери свършиха точно заради гонене на трейдинг, модерност и следване на вълната, а се забатачват малкото хитове, които са създали.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, не знам какво и на кого се опитваш да докажеш с тази анкета. Явно ти е много скучно.

 

Ясно е кой ще води по вот, тук феновете на Ивана са трима човека, на Преслава десетки. Янева е права за всичко, което казва като аргументи. Единствено бих добавил, че "Лъжа е" е вечен златен хит от ранга на Иванините златни шедьоври. "Дяволско желание" и "Водка с утеха" са една идея по-надолу според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един момент, че от време на време и Преса и Ивана пеят стари хитове на концерти, а тези на Преслава са доста повехнали, на фона на Калудовите. Хубаво е да си максимално дълго в тренда, но доста сме обсъждали какъв е ефекта, ако не си поддържаш вечните хитове. Много кариери свършиха точно заради гонене на трейдинг, модерност и следване на вълната, а се забатачват малкото хитове, които са създали.

Да, те ако са повехнали всички ще ги пеят :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен, когато някой ми е безразличен нито го споменавам, нито търся мнението и вниманието му, нито се заяждам с него по 3 месеца ежедневно. Постът на Стела, който си цитирал, много правилно описва теб и ситуацията, и всички, дето са го прочели и наблюдават какво се случва тук от юли-август насам, съм сигурен, че са съгласни с написаното от нея.

 

И един съвет ще ти дам - по принцип човек трябва да има някакво уважение към отсрещния, особено когато до някаква степен зависи от него. Такива изказвания като "така, че изчезвай" към модератор правят много лошо впечатление на самия модератор. Стела преди всичко е човек и подобни заядливи, груби подмятния ще ги запомни. Да не се чудиш защо при следващо дори дребно провинение, ще почиваш не 3, а 5 или 7 дни примерно. Страшно нагъл си.

Ето го и вторият ми любим индивид тук.Няма да ти чета целия пост,така или иначе след няколко минути/часа ще го прочета отново от Стела,така че ще я оставя да ме изненада. :3fdb8960598fa63e: Аз ако заслужавам бан,то Стелито заслужава 3-месечен като Смит барабар с отнемане на правата заради всичките си хапливи постове към почти целия форум. Нея съм я защитавал преди време,но промоцията свърши,както се държи с хората около нея,такова отношение и ще получава :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, не знам какво и на кого се опитваш да докажеш с тази анкета. Явно ти е много скучно.

 

Ясно е кой ще води по вот, тук феновете на Ивана са трима човека, на Преслава десетки. Янева е права за всичко, което казва като аргументи. Единствено бих добавил, че "Лъжа е" е вечен златен хит от ранга на Иванините златни шедьоври. "Дяволско желание" и "Водка с утеха" са една идея по-надолу според мен.

Много ми е зле. Тази нощ няма кой да ми киха мангизи. Форумът ще бъде отдушник на липсите ми :girl_cry2:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, те ако са повехнали всички ще ги пеят :3fdb8960598fa63e:

 

Какво ми показваш с това? Това е далеч от прием на вечен хит. На вечен хит трябва да падне покрива, а тук.... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един момент, че от време на време и Преса и Ивана пеят стари хитове на концерти, а тези на Преслава са доста повехнали, на фона на Калудовите. Хубаво е да си максимално дълго в тренда, но доста сме обсъждали какъв е ефекта, ако не си поддържаш вечните хитове. Много кариери свършиха точно заради гонене на трейдинг, модерност и следване на вълната, а се забатачват малкото хитове, които са създали.

 

Моля те, научи думата вече - треНдинг е, не треЙдинг. Второто значи търговия, първото идва от тренд - тенденция, мода, модерност. Вади ми очите, като го видя това треЙдинг. Не за друго, ами ще коментирате с някакви по-млади за музика, youtube и като го изцепиш това треЙдинг, всичко сериозно, дето говориш ще загуби тежест пред тях, знаеш ги младите какви са. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази пък..смятай колко си ми безразлична щом чак сега видях поста ти макар че има маркирано с червено в него. Отново преразказани коментари,няма ли да измислиш нещо твое или и ти като любимката ти ще си вечната втора? :1000 (29): Съжалявам,но Янева е много по-добър събеседник от теб,така че изчезвай.

 

Ти пък не ми излизай с номера за преразказаните коментари, щото стана банален вече. Нямаш какво да кажеш, защото знаеш, че съм права. Говори си с Янева и с който искаш и не се занимавай с мен. "Изчзвай" ще викаш на приближените си, не на мен. Това го решавам аз. Всеки който влиза и чете редовно тук е видял кой на кого обръща повече внимание. Мен ме е нямало, влизам и виждам как си ме коментирал - направи си извода. Докато теб те няма - никой от нас не се сеща за теб и не те коментира!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък не ми излизай с номера за преразказаните коментари, щото стана банален вече. Нямаш какво да кажеш, защото знаеш, че съм права. Говори си с Янева и с който искаш и не се занимавай с мен. "Изчзвай" ще викаш на приближените си, не на мен. Това го решавам аз. Всеки който влиза и чете редовно тук е видял кой на кого обръща повече внимание. Мен ме е нямало, влизам и виждам как си ме коментирал - направи си извода. Докато теб те няма - никой от нас не се сеща за теб и не те коментира!

Доста сме изнервени нещо,а? Успокой се.Аз просто ти доставям радост в живота,едва ли се случва често да те коментира някой. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста сме изнервени нещо,а? Успокой се.Аз просто ти доставям радост в живота,едва ли се случва често да те коментира някой. :Vishenka_05:

 

Ххахаххахаухах, не, не съм изнервена, просто ти казвам как стоят нещата. Сега излиза, че трябва да ти благодаря ли? Ще кажа на Галена и тя да ти благодари за коментарите, другата ти любимка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахаххахаухах, не, не съм изнервена, просто ти казвам как стоят нещата. Сега излиза, че трябва да ти благодаря ли? Ще кажа на Галена и тя да ти благодари за коментарите, другата ти любимка. :3fdb8960598fa63e:

Тръпна от вълнение. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля те, научи думата вече - треНдинг е, не треЙдинг. Второто значи търговия, първото идва от тренд - тенденция, мода, модерност. Вади ми очите, като го видя това треЙдинг. Не за друго, ами ще коментирате с някакви по-млади за музика, youtube и като го изцепиш това треЙдинг, всичко сериозно, дето говориш ще загуби тежест пред тях, знаеш ги младите какви са. :3fdb8960598fa63e:

 

Явно, че с жаргона на младите няма да се разберем, затова ще караме на чист български език, за да стане ясно на всички.

 

Преслава си съсипа старите хитове заради гонене на модите и Галена, като такъв и остана само "Нямаш сърце". При Ивана оцеляха повечко, като "Нещо нетипично", "Шампанско и сълзи", "Празник всеки ден" и т.н.... но и те не са това, което бяха. Мислех, че Галена е по-умна от Преслава и няма да се самоубие като нея, но в последната година губя надежда и за нея. Та в тая връзка, останаха само Кама и Азис....

 

Та като сме ги подкарали кокошките ето и още една, която бе приказно влюбена в някакъв убавец, па богаташ бил, па не знам си какво и накрая...

 

Емануела се върна при Динев

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Двете Кралици!

 

Много красива и мелодична песен, истинска класика! :heart:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класиките се помнят от масовата аудитория, това си остана да си го слушат те двете! :3fdb8960598fa63e:

 

Напълно достатъчно е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела да провери дали Симона - на Ванчо съученичката и дружка, с която нанят заедно, няма да се появи да гласува в топ анкетата на Калинко! :3fdb8960598fa63e:

 

Като гледам как гласуват и не си пишат за кого в коментар и ми намирисва. Като цяло идеята за тази анкета ми се струва тъпа. Просто Калин иска да си начеше егото. По тази логика може да направим анкети за които певици ни хрумне и да напълним форума с ненужни теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класиките се помнят от масовата аудитория, това си остана да си го слушат те двете! :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм сигурна, че двете си слушат дуетите, при положение, че не се търпят към момента. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как гласуват и не си пишат за кого в коментар и ми намирисва. Като цяло идеята за тази анкета ми се струва тъпа. Просто Калин иска да си начеше егото. По тази логика може да направим анкети за които певици ни хрумне и да напълним форума с ненужни теми.
Важното е, че само с няколко думи, го подпалих, а като гледам и още няколко души са под пара. Форумът е раздвижен, пък те нека се пънат да сравняват "най-актуалната" с друга, която отдавна била зад борда. Предлагам да има анкети и коя е по-успяла - Преси или Биляна, Преси или Юнона, Преси или Крисия Д... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че само с няколко думи, го подпалих, а като гледам и още няколко души са под пара. Форумът е раздвижен, пък те нека се пънат да сравняват "най-актуалната" с друга, която отдавна била зад борда. Предлагам да има анкети и коя е по-успяла - Преси или Биляна, Преси или Юнона, Преси или Крисия Д... :3fdb8960598fa63e:

 

Най-добре с тях, да, за да може Преси да печели и в тези анкети, да мачка. Това е важното. Трябва да има награди, да се печелят класации. Аз тръпна в очакване на следващата, която Фаст ще направи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре с тях, да, за да може Преси да печели и в тези анкети, да мачка. Това е важното. Трябва да има награди, да се печелят класации. Аз тръпна в очакване на следващата, която Фаст ще направи. :3fdb8960598fa63e:

 

И малко кеш, за да си осигурят едни 100 000 на ден, на каквато и да е нова песен, че за има 3 000 000 сигурни в кря на месеца и всичко е ОК.

 

Обаче, декември иде и залата е все така празна, та празна.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...