Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стела да провери дали Симона - на Ванчо съученичката и дружка, с която нанят заедно, няма да се появи да гласува в топ анкетата на Калинко! :3fdb8960598fa63e:

100%

Пак ще правят пижамено парти, като истински приятел(к)и :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И малко кеш, за да си осигурят едни 100 000 на ден, на каквато и да е нова песен, че за има 3 000 000 сигурни в кря на месеца и всичко е ОК.

 

Обаче, декември иде и залата е все така празна, та празна.... :1000 (19):

Ти пък много ги следиш. Дори не съм се сещала да гледам какво са пуснали. Аз още се чудя дали да не отида, ама има време. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък много ги следиш. Дори не съм се сещала да гледам какво са пуснали. Аз още се чудя дали да не отида, ама има време. :1000 (29):
За какво да ходиш? Куин Ваня и куин Галина няма да бъдат там и няма да чуем "Твое копие" и "Любовта настоява"... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що??
Абе лошичък си напоследък, а и ме информираха, че си харесал някакъв коментар на Слав с грозни неща за мен, пък и моята пътеводна светлина Ванча категоризира като най-провалена от легендите... Много черни точки ти станаха, но теб нещо не мога да те подпукам, егати обаянието... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая на върха да е чалга песен, която да не е на Назмилер. :1000 (29): Това не сме го виждали от излизането на Купих ти сърце.

Да не говорим, че и мен ме зариби тази толкова изтъркана песен, не мога да си го обясня. :1000 (29):

 

Btw чалгата продължава да доминира в Топ 10. Има цели 7 песни, не знам откога не са били така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе лошичък си напоследък, а и ме информираха, че си харесал някакъв коментар на Слав с грозни неща за мен, пък и моята пътеводна светлина Ванча категоризира като най-провалена от легендите... Много черни точки ти станаха, но теб нещо не мога да те подпукам, егати обаянието... :3fdb8960598fa63e:

 

Единствените коментари, които ми е харесвал Сашо последния месец са свързани със Стела. Но то целия форум вече е писнал от нея, така че няма нищо странно. То не бе спамене, не бяха заяждания към поне 10 потребители от нейна страна, а за подобни реплики към нея без обида в тях, се слага бан на отсрещната страна.

 

Каквато и да си, със сигурност не си глупав човек, а и си зодия риби и интуицията ти трябва да ти подсказва, че форумските интригантки се опитват да те използват като оръжие във войни, непосилни за тях.

 

 

Мислех си, че подобни форумски драми идват от факта, че няма какво в попфолка да се коментира, но за 10ината дни, в които влизам по рядко, виждам, че едни и същи комплексари не спират да обръщат целия форум на клозет.

И ако за повечето тук е ясно, че са мекотели и нямат позиция за подобни неща, то нека тези, които имат наблюдения за некоректно модериране и отношение към потребителите от страна на Стела, да ми пишат ЛС, тъй като вече 6 потребителя сме се организирали с пищни ЛС-та към Момо със ситуации, които минават всякаква граница. Няма значение дали харесвате мен или не. Идеята ми е да въведем форума в една по нормална цивилизована атмосфера, в която да ни доставя удоволствие да пишем главно за попфолк, а не да гледаме как се излива кофи с негативизъм, да се дразним вътрешно, но да не се взима отношение.

 

Към въпросните 2 интригантки мога само да им кажа, че умирам от кеф като влезна вечерта и видя, че отново са си прекарали деня във форума, разправяйки се с този или онзи. Така им се пада - никакъв личен живот, само форуми докато не изтрещят, а то е близо.... :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе лошичък си напоследък, а и ме информираха, че си харесал някакъв коментар на Слав с грозни неща за мен, пък и моята пътеводна светлина Ванча категоризира като най-провалена от легендите... Много черни точки ти станаха, но теб нещо не мога да те подпукам, егати обаянието... :3fdb8960598fa63e:

А можеш ли да ми посочиш такъв пост, защото аз нямам спомен да има такова нещо.

Едниствено към Стела имам против в тоя форум, към никой друг, още по-малко към теб. Смятам не си забравила, когато въпросната скачаше срещу теб и се чусеше защо не си напуснала форума, аз те подкрепих....

 

Интересно ми е , кой ти е казал това, че съм харесвал постове срещу теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ngpa2qF.png

 

Толкова налагане и пак не убедихте форума че "Шефката" е хитът на лятото. :1000 (29):

Умират от яд сега, че пропагандата им мина неуспешно. Язък за загубените 3 месеца. Да ги бяха вложили в някаква друга кауза :3fdb8960598fa63e:

То не мина и пропагандата за това, че е дует, а камо ли, че е хита на лятото. :girl_witch:

 

А сега, че Преслава закова поредния мегахит в дискографията си, съвсем ги тормози. Милинките :girl_cry2:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на второто полугодие се задава!

https://signal.bg/%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8F%...85%D0%B8%D1%82/

Вчера бе международният ден на музиката и поезията, а фолк певицата Татяна се възползва от това, за да сътвори поредния си хит за тази година, узна HotArena.

 

Изпълнителката на „Мамасита“ се похвали в Инстаграм, че се намира в студиото, където е записала новото си музикално предложение. Брюнетката сподели в статуса си, че феновете могат да очакват нещо много горещо от нея в най-скоро време.

 

Веднага след това пусна и стори, в което звучи фрагмент от въпросното парче. От него стана ясно, че парчето ще носи доста голям заряд, а меломаните й станаха още по-нетърпеливи да чуят цялостната продукция.

 

Впечатление прави, че в ежедневието си и когато е в студиото Татяна залага на съвсем естествена визия.

 

 

Отново ще постави целия бранш в краката си. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Преслава - Да гори в любов (1 506 193) (new)

31.Преслава - Обратно в играта (199 323) + 27 позиции нагоре

55.Преслава - Не се изтриваш (121 901) + 24 позиции нагоре

81.Преслава и Фики - С теб или с никой(92 222) + 22 позиции нагоре

244.Преслава и Кеба - Bogovi zemljom hode (25 068) - 48 позиции надолу

259.Преслава - Няма да ти пиша(22 652) + 25 позиции нагоре

293.Преслава и Джена - Тук жена му пази (18 297)

 

Преслава държи доста добри позиции , трябва да се радваме ,че поп-фолкът отново бележи добри резултати. Забелязах ,че и песните на Деси Слава са с добра гледаемост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Котенцето се изложи като направи дует с този, трябваше да е с Марсо. "Искаш" е брутална. :gun_bandana:

Той и е платил, 100% .

 

Чуй и - FRK и Шепа черешки, тая е луда... Много ме радва

Link to comment
Сподели в други сайтове

И такаааа.... понеже някои хора постоянно постват статии на разни знайни и незнайни сайтчета, обявявайки уж нещо значимо и декларирайки уж някакъв успех. Та да не останем по-назад. Все пак имаме съвсем истински и реален повод да се бием в гърдите. :3fdb8960598fa63e:

 

Ей тука малко ей тъй

 

Преслава направи рекорд с нова песен - Труд

 

Преслава срази конкуренцията - Марица

 

Преслава направи рекорд в попфолк средите - Факти.бг

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...