Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

1.Преслава - Да гори в любов (1 506 193) (new)

31.Преслава - Обратно в играта (199 323) + 27 позиции нагоре

55.Преслава - Не се изтриваш (121 901) + 24 позиции нагоре

81.Преслава и Фики - С теб или с никой(92 222) + 22 позиции нагоре

244.Преслава и Кеба - Bogovi zemljom hode (25 068) - 48 позиции надолу

259.Преслава - Няма да ти пиша(22 652) + 25 позиции нагоре

293.Преслава и Джена - Тук жена му пази (18 297)

 

Преслава държи доста добри позиции , трябва да се радваме ,че поп-фолкът отново бележи добри резултати. Забелязах ,че и песните на Деси Слава са с добра гледаемост.

 

Благодаря за хубавото напомняне да публикувам и Десовите статистики в нейната тема. :D

Хубаво е, когато и към днешна дата се вижда как именно стойностните песни запазват интереса във времето (за Преслава умишлено съм подчертал най-доброто й в последните няколко години, което също слагам в тази категория).

 

Ето и на Деска, след 9 месеца без песен:

58.Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат (50 седмици в класацията)

77.Галена и Деси Слава - В твоите очи (168 седмици в класацията)

107.Деси Слава - И това ще преживея (93 седмици в класацията)

138.Деси Слава - В друг живот (89 седмици в класацията)

 

Категорично няма друга българска изпълнителка, която да запазва такъв брой качествени песни в първите 100-150 места на Попнейбъл след толкова време.

Btw подобни статистики много добре показват какво им се слуша на хората в дългосрочен план и че повечето възхвалявани тук сезонни комерси изпукват много преди стойностните песни. Така де, да го кажа преди следващия път, когато тук ще се припада по нещо, което ще мине и замине зад повечето от въпросните песни на Дес и Прес. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 18 окт Преслава има участие в Плаза.. А няма още даже месец за бебето .. Колко е алчна за слава и пари ... :gun_bandana:

WTF?

Алчна, че ще отсъства от дома си максимум 3 часа... в САЩ майчинството е две седмици, след това се връщат на работа - цялата нация е алчна ли? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WTF?

Алчна, че ще отсъства от дома си максимум 3 часа... в САЩ майчинството е две седмици, след това се връщат на работа - цялата нация е алчна ли? :mf_surrender:

На 19 - мегами.Сигурно ще има още. Ти не ги гледай в САЩ - "най-нормалните" са там. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е Айсберг с неговите твърдения, че Павел щял да я заключи вкъщи? :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 19 - мегами.Сигурно ще има още. Ти не ги гледай в САЩ - "най-нормалните" са там. :1000 (29):

Не е само в САЩ, но само за там знам точна информация (даже сега виждам, че нямат и ден платен отпуск, а просто до две седмици е гратисният период, в който работодателят няма право да ги уволнява). Масово на Запад имат много малко платен отпуск по майчинство и на много места ги съкращават, ако не се върнат на работа след даден период. България е страната с най-дълъг платен отпуск по майчинство и повечето хора са на мнение, че една майка трябва да се залепи за детето си и да не се откъсва от него, докато не тръгне поне на ясла. :mf_surrender:

Реално Преслава не се е "върнала на работа", тя ще отсъства от дома си за максимум 3 часа... не виждам защо това да я прави безотговорна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в лайв чата каза нещо от сорта "Ще бъда единствената майка, която работи и ще си гледа детето".

 

Извинявайте, ама бебето в 12 часа спи десети сън. :)

 

Нека атакува дискотеките, има железен кос в ръката. Аз мислех, че ще се появи чак за концерта, уви..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам,за мен не е нормално .. поне да беше изчакала 2-3 месеца.. Поне след НГ.

 

А кой си ти да определяш кое е нормално или ненормално? Преслава сам каза, че е майка и трябва да мисли за бъдещето на детето си. Да, има мъж до себе си, но в живота няма гаранция за нищо. А както Blueberry е казала, ще отсъства най-много 2-3 часа от тях.

Като започнете да се вживявате за някакъв критерий, направо изглежда трагично отстрани..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой си ти да определяш кое е нормално или ненормално? Преслава сам каза, че е майка и трябва да мисли за бъдещето на детето си. Да, има мъж до себе си, но в живота няма гаранция за нищо. А както Blueberry е казала, ще отсъства най-много 2-3 часа от тях.

Като започнете да се вживявате за някакъв критерий, направо изглежда трагично отстрани..

Принципно си прав, но тя ако през тея 15 години не се е погрижила за бъдещето си и това на детето, незнам...

За мен просто иска да води същия начин на живот, който до сега . Не я виня, всеки си знае. Ще видим как ще я подкара нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш от цяла вечност не ни е ясно, че Преслава и думата "алчност" са синоними. Не виждам защо скачате. Да прави, каквото ще, едва ли нещо може да ни изненада вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ngpa2qF.png

 

Толкова налагане и пак не убедихте форума че "Шефката" е хитът на лятото. :1000 (29):

 

Важното е, че убедихме България. 8 милиона българи по света и у нас срещу 70 човека в Рамания. :3fdb8960598fa63e: Да не споменаваме колко от тях нарочно са гласували с наказателен вот, а не обективно. Задоволяваш се с огризки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И такаааа.... понеже някои хора постоянно постват статии на разни знайни и незнайни сайтчета, обявявайки уж нещо значимо и декларирайки уж някакъв успех. Та да не останем по-назад. Все пак имаме съвсем истински и реален повод да се бием в гърдите. :3fdb8960598fa63e:

 

Ей тука малко ей тъй

 

Преслава направи рекорд с нова песен - Труд

 

Преслава срази конкуренцията - Марица

 

Преслава направи рекорд в попфолк средите - Факти.бг

 

Статията е една и съща. Източникът е един и същ - медия на Делян Пеевски. Поръчителят е известен - Митко Пайнера. Причината - да се съобщи на чалгарите, че Преслава ще заработи скоро. Мотивацията - не ви трябва да гледате скуката на "Твоите очи" в Плаза оня ден. Така е с почти всички звездици на Митака. Мъка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е Айсберг с неговите твърдения, че Павел щял да я заключи вкъщи? :1000 (29):

Съвсем очаквано няма да се появи. :1000 (29):

 

Но и според мен Преслава прекалено много бърза. Можеше да отдели още известно време само за бебето, но очевидно й е много важно да не изпуска сезона, в който винаги вади скритите козове. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми посочиш такъв пост, защото аз нямам спомен да има такова нещо.

Едниствено към Стела имам против в тоя форум, към никой друг, още по-малко към теб. Смятам не си забравила, когато въпросната скачаше срещу теб и се чусеше защо не си напуснала форума, аз те подкрепих....

 

Интересно ми е , кой ти е казал това, че съм харесвал постове срещу теб?

Е, аз няма да конкретизирам име на потребител, той ако си реши, ще си каже публично. Бил си дал +1 на някакъв коментар на Слав, в който говори не особено ласкави неща за мен, но аз тогава нито съм се ровила в репутацията му, за да видя какво и как, нито го направих на въпрос. Казах го сега, за да ти кажа, че много ми дойде, след като нахрани няколко пъти лелка, като прибавим и онова инфо за харесването на подобен коментар срещу мен, че и вотът ти за Преса в анкетата, ти стана много. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз няма да конкретизирам име на потребител, той ако си реши, ще си каже публично. Бил си дал +1 на някакъв коментар на Слав, в който говори не особено ласкави неща за мен, но аз тогава нито съм се ровила в репутацията му, за да видя какво и как, нито го направих на въпрос. Казах го сега, за да ти кажа, че много ми дойде, след като нахрани няколко пъти лелка, като прибавим и онова инфо за харесването на подобен коментар срещу мен, че и вотът ти за Преса в анкетата, ти стана много. :3fdb8960598fa63e:

 

Как ще го накажеш? Няма да го наказваш, нали.. :3fdb8960598fa63e: Ефрейтов Янева е мека Мария, знам те аз теб. :D С този човек трябва по-твърда ръка, иначе се отнася и не стават нещата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези пишман журналисти, дето са писали статията за песента на Преслава, наясно ли са със значението на думата "рекорд"? "Да гори в любов" била направила 1 млн. за 72 часа и това било рекорд. Мога да изброя поне две други песни, които са правили милион за по-бързо време. Отново бутане и медийно тикане в очите на хората, за да галим ненаситно толбухинско его.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще го накажеш? Няма да го наказваш, нали.. :3fdb8960598fa63e: Ефрейтов Янева е мека Мария, знам те аз теб. :D С този човек трябва по-твърда ръка, иначе се отнася и не стават нещата. :3fdb8960598fa63e:
Напоследък наистина съм твърде бяла и добра. Стана изведнъж, без да съм правила нещо специално по темата. Има си хубавите и лошите страни, като всяко нещо. Няколко човека в живота ми се качиха на главата и аз не изригнах, както обикновено. Това е лошото. Доброто е, че ми е по-леко и го приемам доста по-философски. Започнах да се замислям как се чувстват хората, когато им кажа каквото имам да им казвам, независимо, че то може и да си е право и вярно, но да ги нарани. Абе, одъртяването ми взе голяма част от огнения темперамент!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...