Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

WTF?

Алчна, че ще отсъства от дома си максимум 3 часа... в САЩ майчинството е две седмици, след това се връщат на работа - цялата нация е алчна ли? :mf_surrender:

и в Турция няма майчинство :D Само в България 2 ГОДИНИ :mf_surrender: после заща сме били на това дередже

Link to comment
Сподели в други сайтове

GALAXY Live club - ОТКРИВАНЕТО на една нова галактика...

https://www.zvezdno.bg/19199/GALAXY-Live-cl...B8%D0%BA%D0%B0-

GALAXY Live клуб провокира и призова да откриете новата галактика. Заведението, което счупи всички стереотипи и създаде нови правила и норми в класните парти преживявания, представи грандиозните промените, които всички очакваха да видят.

 

Стотици гости откриха новата галактика на звездното откриване на GALAXY Live club, което се състоя на 3 октомври. Още от входа присъстващите се потопиха в изцяло новата обстановка на заведението. Интериорът е тотално различен като акцентите в него са откритите пространства, изчистените линии и добрата видимост към сцената от всяка точка на клуба.

 

Очакваното с нетърпение събитие стартира по един специален начин - с невероятните денс сензации от balet Galaxy. Те впечатлиха с визия и показаха най-воското ниво в своето изкуство, а по-късно вечерта за още по-доброто настроение на гостите се погрижи поп-фолк певецът Константин.

 

Откриването на GALAXY Live club ще продължи цяла седмица. Така вторият специален гост ще бъде Тони Стораро, който също ще се наслади на изцяло новия клуб в четвъртък вечер.

 

В петък и събота специалните нощи в GALAXY Live club продължават. Партитата ще са обединени от тематиката "Dream nights", които ще представят по един специален начин изкуството на денс пърформанса. В главната роля ще е balet Galaxy.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ги уби :D Последните ѝ три песни са страшни хитове, сегашната ще чукне почти 2 милиона за седмица и не е слизала от номер 1 в най-популярни! Кралица

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само в САЩ, но само за там знам точна информация (даже сега виждам, че нямат и ден платен отпуск, а просто до две седмици е гратисният период, в който работодателят няма право да ги уволнява). Масово на Запад имат много малко платен отпуск по майчинство и на много места ги съкращават, ако не се върнат на работа след даден период. България е страната с най-дълъг платен отпуск по майчинство и повечето хора са на мнение, че една майка трябва да се залепи за детето си и да не се откъсва от него, докато не тръгне поне на ясла. :mf_surrender:

Реално Преслава не се е "върнала на работа", тя ще отсъства от дома си за максимум 3 часа... не виждам защо това да я прави безотговорна.

 

Масово пък те уверявам, че не е така. В Чехия (примерно, че ми е най-прясно) майчинстовото може да бъде до 4 години, а от скоро може да се вземе и бащинство. Изобщо, в целия Европейски съюз си имаш и гарантирана отпуска, майчинства и сичко както си му е реда. Даже 2те години в БГ ако не се лъжа са сред най-кратките срокове за майчинство в съюза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ги уби :D Последните ѝ три песни са страшни хитове, сегашната ще чукне почти 2 милиона за седмица и не е слизала от номер 1 в най-популярни! Кралица

 

На последните и 3 песни и имената не знаят извън този форум и дори аз не мога да ги кажа без грешка, а съм постоянно тук. Какви хитове, какви 5 лева? Идете и на участие да ги видите колко са хитове. Спрете да гледате трафици и идете да се убедите сами, а не някакви цифрички в нета да ви формират мнение....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масово пък те уверявам, че не е така. В Чехия (примерно, че ми е най-прясно) майчинстовото може да бъде до 4 години, а от скоро може да се вземе и бащинство. Изобщо, в целия Европейски съюз си имаш и гарантирана отпуска, майчинства и сичко както си му е реда. Даже 2те години в БГ ако не се лъжа са сред най-кратките срокове за майчинство в съюза.

Тук е един от най-продължителните периоди в света. Отдавна го знам, но наскоро ми попадна статия с Топ 10 и почти нямаше европейски държави вътре. В други класации пък съм виждал само страни от Съюза, така че не е много сигурно кое е вярно.. В Белгия знам, че е 3 месеца. Но то реално втората ни година не е изгодна, в други страни също може да стигне година и повече, но също е не така изгодно да кесиш дома. Иначе Скандинавските страни са най-ларж, както и някои от типа на Литва или Латвия, Естония, там ги бъркам вече :D

Черпя с хита на всички Мами:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последните и 3 песни и имената не знаят извън този форум и дори аз не мога да ги кажа без грешка, а съм постоянно тук. Какви хитове, какви 5 лева? Идете и на участие да ги видите колко са хитове. Спрете да гледате трафици и идете да се убедите сами, а не някакви цифрички в нета да ви формират мнение....

То е ясно, че това е тазгодишния уреден хит на Преслава, но не можеш да отречеш, че системата продължава да работи идеално за нея дори и без награди. Песента се популяризира наистина доста, нещо като хит си е. Дали ще се помни до концерта е друг въпрос.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че това е тазгодишния уреден хит на Преслава, но не можеш да отречеш, че системата продължава да работи идеално за нея дори и без награди. Песента се популяризира наистина доста, нещо като хит си е. Дали ще се помни до концерта е друг въпрос.

 

Деси като прави по 5 милиона на песен тръбиш, че си е сезонен хит, а като се направят 2 за седмица е "нещо като хит", да ти имам обективността и разсъжденията.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси като прави по 5 милиона на песен тръбиш, че си е сезонен хит, а като се направят 2 за седмица е "нещо като хит", да ти имам обективността и разсъжденията.

 

Човекът просто не може да е обективен и не разсъждава трезво, безпристрастно. Винаги твърди и слага своите любимки на места, където реално нямат заслуги и не могат да бъдат сложени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси като прави по 5 милиона на песен тръбиш, че си е сезонен хит, а като се направят 2 за седмица е "нещо като хит", да ти имам обективността и разсъжденията.

За мен сезонен хит и 'нещо като хит' е едно и също. И двете нямат дълъг срок на годност. Истински хитове са песните от преди години или като например тези на Азис, които цялата държава да знае и да запазват интереса във времето.

Да не говорим, че никой не може да ме убеди, че гледанията на Преслава са истински. Колкото си иска този форум да повтаря и преповтаря обичайните наложени твърдения, че тя била най-голямата звезда, че народа я обичал, че била направила песен която нямало как да не чупи рекорди и т.н- отдалеч се вижда, че теорията ми от преди няколко месеца се доказва и тази година. По един уреден хит на година- все с едно и също баламосва публиката всеки път и Рамания винаги се връзва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човекът просто не може да е обективен и не разсъждава трезво, безпристрастно. Винаги твърди и слага своите любимки на места, където реално нямат заслуги и не могат да бъдат сложени.

Не виждам да съм слагал Деси Слава там, където не й е мястото напоследък. Тя най-малкото не пуска песни, че да й лансирам новите неща. А че Рамания си има едни възгледи и не вижда как тя мачка с по-старата си продукция от последните няколко години е друг въпрос.

 

Тук се възхваляват какви ли не сезонни песни, а накрая на най-предни места откъм интерес остават именно балади и по-дълбоки песни на Десислава- не е ли факт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен сезонен хит и 'нещо като хит' е едно и също. И двете нямат дълъг срок на годност. Истински хитове са песните от преди години или като например тези на Азис, които цялата държава да знае и да запазват интереса във времето.

Да не говорим, че никой не може да ме убеди, че гледанията на Преслава са истински. Колкото си иска този форум да повтаря и преповтаря обичайните наложени твърдения, че тя била най-голямата звезда, че народа я обичал, че била направила песен която нямало как да не чупи рекорди и т.н- отдалеч се вижда, че теорията ми от преди няколко месеца се доказва и тази година. По един уреден хит на година- все с едно и също баламосва публиката всеки път и Рамания винаги се връзва.

Естествено, че купува гледания - по много през първите дни. Има пари, купува. При по-бедните певици веднага лъсват покупките, понеже са еднократни обикновено.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен сезонен хит и 'нещо като хит' е едно и също. И двете нямат дълъг срок на годност. Истински хитове са песните от преди години или като например тези на Азис, които цялата държава да знае и да запазват интереса във времето.

Да не говорим, че никой не може да ме убеди, че гледанията на Преслава са истински. Колкото си иска този форум да повтаря и преповтаря обичайните наложени твърдения, че тя била най-голямата звезда, че народа я обичал, че била направила песен която нямало как да не чупи рекорди и т.н- отдалеч се вижда, че теорията ми от преди няколко месеца се доказва и тази година. По един уреден хит на година- все с едно и също баламосва публиката всеки път и Рамания винаги се връзва.

 

Е, никой не е казал, че трака ще бъде такъв хит, който ще е от ранга на "Хабиби/Мотел". Другото, което е, съпоставката между гласове/гледания е перфектно, независимо дали вярваш или не, това няма абсолютно никакво значение.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен сезонен хит и 'нещо като хит' е едно и също. И двете нямат дълъг срок на годност. Истински хитове са песните от преди години или като например тези на Азис, които цялата държава да знае и да запазват интереса във времето.

Да не говорим, че никой не може да ме убеди, че гледанията на Преслава са истински. Колкото си иска този форум да повтаря и преповтаря обичайните наложени твърдения, че тя била най-голямата звезда, че народа я обичал, че била направила песен която нямало как да не чупи рекорди и т.н- отдалеч се вижда, че теорията ми от преди няколко месеца се доказва и тази година. По един уреден хит на година- все с едно и също баламосва публиката всеки път и Рамания винаги се връзва.

 

Да само на Галена и Деси Слава милионите са реални нали , а когато те са на лице при Преслава айде купени са , колкото и да се мъчите нещо да промените няма да ви се получи,песента гърми отвсякъде!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че купува гледания - по много през първите дни. Има пари, купува. При по-бедните певици веднага лъсват покупките, понеже са еднократни обикновено.

Не знам дали ги купува тя или някой друг, но през последните няколко години е очевидно как се влагат пари в един единствен нейн проект на година, който да разбива с гледания, докато нивото на останалите проекти около него варира от провали като сръбската песен или "Без теб" до други сезонни хитове като Обратно в играта. И ако ги нямаше заблудите всички щяха да виждат ясно, че точно такова- сезонно- си е истинското ниво на Преслава след последния й истински голям хит "На тебе не отказвам". Само "Не се изтриваш" е едно голямо изключение, тази песен щеше да си е хит при всяко положение, макар и да стана хит в периода, в който вече трудно можеше дадена чалга песен да се популяризира пред всички българи.

 

Е, никой не е казал, че трака ще бъде такъв хит, който ще е от ранга на "Хабиби/Мотел". Другото, което е, съпоставката между гласове/гледания е перфектно, независимо дали вярваш или не, това няма абсолютно никакво значение.

Гласовете също могат да се манипулират- видяхме какво стана, когато Фиклена й купи минуси и си стоят и до ден днешен. Дори и коментари се купуват, btw, показвали са ми разни примери.

 

Аз попринцип не твърдя, че Преслава и към днешна дата не може да си направи голям хит с бързи милиони и много лайкове, коментари. Дори споря с доста хора, които твърдят, че не са възможни такива цифри на българско парче, било нейно или на друг. Не й отричам "Моето слабо място" и "На тебе не отказвам", например. Просто "Да гори в любов" изобщо не е хит, който с нещо да подсказва, че реално е истински такъв. Неговото ниво е някакво стандартно дискотечно и като за нас по форумите, а чалгата уж беше тръгнала в друга посока.

 

А за Азис спокойно си включвам дори и "Позна ли ме" при хитовете, за които говорех. Откъм гледания Преслава ще го задмине като стой, та гледай, но колко хора знаят нейната песен и колко хора знаят неговата?

 

Да само на Галена и Деси Слава милионите са реални нали , а когато те са на лице при Преслава айде купени са , колкото и да се мъчите нещо да промените няма да ви се получи,песента гърми отвсякъде!

Деси Слава и Галена имат големи милиони само на песни, които са им хитове. Когато нямат големи хитове- по 4-5 бавно направени милиона. Да не говорим, че Десислава почти всичките песни с над 10 милиона си ги е направила с под 100k гледания в повечето дни- за какво купуване можем да говорим?

И къде е това 'отвсякъде'? Аз не я чувам никъде освен когато си я пусна, защото, както казах вчера, дори и мен ме е зарибила. Е, може би трябва да отида и на дискотека да ми я наложи ди джея няколко пъти, защото нали и това е основен критерии на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласовете също могат да се манипулират- видяхме какво стана, когато Фиклена й купи минуси и си стоят и до ден днешен. Дори и коментари се купуват, btw, показвали са ми разни примери.

 

Аз попринцип не твърдя, че Преслава и към днешна дата не може да си направи голям хит с бързи милиони и много лайкове, коментари. Дори споря с доста хора, които твърдят, че не са възможни такива цифри на българско парче, било нейно или на друг. Не й отричам "Моето слабо място" и "На тебе не отказвам", например. Просто "Да гори в любов" изобщо не е хит, който с нещо да подсказва, че реално е истински такъв. Неговото ниво е някакво стандартно дискотечно и като за нас по форумите, а чалгата уж беше тръгнала в друга посока.

 

Азис обиколи всички телевизии, правейки се на жертва на нападки откъм сексуалност и това, че е циганин с цел да създаде шум около проекта си, който всъщност е един тотален безсмислен боклук. Но това някак не се брой, а 2-3 статии писани за Преслава се натякват като някакво бясно налагане, защо ли?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се усещаш ,че точно ти си единственият необективен Десов и във всеки един твой пост е Деси Слава , която няма продукция за тая година! Дори Галеновите признаха хита на Преслава , но едва ли твоето мнение ще промени нещо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава ще си е хит месец-два, защото просто други хитове няма. Може да са се пуснали няколко хубави и/или различни песни, но Преса си е турбокомерс кучица и знае какво да избълва.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис обиколи всички телевизии, правейки се на жертва на нападки откъм сексуалност и това, че е циганин с цел да създаде шум около проекта си, който всъщност е един тотален безсмислен боклук. Но това някак не се брой, а 2-3 статии писани за Преслава се натякват като някакво бясно налагане, защо ли?

Да, да, да!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис обиколи всички телевизии, правейки се на жертва на нападки откъм сексуалност и това, че е циганин с цел да създаде шум около проекта си, който всъщност е един тотален безсмислен боклук. Но това някак не се брой, а 2-3 статии писани за Преслава се натякват като някакво бясно налагане, защо ли?

 

Единствената причина която си обяснявам така да ги дразни тук Преслава е ,че вече толкова години е на върха и все още предизвиква интерес с песни и с др.новини. Всяка една медия пише за Преслава кои добро , кои лошо , но те гледат кое храни , а името на Преслава е такова ,че всички медии могат да се хранят с нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис обиколи всички телевизии, правейки се на жертва на нападки откъм сексуалност и това, че е циганин с цел да създаде шум около проекта си, който всъщност е един тотален безсмислен боклук. Но това някак не се брой, а 2-3 статии писани за Преслава се натякват като някакво бясно налагане, защо ли?

Както и да е постигнал интереса Азис- постигнал го е. Неговата песен е по-известна от на Преслава.

Аз за статиите нищо не съм казвал. Нормално е да се пишат много такива, все пак тя пуска песен толкова скоро след раждането. Е, разбира се, някои неща са изсилени, като това че е чупила рекорди.

Главно интересът в YouTube ми идва нереално голям дори и за скорошна родилка. Просто защото за пореден път историята се повтаря.

 

Не се усещаш ,че точно ти си единственият необективен Десов и във всеки един твой пост е Деси Слава , която няма продукция за тая година! Дори Галеновите признаха хита на Преслава , но едва ли твоето мнение ще промени нещо!

 

Къде видя Десислава във всеки мой пост? Напоследък Десови пишем за нея главно в темата й, за да не ви я натрапваме тук. Понякога поствам някой и друг коментар за нея и в Скандалите, но в повечето случаи си коментирам другите.

И аз признах, че Преслава има 'нещо като хит'. Просто не е такъв мега хит, тресящ държавата, като какъвто се опитвате да го наложите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В понеделник излиза новия клип на Цветелина Янева

 

А песен ще има ли към него?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В понеделник излиза новия клип на Цветелина Янева

Супер. Очаквам с нетърпение! Янева си е класа, не помня да е имала песен, която да не ми харесва, може би с малки изключения. И към днешна дата, която и да си пуснеш, не ти звучат изтъркани, втръснали и т.н.т. Много музикантски неща, дори и комерсите й не са баш комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...