Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много ми е смешно как тръгвате да намесвате Андреа и че била залязла,а като ви се кажат неоспорими факти млъквате. Точно така ви искам,котета. :1000 (6):

 

Заниманията с теб просто си имат лимит, не си мисли, че си казал някакви неоспорими факти, не ми се занимава просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олиии, не думай! Треперим!!! 1000%20(35).gif

В последните месеци три мои предсказания се сбъднаха. Сега правя четвърто: Превратът ви ще замине в тоалетната, няма смисъл да си хабите силите напразно.

Цял форум срещу максимум 5 човека..ще видим.Да не се спукат нечии устни и в Ловеч. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заниманията с теб просто си имат лимит, не си мисли, че си казал някакви неоспорими факти, не ми се занимава просто.

Бла,бла..можеше и да ти повярвам ако не ме беше цитирал дори в разговора ми със Стела,но уви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена още е голямо име, но не може да се отрече че интересът към нея спадна драстично през последните 2 години.

Преслава е голямо име, но не може да се отрече,че песните й омръзват след 4-5 дни слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой са Вашите любими ТОП 3 парчета от вашата музика? И кой са Ви ТОП 3 любими песни на вашите колеги?

 

Кои са Топ 3 парчетата ми…”Хищна хиена”, „Командира” и „Обич. Това е от моя репертоар, а на колегите ми…Аз не гледам Планета ТВ- харесвам Тита с „Антилопа”, Гери-Никол с последното й парче и „Мотел” на Азис.

 

http://folkplus.bg/retro-leksikon/

Втората снимка е удивителна.

413d042c3c_441x500.jpg

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял форум срещу максимум 5 човека..ще видим.Да не се спукат нечии устни и в Ловеч. :mf_surrender:

Побързайте, че идва неделя отново. Литургия пак ще има, кой ще се занимава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще слушаш Мира? :gun_bandana: :1000 (34):

Има изключителни класически композиции. :1000 (29):

Все пак не забравяй, че и аз като Ивана съм Водолей и обичам ч*кии. :roll1: Но 5 минути след това слушам песни за житейски несгоди.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бла,бла..можеше и да ти повярвам ако не ме беше цитирал дори в разговора ми със Стела,но уви.

 

Казах, че заниманията с теб имат лимит. С онзи пост, след който спрях да ти отговарям, лимитът беше превишен. Кое не разбра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимире, не каза "По навик" какъв трафик прави към днешна дата. Имаш ли наблюдения?

Моля, влез и виж, защото аз не разбирам от тия работи. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има изключителни класически композиции. :1000 (29):

Все пак не забравяй, че и аз като Ивана съм Водолей и обичам ч*кии. :roll1: Но 5 минути след това слушам песни за житейски несгоди.

Ти не забравяй, че съм лъв, няма да тормозя кралските си уши с подобни неща. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах, че заниманията с теб имат лимит. С онзи пост, след който спрях да ти отговарям, лимитът беше превишен. Кое не разбра?

"Достатъчно изчерпателна ли бях?"

"Нещо против дъщеря ми ли имате? Свиквайте!"

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не забравяй, че съм лъв, няма да тормозя кралските си уши с подобни неща. :3fdb8960598fa63e:

Айде, ти все Шопен си слушала. :1000 (29):

Като дойдеш, специално ще те посрещна с "Искам го, стискам го" и с нов плакат на Лухче. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Достатъчно изчерпателна ли бях?"

"Нещо против дъщеря ми ли имате? Свиквайте!"

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Целия форум се е включил в преврата срещу мен, а ти още стоиш тук и слушаш Мира.. засрами се! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли купонджии?

С кой кючек на Мира да се поздравим?

Аз викам с "Любов-капия"! Страхотна. :1000 (29):

 

Браво и за този пост! 1000%20(29).gif

Никога не съм разбирал еуфорията по "Не сме безгрешни".

На Азис не му отиват позитивни и социални послания

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия форум се е включил в преврата срещу мен, а ти още стоиш тук и слушаш Мира.. засрами се! :3fdb8960598fa63e:

Аз казах на Митко Димитров, че повече няма да участвам на наградите.

Правя си буукинг за Нова Зеландия. Идваш ли, или ще ми губиш времето с излишни неща? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Достатъчно изчерпателна ли бях?"

"Нещо против дъщеря ми ли имате? Свиквайте!"

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

:roll1: :roll1: С еднакви Асценденти сме все пак. Ти, ако знаеш как респектирам хората - такива, които не ми знаят шегаджийската природа. В последно време ми се наложи да срещам често нови хора, има такива, които направо им трепери гласът, като разговаряме. :mf_surrender:

А значи не си забелязал колко гледания прави на ден/седмица или месец да речем? Щото в тубата може да се види само общия тотал, натрупан до момента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, ти все Шопен си слушала. :1000 (29):

Като дойдеш, специално ще те посрещна с "Искам го, стискам го" и с нов плакат на Лухче. :1000 (29):

Поздрав за Шефката!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз казах на Митко Димитров, че повече няма да участвам на наградите.

Правя си буукинг за Нова Зеландия. Идваш ли, или ще ми губиш времето с излишни неща? :1000 (29):

Като гледам как вървят нещата май ще ми се наложи да дойда. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: С еднакви Асценденти сме все пак. Ти, ако знаеш как респектирам хората - такива, които не ми знаят шегаджийската природа. В последно време ми се наложи да срещам често нови хора, има такива, които направо им трепери гласът, като разговаряме. :mf_surrender:

А значи не си забелязал колко гледания прави на ден/седмица или месец да речем? Щото в тубата може да се види само общия тотал, натрупан до момента.

Ами спомням си, че нещо рязко скочи, защото в началото на годината беше 800 000, да кажем. След което стана милион и го мина и уж зацикли, а отскоро гледам, минала два милиона. Глория не купува гледания на никоя песен, камо ли на стари. Но освен да седне да се замисли какви песни генерират гледания и да се усети какво искат хората от нея...

Аз с моя асцедент е изключено да респектирам някого. По-скоро мога да го разплача... ама от умиление. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как вървят нещата май ще ми се наложи да дойда. :1000 (29):

Смятам един Открит микрофон да ти направя, за да те разпитам по наболелите форумски въпроси.

Ще търся само фуста от пазара, бабешки токчета "Флавия" и червило "Ален мак 1989" и съм готов да съм новата версия на Еми Стоянова.

Може и някой треторазряден лаптоп да ми докараш да ти чета въпросите, а и очилас подходящ диоптър. :1000 (29):

 

Мале, бахти спама, банирай ме. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами спомням си, че нещо рязко скочи, защото в началото на годината беше 800 000, да кажем. След което стана милион и го мина и уж зацикли, а отскоро гледам, минала два милиона. Глория не купува гледания на никоя песен, камо ли на стари. Но освен да седне да се замисли какви песни генерират гледания и да се усети какво искат хората от нея...

Аз с моя асцедент е изключено да респектирам някого. По-скоро мога да го разплача... ама от умиление. :roll1:

 

Пил ли си тази вечер? :3fdb8960598fa63e:

 

А видя ли ми базика от преди ден-два, че сме те гласели за зет на Глория, но е дошло новото време и нещата са пропаднали? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...