Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Айде от мен да мине, тоя път цяла.

 

За другото не съм убеден, даже и във форума малката Джулка е по-известна като бившата на бившия колега на Зайка, а не с там квото пеене се занимава.

:roll1:

Да, добре че Таня разказа историята.

Нима не се ебават?

Не знам, възможно е. Мога да кажа със сигурност само за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима не се ебават?

Бих се изненадал, ако се ебават.

 

И да, тая Джулия е някъф балон, на който сериозно пазаруват гледания. Не знам кой, и не знам защо баш сега, ма отваряш тубата, пишеш Джулия и гледаш следните резултати.

 

1. DZHULIA - TVOYA BYAH / Джулия - Твоя бях, 2018 - PlanetaOfficial • 7.5M views - 6 months ago

(прескачаме няколко и продължаваме с релевантните)

2. DZHULIA - NA DYAVOLA ZHENATA / Джулия - На Дявола жената, 2017 - PlanetaOfficial • 4.1M views 10 months ago

 

Начи вече известни заглавия едвам правят по 3 милиона за няколко месеца, тая била направила два пъти повече, още повече удвоила за последната година, и то на песни, които никой не е чувал? Как пък да.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2. DZHULIA - NA DYAVOLA ZHENATA / Джулия - На Дявола жената, 2017 - PlanetaOfficial • 4.1M views 10 months ago

Що за ельоменацко заглавее!? Ето откъде взима пари за пазар!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и "Поздрав за жена ти". Елементарни, като нея :1000 (29):

Явно таргетът са й най-долните селски пръчки.

https://bg-bg.facebook.com/NaiMnogoMrazimSelskiPruchki

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти трябва да преживееш инфантилните войни между певици. Нали уж си голяма вече? Живееш в 2004-та.

 

И не, не изглежда прекрасно, а като един стар травестит с провиснала кожа. Посъветвай я да вдига малко тежести.

Личи си кой не е преживял битката на титаните още... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 2 поста - първият - не работи линка, а вторият някакъв чат? За какво става дума?

 

Ми Стела сваля тука всичко живо наред. Във Варна, като била, настоявала за среща с варненци, в момента е в Ловеч - говори за котки, не знам, просто не знам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 2 поста - първият - не работи линка, а вторият някакъв чат? За какво става дума?

 

Ей ма мноо ви вълнува любовния живот на Стела начи ... Бахти воайорския форум е почнало да става тука.

 

А за първия нищо не си изпуснал, освен ако не се вълнуваш от извращения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 2 поста - първият - не работи линка, а вторият някакъв чат? За какво става дума?

Шернах клипче, в което Гери Никол пее на свое участие Да гори любов

Малко след това клипчето беше изтрито от фен профила й в инстаграм. :1000 (29): Много странно.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ма мноо ви вълнува любовния живот на Стела начи ... Бахти воайорския форум е почнало да става тука.

 

А за първия нищо не си изпуснал, освен ако не се вълнуваш от извращения.

 

 

Дори не знам коя е Стела :1000 (29): :1000 (29): Само знам, че я коментирате постоянно.

 

Песента на Преса ме зариби. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шернах клипче, в което Гери Никол пее на свое участие Да гори любов

Малко след това клипчето беше изтрито от фен профила й в инстаграм. :1000 (29): Много странно.

 

Защото я е срам да се асоциира с кючекчийския жанр, а и е фенка на Галена, гледа да не я ядоса. :3fdb8960598fa63e:

 

Само, че не знае, че дните й са преброени. Както коментирахме преди няколко дни, попаджийските кандидат тьотки имат срок на годност 3-4 години макс и после чао, идват нови. А Галена? Галена остава... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не знам коя е Стела :1000 (29): :1000 (29): Само знам, че я коментирате постоянно.

Песента на Преса ме зариби. :1000 (24):

 

Малее, егати типичната Риба, човек - ни лук ял, ни лук мирисал! :mf_surrender: Никой не знае коя е Стела, тя е един митичен герой от притшите.

 

Риби и Дева са най-неподходящите зодии за мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малее, егати типичната Риба, човек - ни лук ял, ни лук мирисал! :mf_surrender: Никой не знае коя е Стела, тя е един митичен герой от притшите.

 

Риби и Дева са най-неподходящите зодии за мъж.

Мохамед какво мисли за зодия ЛЪВ при мъжете? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не знам коя е Стела :1000 (29): :1000 (29): Само знам, че я коментирате постоянно.

 

Песента на Преса ме зариби. :1000 (24):

Не знаеш коя съм, ама знаеш, че ме коментират- интересно :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" прави стабилни гледания. До няколко дни минава "Просташко шоу", а излезе 2 месеца след нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" прави стабилни гледания. До няколко дни минава "Просташко шоу", а излезе 2 месеца след нея.

Какво значение има след като на Галена е двойно по-голям хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има след като на Галена е двойно по-голям хит?

Това как го реши? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...