Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На Криско и Тита оригинала е Бг класика от преди над 15 години

Класика било, точно си беше няква еднодневка и Шамара и Антибиотика имат къде къде по големи класики и хитове. Ама на фона на тоя повръщня може да мине, да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевадно е, че Криско е някакъв недостижим феномен в българската музика - за 4 часа да направиш 250к гледания със стара песен - УАУ. Друг е въпросът, че песните му са еднодневки. Дори и дуетът със Слави както блесна, така и угасна. И като казах Слави - с последната си песен той прави доста по-малко гледания от Азис и Коцето с Ася. Видимо пластовете в бг музиката се разместват сериозно в последните години и истината е, че трябват нови свежи имена в чалгата, за да я държат в кондиция, но..такива просто няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://gospodari.com/%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0...ideo154306.html

 

Някой ако е изпуснал. И утре пак май, продължение щяло да има.

 

Мръсни измекяри. Ако бяха в нормална държава щяха да са кучките на някой затвор вече с толкова изцепки. Бахти долните хора, амбициозно-гнусни селяндури, които за да излязат от кочината драпат както могат. :1000 (27): :1000 (27): :1000 (27): :1000 (27): :1000 (27): ПОпадат на хора, които наивно искат да отидат някъде за малко пари и се възползват от тях. Само да прочета за подобно нещо в моя град лично ще им изпратя момчета да им натрошат кокалите, защото само от това разбират. Да видим другият път дали ще посмеят. Гнусни псета!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://gospodari.com/%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0...ideo154306.html

 

Някой ако е изпуснал. И утре пак май, продължение щяло да има.

 

Пак ли тия Минчевите бре? Тоя път Минчо звездата, а Слави зад ъгъла. Обаче, един ден ще попаднат на родата на някой прокурор и тогава дупе да им е яко.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли тия Минчевите бре? Един ден ще попаднат на родата на някой прокурор и тогава дупе да им е яко.... :1000 (29):

 

Те на дупе носят, явно. Иначе по-скоро ще попаднат на някой, който ще ги натроши от бой, нещастници :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мръсни измекяри. Ако бяха в нормална държава щяха да са кучките на някой затвор вече с толкова изцепки. Бахти долните хора, амбициозно-гнусни селяндури, които за да излязат от кочината драпат както могат. :1000 (27): :1000 (27): :1000 (27): :1000 (27): :1000 (27): ПОпадат на хора, които наивно искат да отидат някъде за малко пари и се възползват от тях. Само да прочета за подобно нещо в моя град лично ще им изпратя момчета да им натрошат кокалите, защото само от това разбират. Да видим другият път дали ще посмеят. Гнусни псета!

 

Нали знаеш, че това е твойто Десово другарче Слафчо Кривия макарон? Дето си гукате в съседната тема и му искаш позволение дали да гласуваш във всяка тема за тьотката или да?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те на дупе носят, явно. Иначе по-скоро ще попаднат на някой, който ще ги натроши от бой, нещастници :feminist_en:

 

Те измекярите са така в живота. Късметът да им се разминава е до време. Но барнат ли ги веднъж, после с лихвите...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че това е твойто Десово другарче Слафчо Кривия макарон? Дето си гукате в съседната тема и му искаш позволение дали да гласуваш във всяка тема за тьотката или да?

 

Нямам другарчета в този форум. И никой не ме е карал да гласувам никъде. Не знам кой си, но такъв тип провокации на хора с по-малко багаж мозъчен от моя, ако обичаш. Недобър опит за интрига. Слави не ми е никой и ако е част от въпросните измами то да си носи последствията. Аз във видеото видях брат му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам другарчета в този форум. И никой не ме е карал да гласувам никъде. Не знам кой си, но такъв тип провокации на хора с по-малко багаж мозъчен от моя, ако обичаш. Недобър опит за интрига. Слави не ми е никой и ако е част от въпросните измами то да си носи последствията. Аз във видеото видях брат му.

Мхм. То затова му търсеше благословията да гласуваш по форумните награди, ма ме мързи да ровя ся да ти намеря въпросните постове. И не, не ти правя интрига, просто питам кво ми се пениш тука като сте си първи форумни дружки с един от главните герой по Десова линия.

 

А колко точно е част от измамите - може да видиш в останалите клипчета по темата - има ги на достатъчно места из мрежата, възможности да му видиш физиономийката из тях - колкото искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://gospodari.com/%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0...ideo154306.html

 

Някой ако е изпуснал. И утре пак май, продължение щяло да има.

Тц-тц-тц Язък за тоз Минчо. Мислех, че ще стане човек от него. Ама от фен на Кама толкова :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе се пенят тука как всичко им било точно... какви жалкари само, те са същите като телефонните измамници, но се вижда, че са горди с това.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм. То затова му търсеше благословията да гласуваш по форумните награди, ма ме мързи да ровя ся да ти намеря въпросните постове. И не, не ти правя интрига, просто питам кво ми се пениш тука като сте си първи форумни дружки с един от главните герой по Десова линия.

 

А колко точно е част от измамите - може да видиш в останалите клипчета по темата - има ги на достатъчно места из мрежата, възможности да му видиш физиономийката из тях - колкото искаш.

 

Не ти се пеня, защото най-малкото до преди да ме цитираш не знаех за съществуването ти. Като гледам нямаш и снимка, така че не бих могъл да водя дискусия с ботове. Аман от натегачи и хейтъри като теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана наистина изглежда като ретро певица, изхабена и уморена. На последните интервюта ми се видя много повехнала и остаряла, а е твърде млада, за да бъде такава. Дано да се е стегнала. Може да е била в някаква летаргия, депресия... 50-годишни има по-свежи и енергични от нея. Срамота. Ще се радвам да изненада с хубам проект.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана наистина изглежда като ретро певица, изхабена и уморена. На последните интервюта ми се видя много повехнала и остаряла, а е твърде млада, за да бъде такава. Дано да се е стегнала. Може да е била в някаква летаргия, депресия... 50-годишни има по-свежи и енергични от нея. Срамота. Ще се радвам да изненада с хубам проект.

ddac8dfc56a5d1fa.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевадно е, че Криско е някакъв недостижим феномен в българската музика - за 4 часа да направиш 250к гледания със стара песен - УАУ. Друг е въпросът, че песните му са еднодневки. Дори и дуетът със Слави както блесна, така и угасна. И като казах Слави - с последната си песен той прави доста по-малко гледания от Азис и Коцето с Ася. Видимо пластовете в бг музиката се разместват сериозно в последните години и истината е, че трябват нови свежи имена в чалгата, за да я държат в кондиция, но..такива просто няма.

Криско е символ на интернет времето и поколението и според мен поне до момента усвои максимално всички способи на своето време. Друг е въпросът, че поне в България няма изпълнител, чийто пик да трае безконечно освен ако не притежава някаква небивала харизма или не е супер професионалист. В тоя ред на мисли след някоя и друга годинка Криско не го виждам, само че то за такива като него е важно да си направят кинтите веднъж, пък после не им пречи какво ще става.

Според мен всичко е до хубавата песен - хората са жадни за това.

Но да, прав си, че поп музиката няма да задържи ще дълго вълната на подем от 2012-та насам, ако не заложи на промяна в звученето. Винаги, дори в световен мащаб е имало песни-еднодневки, радио хитчета, обаче дори и те са имали някаква текст вътре, мелодия, нещо запомнящо се. 90-те години и началото на новото хилядолетие поп музиката, колкото и да е била в сянката на чалгата, сътвори уникални шедьоври. Песни на Стоян Михалев, Антибиотика, Каризма, Дони, Авеню, Тони, Графа, Мастило, Мери Бойс бенд, които и до сега се помнят заради шлагерната нотка в тях или някакъв авангарден звук, изпреварил времето си. Продукцията на Криско и педопечените му ми е като хляб, бъкан с набухватели. Ок на вид, но с кух пълнеж, без да е питателно чисто музикантски. Такъв изпълнител не може да направи концерт на ниво. Освен това той търкаля някакви думички, текстовете са му хаотични, не чувам конкретно послание, а само някакви пубертетски размисли и рими.

Чалгата има шанс в момента да възкръсне, но това може да стане само със стойностни песни. Не с Шушани, Шефки и подобни. Мойте уважения, нали. Ама и малкото имена, които се опитват да се противопоставят на това, вече губят интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ddac8dfc56a5d1fa.png

Дано е нещо в по рок стилистика.

Имаше един микс на концерт на Планета точно в тоя дух - с променени аранжименти на стари хитове, тя с рок визия и поведение. Беше супер яко.

Тя има тая тяга, а наистина поизгуби от енергията и младежкото в себе си. Дано сега се завърне и да напомни за старата Гергана, която танцуваше, пееше на живо модерни авторски песни без пошлости и не беше просто някакво си Барби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...