Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това са някакви хора от дълбоката провинция в бедни населени места, които никой не брои за живи. Не искам да обиждам никой, но това е самата истина. От колко години Пайнер не са правили концерт във Враца или Видин? На тези хора им е залипсвала тръпката и са се юрнали да дивеят при първия удобен случай. И ние с теб да идем да направим концерт там, и на нас ще се кефят. :1000 (29):

Самият факт, че рождения ден на Планета всяка година беше в София и се получи пренасищане и отлив, а като го направиха в Пловдив напълниха залата е показателен за думите ми.

Ами да вървим тогава... :1000 (29):

И аз не живея в голям град, но не се кефя на такива бездарни същества. Пред нас да пеят пак няма да отида да ги слушам. Само Чоко може би си струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да вървим тогава... :1000 (29):

И аз не живея в голям град, но не се кефя на такива бездарни същества. Пред нас да пеят пак няма да отида да ги слушам. Само Чоко може би си струва.

 

Е, това са малки дечица, които няма какво да правят повреме на лятната ваканция. Крещи им се, имат енергия за изразходване. Ти си голям човек и си имаш работа, кусур ти да идеш да си хвърляш сутиена на сцената, докато Ани Хоанг пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пръсвам я. Страшна е. За мен това е дуетът на годината, колкото и да харесвам "По такива си падам". А "Шефката" е фийт, знаеш... :3fdb8960598fa63e:

Не, не знам да е фийт. Кой го твърди това? Онези завистливите от Диапазон ли? Или разни хора от един форум? :3fdb8960598fa63e:

Важно е какво казва шефката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това са малки дечица, които няма какво да правят повреме на лятната ваканция. Крещи им се, имат енергия за изразходване. Ти си голям човек и си имаш работа, кусур ти да идеш да си хвърляш сутиена на сцената, докато Ани Хоанг пее.

Мога само да я обеся с моя сутиен. И пак не знам дали си струва. Аз себе си не раздавам за кой да е :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен мегахит:

 

 

:1000 (6):

Алисия и Константин знаят как се прави хит. По едно време доста се чудих къде се изгуби Коцката - ето го, влиза с гръм и трясък! Брутална музика, текст и клип. Според мен ще се нареди до най-големите хитове на 2018!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Турне размазва с публика и приеми. Аз съм в шок :helpsmilie:

Който не вярва на мен да си пуска сторита. На Хоанг се размазват на "Палим и летим" и "Курва като Моника".. На Арти и Чоко пък изтрещяват само като се появят на сцената. Това пишман Турне, без масово познати лица, без някакви огромни инвестиции в него достига по прием турнето на Пайнер от 2014?

После чалгата не умирала... ама тези хора нямат никакво поле за изява, освен в клубовете след 2. Несериозни е.

Митко да се стяга - на какво ще го кара, на ютуб абонати ли?

Kаквоооооооооооо – Тая откачалка пее 'Курва като Моника' ли ? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одеве си мислих да пусна същата песен и да напиша същото. :1000 (29): :1000 (18):

Ако искаш вярвай, тази песен почва да ми става по-любима и от "Чалга пеперудки" :3fdb8960598fa63e:

Няма омръзване вече трети месец!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искаш вярвай, тази песен почва да ми става по-любима и от "Чалга пеперудки" :3fdb8960598fa63e:

Няма омръзване вече трети месец!

 

Стоян е по-секси от Александрова. Съгласен съм, подкрепям! БРАВО!! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоян е по-секси от Александрова. Съгласен съм, подкрепям! БРАВО!! :girl_witch:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Стоянката извади мегахита на 2018, Теди е много по-секси, поне в моите очи.

Като Теодора няма втора! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава заряза бебето

 

ДесиСлава за пореден път заряза бебето и то в рамките на месец. Изпълнителката повери новороденото на грижите на майка си и отпраши за чужбина.

Преди няколко седмици Деси замина за няколко дни в Мароко, където с Галена се поглезиха за доста време. Сега изпълнителката се отдаде на шопинг в Рим, но само с мъжа си Благой Найденов, пише „България днес”.

 

 

Докато се наслаждава на красотите на Вечния град, певицата не се отделя от любимия си. А в същото време майка й се грижи всеотдайно за наследника на ДесиСлава–Борис.

 

За втори път изпълнителката поверява новородения си син на майка си, за да се наслади на ваканция в чужбина. След първите месеци доброволна самоизолация у дома, с бебето, сега Деси не се спира с екзотичните почивки.

desislava-zariaza-bebeto-1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава заряза бебето

 

ДесиСлава за пореден път заряза бебето и то в рамките на месец. Изпълнителката повери новороденото на грижите на майка си и отпраши за чужбина.

Преди няколко седмици Деси замина за няколко дни в Мароко, където с Галена се поглезиха за доста време. Сега изпълнителката се отдаде на шопинг в Рим, но само с мъжа си Благой Найденов, пише „България днес”.

Докато се наслаждава на красотите на Вечния град, певицата не се отделя от любимия си. А в същото време майка й се грижи всеотдайно за наследника на ДесиСлава–Борис.

 

За втори път изпълнителката поверява новородения си син на майка си, за да се наслади на ваканция в чужбина. След първите месеци доброволна самоизолация у дома, с бебето, сега Деси не се спира с екзотичните почивки.

desislava-zariaza-bebeto-1.jpg

Какъв пък им е проблема на шибаните жълти медии? Само търсят скандал. Свободна е да прави каквото си иска,убеден съм, че е оставила бебето в сигурни ръце и съзнава какво прави. Не им омръзна да се месят в личния живот на хората и да плюят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато архивирах БГ клипове от Vimeo се загледах в лайковете на Нанков там, и установих откъде е черпел идеи за клипа на Маракеш. Почти всичко е изкопирано 1/1.

 

https://vimeo.com/152984969

https://vimeo.com/97123169

https://vimeo.com/201762745

https://vimeo.com/117191225

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Детето бандитче като баща си ли ще бъде? Разбрах, че са го кръстили Ехидна - на едно от качествата в характера на майката. :Vishenka_05:

 

:roll1:

Ехидна не беше ли животно? Може да са го кръстили на животното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Ехидна не беше ли животно? Може да са го кръстили на животното.

 

Може. Всичко може. :)

 

Жители на Добрич преди малко чули братовчедкатата на Ехидна - Вики, да проклина Господ: "Боже, хонорарът на мама е 300 лв., на леля - 7000 лв. С какво Ехидна е повече от мен??" :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...