Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Жаден си за вниманието на тези 5 фена ли? :3fdb8960598fa63e:

Не че нещо, но постоянно ни споменаваш.

Защо не каза нищо за това,че Галя не я отразяват по националните телевизии? Нали уж е Шефката.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не каза нищо за това,че Галя не я отразяват по националните телевизии? Нали уж е Шефката.. :3fdb8960598fa63e:

Защо не ми отговаряш на въпроса, а ми правиш препратки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не ми отговаряш на въпроса, а ми правиш препратки?

Не ви търся вниманието,а просто констатирам факти. Сега е твой ред да ми отговориш на въпроса. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още някоя нова знаменитост да е поздравила Преслава? Записвам си ги, не че нещо... :3fdb8960598fa63e:

Доста са

 

Юнона, Цецо Андреев, Митко Димитров, Дара, Теодора, Джена, Силвия, Десита

 

Лайкнали: Митко Димитров, Илиян, Дара, Алисия, Юнона, Егли Марини, Джена, Елена Велевска, Александра, Джули, Крисия Д

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

 

Разликата между "Шефката" и "Купих ти сърце" към този момент е едва 39К гледания. Треперим ли? :1000 (35):

 

ДО ЧАСОВЕ Тони Стораро и Галена с хита на лятото. Очертава се празнична събота. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са

 

Юнона, Цецо Андреев, Митко Димитров, Дара, Теодора, Джена, Силвия, Десита

 

Лайкнали: Митко Димитров, Илиян, Дара, Алисия, Юнона, Егли Марини, Джена, Елена Велевска, Александра, Джули, Крисия Д

Ама и лайковете ли ще броиш? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена роди - 16907 харесвания, 116 коментара - честитки и лайкове главно от фолкаджии

Когато Преслава роди - 37103 харесвания, 1167 коментара (за няма и 24 часа) - честитки и лайкове от хора от целия БГ елит

 

:whistling:

 

Ето това е да имаш star power.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена роди - 16907 харесвания, 116 коментара - честитки и лайкове главно от фолкаджии

Когато Преслава роди - 37103 харесвания, 1167 коментара (за няма и 24 часа) - честитки и лайкове от хора от целия БГ елит

 

:whistling:

 

Ето това е да имаш star power.

 

Преслава си е най-голямото име в чалгата заедно с Азис!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена роди - 16907 харесвания, 116 коментара - честитки и лайкове главно от фолкаджии

Когато Преслава роди - 37103 харесвания, 1167 коментара (за няма и 24 часа) - честитки и лайкове от хора от целия БГ елит

 

:whistling:

 

Ето това е да имаш star power.

Направо ме радваш :1000 (29):

Стоиш, броиш, ровиш в архиви... А после на нас казвате, че сме вманиачени. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена роди - 16907 харесвания, 116 коментара - честитки и лайкове главно от фолкаджии

Когато Преслава роди - 37103 харесвания, 1167 коментара (за няма и 24 часа) - честитки и лайкове от хора от целия БГ елит

 

:whistling:

 

Ето това е да имаш star power.

 

По-добре по-малко хора да те харесват, но да са отбрани и качествени, е казал мъдрецът Страшимир Вон-Екатерин Шмайзер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена роди - 16907 харесвания, 116 коментара - честитки и лайкове главно от фолкаджии

Когато Преслава роди - 37103 харесвания, 1167 коментара (за няма и 24 часа) - честитки и лайкове от хора от целия БГ елит

 

:whistling:

 

Ето това е да имаш star power.

 

 

Когато Галена роди, тя не е поствала снимка на бебе, а постна само обложката на Moro Mou. Разликата между двете снимки е от земята до небето.

 

Screenshot_20180915-121319_Instagram.jpg

 

Когато Галена роди, това беше почти преди 2 години и тогава имаше около 150К последователя в Instagram. Преслава към този момент е с 345К последователя в Instagram.

 

Галена когато обяви, че е бременна и качи снимка с теста за бременност във Facebook събра над 30 хиляди лайка още през 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена роди, тя не е поствала снимка на бебе, а постна само обложката на Moro Mou. Разликата между двете снимки е от земята до небето.

 

Ах, колко е манипулативен тояя :gun_bandana: :mf_surrender:

 

И аз му се вързах! Майките си ще продадат, за да очернят Галена.

 

ПС: точно преди да рефрешна си помислих за теб и ХОП - последният пост от теб. soul mates :1000 (29): :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче,какво стана? Не можа ли да измислиш какво да отговориш на въпроса ми? :3fdb8960598fa63e:

На глупави въпроси не отговарям. Отивай в Аляска да помагаш на дружката си да сервира на рибарите на корабите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На глупави въпроси не отговарям. Отивай в Аляска да помагаш на дружката си да сервира на рибарите на корабите.

Като нямаш аргументи така е. :3fdb8960598fa63e: Уж лидерка пък не я отразяват по телевизиите,хаха.

 

Каква Аляска?Пак не сте разбрали нищо като гледам.Аз не сервирам,мило мое,те сервират на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На глупави въпроси не отговарям. Отивай в Аляска да помагаш на дружката си да сервира на рибарите на корабите.

 

Хаха то, ако сервираха пак щяха да са хванали Господ за оная работа. Аз изкарах лудия късмет да съм сервитьор във Флорида и овършах всичко, имаше дни, дето изкарвах по 300 долара. Обаче тия позиции отдавна не ги дават на българи, да не са луди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нямаш аргументи така е. :3fdb8960598fa63e: Уж лидерка пък не я отразяват по телевизиите,хаха.

 

Каква Аляска?Пак не сте разбрали нищо като гледам.Аз не сервирам,мило мое,те сервират на мен.

Питай нея каква Аляска, що питаш мен.

Не ме карай да ти вадя колко пъти е била канена по телевизионни предавания. Не си струва да си мръдна пръста за да ти отговарям. Тя си е достатъчно популярна за да търси непрекъснато да ходи по медиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха то, ако сервираха пак щяха да са хванали Господ за оная работа. Аз изкарах лудия късмет да съм сервитьор във Флорида и овършах всичко, имаше дни, дето изкарвах по 300 долара. Обаче тия позиции отдавна не ги дават на българи, да не са луди?

Ми значи лови риба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питай нея каква Аляска, що питаш мен.

Не ме карай да ти вадя колко пъти е била канена по телевизионни предавания. Не си струва да си мръдна пръста за да ти отговарям. Тя си е достатъчно популярна за да търси непрекъснато да ходи по медиите.

Ами именно защото съм я питал знам че си в тотална заблуда за Аляска,но това е нормално за фен на Галена. :whistling: . Значи Гери-Никол или другите,които ходят по риалита,интервюта и пишат за тях по националните телевизии не са известни колкото Смядовица? :1000 (29): Застреляйте ги тези хора да не се мъчат..

Link to comment
Сподели в други сайтове

По коя телевизия са давали, че Преслава е родила?

 

Въобще отразили ли са го в някоя новинарска емисия?

 

btw щях да ти казвам след няколко часа, когато Шефката официално стане Хитът на лято 2018, да й пишеш и да я поздравиш. Доказателствата ги имаме тук в Рамания, тя знае за този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами именно защото съм я питал знам че си в тотална заблуда за Аляска,но това е нормално за фен на Галена. :whistling: . Значи Гери-Никол или другите,които ходят по риалита,интервюта и пишат за тях по националните телевизии не са известни колкото Смядовица? :1000 (29): Застреляйте ги тези хора да не се мъчат..

Доказателства имаш ли, защото аз имам...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще отразили ли са го в някоя новинарска емисия?

 

btw щях да ти казвам след няколко часа, когато Шефката официално стане Хитът на лято 2018, да й пишеш и да я поздравиш. Доказателствата ги имаме тук в Рамания, тя знае за този форум.

Знаеш в този момент защо не бих тръгнал да й пиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...