Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Доказателства за какво? Да не би да е уловила теб когато е ходила за риба? :3fdb8960598fa63e:

:1000 (10):

Не говоря за рибата, а за Аляска.

И не ти се получават затапките. Жалки са, като западналата ти любимка Андри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш в този момент защо не бих тръгнал да й пиша.

 

Човек, какъв по-добър повод от това да я зарадваш със супер добра новина? Ще си вдигне настроението, ще й стане яко. Един поздрав просто. Както решиш де, аз бих я направил щастлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още нямам думи за манипулациите на Fast. Преслава пуснала снимка на новороденото си бебе, Галена - корица на песен, и той го изкарва, че по-малко хора били уважили щастливото й събитие. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално Галена не е искала още на първите часове от раждането да си качва снимки на бебешки крачета и ръчички. По снимката с корицата не се набляга толкова на събитието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че тя на практика обяви че е родила с тази песен.

 

И пак не е същото. Много по-въздействащо е да пуснеш снимка на новородено бебенце, отколкото рисунка с надут корем - корица на песен. Знаеш хората как се разнежват при вида на малки тюфлечета.

 

По-горе ти се каза, че като е пуснала снимка с теста за бременност е събрала над 30К лайка и това преди 2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10):

Не говоря за рибата, а за Аляска.

И не ти се получават затапките. Жалки са, като западналата ти любимка Андри.

Тя ми е казала,че е на място тотално противоположно на Аляска.За разлика от вас не се интересувам от чуждия живот,така че все тая.Нали пак има повече пари от вас.

 

Западнала,западнала,ама пишат за нея в сайта на Нова,докаро при Галена не е така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И щото в песента се пее, че е родила и всеки знае, че точно на тази дата е родила.

Което беше супер малоумно от нейна страна. Беше си с цел пиар това - кръстила песента "Бебето ми" и я пуска в деня в който ражда, че даже се снимала с корема, а в нея пее за любов. Пълен боклук :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Да беше песен от рода на "Ало, мамо", ама няма топки за такава песен. Мърлата му с мърла. Спрете да я обсъждате! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че тя на практика обяви че е родила с тази песен.

 

Голям манипулатор си и наглец. Скрий се. Галена обяви с песента, не с обложката й.. а колкото до песента тя си постигна успех, невиждан до тогава и си беше абсолютна сензация. Вие обаче я обвинихте и още я обвинявате за ПР? Сега ние да натрапваме ли снимката на Преслава за ПР? Не е окей и не е честно. Вместо да си изсмукваш някакви аргументи от пръстите се засрами.. не си дете! :mf_surrender:

 

За мен е долно да се слиза на такова ниво да се броят харесвания, кой колко имал, когато става дума за такова значимо събитие в живота на някой. Кой колко бил уважаван?? - виждаме по интервюта кой хвалят всички, видяхме и 2016, след наградите какво стана.. Моля те, не ме карай да слизам толкова ниско :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ми е казала,че е на място тотално противоположно на Аляска.За разлика от вас не се интересувам от чуждия живот,така че все тая.Нали пак има повече пари от вас.

 

Западнала,западнала,ама пишат за нея в сайта на Нова,докаро при Галена не е така. :3fdb8960598fa63e:

И защо намесваш Галена? Какво са писали за Андреа? Че е пръснала новата си рокля на сцената, докато е танцувала?

Какво ме интересуват парите на дружката ти? Факт е че е излъгала и теб. Но нали ти е все тая..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям манипулатор си и наглец. Скрий се. Галена обяви с песента, не с обложката й.. а колкото до песента тя си постигна успех, невиждан до тогава и си беше абсолютна сензация. Вие обаче я обвинихте и още я обвинявате за ПР? Сега ние да натрапваме ли снимката на Преслава за ПР? Не е окей и не е честно. Вместо да си изсмукваш някакви аргументи от пръстите се засрами.. не си дете! :mf_surrender:

 

За мен е долно да се слиза на такова ниво да се броят харесвания, кой колко имал, когато става дума за такова значимо събитие в живота на някой. Кой колко бил уважаван?? - виждаме по интервюта кой хвалят всички, видяхме и 2016, след наградите какво стана.. Моля те, не ме карай да слизам толкова ниско :3fdb8960598fa63e:

Към днешна дата вече никой не я хвали, защото от година и половина насам е кръгла нула :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо намесваш Галена? Какво са писали за Андреа? Че е пръснала новата си рокля на сцената, докато е танцувала?

Какво ме интересуват парите на дружката ти? Факт е че е излъгала и теб. Но нали ти е все тая..

Не,писали са,че е на екзотична почивка в Испания. :3fdb8960598fa63e: Между другото вчера Андреа отново е пръснала,но не с рокля,а с пълно участие.

Доказателства имаш ли,че ни е излъгала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е долно да се слиза на такова ниво да се броят харесвания, кой колко имал, когато става дума за такова значимо събитие в живота на някой. Кой колко бил уважаван??

 

Знаеш ли защо се стига до това? Това са комплекси и поведение на тотално безсилие. Fast тъкмо се беше зарадвал, че кариерата й отива надолу и в последния месец и половина не си намира място...всички знаем защо.

 

Изредил името на Мис Бони в графа знаменитости, честитили раждането. :1000 (29): Гордост голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кръгла нула ?

 

Нали хитът на лятото и при нея ?

 

Това е песен на Стораро. Все едно да броим Преслава в "Горе-долу" и да тръбим че има най-гледания клип в канала на Планета ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песен на Стораро. Все едно да броим Преслава в "Горе-долу" и да тръбим че има най-гледания клип в канала на Планета ;)

 

хахахахх смЕх!

 

и в теб личи безсилие

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахахахх смЕх!

 

и в теб личи безсилие

Бързо купувай букет с маргарити и отивай в АГ "Шейново" :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...