Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преди да се е намесила, да кажа като за последно:

Малко ви беше Арменския Холокост! Още един ви трябва да се научите от къде изгрява Слънцето.

 

Смели думи от най-бързо изчезващата нация :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скрити фенове на Преслава и отявлени хейтъри на Галена да не се обаждат! Как пък всички, които са против броенето на реални гледания от няколко клипчета, все Галена ви е трън в очите или я недолюбвате. Къде отиде обективността в тоя свят? Песента ще стане най-гледаната за годината с абслютно реално генерирани гледания, обаче мелето нарежда да се брояли само тези на официалното клипче. Ми що не си ебеш майката, ве павликенски селяндур? :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Kondomcho, прекаляваш. Може да сме приятели, но всичко си има граници и тук има правила. 3 дни да отпочинеш малко.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли кой се занимава със страницата на Галин във фейса? Има ли админ или той си пуска нещата?

Има админ, не е Станислава, но не знам кой е. Но и той мисля, че пуска понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава аут от Трендинг! Отидоха гледанията. ;)

 

Въвеждам ново правило във форума - в годишината класация за най-големи хитове, ще се считат всички клипчета с над 50К гледания, дори и да са във фен канали. Така, че започвайте със скрийновете от сега. Ще бъде една голяма надпревара, каквото не сме имали до този момент. Успех на всички. :Vishenka_05:

 

Правилото не подлежи на коментар. Всеки който предостави доказателства за клипчета с гледания над 50К, ще се приемат в годишния сбор, но само срещу доказване на тези гледания, иначе ще се зачитат само наличните в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава аут от Трендинг! Отидоха гледанията. ;)

 

Въвеждам ново правило във форума - в годишината класация за най-големи хитове, ще се считат всички клипчета с над 50К гледания, дори и да са във фен канали. Така, че започвайте със скрийновете от сега. Ще бъде една голяма надпревара, каквото не сме имали до този момент. Успех на всички. :Vishenka_05:

 

Правилото не подлежи на коментар. Всеки който предостави доказателства за клипчета с гледания над 50К, ще се приемат в годишния сбор, но само срещу доказване на тези гледания, иначе ще се зачитат само наличните в момента.

Няма нужда от скрийнове и броене!

Да обявим победителя още сега и да приключваме! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда от скрийнове и броене!

Да обявим победителя още сега и да приключваме! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Моите уважения към лелка, но друга ще е победител.... Сънувала съм го още преди 4 месеца. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На банкет съм, диджеят се скъса да пуска дискографията на Галена цяла вечер, "Шефката" звуча няколко пъти. Преслава само веднъж с "Да гори в любов". Ще си говорим ли за лидерки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра бабата на фолка е с една новаторска за годините си песен в "Нереализираните"! :Vishenka_05:

На ти я Екстрата на живо от Атина:

https://www.facebook.com/adil.sur.1/videos/1982428225184060/

:D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече на първо място.

Страшната зарибявка. Вчера забравих да я спомена като един от основните конкуренти за хит на сезона.

Но то човек може да се обърка направо, от толкова силни песни. Камелия ли, Алисия и Коцето ли, Преслава ли, Цветелина и Денис ли... Да не забравяме и силните балади на Глория и Емануела, а и други песни.

Какво чакаха тези поп-фолк изпълнители толкова време?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшната зарибявка. Вчера забравих да я спомена като един от основните конкуренти за хит на сезона.

Но то човек може да се обърка направо, от толкова силни песни. Камелия ли, Алисия и Коцето ли, Преслава ли, Цветелина и Денис ли... Да не забравяме и силните балади на Глория и Емануела, а и други песни.

Какво чакаха тези поп-фолк изпълнители толкова време?

Според мен най-големите хитове ще са на Преслава и Цветелина.На Малина и Яница нещо не им се получи,въпреки че песните им са доста силни,но ще са хитове само по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен най-големите хитове ще са на Преслава и Цветелина.На Малина и Яница нещо не им се получи,въпреки че песните им са доста силни,но ще са хитове само по дискотеките.

Като цяло все още си нямаме песен, която масово да се знае от почти всички българи, като старите песни и като едни Гледай какво става, Чужди усмивки и дори тази на Азис, която въпреки малкото гледания достигна такова ниво на известност заради медийното присъствие. Струва ми се, че само тази на Цвети и Денис има потенциал в това отношение, и то заради наличието на едно съвсем ново и свежо име, което е потенциален любимец на най-младата публика.

Но в сравнение с нивото на чалгата през лятото, в момента просто разбиват, много на брой парчета и голяма популярност на повечето. За качеството да не говорим- радвам се, че спряха с кучките, боклуците и чалгораповете и частично върнаха предишното ниво от преди тези вълни. Така тъкмо и малкото останали по-нахакани песни като Въртележката също изпъкват по свой начин, има си равновесие.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...