Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На Весела последния хит беше "Лято е", помня я като доста вървежна през лято 2005 или 2006 беше.

 

Не виждам смисъл да се завръща. Младите не я знаят. Същата работа като Екстрата ще е - пуска песни, които само нея и двамата й фена ги вълнуват. Не са лоши певици, но отдавна им мина времето.

Дъртите може да искаме да я слушаме. :1000 (1): След като няма нови чалга изпълнители да се връщат старите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъртите може да искаме да я слушаме. :1000 (1): След като няма нови чалга изпълнители да се връщат старите.

Личи си, че пазарът няма интерес към нея. Прави по 100-200 хиляди гледания на песните си за 1 година, което е много малко.

 

В такива моменти поздравявам такива като Петра, Мая, Вероника и др., че знаеха кога да спрат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че пазарът няма интерес към нея. Прави по 100-200 хиляди гледания на песните си за 1 година, което е много малко.

 

В такива моменти поздравявам такива като Петра, Мая, Вероника и др., че знаеха кога да спрат.

Разликата е, че изброените от теб три изобщо спряха. Екстри, Весели, Еми Стамболови и други си пеят редовно. Що да не пускат по някой проект чат-пат, било то и за личен кеф? Професията си няма да сменят тепърва.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата е, че изброените от теб три изобщо спряха. Екстри, Весели, Еми Стамболови и други си пеят редовно. Що да не пускат по някой проект чат-пат, било то и за личен кеф? Професията си няма да сменят тепърва.

Защото масово не ги слушат главите на дърти години и си плюят на хубавите дискографии.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че пазарът няма интерес към нея. Прави по 100-200 хиляди гледания на песните си за 1 година, което е много малко.

 

В такива моменти поздравявам такива като Петра, Мая, Вероника и др., че знаеха кога да спрат.

Може би си прав, от носталгична гледна точка бих искал да чуя нещо ново от нея, голям интерес ми е ясно, че много трудно би могла да предизвика. Каквото и да си говорим обаче изпълнителите от нейното поколение, малко преди и след нея също поне успяха да направят някаква кариера и имаха хитове. Нещо, което не може да се каже за дебютантите от 2010-та насам като Жулиета, Росица, Мария Петрова (за мое съжаление) и много други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен за Весела. Точно миналата или по-миналата година бях писал тук, че все още е доста млада и току-виж й се получило някакво завръщане. Дано да пусне и нещо самостоятелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен от Майчето. :Vishenka_05: Мисля, че беше последната или предпоследната, която издаде.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен от Майчето. :Vishenka_05: Мисля, че беше последната или предпоследната, която издаде.

 

Май беше последната й с видео.

Иначе тази май беше последната, суперска!

 

Знаете ли, че се е обмисляло трио между Екстрата, Жената Тяло и Палавото око?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Уикипедия "Точка на кипене" е последното

Излиза, че е приключила с тотален хит! Но бълваше после от сборни програми, де.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Весела последния хит беше "Лято е", помня я като доста вървежна през лято 2005 или 2006 беше.

 

Не виждам смисъл да се завръща. Младите не я знаят. Същата работа като Екстрата ще е - пуска песни, които само нея и двамата й фена ги вълнуват. Не са лоши певици, но отдавна им мина времето.

2005-та! А бяхме толкова малки..... обаче аз имам страшна носталгия по тези песни точно от 2004,2005, 2006 и 2007.

Ама си спомням 2005-та, та то не беше "Дяволско желание", после пролетта като пуснаха компилацията пък "Пайнер Хит Сезони - Пролет 2005" с уникално яки песни като "Завинаги твоя" на Преслава, "Някой ден, може би" - Гергана, хитовете на Магда - "Нали ти казах", Малина и Азис - "Не знаеш".... и още куп яки неща. Мария пусна страхотни песни тогава също, Камелия, Емилия, Анелия..... албуми. Лятото пък "Всичко води към теб" нямаше спиране. Ивана тогава пусна също три супер успешни песни, Райна.... Имаше от всичко по много. Сега това не се среща. И като говорим за Мая, тя пък предната година беше направила уникалната "Уморих се"!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Ивана която преживява истински ренесанс по клубовете в Македония! Цяло лято гърмеше по два пъти на вечер наред с Не сме безгрешни, но напоследък виждам, че и доста по-младите си я пускат на телефоните, а и от коли я чувах. :1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от трите песни, покрай които прослушах чалга!

Аз пък за да прослушам ми е "виновна" Обичай ме на Анелия. Ако не се лъжа, тя излиза лятото на 2003-та? Като бях пък много малък на един мой рожден ден в Контеса няма да забравя колко много се слушаше "Луда по тебе" и "Огън момиче" на Камелия, "Мъжете всичко искат" - Деси Слава, "Дива нощ" Глория. Това бяха някакви страшни хитове и си остават вечни!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Ивана която преживява истински ренесанс по клубовете в Македония! Цяло лято гърмеше по два пъти на вечер наред с Не сме безгрешни, но напоследък виждам, че и доста по-младите си я пускат на телефоните, а и от коли я чувах. :1000 (19):

Сериозно? Не знаех, че Ивана е популярна в Македония. Интересно дали на това се дължи скока в гледанията последната половин-една година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък за да прослушам ми е "виновна" Обичай ме на Анелия. Ако не се лъжа, тя излиза лятото на 2003-та? Като бях пък много малък на един мой рожден ден в Контеса няма да забравя колко много се слушаше "Луда по тебе" и "Огън момиче" на Камелия, "Мъжете всичко искат" - Деси Слава, "Дива нощ" Глория. Това бяха някакви страшни хитове и си остават вечни!

Аз прослушах с Горещо, едно гадже ме зарибяваше. А по Планета видях Божествен знак на Екстрата, а по Веселина чух Перла на Боева :D Директно си минах на кючеци :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...