Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А разбрали, че на Глория от "Черешката на тортата" са й платили 850 000 лв. хонорар за 5 вечери участие? :3fdb8960598fa63e: Камелия с нейните 250К ряпа да яде.

 

:helpsmilie:

Значи Кама и с 500к пак ще трябва да яде пасти. Жалко, че Глория може да я почерпи само с кашичка. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти, ако беше убеден в собствените си думи, нямаше да си един от тримата, които водят яростна Анти-Шефката пропаганда в този форум вече 3 месеца. Знаеш, че истината е друга и искаш да убедиш всички включително и себе си в обратната теза, за да ти е по-спокойно на душата.

 

Един психолог ми го каза. :3fdb8960598fa63e:

Продължавай да се филмираш,че животът ми се върти само около чалгата. Влязох,за да подразня Стела бързото,но клетата явно и тя самата не знае как си намира стаите в университета /или не ги намира?/. На мен душата ми е спокойна предвид силната година на Андреа,вие Галенините му мислете,че нещата хич не са розови там,щом опряхте до циганските кючеци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie:

Значи Кама и с 500к пак ще трябва да яде пасти. Жалко, че Глория може да я почерпи само с кашичка. :3fdb8960598fa63e:

 

Камелия в момента хонорарът й е 5К лв. Ако обаче собственикът на заведение иска от нея да пее "Името ти" - скача на 20К евро. Тая песен ги докарвала до деменции хората, пиели, чупели, правели оборот, дето избивал хонорара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия в момента хонорарът й е 5К лв. Ако обаче собственикът на заведение иска от нея да пее "Името ти" - скача на 20К евро. Тая песен ги докарвала до деменции хората, пиели, чупели, правели оборот, дето избивал хонорара.

 

Тихо, да запазим тишина в чест на всички изпаднали в лудост и пиянство заради "Името ти" :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия в момента хонорарът й е 5К лв. Ако обаче собственикът на заведение иска от нея да пее "Името ти" - скача на 20К евро. Тая песен ги докарвала до деменции хората, пиели, чупели, правели оборот, дето избивал хонорара.

Хахахаха, това е много добро :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как вървят продажбите за нещастното концертче на 4 декември? И леят ли куршум от Пайнер дали Тони Стораро и Алисия ще дойдат на "събитието", за да дойде някой заблуден циганин в повече? Никой ли още не е поканил Азис, че вече видяхме как само с ментетата-валамета на Митака не става?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама хайде да не ми дрънкаш с този квартален жаргон, че някак не ми се вижда да излезеш сух от противопоставяне с мен. Виждам, че нещо си се надъхал в последно време тук, поради моето отсъствие разбира се, ама аз съм малко висока топка за теб. Не се надценявай, че много са си строшили главите със същата амбиция. "Шефката" гърми само в твоята глава и в на не повече от няколко лица в този форум. В клубовете пускат други песни на Галена, а не "Шефката". И Тони Стораро да докара в "Армеец арена" това нищо няма да промени, защото песента не струва. К`во да правим сега, като така стана тоя път? България не е Видин, но във Видин това лято мина цялата чалга и никой не отказа местните пари. Нещо сте се объркали, че тази година можете да ми тролите по тази линия. Няма да стане, няма как да стане. Но нека дойде 4 декември, па тогава с голямата баданарка ще почистя от измислени фенчета в Рамания....

Само Ивана. Тя не се притеснява да го направи и категорично да им заяви "за 5 000 няма да дойда до Видин!". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха, това е много добро :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Така е, така е... ма няма да ми го признаят. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма нищо, ве брат, няма нищо. Аз не се сърдя, аз съм позитивен! 1000%20(6).gif

 

Кажи ся, твойта Деса, като участваше в "Гласът", верно ли е, че като хонорар е получила малък остров в Тихия Океан? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Ивана. Тя не се притеснява да го направи и категорично да им заяви "за 5 000 няма да дойда до Видин!". :Vishenka_05:

 

И като го заяви поканиха Глория....

 

Иначе продължавам да забелязвам как се гърчат фенчетата на Жалена от факта, че "Името ти" убива в клубовете "Шефката".... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, така е... ма няма да ми ги признаят. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма нищо, ве брат, няма нищо. Аз не се сърдя, аз съм позитивен! 1000%20(6).gif

 

Кажи ся, твойта Деса, като участваше в "Гласът", верно ли е, че като хонорар е получила малък остров в Тихия Океан? :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Даже около два острова, че да си събере пищната осанка след раждането. Ама след данъците останал остров и половина :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудел как някакви келеши, които не стъпват в дискотека коментират чалга, като последна инстанция....

 

Аз пък се чудя дали искаш да ти нахакат един полицейски бан от Шефката любима като за "наши хора"? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе продължавам да забелязвам как се гърчат фенчетата на Жалена от факта, че "Името ти" убива в клубовете "Шефката".... :1000 (6):

Аз пък забелязвам, че феновете на Кама ставате нервни, когато говорим за "Шефката" . Същото мога да кажа за вас. Гърчите се в нервни кризи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена на реди парите и да купува тази песен :3fdb8960598fa63e: След цяла седмица в Истанбул мога да кажа, че това е мега хит в момента в Турция, избухвацията е не на maxxx ами на не знам какво като я пуснат в клубовете :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък забелязвам, че феновете на Кама ставате нервни, когато говорим за "Шефката" . Същото мога да кажа за вас. Гърчите се в нервни кризи. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти чу ли го този одеве как заплашваше? Ако сме продължавали да говорим за "Шефката" щял да обяви война на Галена и жална ни майка тогава!!! :roll1:

 

Човек, който твърди, че Галена купувала гледания на изтрити клипчета и Камелия за 5 работни дни спечелила 250 000 лв, ще ми говори за последни инстанции. :mf_surrender: И това са умотворенията му само от последните 2 месеца, за предни години не ми се мисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък забелязвам, че феновете на Кама ставате нервни, когато говорим за "Шефката" . Същото мога да кажа за вас. Гърчите се в нервни кризи. :3fdb8960598fa63e:

 

Напротив, напоследък все повече се усмихваме, защото "Името ти" гази като валяк цинкова кофа "Шефката" в клубове. Не сме го очаквали (особено аз) и затова се кефим все повече. Нали, това с уговорката, че на Жалена ще и трябват към 3500 години, за да стигне Кама във всякакъв аспект. Щото то само с пари не става. Процентчето от онова интервю на Камелия при Жалка важеше до миналата година, когато Жалена имаше по 20 участия и сметката излизаше. Сега вече е дебело "на червено" и както виждаме, бруталните провали (като "Шефката") не закъсняха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрах, че след успеха на "Името ти" са се обадили на Кама и са й предложили двоен хонорар. Но с условието този път да си плати данъците, че да не ги злепоставя. И са я предупредили да си боядиса черния корен, все пак не й липсват пари с такива големи хонорари. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

А аз разбрах, че Галена подготвяла песен - Камериерката любима. Щяла да прави премиера на песента в един дву-звезден хостел в ЛовИч. Ще ходиш ли???

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да, да кажем и още една очевидна истина. Така и така си го изпросиха "жаленините".

 

Та гениалният циганин Сашо Роман свърши много повече работа на Камелия в "Името ти" (при това без текст в партията си), а Тони Стораро само спаси отчасти бруталният провал на Жалена, с тази напълно излишна песен, с много глуповатото име "Шефката". Обективно погледнато редно е и да си зададем въпроса: - Защо Жалка се възпява като шефка, като в Пайнер от 2007 година има една такава и тя се казва Преслава? На мен поне ми се види доста комплексарско, но тя си знае по-добре. Нали там около нея има един прословут "екип" от педали, които много ги разбирали нещата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз разбрах, че Галена подготвяла песен - Камериерката любима. Щяла да прави премиера на песента в един дву-звезден хостел в ЛовИч. Ще ходиш ли???

 

Аз пък разбрах, че новата песен на Камелия от Биолчев щяла да се казва "Хиалуронката Провиснала". Щяла да й прави премиера в един квартален фитнес салон, където посетителите ползвали хайлайтър за подчертаване на скули. Ще ходиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудел как някакви келеши, които не стъпват в дискотека коментират чалга, като последна инстанция....

Ами тогава питай келеша от снимката ти, на коя песен си е клатил дупето това лято по дискотеките :3fdb8960598fa63e:

 

 

Галена на реди парите и да купува тази песен :3fdb8960598fa63e: След цяла седмица в Истанбул мога да кажа, че това е мега хит в момента в Турция, избухвацията е не на maxxx ами на не знам какво като я пуснат в клубовете :Vishenka_05:

Оле, веднага като я чух си я представих в нейно изпълнение! Някой по-близък с нея да й пише, веднага!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена на реди парите и да купува тази песен :3fdb8960598fa63e: След цяла седмица в Истанбул мога да кажа, че това е мега хит в момента в Турция, избухвацията е не на maxxx ами на не знам какво като я пуснат в клубовете :Vishenka_05:

Ауу,нека и без това е неслушаема,ще е поредния провал. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, какво мислиш за тази песен на леличка? Тук вече осезаемо тръгна да пропада, но аз я обожавах (вярвам че и ти). :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък разбрах, че новата песен на Камелия от Биолчев щяла да се казва "Хиалуронката Провиснала". Щяла да й прави премиера в един квартален фитнес салон, където посетителите ползвали хайлайтър за подчертаване на скули. Ще ходиш ли?

Отново копи-пейст на коментар на опонент.

Наистина отказваш всеки да опонира с теб. Една стена би се справила по добре от теб.

Иди се засили в някоя стена, може е да ти дойде акъла..

Ама надали :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...