Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Моля? Пусни си лайв на Тереза и замълчи :Vishenka_05:
Повече не бих си причинила това евтино недоразумение. Чудя ти се как може да ги слушаш такива, наистина. Тази даже и на визия не го докарва, ако това е оправданието за Кама, Цура, Яница, Емануела и сие.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Извинете, но или да изреже напълно лицето на рижата тьотка - палячо, или го даде цялото, за да се позабавляме, както си му е редът.

 

Сигурно е друсана с кокаин, за да се снима с такива. :3fdb8960598fa63e:

Това е Тути - стилистка на Анелия и Гло. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Янева, гласувала си Крепост да отпадне.. това нарочно ли е? :gun_bandana:
Една от тъпите песни на Глория, винаги ме е натоварвала! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

9425751Y.jpg

Напомня ми на периода 2007-10 или на Галена от Запали! Уникална е, очаквам отново хит.

И най-накрая да чуем 5-6 минути с излизането на албума. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Корица за книгата, ще е разпищолена. :roll1:

Е, тогава вече ще си я купя, хахахах. :1000 (29):

Много добре й седят такива лепнати рокленца. Като излята е. Не й ходи да е монахиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познавам съвсем други тип Телци.

 

Аз не познавам Телец, който да не е първичен, материален и да не са му интересни клюки - за последното не нужно да го демонстрират на всяка цена, но ги вълнува. Венета просто е простачка, не всички Телци са такива, разбира се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо си пада по Мая, това е най-доброто му попадение. :1000 (19):

 

Единствената която ме кефи от албума й. Viktorijina tajna беше в пъти по добър!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме напряга Крепост.

 

А маането на Деса няма шанс да пребори дори това на Яница, камо ли хита на Камасутра!

 

Ще пребори и още как. :3fdb8960598fa63e: Ще видиш!

Още от сега е започнала.

 

Колко бяха гледанията на Кама за 24 часа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бройте си. Народът друго слуша.

 

Може ли да попитам въпросният народ откъде точно си пуска това, което твърдиш, че слуша? Може би от уредбата на компакт диск?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.bamala2018.com/best-balkan-artist

На Андреа са сложили снимка на Галена аахххххаааахххаа :roll1:

На Науал Аз-Зогхби са сложили мъжка снимка... Аматьорщина.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам въпросният народ откъде точно си пуска това, което твърдиш, че слуша? Може би от уредбата на компакт диск?

Куфее в дискотеките

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тогава вече ще си я купя, хахахах. :1000 (29):

Много добре й седят такива лепнати рокленца. Като излята е. Не й ходи да е монахиня.

Тя монахиня не е, но е супер стерилна, консервативна като облекла. До периода на "Хипноза" експериментираше, но после вече нещо като си подкара пак тия рокли, прави коси. В последните години много съм я наблюдавал и има един любим нов стил - спортно-елегантен. Дънчици или черен кожен клин, в който грижливо е натъпкала бяла риза. Стилна жена е, но просто може да се разчупва по-често и не знам защо не го прави. Виждал съм я на участия дори с някакъв бизнес тоалет, рокля тип сако, някакви поли. Най-раздвиженото, което облече, бяха гащеризоните на Галена. Може да изглежда зашеметяващо, но си прикрива формите. Но одобрявам това, че вече не се гримира агресивно.

 

Аз не познавам Телец, който да не е първичен, материален и да не са му интересни клюки - за последното не нужно да го демонстрират на всяка цена, но ги вълнува. Венета просто е простачка, не всички Телци са такива, разбира се.

Аз признавам зодиакалните характеристики, но сам знаеш, че има Телци и Телци. Зависи и от среда, възпитание, много неща. Дядо ми, лека му пръст, беше Телец. Аз по-благороден човек не познавам и не съм доловил подобни на Венета наченки. Но преди година-две един идиот ми развали мнението за Телците. Там първичност да искаш.

Но честно казано, най-малко кофти неща съм чувал за нашата зодия, явно има защо.

И по този повод:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попитах от къде си пуска доброволно музика въпросният народ, а не къде се мятка на 16 водки без да знае къде се намира.

На десиното маане нема да видиш клипове на екзалтирани пияници. Просто не става песента.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя монахиня не е, но е супер стерилна, консервативна като облекла. До периода на "Хипноза" експериментираше, но после вече нещо като си подкара пак тия рокли, прави коси. В последните години много съм я наблюдавал и има един любим нов стил - спортно-елегантен. Дънчици или черен кожен клин, в който грижливо е натъпкала бяла риза. Стилна жена е, но просто може да се разчупва по-често и не знам защо не го прави. Виждал съм я на участия дори с някакъв бизнес тоалет, рокля тип сако, някакви поли. Най-раздвиженото, което облече, бяха гащеризоните на Галена. Може да изглежда зашеметяващо, но си прикрива формите.

Аз признавам зодиакалните характеристики, но сам знаеш, че има Телци и Телци. Зависи и от среда, възпитание, много неща. Дядо ми, лека му пръст, беше Телец. Аз по-благороден човек не познавам и не съм доловил подобни на Венета наченки. Но преди година-две един идиот ми развали мнението за Телците. Там първичност да искаш.

Но честно казано, най-малко кофти неща съм чувал за нашата зодия, явно има защо.

И по този повод:

От моята зодия по-яка няма. Признавам само стрелците и телците. Всички други ме дразнят! Макар че най-близките ми приятели последните години са скорпиони, и те ме дразнят! Мразя зодиака 😁🤣😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На десиното маане нема да видиш клипове на екзалтирани пияници. Просто не става песента.

 

Ии за трети път отказваш да отговориш на въпроса ми. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От моята зодия по-яка няма. Признавам само стрелците и телците. Всички други ме дразнят! Макар че най-близките ми приятели последните години са скорпиони, и те ме дразнят! Мразя зодиака 😁🤣😂

 

Коя зодия си?

 

И отговори на въпроса на Конди! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...