Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Toй от година дори не е писал, камо ли клипчета да прави :1000 (29):

Тази песен вече 2-3 години няма омръзване. ФО е великан. Сегашните рапета са аматьори...

Това,че не пише тук, не означава,че аз не си пиша с него

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

„Реклами“: http://www.youtube.com/watch?v=fNXT7O8mOGM...qg8e2ce4qrC12_p

 

Снощи попаднах на този канал със стари реклами на албуми и компилации, та като ги подхванах, изгледах всички, и ме налегна носталгия. Толкова хубави песни и клипове... Тогава сякаш повече се стараеха и работеха с по-голям ентусиазъм и изпълнителите, и самите екипи, работещи с тях. И тогава имаше конкуренция, но сега всеки така се е втурачил в другите, че само мисли какво да направи, че да може следващият му клип да мине по гледаемост тези на останалите, а за самото качество на проекта сякаш се мисли на последно място...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Реклами“: http://www.youtube.com/watch?v=fNXT7O8mOGM...qg8e2ce4qrC12_p

 

Снощи попаднах на този канал със стари реклами на албуми и компилации, та като ги подхванах, изгледах всички, и ме налегна носталгия. Толкова хубави песни и клипове... Тогава сякаш повече се стараеха и работеха с по-голям ентусиазъм и изпълнителите, и самите екипи, работещи с тях. И тогава имаше конкуренция, но сега всеки така се е втурачил в другите, че само мисли какво да направи, че да може следващият му клип да мине по гледаемост тези на останалите, а за самото качество на проекта сякаш се мисли на последно място...

От чия песен беше мелодията след "Джобно гадже"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Реклами“: http://www.youtube.com/watch?v=fNXT7O8mOGM...qg8e2ce4qrC12_p

 

Снощи попаднах на този канал със стари реклами на албуми и компилации, та като ги подхванах, изгледах всички, и ме налегна носталгия. Толкова хубави песни и клипове... Тогава сякаш повече се стараеха и работеха с по-голям ентусиазъм и изпълнителите, и самите екипи, работещи с тях. И тогава имаше конкуренция, но сега всеки така се е втурачил в другите, че само мисли какво да направи, че да може следващият му клип да мине по гледаемост тези на останалите, а за самото качество на проекта сякаш се мисли на последно място...

 

Глория пръска, направо настръхнах от кеф!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък днес за 6-ти път, откакто е излязла, чух "Тьотката любима" навън - отивам да си купувам за ядене от едни дюнери на центъра, почват първите акорди и на "оф-оф-оф" персонала вече си припяваше и поклащаха рамена в такт. Абсолютен мегахит, тази година само на Слави Трифонов и Криско съм чувал толкова много песента навън и то само в първите два месеца след премиерата, а Галена и Тони са вече в петия си месец.

 

"Зоопарк" веднъж не съм я чул някой да я надува.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега съм в един хотел на почивка и познайте кои са най-въртяните песни. :3fdb8960598fa63e:

"Много съм добра"?

 

От чия песен беше мелодията след "Джобно гадже"?

За коя реклама точно питаш, че те са много? :)

 

И като заговорихте за песни, които сте чули някъде, чух от една кола да надуват "Въртележка"-та на Яница.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък днес за 6-ти път, откакто е излязла, чух "Тьотката любима" навън - отивам да си купувам за ядене от едни дюнери на центъра, почват първите акорди и на "оф-оф-оф" персонала вече си припяваше и поклащаха рамена в такт. Абсолютен мегахит, тази година само на Слави Трифонов и Криско съм чувал толкова много песента навън и то само в първите два месеца след премиерата, а Галена и Тони са вече в петия си месец.

 

"Зоопарк" веднъж не съм я чул някой да я надува.

 

Вече много се вживяваш и преиграваш :1000 (29):

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече много се вживяваш и преиграваш :1000 (29):

 

Моля? Какъв ти е проблемът, споделям какво се е случило. Ако това на теб не ти отърва, оправяй се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джулия наистина ли тръгна толкова силно. За малко повече от 3 дни има 650К гледания, a и харесванията пасват. :mf_surrender:

 

Глупости пълни, купуват й. Тази масово не я знаят хората в България изобщо коя е, а с трафик ала Гери-Никол. Смях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си, че толкова много албуми се издаваха и аз все чаках някоя определена реклама и те сякаш нарочно не я пускаха.Много са ми сантиментални на мен. :Vishenka_05:

От чия песен беше мелодията след "Джобно гадже"?

Това пак е "Джобно гадже", така свършва песента. :3fdb8960598fa63e:

Дано я изпеят отново в арената. Тази година е направила почти 5млн гледания(колкото ГивМиЛов :3fdb8960598fa63e: )

Всички сме в очакване, при все, че Галката не успя да направи голям хит тази година.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Какъв ти е проблемът, споделям какво се е случило. Ако това на теб не ти отърва, оправяй се.

 

Глупости пълни, купуват й. Тази масово не я знаят хората в България изобщо коя е, а с трафик ала Гери-Никол. Смях!

 

Ти сериозно ли? Толкова смислени неща пишеш, изказваш се по-различни теми, можеш да водиш интересни дискусии, а понякога се държиш супер инфантилно. Не ти отива.

На Джулката е хит. Тва ми е най-въртяната чалга песен през последните дни.

Спри малко "Шефката" и ще разбереш. Манията ти за величаене на тоя кючек, ти замъглява представите.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си, че толкова много албуми се издаваха и аз все чаках някоя определена реклама и те сякаш нарочно не я пускаха.Много са ми сантиментални на мен. :Vishenka_05:

Много сантимент ми носят и на мен. А тогава правеха и по-изпипани реклами. На Глория "Илюзия" много ме кефи. Вижда се някаква ТВ версия на "Ако бях се родила река". Някой спомня ли си я? Аз съвсем съм забравил за нея.

 

Ти ще ходиш ли на "грандиозния" концерт на "Планета" да избухваш на неадекватното поклащане на сцената на Десислава под звуците на "Много съм добра"? :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...