Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да кажеш, че харесваш някоя песен не е бутане. Бутане е да говориш и броиш всеки ден гледанията на помия кючек с цел да го пробуташ за хита на годината, защото фавотирката ти няма такъв например :1000 (29):

Кво ще кажеш за тая топ песен, която една от хитовите сръбкини кавърдиса. Уж невзрачна , ама топ певици и вземат песните.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Оо, моля ти са, селянката от Съединение е класи над моливът. В Татянината простащина има нещо натурално и естествено, докато моливът просто се надъхва в песните си и никак не й стои добре.

 

Ако не си гледал клипчето, което Starboy пусна вчера следобед, го направи да видиш за какъв дървен чукундур с мускулести балдъри става въпрос. На всичкото отгоре си обърка плейбека неколкократно, а в моментите, в които гласът й звучеше на живо, ми текна кръв от ушите.

Мале, как ръкомаха. Има някакви ръчни тикове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, кажи тогава за тази ТВ версия на "Ако бях се родила река", сещаш ли се нещо? :)

Може и да греша, но ми се струва, че това е кадър от нейно посещение някъде извън България.Съмнява ме да е видеоверсия, просто Хари докато е снимал забележителности е решил и нея да щракне, докато си припява "Ако бях се родила река". :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаем, че я харесваш и налагаш, тихо... :3fdb8960598fa63e:

Чак ми е странно от човек, които е фен на класа като Деса да се кефи на нехаризматично създание като Джулия.

 

Ти какво очакваш всеки ден да купува по 300К ли?

Че като знаете това значи ли да не я харесвам и налагам още? :D

Деса е едно, Джулия е друго, наистина. Причината да харесвам втората е, че виждам потенциала в нея, може би защото съм й бил и на участия и дори съм я чувал как мощно пее фолклор акапелно. А и конкретно тази година парчетата й са сред най-добрите и хитовите, а някои хора тук не го признавате. Да не говорим колко е секси, и то още от първия клип, преди да я тунинговат. :D

И съм на мнение, че ако вложат още някой лев и й правят клипове като на Галена съвсем ще убие конкуренцията в тези времена, в които има такава жажда за нови лидери в жанра.

 

Да, 2016 имаха идея...но Камелия се е отказла до колкото знам.

 

Аз знам, че със Стораро.

И само виж коментарите. От-до позитивни, всички пишат че е пръснала тая година и че няма слабо. Като гледам и колко лайка има на клипа, а и за да е първа в тренда няма как да е с купени гледания. То се вижда, че има интерес към момичето.

И това впрочем е само поредното доказателство за прогреса й. Тук ме наричат луд задето я защитавам като Топ име, но и до ден днешен никой не е извадил толкова доказателства, колкото моите по тезата защо според тях не е. Достатъчно е просто да кажат, че няма харизма, че никой не я знаел, да подминат Твоя бях и да говорят че само дуетите й били успешни... но това не са доказателства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, моля ти са, селянката от Съединение е класи над моливът. В Татянината простащина има нещо натурално и естествено, докато моливът просто се надъхва в песните си и никак не й стои добре.

 

Ако не си гледал клипчето, което Starboy пусна вчера следобед, го направи да видиш за какъв дървен чукундур с мускулести балдъри става въпрос. На всичкото отгоре си обърка плейбека неколкократно, а в моментите, в които гласът й звучеше на живо, ми текна кръв от ушите.

 

Освен това Татяната има хит тази година все пак, нещо което не можем да кажем за която там неизвестница говорихте. Не прави никакво впечатление тая та чак да и запомня името.

 

Кво ще кажеш за тая топ песен, която една от хитовите сръбкини кавърдиса. Уж невзрачна , ама топ певици и вземат песните.

 

 

Надали е било трудно на композитора да я пробута като чисто нова на сръбкинята, след като тая версия никой никъде не я е чувал.

 

От друга страна ти какво ще кажеш че новата и песен е просто забързано Изкушение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

 

Двамата нещастника пак почнаха с хапливи коментари, насочени към нас. Не смеят да ни цитират обаче, нито да ни споменат никовете. :3fdb8960598fa63e: От лятото насам треска ги тресе милите. А лекарство няма.. :3fdb8960598fa63e:

 

Кефи ме как си показваш слабостта и лабилността всеки път с обиди. Дори и да са по меки. Нещастниците живеят по форумите и нямат щастие в живота, за да се държат така натрапчиво и пропити с досада...

 

Защо си мислиш, че няма да те цитирам. Ще си цитирам, който искам в този форум. Щом се разпозна в думите ми, цитатите са излишни :whistling:

 

Слушай си мазните кючеци и се надявай Галена да излезе скоро от блатото, защото ставаш много нервен иначе :girl_cry2:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме как си показваш слабостта и лабилността всеки път с обиди. Дори и да са по меки. Нещастниците живеят по форумите и нямат щастие в живота, за да се държат така натрапчиво и пропити с досада...

 

Защо си мислиш, че няма да те цитирам. Ще си цитирам, който искам в този форум. Щом се разпозна в думите ми, цитатите са излишни :whistling:

 

Слушай си мазните кючеци и се надявай Галена да излезе скоро от блатото, защото ставаш много нервен иначе :girl_cry2:

 

Защо обиди? Ти сам каза, че имаш лични проблеми и си нещастен. Значи си нещастник :)

 

Слушам-слушам, не бери грижа. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че като знаете това значи ли да не я харесвам и налагам още? :D

Деса е едно, Джулия е друго, наистина. Причината да харесвам втората е, че виждам потенциала в нея, може би защото съм й бил и на участия и дори съм я чувал как мощно пее фолклор акапелно. А и конкретно тази година парчетата й са сред най-добрите и хитовите, а някои хора тук не го признавате. Да не говорим колко е секси, и то още от първия клип, преди да я тунинговат. :D

И съм на мнение, че ако вложат още някой лев и й правят клипове като на Галена съвсем ще убие конкуренцията в тези времена, в които има такава жажда за нови лидери в жанра.

И това впрочем е само поредното доказателство за прогреса й. Тук ме наричат луд задето я защитавам като Топ име, но и до ден днешен никой не е извадил толкова доказателства, колкото моите по тезата защо според тях не е. Достатъчно е просто да кажат, че няма харизма, че никой не я знаел, да подминат Твоя бях и да говорят че само дуетите й били успешни... но това не са доказателства.

1. Има добри гледания на повечето песни.

2. Коментарите под клиповете са показателни

3. Бръм е сред топ хитовете на годината.

4. Пръска със заетост по клубовете

5. Яка е

6. Млада е

7. Пускат я с почти всяко парче в дискотеките

8. Днеска ме чуха едни приятели да я надувам в колата ми и ме питаха на кого е тая яка песен. Ето вече и от коли звучи. Бъдещ хит !!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

 

Двамата нещастника пак почнаха с хапливи коментари, насочени към нас. Не смеят да ни цитират обаче, нито да ни споменат никовете. :3fdb8960598fa63e: От лятото насам треска ги тресе милите. А лекарство няма.. :3fdb8960598fa63e:

 

Ама моля ти се, не свикна ли вече на това внимание? Кои други форумци могат да се похвалят с толкова интерес към тях? Ние сме Галена на Рамания, усещаш ли? Негативно, позитивно няма значение - истинските звезди са така.

 

Лекарство има - нашето внимание и те идват да си вземат от него всеки ден. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага го пратих като го прочетох :1000 (29): Мирето се развълнува, чакаме ли да го качат после? :3fdb8960598fa63e:

С нетърпение!

Баси ненормалницата! Разбиха я, жестоко й се подиграваха. :3fdb8960598fa63e: Добре че мина, цирка ще е пълен и в втори кръг!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/krasi.madjarski/po...031209856910076

 

Безсрамницата така си изкарва участията, като си отваря устата над плейбека. И обикаля неадекватно сцената... :gun_bandana:

 

Ми така мога и аз мога, честно казано, да разнасям микрофон и да неадекватнича пред плейбека. Както и 100% от населението, включително форумното Кити. Пък после ша ме кандърдисват харизма имала била, или хитове, а пее Лепа Брена по участия. А за визията дори не ми се коментира - достатъчно е да посочим молива и може да приключваме. Опитите да се изкара няква фитнес маниачка са смешни на фона на плочките на Татяна, нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче,мила,не се прави ударена,а дай заслужената почивка на приятелчето ти.Знаеш,че не си Галена на Рамания,защото и към Галена няма никакъв интерес.По-скоро си Мира Добрева,а аз съм твоя Кулагин. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един момент - аз споделям, че днес за 6-ти път съм чул из града някой да надува "Шефката". А ти на това ми казваш, че преигравам. Кое ми е преиграването не разбрах? Поведението ти единствено показва, че ти изпитваш яд, че хората не споделят за това как чуват песента на Преслава от коли, градинки, футболни игрища, банкети... Ако поста ми не ти се е понравил, имаш опцията да го подминеш, не да ми казваш, че преигравам. Та.. кой е инфантилния в случая?

 

Другото нещо - това, че на теб песента на Джулката ти е най-въртяната песен през последните дни какво доказва? Някой да е я чул навън? Това, че ти я слушаш променя ли факта, че масовият българин изобщо не знае коя е Джулия, а тя прави трафик като изпълнители, по които има истерия като Гери-Никол и Преслава?

 

Липса на обективност и пристрастност показваш.

Прочети си написаното в червено и ще си отговориш на въпроса кой е инфантилния. ;)

 

Преслава пълни дискотеките, а песента й е гърмеж. Има достатъчно снимки и клипове от последните й участия. А и аз съм бил и съм видял с очите, чакайки на супер дългата опашка пред входа за да вляза в дискотеката. За какво да изпитвам яд?

Песента е масов хит и това, че тук не споделяме, кой къде я е чул, не значи нищо. Да тръгна да разправям, че като излезе "Да гори в любов" имах поне 7-8 сторита във фейса, как фрта слушат песента ли? Да пиша колко фрта са я шернали във фийса ли? За какво...? Осъзнай се малко.

 

Не твърдя, че Джулия е масово разпознаваема, а че Бръм е хит и смятам, че й с новата й се получи.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това Татяната има хит тази година все пак, нещо което не можем да кажем за която там неизвестница говорихте. Не прави никакво впечатление тая та чак да и запомня името.

Надали е било трудно на композитора да я пробута като чисто нова на сръбкинята, след като тая версия никой никъде не я е чувал.

 

От друга страна ти какво ще кажеш че новата и песен е просто забързано Изкушение?

Напротив. Сръбкинята следи изкъсо бг чалгата и кавърдисва все песни на Галена, Преса и разни други лидерки. Е кавърдиса и на Джулия. Факт.

Иначе и Изкушение ми е любима, но тая в момента ми е топ.

В днешно време много песни си приличат, дай автоматично да ги заклеймяваме и да не ги броим за хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ще кажеш за тая топ песен, която една от хитовите сръбкини кавърдиса. Уж невзрачна , ама топ певици и вземат песните.

 

Ами като цяло Джулата не ми е на сърце, но е факт, че прогресира и не доумявам защо се правят на ощипани тук. Един от най големите хитове в чалгата за 2018 е именно Бръм. Факт.

Иначе песните и не са лоши, но и не се отличават по някакъв начин. Но то целия жанр е така с малки изключения.

Тази конкретно ми е по слаба от фийтовете сс Галче и Аналия. Но тази година и трите и са силнички и приятни за ушето...

Странно е, че Галеновите точно я недолюбват. Забравиха на какво приличаше Галош до преди да си ореже цялото лице и да види кинти от вафлата. Май е време да публукуваме отново изявата и с Хабиби и Амет ... Гласовете им също са доста близки... Явно се страхуват дори и от треторазрядките, след последните флопове на Галче. Реално Джулия е с по успешни тракове от Галена за 2018. Няма как да не се сгърчат. Направо ми е мехлем да ги гледам как се превиват заради една треторазрядка. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми така мога и аз мога, честно казано, да разнасям микрофон и да неадекватнича пред плейбека. Както и 100% от населението, включително форумното Кити. Пък после ша ме кандърдисват харизма имала била, или хитове, а пее Лепа Брена по участия. А за визията дори не ми се коментира - достатъчно е да посочим молива и може да приключваме. Опитите да се изкара няква фитнес маниачка са смешни на фона на плочките на Татяна, нали.

 

Тихо-тихо, вече имаме първата кола в страната, от която Джулката е прозвучала с новата си песен. 1000%20(29).gif Хора са питали кой я пее, налии понеже Джулия е масово популярна в България и не само. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Има добри гледания на повечето песни.

2. Коментарите под клиповете са показателни

3. Бръм е сред топ хитовете на годината.

4. Пръска със заетост по клубовете

5. Яка е

6. Млада е

7. Пускат я с почти всяко парче в дискотеките

8. Днеска ме чуха едни приятели да я надувам в колата ми и ме питаха на кого е тая яка песен. Ето вече и от коли звучи. Бъдещ хит !!!!

 

 

Тихо-тихо, вече имаме първата кола в страната, от която Джулката е прозвучала с новата си песен. 1000%20(29).gif Хора са питали кой я пее, налии понеже Джулия е масово популярна в България и не само. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз тука само ще се обадя че песента по принцип е на Яница и не е бъдещ, а хит от миналата година, но разбира се аргумента ще се загуби за пореден път. На тая и дават още един сезон и ще я гледаме и нея сигурно по риалитита ала Гласът на България, ама не вярвам някой да се трогне да си завърти стола баш за нея нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау...

 

Новата на Джулия има най-много дневни гледания - 173 166 views. Преслава в Топ 3. А защо така при Деса нещата спаднаха до 78 448 views? Тия от Пайнер са много тъпи как сменят в Трендинга, която песен ги устройва. Вместо да оставят ДЕса 1 седмица, после да пуснат премиерата на Джулия - ги застъпват... и за какво?

 

И да - чалгата доминира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като цяло Джулата не ми е на сърце, но е факт, че прогресира и не доумявам защо се правят на ощипани тук. Един от най големите хитове в чалгата за 2018 е именно Бръм. Факт.

Иначе песните и не са лоши, но и не се отличават по някакъв начин. Но то целия жанр е така с малки изключения.

Тази конкретно ми е по слаба от фийтовете сс Галче и Аналия. Но тази година и трите и са силнички и приятни за ушето...

Странно е, че Галеновите точно я недолюбват. Забравиха на какво приличаше Галош до преди да си ореже цялото лице и да види кинти от вафлата. Май е време да публукуваме отново изявата и с Хабиби и Амет ... Гласовете им също са доста близки... Явно се страхуват дори и от треторазрядките, след последните флопове на Галче. Реално Джулия е с по успешни тракове от Галена за 2018. Няма как да не се сгърчат. Направо ми е мехлем да ги гледам как се превиват заради една треторазрядка. :Vishenka_05:

Уникално изпълнение от това секси парче :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...