Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То наистина се реализира онова, дето си говорихме онзи ден- без новата разбивация можеше и Топ 5 да не върже Галена, но при нейното наличие можем спокойно да насъберем всичките малки и големи успехи от през годината и наистина е с потенциал да завърши в Топ 3. :whistling: "Феноменален" е това, което й трябваше.

Само дано да се задържи повече, де. Но щом се задава и дует с Миле Китич изглежда, че Галена напълно ще си стабилизира годината. Един път и тя като Преслава да се сети в края. :3fdb8960598fa63e:

Аз попринцип очаквам много повече от нея- това няма как да го отрека. Мнението ми за новата й песен е същото като това за тази на Деси Слава- приятна, разбиваща песничка, но не на нивото, което се очаква. Клипът обаче е доста по-силен, а явно и интересът на масовата публика. Тотална разбивация от Галена, която като комбинираме с успехите й от по-рано през годината (някои от които са доста подценявани тук)... ами няма как да не я наречем лидерка. Пак успя да влезе в конкуренцията за трона.

И все пак, нека да различаваме 'лидерка' от 'номер 1 певица за годината'. Все още борбата е между Анелия и Емануела, според мен. Джулия също не е за отписване, тя все пак е единствената, на която и трите й песни тази година са хитове. Но чак за номер 1 може би й е рано да я обявяваме.

Незнаех ,че за теб лидерките са със силните клипове , а не с песните. Ако сравняваме “Феноменален” и “Да гори в любов” знаеш везните към кой ще клонят нали! Така ,че изказвания от сорта “лидерка” за Галена е малко неуместно особено 2018 година, която и е най-слабата от пиковите и години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Незнаех ,че за теб лидерките са със силните клипове , а не с песните. Ако сравняваме ”Феноменален” и ”Да гори в любов” знаеш везните към кой ще клонят нали! Така ,че изказвания от сорта ”лидерка” за Галена е малко неуместно особено 2018 година, която и е най-слабата от пиковите и години.

 

Сравнението с клиповете беше между проектите на Галена и Деси Слава. Но ако искаш да сравняваме и с на Преслава- при нея текста на песента е малко по-стойностен от Галениния, но пък и двете песни общо взето са доста изтъркани и слушани, така че разликата реално не е кой знае колко голяма. И оттам нататък като погледнем колко далеч по-огромна е разликата между клиповете и коя се е постарала повече за своя... ами ясно е кой цялостен проект е на по-високо ниво. За този на Галена отдалеч се вижда, че е по-добре оформен и очевидно предизвиква по-голям първоначален интерес. Отново не е разчитала само на името си, като другата.

Но да, съгласен съм, че 2018 си остава най-слабата за Галена, откакто е Топ име. Но ако в най-слабата си година успее да се намърда в Топ 3, смятайте... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Да Гори в любов -24 h:

364,082 views
17,960 likes
307 dislikes
784 comments

9436119h.jpg

'Най-силната чалга премиера за 2018'

Галена - Феноменална

390,218 views
17,430 likes
682 dislikes
913 comments


Кралицата отново е на трона си!

</div>
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Галена още не е в тренда?

Защото Тренда е необяснима класация с неясни критерии. Ако я бяха бутнали там още вчера можеше да има шанс дори да счупи цялостния рекорд за жанра, а не само за тази година.

Мисля, че тук не се е коментирало, но не само гледанията на Галена са впечатляващи, а и броя коментари, с които достига до нивото на поп звездите. Не знам колко песни в чалгата са се доближвали до 1000 толкова бързо.

 

Галин кога излиза? Голяма конкуренция ще са си с Галка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Para Bizde е в българският попнейбъл като няма български коментари под песента? Сигурно едва 20% са гледанията от България.

Защото се гледа от български турци и цигани.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво й е силното на периода?

Че е имала по-големи хитове от "Дай ми любов", "Шефката" и "Феноменална" - имала е. Но това е една от малкото години, в които не е пуснала нито една боза, трите песни са супер различни една от друга, но към първите две си има страхотен интерес по заведенията, третата ще я видим, но че е най-силната премиера е достатъчно.

Аз честно казано някои от най-големите хитове на Галена не ги понасям, като например "Пантера", "Стара каравана", "Пей, сърце"... Направо да си го кажа - от 2015 до 2017 й харесвам точно 3 песни: "В твоите очи", "Една жена" и "Моро му". Тази година с три силни (за мен, но и не само) предложения ми е много по-симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че е имала по-големи хитове от "Дай ми любов", "Шефката" и "Феноменална" - имала е. Но това е една от малкото години, в които не е пуснала нито една боза, трите песни са супер различни една от друга, но към първите две си има страхотен интерес по заведенията, третата ще я видим, но че е най-силната премиера е достатъчно.

Аз честно казано някои от най-големите хитове на Галена не ги понасям, като например "Пантера", "Стара каравана", "Пей, сърце"... Направо да си го кажа - от 2015 до 2017 й харесвам точно 3 песни: "В твоите очи", "Една жена" и "Моро му". Тази година с три силни (за мен, но и не само) предложения ми е много по-симпатична.

Не е само до хитовете. Всички песни,които си изброила в периода 2013-2015/16 са не само големи хитове,но и цялостни продукти вдигащи нивото на жанра особено " В Твоите очи". Докато последните три с какво помагат развитието на жанра? "Дай ми любов" й е от поредицата поп парчета + изкопирания клип от "Секс за ден",а останалите две долна чалгия,даже последната й е рециклирана от 100 други места и като клип,и като музика,и като текст.За "Шефката" пък да не говорим,с тази мелодия и аз да я бях изпял и аз щях да имам хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно в това за промяната в Галена. След Моро му и след раждането сякаш повече се влияе от трендовете- пуска или поп песни, или диви чалгии. А преди тя правеше трендовете.

Въпреки това за мен тази година тя се отчете с една от най-добрите песни- Дай ми любов. Единствената, с която сякаш се откъсва от това, което е модерно.

А и да не говорим, че е една от малкото, които още влагат и в клипове. Според мен е голям срам за целия жанр, че от 2017 се поведоха по някакво течение за сваляне на нивото на видео продукцията. А имаха такъв прогрес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 1 година – 20 милиона за този мегахит! :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам ти защо си правиш труда изобщо да щракаш по клавиатурата. Спокойно можеш да избереш някой от коментарите си за предните песни на Галена и да го пейстнеш тук. Галена ли е - за теб е слабо. Fast номер 2.
:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

за Моро моу

 

Комбинация - евтин клип + скучна песен.

 

Ами дано стигне Да ти олекне. :whistling:

 

 

Някой хора просто нямат срама да плюят върху труда на други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

за Моро моу

 

 

 

 

Някой хора просто нямат срама да плюят върху труда на други.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Дано стигнела "Да ти олекне"!

 

А за "Феноменален": била слаба, аз съм го осъзнавал и затова съм го цитирал. :3fdb8960598fa63e: Страшен разбирач е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Миле Китич са страхотни на сторито й в инстаграм. А като гръмнат с песента тук съвсем ще си нарежат вените. Преси и Кеба отиват в коша. :3fdb8960598fa63e:

Самите ние сме я хвърлили в коша. :1000 (29):

Никой от нас не я брои за песен на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Luda za tobom" е от 1996. :dontknow:

Представи си Галена и Китич да избухнат с хит и гледания на нивото на тази песен! :3fdb8960598fa63e:

Какви ще са оправданията им тогава? :helpsmilie:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен може и да го отложат покрай разбивацията на Галена.

 

Трябваше да е днес, но май стана по-добре така, заради Галена. Накрая двамата ми любимци да забият един дует, а? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...