Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бившият мъж на Татяна я бил зарязал заради някаква млада (24-28-годишина) селянка. Верно се занимавал с отглеждане на крави, аз си мислех, че тук си я наричаме "краварката", щото е от селски град. :3fdb8960598fa63e: Сега май бил открил фитнес зала в Съединение.

 

инфо: хора, родом от Съединение :3fdb8960598fa63e:

 

Това, че шутът на Тоти е бит заради момиче от новата генерация, обяснява ламтежа й да се прави на много cool и заканите й към "другата", "кучката" в песните й.

Най-бруталната дама! Да й ядат гъза!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Невлизането веднага в трендинг, непоказването отстрани и прочие неща, за които обвинявате Митко Пайнера, хакери или прочие, са заради по-сексуалното съдържание на клипа/обложката. Знам, че е имало далеч по-фрапиращи видеа, които са се показвали, но това е - някои неща ги засичат, други не, алгоритъмът не е безпогрешен, ако на някой му е интересно, ще намеря доказателства какви тотални простотии са влизали в трендинг в други държави (например видео с труп на самоубил се човек в САЩ). Или пък разказите на ютубъри за демотизирани/непромотирани видеа заради грешно тълкуване на ситуацията.

 

For starters, ето нещо българско и лесно за разбиране, в което доста се говори за алгоритъмът.

 

А между другото на мен от сутринта "Феноменален" ми почва след новата на Ариана Гранде и е доста шокираща промяна :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

 

На базата на твоя опит с Интернет технологиите възможно ли е човек, който е на ти с програмирането, да направи така, че някоя песен да не се появява като предложение в youtube?

 

Да, ако има фалшив трафик към дадената песен, алгоритъмът може и да накаже клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ако има фалшив трафик към дадената песен, алгоритъмът може и да накаже клипа.

 

Също така: как и дали този, който качва клипа, може да повлие на популярността му, чрез слагането/липсата на хаштагове, който определят аудиторията, на която клипът да се показва? Или по друг начин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също така: как и дали този, който качва клипа, може да повлие на популярността му, чрез слагането/липсата на хаштагове, който определят аудиторията, на която клипът да се показва? Или по друг начин?

 

Таговете към клипа са изключително важни за оптимизация на клипа в търсачките. Хаштаговете пък помагат при директно търсене в Ютуб. Има и други важни детайли, които се ползват за по-добро дългосрочно развитие на клип, но зависят от типа и аудиторията му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

болно ми , че песента наистина се превърна в един огромен хит.

 

но за бога КОГА ЩЕ ПУСКА КЛИП НА СВЕТОВНО НИВО ? ДО КОГА КЛИПОВЕ 2,49 ЛВ С ДДС ?

 

На мен ми е болно и затова, че песента е тъпа и някакъв опит за копие на "Не се изтриваш" и докато не се провали пак с гръм и трясък, както стана с копията на "Моето слабо място" няма да се спре.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е болно и затова, че песента е тъпа и някакъв опит за копие на "Не се изтриваш" и докато не се провали пак с гръм и трясък, както стана с копията на "Моето слабо място" няма да се спре.

Да гори в любов няма нищо общо с Не се изтриваш... Осен че ги пее Пепита

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таговете към клипа са изключително важни за оптимизация на клипа в търсачките. Хаштаговете пък помагат при директно търсене в Ютуб. Има и други важни детайли, които се ползват за по-добро дългосрочно развитие на клип, но зависят от типа и аудиторията му.

Време аз да се посмея на капацитетите, които се отваряха в темата на “Една на милион”. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така изведнъж хората се сетиха за песента на Лора Караджова и Бобо, не, че е лоша, но чак пък толкова?

 

Много силна песен. Да не би да се е върнала в попнейбъла?

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силна песен. Да не би да се е върнала в попнейбъла?

Не знам, явно, за да се пише за нея тук. Може би след участието на Лора в брадъра. Другият вариант ми е някоя треторазрядница да е изкарала песен със същото заглавие, ама съвсем да не сме разбрали, сигурно няма да е треторазрядница, а пето-шесторазрядница.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, явно, за да се пише за нея тук. Може би след участието на Лора в брадъра. Другият вариант ми е някоя треторазрядница да е изкарала песен със същото заглавие, ама съвсем да не сме разбрали, сигурно няма да е треторазрядница, а пето-шесторазрядница.

:1000 (29):

Ох, докато схвана... Трябваше да погледна името и да се понапъна дали някоя чалгарка скоро е пускала боза с подобно име. Но се сетих накрая де :1000 (29):

 

Ама фена на Райна хитро и упорито чакали ситуации и недоволни фенове за да изложи съмненията си за конспирации срещу Райна на показ. Мачка :jump:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Ох, докато схвана... Трябваше да погледна името и да се понапъна дали някоя чалгарка скоро е пускала боза с подобно име. Но се сетих накрая де :1000 (29):

 

Ама фена на Райна хитро и упорито чакали ситуации и недоволни фенове за да изложи съмненията си за конспирации срещу Райна на показ. Мачка :jump:

Виж Слави, знаеш че не бих намекнал нещо ако не са ми казали достоверни хора. Не знам защо въпросните се правят на ударени, след като до преди малко носеха от 9 кладенеца вода относно конспирации срещу Галя. Да са живи и здрави и да правят повече секс им пожелавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не можах да изслушам песента на Райна докрай. Развали си поредицата от хубави песни.

Уважавам твоето и всяко друго мнение, което е различно от моето. Всеки с вкуса си. Какво мислиш за есента в чалгата като цяло? Завърна ли се музиката на народа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...