Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

До концерта Тони сигурно ще е пуснал новия кючек с Деса и Фики,който звучеше много по-разбиващо от прехвалената ви Шефка. Мислите ли,че някой ще я помни? :3fdb8960598fa63e:

 

Ти и всички останали които плюехте "Шефката", че е цигания, кючек, че не е самостоятелна песен и твърдяхте, че Галена печели слава на гърба на Стораро, сега замълчете. Ще бъдете побъркани ако се обадите, нали си знаете.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галош пак да се отърка в други хора - ако разчита на нейните хитове от тази година, ще се приеме на ниво Ваня. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти и всички останали които плюехте "Шефката", че е цигания, кючек, че не е самостоятелна песен и твърдяхте, че Галена печели слава на гърба на Стораро, сега замълчете. Ще бъдете побъркани ако се обадите, нали си знаете.... :3fdb8960598fa63e:

С кое ще бъдем побъркани? Бога ми,ако Андреа беше опряла до цигания,за да види хит щеше да ме е срам,а не да я глася за хита на годината,обаче вие сте отчаяни.Нека де,ще гледаме как мангалите се разбиват и ще ви се смеем докъде падна Галс. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош пак да се отърка в други хора - ако разчита на нейните хитове от тази година, ще се приеме на ниво Ваня. :3fdb8960598fa63e:

Кели, колко милиона смяташ, че ще навърти Да гори до края на годината?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое ще бъдем побъркани? Бога ми,ако Андреа беше опряла до цигания,за да види хит щеше да ме е срам,а не да я глася за хита на годината,обаче вие сте отчаяни.Нека де,ще гледаме как мангалите се разбиват и ще ви се смеем докъде падна Галс. :1000 (19):

 

Доникъде не е паднала щом е с хита на годината, а вие нека обиждате песента. То гроздето когато е високо е кисело, нали знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, колко милиона смяташ, че ще навърти Да гори до края на годината?

11-12 най-вероятно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доникъде не е паднала щом е с хита на годината, а вие нека обиждате песента. То гроздето когато е високо е кисело, нали знаеш.

Е,щом те устройва любимката ти,която предлагаше неща на почти световно ниво сега да прави песни за мангалите-добре.Ти да не си мислиш,че гледанията на Шефката идват от българи? Отдава сигурно се слуша от предимно най-ниската прослойка на обществото. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Теди и на мен ми хареса този път.

Обаче Стела не знам защо продължаваш да се занимаваш с това фейк тролче!! Ясно е че се опитва само да те дразни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Теди и на мен ми хареса този път.

Обаче Стела не знам защо продължаваш да се занимаваш с това фейк тролче!! Ясно е че се опитва само да те дразни.

Тоз пък и той.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаните клипове за 2018 до момента в PlanetaOfficial:

 

1. Анелия - Зоопарк - 15,5 млн.

2. Фики - Аз измръзнах - 12,7 млн.

3. Емилия и Емрах - По такива си падам - 12,7 млн.

4. Емануела и Джордан - Купих ти сърце - 11,4 млн.

5. Анелия и Джулия - Бръм - 11,2 млн.

6. Емануела - Нотариално заверен - 10,6 млн.

7. Джена - Хулиган - 10,0 млн.

8. Преслава - Обратно в играта - 9,9 млн.

9. Преслава - Да гори в любов - 8,2 млн.

10. Джулия - Твоя бях - 8,0 млн.

11. Емануела - Гледай ме на снимка - 7,8 млн.

12. Галин - Тексас Плейс - 7,3 млн.

13. Галена и Цветелина Янева - Маракеш - 7,3 млн.

14. Галин - 112 - 6,6 млн.

15. Цветелина Янева - Честито - 6,4 млн.

16. Цветелина Янева и Денис Теофиков - Грешка беше - 6,0 млн.

17. Райна - Зле те чувам - 5,6 млн.

18. Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя - 5,1 млн.

19. Галена - Дай ми любов - 5,0 млн.

20. Ваня - Богиня - 4,8 млн.

Ето Топ 20 и за Spotify, където Пайнерци доста напреднаха като за първа година там.

 

1. Анелия - Зоопарк - 86,886

2. Анелия и Джулия - Бръм - 77,858

3. Емануела и Джордан - Купих ти сърце - 75,577

4. Емануела - Гледай ме на снимка - 72,255

5. Емануела - Нотариално заверен - 71,618

6. Галена и Цветелина Янева - Маракеш - 68,031

7. Галена - Дай ми любов - 66,287

8. Емилия и Емрах - По такива си падам - 66,193

9. Теди Александрова - Топ - 65,512

10. Галин - 112 - 64,826

11. Преслава - Обратно в играта - 61,376

12. Галин - Тексас Плейс - 51,562

13. Джена - Хулиган - 49,646

14. Фики - Брой до 12 - 37,099

15. Джулия - Твоя бях - 36,373

16. Яница - Въртележката - 36,016

17. Цветелина Янева - Честито - 29,204

18. Яница - Отмъстителката - 26,598

19. Райна - Зле те чувам - 23,208

20. Фики - Аз измръзнах - 21,366

 

Интересни изводи:

-Песните на Галена са много подценявани задето нямат десетки милиони в YouTube, но в Спотифай са сред най-слушаните.

-Въртележката за момента е единствената песен от настоящия сезон, която пробива в годишния Топ 20. :o От другите единствено дуета на Цветелина и Денис и Просяци се доближават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е първосигнална и елементарна. Тамън ти хареса в един момент, и в следващия се осере тотално.
В интерес на истината, ненавиждам бездарници като нея, но... В това шоу е една от малкото, която не е там, защото няма какво да яде и пие, западнала е кариерно или е никому неизвестна търсачка на 15 минути под прожекторите. Поне има активна и действаща професионална реализация и наистина е в топ 5 в своето си занимание. Останалите са ми някакви опърпани, невидели ядене и алкохол, нереализирани и неадекватни.

 

 

Това за Луна е вярно. При нас като спа в хотела, беше поканила сервитьорката от ресторанта да спи при нея в стаята, понеже и станало жал, че на другия ден е първа смяна и да не се разкарвала. Викаше я да й прави компания. А иначе се разхождаше като кралица из хотела. Пълна откачалка е.
Скандално! Разкажи повече за нейното пребиваване, де. Сервитьорката нанка ли с Луни и какво друго? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално! Разкажи повече за нейното пребиваване, де. Сервитьорката нанка ли с Луни и какво друго? :3fdb8960598fa63e:

 

Сервитьорката й беше носила вечеря в стаята и Луна я заговорила, викала я да й прави компаниия, но тя й отказала, защото е първа смяна. Луни и предложила да остане да спи при нея за да не се разкарва и да си почине по-добре. Но жената отказа и се прибра при мъжа си. Щеше да е скандално ако беше останала. Аз даже се смях да не би Луна да има интерес към жени, но така и не разбрахме. Иначе сама раздаваше на всички картички даже без някой да й иска. Държеше се добронамерено, но стъпваше като на чернения килим. Опасна е.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Част от играта е и това :1000 (29): А тя си е лисичка. В това порте е уникална лудница, толкова много хроа има. Иначе чух, че ми ползва въпроса да си отвори програмата, хаах :D Ще си станем преатели

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...