Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тя все още не. Аз на Галена харесвам други песни - последно ми хареса "Моро му". Както и да е, аз сам по себе си не съм критерий.

На Емилия ми хареса, но малко илюминатска ми идва с тия дяволи и свещи. Още от "Кукла" и клипа към нея виждам някакви илюминатски наклонности при Ема. Бз се. :ДДД

 

Ма така си е, мен ме отблъскват тия неща, какво ми се е зачукундурила? :mf_surrender: Тя е нежен, лиричен глас, женствена визия има, ще ми се занимава с дяволи и простотии...

 

И на мен песента впоследствие ми хареса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти по добре коментирай това, аз лично за момент си помислих че си най-накрая дебютираш и то с хит на толбухинско Пете .... вместо на хасковското

Знаеш, че ще дебютирам с кавър версия на "Перденца" и ремикс на "Пачки". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и откакто се влюбих в Салко. :3fdb8960598fa63e:

 

Как шсе влюбиш в Салко, ти полудЕ!

 

Нямам против мангали, ама поне да са готини. Ти Фики не можеш да понасяш, в Салко се влюби, стига се базика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как шсе влюбиш в Салко, ти полудЕ!

 

Нямам против мангали, ама поне да са готини. Ти Фики не можеш да понасяш, в Салко се влюби, стига се базика.

Е,добре де.Знаеш,че вие със Стела сте ми любовчетата. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма така си е, мен ме отблъскват тия неща, какво ми се е зачукундурила? :mf_surrender: Тя е нежен, лиричен глас, женствена визия има, ще ми се занимава с дяволи и простотии...

 

И на мен песента впоследствие ми хареса.

Не бе, нека е по-хард и разчупена, ама малко е плашещо това. :Д

"Смелите си имат всичко" е разкошен албум. След това взе нещо да се изчанчва по малко и да се унифицира с другите. Мен, честно казано, това ми е проблемът с тая вълна - уеднаквяват се, а това продължи твърде дълго, не че са толкова лоши песните или че не ги слушам. Е, някои откровено не стават, де. Скалъпени там в студиото за пет минути. И плащат луди пари за това, и се надпреварват. Ми кокошки. :ДДД Малко мисъл трябва, мисъъъъъл!

Така и не разбрах защо тая песен беше толкова брутално оплюта тук... Много я харесвам, както и "Просто те убивам". Липсва нещо такова от Ема.

Впрочем Ема от "старите певици" ли е? Да знам дали затвърждава "старомодния" ми вкус. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах защо тая песен беше толкова брутално оплюта тук... Много я харесвам, както и "Просто те убивам". Липсва нещо такова от Ема.

Впрочем Ема от "старите певици" ли е? Да знам дали затвърждава "старомодния" ми вкус. :Vishenka_05:

 

Не помня "Свързано е с теб" да сме я плюли. Аз и моите форумни зарибявки от онова време даже доста често я поствахме тук. :3fdb8960598fa63e:

 

И "Просто те убивам" е супер яка.

 

Четох, че най-късно до началото на 2019 ще пуска нов албум и била подготвила няколко нови песни за него. Ясно е, че няма да пусне най-силните сега. Така, че ако последният сингъл се води "горе-долу работа" и е за подгрявка, очаквам много добри парчета в албума.

 

Ема е от старите, да, но все още котиращи се. То и ние с теб сме така. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема е тип Анелия, даже малко по-дърта. С Валя май почнаха заедно.

Просто те убивам си беше хит още преди клипа.

 

Ивана, Валя, Емилия, Мария, Малина (мисля, че и Койота Дюран и Мира) издадоха първите си клипове през 2000 година.

 

Мисля, че това беше най-бруталната година за чалгата.

 

Най-продаваните албуми, дебюти на емблематични имена за жанра, тотални мегахитове... въобще...беше пълно мазало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня "Свързано е с теб" да сме я плюли. Аз и моите форумни зарибявки от онова време даже доста често я поствахме тук. :3fdb8960598fa63e:

 

И "Просто те убивам" е супер яка.

 

Четох, че най-късно до началото на 2019 ще пуска нов албум и била подготвила няколко нови песни за него. Ясно е, че няма да пусне най-силните сега. Така, че ако последният сингъл се води за "горе-долу работа" и е за подгрявка, очаквам много добри парчета в албума.

 

Ема е от старите, да, но все още котиращи се. То и ние с теб сме така. :ad:

Е имаше някакви плюнчещи се, защо нея клипира, тъпа била. Но е супер интересна, а Ема по-добре не е изглеждала. Много секси клип.

 

Между другото, в новия клип, там, където се появява с оная риза накрая, не ти ли напомня за клипа на "Моята половина"? А, обожавах я тая песен, даже с някои приятели я имитирахме как се качва по ескалаторите в метростанцията на Софийския и някакви пенсионери ни се караха. :1000 (29): Това е защото никога не съм слушал мейнстрийм - да се знае. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е имаше някакви плюнчещи се, защо нея клипира, тъпа била. Но е супер интересна, а Ема по-добре не е изглеждала. Много секси клип.

 

Между другото, в новия клип, там, където се появява с оная риза накрая, не ти ли напомня за клипа на "Моята половина"? А, обожавах я тая песен, даже с някои приятели я имитирахме как се качва по ескалаторите в метростанцията на Софийския и някакви пенсионери ни се караха. :1000 (29): Това е защото никога не съм слушал мейнстрийм - да се знае. :1000 (29):

Напомня ми, да. И тая песен какъв хит беше - Оцко POWER!

 

Не искам да казваш пред нови хора, с които се запознаваш, че харесваш Нелина. :3fdb8960598fa63e: Първо направи добро впечатление, после ще си показваме кирливите ризи. :P 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана, Валя, Емилия, Мария, Малина (мисля, че и Койота Дюран и Мира) издадоха първите си клипове през 2000 година.

 

Мисля, че това беше най-бруталната година за чалгата.

 

Най-продаваните албуми, дебюти на емблематични имена за жанра, тотални мегахитове... въобще...беше пълно мазало.

През 2000 г. излиза и мегахита "Перденца". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана, Валя, Емилия, Мария, Малина (мисля, че и Койота Дюран и Мира) издадоха първите си клипове през 2000 година.

 

Мисля, че това беше най-бруталната година за чалгата.

 

Най-продаваните албуми, дебюти на емблематични имена за жанра, тотални мегахитове... въобще...беше пълно мазало.

Какво ще кажеш за записаната през 1999 година сладурска песньовка на леля ти? Нейният дебютен запис е:

 

 

Много по-яко звучи гласът тук, поамортизирала се е и тя!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, как очакваш да е облечена лелча на концерта? Аз я искам по минижуп и ботуши над коляното, само да не нахлузи пак балните рокли.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми, да. И тая песен какъв хит беше - Оцко POWER!

 

Не искам да казваш пред нови хора, с които се запознаваш, че харесваш Нелина. :3fdb8960598fa63e: Първо направи добро впечатление, после ще си показваме кирливите ризи. :P 1000%20(29).gif

:roll1: :roll1: :roll1: това се получи много яко.

Не съм фен на Нела, но много харесвам нейния глас, интелект, осанка - много мейнстриймки :roll1: може да сложи в малкия си джоб като тяло, както и някои балади. Дотам. Не я следя, но ти ме нарочи. :roll1: Поне хубав майтап става. :roll1: Ама с теб става, защото разбираш.

 

Найш кво, аз и друг път съм казвал, че в нашата зодия има едно противоречие, или поне при мен го има. Разкъсвам се между това да съм в актуалната вълна и в същото време да съм сериозен и да се харесам и на културтрегери. Искам от всичко да разбирам и навсякъде да се котирам, ама не става. :stupid: В последно време явно съм си създал образ на монахиня в тоя форум. :roll1: Време е да покажем другата си страна. Тя също като Анелия излиза на показ при пълнолуние, сменям кожата. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, как очакваш да е облечена лелча на концерта? Аз я искам по минижуп и ботуши над коляното, само да не нахлузи пак балните рокли.
От леля си очаквай всякакви безумия, Калино-Калинчице!

 

По-важна е премиерата, искаме много хубава песен! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От леля си очаквай всякакви безумия, Калино-Калинчице!

 

По-важна е премиерата, искаме много хубава песен! :Vishenka_05:

Ти от старомодните ли си, или си мейнстриймка? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От леля си очаквай всякакви безумия, Калино-Калинчице!

 

По-важна е премиерата, искаме много хубава песен! :Vishenka_05:

По-добре да я пусне с клип няколко дни по-рано. Иначе като няма да излъчват на живо концерта, Нета ще се залее с фен клипчета с лошо качество и отиде работата. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти от старомодните ли си, или си мейнстриймка? :1000 (29):
От най-старомодните, какче! За мен леля ти Калуди ще бъде вечна номер 1, сякаш си живея в 2005 година. :Vishenka_05: Много ми е добре!

 

 

По-добре да я пусне с клип няколко дни по-рано. Иначе като няма да излъчват на живо концерта, Нета ще се залее с фен клипчета с лошо качество и отиде работата. :gun_bandana:
Надали, това все пак е Ванча и нищо няма да пусне предварително, ще си я изпраска направо там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...