Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Офф,при мен плюсчетата не работят,явно като не коментирам "Шефката" някой ме проклина. :mf_surrender:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Внимавай с тази песен, че ще береш ядове от всички фронтове. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Внимавай с тази песен, че ще береш ядове от всички фронтове. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Няколко месеца се разправях с тях. Разбрах,че е неспасяем случай и се отказах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - вреслава пита в канала си в youtube кои песни да изпее на концерта.

Това защо не е коментирано!

 

http://svyat.com/luna-imala-shumna-lesbiyska-vrazka/

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко месеца се разправях с тях. Разбрах,че е неспасяем случай и се отказах.

 

Много ясно, че ще се откажеш, като видя накъде задуха вятъра. :3fdb8960598fa63e: 14+ милиона за 5 месеца, до края на годината ще минем и Зоопарк-а. Преслава ще има да ни диша прахта. Случаят е неспасяем, съгласен съм. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще се откажеш, като видя накъде задуха вятъра. :3fdb8960598fa63e: 14+ милиона за 5 месеца, до края на годината ще минем и Зоопарк-а. Преслава ще има да ни диша прахта. Случаят е неспасяем, съгласен съм. :girl_witch:

Има още 22 милиона докато я стигнете,така че съм напълно спокоен

Нищо чудно и втория им дует да не можете да минете. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни от най-големите им бози и на двете! Огромни разочарования.

Кажи им го!

 

Идол ти е хомосексуалистка, не го очаквах от теб. :confused:

Прави каквото й скимне! Тя е лунолиска, преди всичко! После почва другите полове поред. Дали е вярно? Или пак е платен от нея репортаж?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко месеца се разправях с тях. Разбрах,че е неспасяем случай и се отказах.

 

Разбра, че си безсилен просто. Това е различно. А:3fdb8960598fa63e:

 

Това защо не е коментирано!

 

http://svyat.com/luna-imala-shumna-lesbiyska-vrazka/

 

Леле, щяла е да изнасили колежката ми, добре че не остана при нея, затова я е викала... знаех си, че Луна е лесби. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има още 22 милиона докато я стигнете,така че съм напълно спокоен

Нищо чудно и втория им дует да не можете да минете. :3fdb8960598fa63e:

 

Господи, до къде ги докарахме! Да направят Криско чалга изпълнител само и само Галена да не е с песента на годината. Добре сме си свършили работата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбра, че си безсилен просто. Това е различно. А:3fdb8960598fa63e:

Леле, щяла е да изнасили колежката ми, добре че не остана при нея, затова я е викала... знаех си, че Луна е лесби. :1000 (29):

https://pik.bg/%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%...news708304.html

Още малко измишльотини, вероятно дело на самата Президент!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбра, че си безсилен просто. Това е различно. А:3fdb8960598fa63e:

Пореден преразказ на пост на дружката ти. След 16 минути имам рожден ден и не смятам да си губя времето с Галс,така че възползвай се от оставащото време да измислиш нещо ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

d1393e55463f6a00d07fa6e8fe9e201b.jpg

 

Еми хубав гъз и крака (особено за нейната възраст), ама само задника й ли ще целуваш? Като ти се озъби с онова чене и сенки под очите и пиши го бегал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми хубав гъз и крака (особено за нейната възраст), ама само задника й ли ще целуваш? Като ти се озъби с онова чене и сенки под очите и пиши го бегал.

И коремът става. Ама горе доста стърчат кокали

660_4a4ae69d13f606bd28553deb9f020b5c.jpg

 

Зъбите й на живо са супер, нещо не е много фотогенична май. По-млада изглежда, и чаровна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен новото трио има доста голям шанс да мине шефката. Първо ще я пускат премиерно и само в един канал, а не като Шефката да я качват един месец след изтичането. А и много зарибяващо звучи оригинала.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден преразказ на пост на дружката ти. След 16 минути имам рожден ден и не смятам да си губя времето с Галс,така че възползвай се от оставащото време да измислиш нещо ново.

 

Мило, подарявам ти за празника факта, че Галена е с участие в хита на годината, подарявам ти 14 милиона гледания, подарявам ти този поздрав:

 

 

Хубаво да накълчиш дупе на хита!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи, до къде ги докарахме! Да направят Криско чалга изпълнител само и само Галена да не е с песента на годината. Добре сме си свършили работата. :3fdb8960598fa63e:

Неслучайно Гледай как се прави е станала най-гледаната му песен,дали не е,защото песента си е чалга:3fdb8960598fa63e: То е и абсурдно да гласите песен на Галенче за хит на лятото,в която нито я има в клипа,нито е в канала на Планета,а пее по-малко от половината текст,но си живеете в заблуда. :3fdb8960598fa63e:

Да не забравяме и че мелодията си беше хит по дискотеките още от пролетта,така че за какъв успех говорим? И аз да я бях изпял и аз щях да имам хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен новото трио има доста голям шанс да мине шефката. Първо ще я пускат премиерно и само в един канал, а не като Шефката да я качват един месец след изтичането. А и много зарибяващо звучи оригинала.

Деса нема успешни кючеци. Галена проби с такива и дълго време бе кючекиня, така че там стажът е гоуем. Хич да не се надява Деса.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило, подарявам ти за празника факта, че Галена е с участие в хита на годината, подарявам ти 14 милиона гледания, подарявам ти този поздрав:

 

 

Хубаво да накълчиш дупе на хита!

Чак пък хит на годината..да не се изхвърляме. Особено при наличието на силните песни от есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...