Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Космическо падение. Много гадно изпяванеее, супер мазно и гадно. Очаквах нещо повече. Клипът е ефектен и дотам.

А сега може да разберемот кого се е вдъхновила Десислава да пуска парче в подобна стилистика :1000 (29): Песните с нейните са с еднотипна структура.

Всички могат да са спокойни, никой няма да мине Да гори в любов :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена не е нищо особено, но то и "Да гори в любов" е така, а пък гръмна много сериозно, така че не знам какво да очаквам. При всички случаи вече не мога да съм фен на Галена с такава посредствена продукция.

 

И все пак 5-6 години държа страшно високо ниво - от "Аз" до "Моро му".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гергана бяха специални ефекти, Галена е пътувала до Луната за този клип. :)

Само до Луната ли? Така и така е тръгнала, поне до Марс да се беше кълчила. :1000 (29):

Готина е песента, но тази новата вълна на Ганев ми е като 00'те години на Ара, не знам защо. Което не е лошо, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато една Джулия пусне по-зарибяваща песен от Галена. :1000 (19):

И от почти целия жанр.

 

Не се изсилвайте толкова за Галена. Проектът има потенциал за хит. Просто не е на нивото, което очаквахме, някак си идва прекалено слушано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изсилвайте толкова за Галена. Проектът има потенциал за хит. Просто не е на нивото, което очаквахме, някак си идва прекалено слушано.

 

Точно, добра е песента, просто очаквах нещо на ниво... Галена.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малееееееееееееееее след няколко слушания зарибява :bi:

 

 

Докосни ме, от тебе ток ме бие

Душата изгоря, тялото боли ме

Целуни ме, от сълзи напий ме

Две, три, още ми се пие

Накажи ме, викам ли - пусни ме

Дори да хапя аз, чу ли - целуни ме

Погледни ме, лошо погледни ме

Така любимо ми е

 

 

:bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста интересно какво ще пусне Галин тоя път. След като изгуби близо 2 години ходене по интервюта да налага версията си, че вече всичко е един стил и ще се обединяват все повече, дано тази есен е разбрал как чалгата си върна някои позиции точно като категорично се разграничи от Криско, Гери-Никол и сие. Вълната на чалгорапа окончателно е в миналото и ми е любопитно от тук нататък какво ще предлага и къде ще се насочи. Че се изпокара с половината композитори- изпокара се, че не може да пее - не може, че половината певици освен, че вече са минали по реда си за фийт, са станали жертва на манипулациите му - и това е така, да видим сега накъде. Вече с нареждане е ясно, че не става- въпреки иначе хубавите клипове, Тексас плейс и 112 са тъпотии и провали отвсякъде. Беше ясно, че все някога ще дойде Видовден за наглото човече, ама не очаквах да е толкова скоро :3fdb8960598fa63e:

С кой се е изпокарал и за какви манипулации говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар от youtube:

 

Kamelia Fen

преди 22 минути

За това ли паразитите Стела, Кондомчо и Фиклена от Раманиа, цял ден вдигат врява? Ще си слушам Джулия. Тая разпоретина за нищо не става вече!

 

Вече почнахте да ни обсъждате и по другите сайтове, чудесни сте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, добра е песента, просто очаквах нещо на ниво... Галена.

Да, точно. Както казах и за проекта на Десислава- очаквах нещо, от което всички да се облещим. Но в случая дори и с клипа Галка нещо не ни го даде, макар и видеото да е на по-високо ниво от почти всичко тази година.

Според мен през 2016 Галена вдигна летвата на комбинацията песен+клип токова високо, че сега и сама не може да си я надскочи, а точно това се очаква от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар от youtube:

 

 

 

Вече почнахте да ни обсъждате и по другите сайтове, чудесни сте!

 

Горският глиган днес поне научи една нова дума: "паразит".

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Така е.. като имаш завършен само 9-ти клас, си обогатяваш речника в Рамания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена мачка с гледания за момента.

 

Между другото, някой знае ли нещо повече за тези сценарист и режисьор Ана и Алексей Фигурови? Не знам да са работили за поп-фолка досега. Нивото им е много високо, отдавна не сме имали нови такива имена в тази област.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена мачка с гледания за момента.

 

Между другото, някой знае ли нещо повече за тези сценарист и режисьор Ана и Алексей Фигурови? Не знам да са работили за поп-фолка досега. Нивото им е много високо, отдавна не сме имали нови такива имена в тази област.

 

Алексей е световноизвестен руски режисьор, много е известен в Русия. Работил е с Егор Крид, Тимати и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алексей е световноизвестен руски режисьор, много е известен в Русия. Работил е с Егор Крид, Тимати и т.н.

Евала значи на Галена, че разширява кръгозора и работи първа с такива имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента на Галена мисля ,че ще стане хит ама не от онези ,които Галена може да прави!

 

Така е, но тя видя, че супер много я критикуват заради поп/рап песните й. Отделно видя феноменалния успех на "Шефката". Нормално да заложи на нещо подобно в тази слаба за нея година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала значи на Галена, че разширява кръгозора и работи първа с такива имена.

Ако можеше също толкова успешно да работи и с имена, различни от атрофиралите Даньо и Настя. Не вижда ли какво правят Филип Милетич, Дарко Димитров, Яла и Буба в екс-Юго страните? Не е като да не може да си позволи да им поръча една тупалка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала значи на Галена, че разширява кръгозора и работи първа с такива имена.

 

Световноизвестен със сигурност не е, Сузанита също има клип от него.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...