Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ужасна махленска простачка.

 

Единственото, което я спасява са добрите и вървежни песни, иначе е абсолютен боклук.

Доста е първосигнална и елементарна. Тамън ти хареса в един момент, и в следващия се осере тотално.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галс и този път удари на камък.Единственото,което я спасявя все още е рекламата в инстаграм и трендинга.Махне ли се от там тотално ще потъне в забвението.Жалко,през първия ден имаше голяма еуфория ала Моро му и си помислих,че фенчетата й най-сетне ще мирясат,но..пак с провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трака на Преслава излезе в петък а този на Галена в четвъртък. Danger е прав в случая. Ако броим цялата първа седмица - Преслава е по-гледана.

И мен ме изненадва, че Галена започна супер силно а скоро ще падне на гледанията на Цура и малкия и Преслава. Очаквах да се задържи доста повече.

Песента е Емилия е брутална. Сега почна да се показва активно и май гледанията скочиха - нека е хит, заслужава го.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е направила втория милион с ден и половина по-рано. Сега проверих - излязла е на 28 септември вечерта, а 2 млн. е имала на 6 октомври сутринта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е направила втория милион с ден и половина по-рано. Сега проверих - излязла е на 28 септември вечерта, а 2 млн. е имала на 6 октомври сутринта.

Това е напълно нормално! Песента на Преси е най-големият хит в момента - всички се размазват на нея с очите съм го видял! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена гръмна силно първия ден, но нещо зацикля. Показателно е, че е голямо име и хората имат първоначален интерес към нейните проекти, но явно не оправдава очакванията, щом падат толкова бързо гледанията. Като нищо новата на Ема да я измести от Трендинг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена гръмна силно първия ден, но нещо зацикля. Показателно е, че е голямо име и хората имат първоначален интерес към нейните проекти, но явно не оправдава очакванията, щом падат толкова бързо гледанията. Като нищо новата на Ема да я измести от Трендинг.

 

Абе какви глупости говориш? Като те чете човек, ще каже, че е изкарала провал. Песента се движи страхотно, просто ти я сравняваш с най-големия хит на второто полугодие. Падали бързо гледанията! Ако не беше "Да гори в любов", щяхме още да въздишаме с въодушевление какъв трафик има.

 

Нещата са ясни защо седят така. И двете лидерки са с големи хитове, но Преслава е с мелодична и по-лирична песен, която автоматично ще се хареса на повече хора. Галена реши да изкара мазнотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какви глупости говориш? Като те чете човек, ще каже, че е изкарала провал. Песента се движи страхотно, просто ти я сравняваш с най-големия хит на второто полугодие. Падали бързо гледанията! Ако не беше "Да гори в любов", щяхме още да въздишаме с въодушевление какъв трафик има.

 

Нещата са ясни защо седят така. И двете лидерки са с големи хитове, но Преслава е с мелодична и по-лирична песен, която автоматично ще се хареса на повече хора. Галена реши да изкара мазнотия.

Виж сега - Теда има 250к последното денонощие, т.е. направила е повече от Галена и може утре да се озове в Трендинг. Това означава, че ако Г. изпадне оттам ще рухнат съвсем гледанията.

 

Ами и Галена да направи мелодична песен - слуша ми се нещо като "Спри ме", аман от опитите да е модерна. Стана бетер Галин с неговите бийтове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега - Теда има 250к последното денонощие, т.е. направила е повече от Галена и може утре да се озове в Трендинг. Това означава, че ако Г. изпадне оттам ще рухнат съвсем гледанията.

 

Ами и Галена да направи мелодична песен - слуша ми се нещо като "Спри ме", аман от опитите да е модерна. Стана бетер Галин с неговите бийтове.

1000%20(29).gif

 

На Галена песен с песен не си приличат, а Галин вече е еталон за еднообразност, днес не си в час. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

 

На Галена песен с песен не си приличат, а Галин вече е еталон за еднообразност, днес не си в час. :3fdb8960598fa63e:

Тази последната прилича на "Много ми отиваш", "Точно никога" и други подобни бози, които само аз и пет човека в този форум помнят :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази последната прилича на "Много ми отиваш", "Точно никога" и други подобни бози, които само аз и пет човека в този форум помнят :1000 (29):

 

Искам Преслава да хване гъбички на путката и да спре кариерата си. Писна ми все да се завръща и да навира всички в кучи гъз! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Преслава да хване гъбички на путката и да спре кариерата си. Писна ми все да се завръща и да навира всички в кучи гъз! :3fdb8960598fa63e:

Щом от толкова безразборен секс не успя, сега като има постоянен партньор съвсем ме съмнява да ги хване. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом от толкова безразборен секс не успя, сега като има постоянен партньор съвсем ме съмнява да ги хване. :3fdb8960598fa63e:

 

А, не успя тя! Киснала си е най-милото в калиев перманганат, кой ли не го е правил... 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Отвратително се държи, колко повече я гледам и ми призлява. Мислех си, че този сезон ще покаже по-адекватно държание, но уви, заблудих се. Изобщо не се съобразява как наранява чувствата на хората. Селянка си е, ама песните й пък ми харесват много. Има усет за хитове ако не друго.

 

Галс и този път удари на камък.Единственото,което я спасявя все още е рекламата в инстаграм и трендинга.Махне ли се от там тотално ще потъне в забвението.Жалко,през първия ден имаше голяма еуфория ала Моро му и си помислих,че фенчетата й най-сетне ще мирясат,но..пак с провал.

 

Къде е ударила на камък? Ти пак ли почваш с глупостите? Ако си мислиш, че гледанията са само заради реклама ... Дори ти спомена, че песента ти е харесала, но не издържа да оплюеш. Еуфорията няма как да е като първият ден, но все още си я има. Песента е стабилна.

 

А ние защо трябва да се спираме? Като не ти изнася, знаеш ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger

 

Киснал ли си си най-милото в калиев перманганат? :roll1:

Излъжи го - нямам гъбички!

Пожелай му - да се кисне в перманганат.

 

Заведи ме на някъдеееее ..... пожелай му да се кисне в перманганат.

 

:happyppl:

 

Сигурно е отправяла подобни заклинания към Галс. :1000 (1):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога 2 млн. за 9 дни са провал? :1000 (29):

Принципно не са зле,но за бивша лидерка и хитмейкърка са малко. Съжалявам,но Галенчето много загуби като пусна последна песен в стилистиката на "Въртележката" и "Много съм добра",следващия път да се опита да пусне нещо ново първа ама едва ли. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително се държи, колко повече я гледам и ми призлява. Мислех си, че този сезон ще покаже по-адекватно държание, но уви, заблудих се. Изобщо не се съобразява как наранява чувствата на хората. Селянка си е, ама песните й пък ми харесват много. Има усет за хитове ако не друго.

Къде е ударила на камък? Ти пак ли почваш с глупостите? Ако си мислиш, че гледанията са само заради реклама ... Дори ти спомена, че песента ти е харесала, но не издържа да оплюеш. Еуфорията няма как да е като първият ден, но все още си я има. Песента е стабилна.

 

А ние защо трябва да се спираме? Като не ти изнася, знаеш ... :3fdb8960598fa63e:

Ами явно еуфорията е само в твоя телевизор.Вече нито виждам някой да я споделя във фейсбук,нито по сторита,така че.. Много бързо избяга от темата на Андреа,изплаши ли се? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Луна Президент може да си позволи да се държи както иска, но всъщност навън е винаги уважителна, особено към трудещите се.

 

Това за Луна е вярно. При нас като спа в хотела, беше поканила сервитьорката от ресторанта да спи при нея в стаята, понеже и станало жал, че на другия ден е първа смяна и да не се разкарвала. Викаше я да й прави компания. А иначе се разхождаше като кралица из хотела. Пълна откачалка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо ги сравнявате. Преслава изкара много мелодична комерсиална песен, която лесно може да бъде запята. На Галена мазнотията повече от веднъж не можах да я изслушам. Истината е, че е наистина жалко за Галена. Въпреки липсата на талант преди имаш някакъв нюх за песни. И е показателно колко некритични са слушащите я, щом подобна гнусна песен ще направи повече от Дай ми любов, която е доста по-новаторска и свежа поне за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо ги сравнявате. Преслава изкара много мелодична комерсиална песен, която лесно може да бъде запята. На Галена мазнотията повече от веднъж не можах да я изслушам. Истината е, че е наистина жалко за Галена. Въпреки липсата на талант преди имаш някакъв нюх за песни. И е показателно колко некритични са слушащите я, щом подобна гнусна песен ще направи повече от Дай ми любов, която е доста по-новаторска и свежа поне за мен.

 

Чу ли новия албум на Марая? Има ли нещо, което се струва слушането? В последните години тотално ме отчая. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...