Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нима човек който не е с такава ориентация не може да те предаде и да се обърне срещу теб? Аз това исках да кажа.... Не смятам да деля хората на такива и онакива. Явно всички хора с такава ориентация които познаваш са били кофти и заради това така мислиш. Аз обаче знам, че има изключения и съм се убедила в това. Имала ли си такива приятели някога, просто ми е интересно?
Имала съм и са ме предавали непростимо. Само един ми остана, който е наистина разкошен човек, но се поотдалечихме напоследък.

 

За мис Бони мога да говоря много, имам страшно точно инфо, но няма да го направя, защото не искам да съм като тях. А за Джигата какви неща знам и видя с очите си лятото... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала съм и са ме предавали непростимо. Само един ми остана, който е наистина разкошен човек, но се поотдалечихме напоследък.

 

За мис Бони мога да говоря много, имам страшно точно инфо, но няма да го направя, защото не искам да съм като тях. А за Джигата какви неща знам и видя с очите си лятото... :3fdb8960598fa63e:

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

Бушуваше ти в някакво приложение, на което сега не мога да възстановя името, но ще попитам приятеля ми, когато го видя.Доста време му досаждаше, Джиго, че и палави снимки пращаше, при това такива, на които се виждаше и личице. плюс други екстри. Щях да падна, като прочетох, че си в активната роля, палавнико... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бушуваше ти в някакво приложение, на което сега не мога да възстановя името, но ще попитам приятеля ми, когато го видя.Доста време му досаждаше, Джиго, че и палави снимки пращаше, при това такива, на които се виждаше и личице. плюс други екстри. Щях да падна, като прочетох, че си в активната роля, палавнико... :Vishenka_05:

Едва ли ... От една година не го ползвам. Казва се Grindr.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли ... От една година не го ползвам. Казва се Grindr.

 

Не се прави на луд, Джиго! :3fdb8960598fa63e:

Лятото бяхме в Бургас и Созопол, а ти пишеше от Слънчев бряг или Несебър, забравила съм вече. Видях ти чурата и пухкавото бутер коремче! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Грешка беше" е хитът на годината, дори да не гръмна както някои други, в дългосрочен план ще стане като "Ангелите плачат".

Страхотна е, Цури и Денис разбиха!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се прави на луд, Джиго! :3fdb8960598fa63e:

Лятото бяхме в Бургас и Созопол, а ти пишеше от Слънчев бряг или Несебър, забравила съм вече. Видях ти чурата и пухкавото бутер коремче! :Vishenka_05:

Иди се прегледай някъде. Не може да ме убедиш, че съм бил аз. Просто няма как, при положение, че съм го изтрил още преди година !

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Грешка беше" е хитът на годината, дори да не гръмна както някои други, в дългосрочен план ще стане като "Ангелите плачат".

 

Подкрепям. :Vishenka_05:

Въпреки изключително силната конкуренция тази есен - "Грешка беше" и "Да гори в любов" се наложиха най-много. Гледанията го показват също.. да видим сега зимата :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Трудно ми е да преценя дали е по-прост, нагъл и гнусен въпросния.

И когато в 2 минути на живо има повече пеене отколкото в цели кариери (Андреа, Галена, Камелия и тн)

 

 

Неща, които не може да имаш с цици и измислени скандали, или пък богат мъж.

Дръжте на важните неща и качества.

Кралица ДесиСлава :happyppl:

 

Значи що не вземете така "десовите" да отврвете форума от наглото си присъствие, с подобни постчета? Какво пеене какви 5 лева на тая чалгарка пропаднала, която ще се побърка да се показва гола, да се фотошопира, да се направо медийно насира, накрая за пеене ще дрънка? Колко лева е изкарала в нещастната си кариера с народно пеене бре? Няма чалгалка, която да има по-нагло и по-отблъскващо присъствие с лични драми, изневери, прелюбодейства, сватби, разводи и каквото се сетите от този инструментариум, а някакви нейни чикиджии да ми дрънкат за гласове и народно пеене? Кои са бре важните качества, като Деса с нищо не се отличава с медийно граденият си образ с пача като Мара? Колко пъти се облече в народна носия и отиде да изкара 5 лева с народна музика? Бе д`еба и нещастната лицемерка, дето върти и суче като циганка, прави дуети с цигани и дори вокалната и техника е пропита с цигания, а тук я раздувате като балон все едно всяка вече е солистка в "Арена ди Верона"? Нали щеше да пробива по Испания, Щатите, на Луната и в "Млечния път"? Що седи още тук в тоя клошарник на Пайнера бре? Ми щото не става бре пич. Не става и затова тук в кочината. Айде стига раздуване, че 20 години писнахте на хората.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажни индивиди като Цура не заслужават хитове.

 

Продажна?

 

Каквато и ще да е,има глас, изключително висок при това, предлага нещо различно, а не снимаме едни и същи дивани и легла 10+ години.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура има рядко дразнещ глас. И почти не сме я чували да го ползва. Все плейбечи. Но все тая!

 

ЛУНА ПРЕЗИДЕНТ в Папараци тази вечер - това е важното!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи що не вземете така "десовите" да отврвете форума от наглото си присъствие, с подобни постчета? Какво пеене какви 5 лева на тая чалгарка пропаднала, която ще се побърка да се показва гола, да се фотошопира, да се направо медийно насира, накрая за пеене ще дрънка? Колко лева е изкарала в нещастната си кариера с народно пеене бре? Няма чалгалка, която да има по-нагло и по-отблъскващо присъствие с лични драми, изневери, прелюбодейства, сватби, разводи и каквото се сетите от този инструментариум, а някакви нейни чикиджии да ми дрънкат за гласове и народно пеене? Кои са бре важните качества, като Деса с нищо не се отличава с медийно граденият си образ с пача като Мара? Колко пъти се облече в народна носия и отиде да изкара 5 лева с народна музика? Бе д`еба и нещастната лицемерка, дето върти и суче като циганка, прави дуети с цигани и дори вокалната и техника е пропита с цигания, а тук я раздувате като балон все едно всяка вече е солистка в "Арена ди Верона"? Нали щеше да пробива по Испания, Щатите, на Луната и в "Млечния път"? Що седи още тук в тоя клошарник на Пайнера бре? Ми щото не става бре пич. Не става и затова тук в кочината. Айде стига раздуване, че 20 години писнахте на хората.... :gun_bandana:

То дори Валя е изкарала повече пари с народно. Да не говорим за по-дъртите певици. В такива моменти предпочитам проста пръчка като Емануела, която поне си знае жанра.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любима песен за сезона :Vishenka_05:

Няма омръзване, а в дискотека звучи 10х по-брутално! На Ганев парчетата тази година жестоко отлепят тапети

В дискотека те изкъртва това парче! Яд ме е да призная, че този сезон Яница е над Теда!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дискотека те изкъртва това парче! Яд ме е да призная, че този сезон Яница е над Теда!

Питаш ли ме мен :roll1:

 

Ама фактите са си факти, Теда да се стяга, че в противен случай ще се слуша повече Яна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питаш ли ме мен :roll1:

 

Ама фактите са си факти, Теда да се стяга, че в противен случай ще се слуша повече Яна!

Тя Теда може да ги забие с мазньоч в стил Кис ми бейби или Пълна програма, но се прави на рапЕрка още!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Теда може да ги забие с мазньоч в стил Кис ми бейби или Пълна програма, но се прави на рапЕрка още!

Мазнотиите са й в кръвта, ама не, та не! Ще се осъзнае все някога.. Галена чак пусна ориенталски ритъм, дето последните й песни изобщо не бяха такива! /изключвам "Шефката"/. И Теда ще се осефери, но да видим кога. Въпрос на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазнотиите са й в кръвта, ама не, та не! Ще се осъзнае все някога.. Галена чак пусна ориенталски ритъм, дето последните й песни изобщо не бяха такива! /изключвам "Шефката"/. И Теда ще се осефери, но да видим кога. Въпрос на време.

Ще избие рибата с песен в стил Адриана :D Или да направи кавър на Оп-оп на Луна, с разрешение от Президента, не като онази дебютантка (забравих й името), дето заглавията й гепи само.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...