Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще избие рибата с песен в стил Адриана :D Или да направи кавър на Оп-оп на Луна, с разрешение от Президента, не като онази дебютантка (забравих й името), дето заглавията й гепи само.

Е, по-добре да не изпада баш в такива крайности. Да си прави поп-фолк просто, да пуска ориенталски ритъм и да си пее нахъсано, но без да се прави на рапЕрка. До "Топ" й се получаваше, ама с този Къслев изобщо не й вървят нещата. Сигурно е най-ужасният композитор, с който Тедка е работила..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не им се получават нещата, искам да пробва с Ганев или да направи още едно парче с Биолчев.

С всеки да направи по песен и да прецени

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажна?

 

Каквато и ще да е,има глас, изключително висок при това, предлага нещо различно, а не снимаме едни и същи дивани и легла 10+ години.

От близо десетилетие харчи парите на може би най-големия вредител на България и дори го върза с дете. Ако това не е продажност, не знам какво е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От близо десетилетие харчи парите на може би най-големия вредител на България и дори го върза с дете. Ако това не е продажност, не знам какво е.

Те повечето са продажницил но поне работят там нещо. За тази е просто хоби.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи що не вземете така "десовите" да отврвете форума от наглото си присъствие, с подобни постчета? Какво пеене какви 5 лева на тая чалгарка пропаднала, която ще се побърка да се показва гола, да се фотошопира, да се направо медийно насира, накрая за пеене ще дрънка? Колко лева е изкарала в нещастната си кариера с народно пеене бре? Няма чалгалка, която да има по-нагло и по-отблъскващо присъствие с лични драми, изневери, прелюбодейства, сватби, разводи и каквото се сетите от този инструментариум, а някакви нейни чикиджии да ми дрънкат за гласове и народно пеене? Кои са бре важните качества, като Деса с нищо не се отличава с медийно граденият си образ с пача като Мара? Колко пъти се облече в народна носия и отиде да изкара 5 лева с народна музика? Бе д`еба и нещастната лицемерка, дето върти и суче като циганка, прави дуети с цигани и дори вокалната и техника е пропита с цигания, а тук я раздувате като балон все едно всяка вече е солистка в "Арена ди Верона"? Нали щеше да пробива по Испания, Щатите, на Луната и в "Млечния път"? Що седи още тук в тоя клошарник на Пайнера бре? Ми щото не става бре пич. Не става и затова тук в кочината. Айде стига раздуване, че 20 години писнахте на хората.... :gun_bandana:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ох, дори не мога да го възприема сериозно. Как така каво пеене? Не чуваш ли. Цяла България я знае с глас, другите неща, които изброи просто са ѝ помагали през годините да не остава прекалено дълго в сянка. Това е всичко. Каква ти е личната драма с Десислава? Не мога да разбера как може да се мрази толкова. И то безбожно талантлив изпълнител като Десиславчето :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ох, дори не мога да го възприема сериозно. Как така каво пеене? Не чуваш ли. Цяла България я знае с глас, другите неща, които изброи просто са ѝ помагали през годините да не остава прекалено дълго в сянка. Това е всичко. Каква ти е личната драма с Десислава? Не мога да разбера как може да се мрази толкова. И то безбожно талантлив изпълнител като Десиславчето :1000 (24):

 

Ами и аз не мога да възприема сериозно в едно изречение Деса и пеене, щото видно от всичко в последните 10 години Деса не може да пее повече от 20 минути на живо, без да и пада глас, да губи глас, да почива и да си пусне плейбека, ама и вие я раздувате до небесата точно с това. Живеете си в някакви илюзорни времена на "Нов фолк" от преди 15 години и ни приемате, ни предавате. То си е жалко, но на вас ви харесва. Само, че айде да се поогледате малко, че годината е 2018....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и аз не мога да възприема сериозно в едно изречение Деса и пеене, щото видно от всичко в последните 10 години Деса не може да пее повече от 20 минути на живо, без да и пада глас, да губи глас, да почива и да си пусне плейбека, ама и вие я раздувате до небесата точно с това. Живеете си в някакви илюзорни времена на "Нов фолк" от преди 15 години и ни приемате, ни предавате. То си е жалко, но на вас ви харесва. Само, че айде да се поогледате малко, че годината е 2018....

 

Това е абсурдно. Най-гласовитата певица, която всички признават ти всякак с еопитваш да я принизиш. И то на тема пеене. Нелепо е. С гласа си кара хората да плачат и да настръхват, умее доста стилове, ти си смучеш от пръстите глупости, защото очевидно имаш лична неприязън. Само ти си вярваш, обаче

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е абсурдно. Най-гласовитата певица, която всички признават ти всякак с еопитваш да я принизиш. И то на тема пеене. Нелепо е. С гласа си кара хората да плачат и да настръхват, умее доста стилове, ти си смучеш от пръстите глупости, защото очевидно имаш лична неприязън. Само ти си вярваш, обаче

 

Нито е най-гласовитата, нито е с най-добра бленда, нито е с най-добра техника, а да говорим за продължителност на вокалната изява е тотален провал. Никого не принизявам, никого не подценявам, никого не игнорирам, камо ли да иронизирам без повод. Въобще не ми дрънкайте какви стилове пее, защото нито един не умее като хората. Парите си ги изкарва с чалга и това е важното. Другото са мечти, на едни тинейджъри от преди 15 години, които минаха 30 и още си мислят, че Деса е дебютиращо дарование, щото този образ най-много им харесва. Нещата с нея отдавна не са това, което си въобразявахте едно време, че ще се случат. Не стана бре хора. Деса имаше данни, но се провали десетки пъти и накрая се върна в Пайнер....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

adorable нарече "нагъл дебил" Сеньора с косматия гръб в темата на Райна! Пак идвам за най-интересното. :3fdb8960598fa63e: Аз, като ви казвам, че съм на кадем на тоя форум, вие НЕ, та НЕ. :clap:
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Yaneva

 

На база снимките на Джиган, които си видяла, търбуха му на бременна дойка в кой месец оприличаваш? 6-ти, 7-ми? :3fdb8960598fa63e: И btw, точно той е бил, той бачка в Несебър/Слънчев Бряг през лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докрая на новата седмица очаквайте новият проект на Валя със специалното участие на дъщеря й Мария. Песента ще бъде в умерено темпо и ще е предназначена за празниците. Музиката е на самата Валя , а текста е на неповторимата Стефка Ангелова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

:zatvorena:

 

 

@Yaneva

 

На база снимките на Джиган, които си видяла, търбуха му на бременна дойка в кой месец оприличаваш? 6-ти, 7-ми? :3fdb8960598fa63e: И btw, точно той е бил, той бачка в Несебър/Слънчев Бряг през лятото.

 

За руска музика ли говорите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докрая на новата седмица очаквайте новият проект на Валя със специалното участие на дъщеря й Мария. Песента ще бъде в умерено темпо и ще е предназначена за празниците. Музиката е на самата Валя , а текста е на неповторимата Стефка Ангелова.

 

Ха, това ще е интересно.. Да видим Валя каква я е свършила, каква муза има и какво смята, че ще се хареса на аудиторията.

 

Стефка Ангелова е една топ текстописка от преди 15 години? Не знаех, че още пише за чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От близо десетилетие харчи парите на може би най-големия вредител на България и дори го върза с дете. Ако това не е продажност, не знам какво е.

 

И това какво общо има с факта, че вади хитове и мачка Преслава? Дано шупара още повече да и дава и да смазва все така. :3fdb8960598fa63e: Ако съм на нея ще го карам да плати на някой да изтрият всички клипове на Преса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Yaneva

 

На база снимките на Джиган, които си видяла, търбуха му на бременна дойка в кой месец оприличаваш? 6-ти, 7-ми? :3fdb8960598fa63e: И btw, точно той е бил, той бачка в Несебър/Слънчев Бряг през лятото.

Имам нещо твое, което не е добре! Какво ли да го правя ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това какво общо има с факта, че вади хитове и мачка Преслава? Дано шупара още повече да и дава и да смазва все така. :3fdb8960598fa63e: Ако съм на нея ще го карам да плати на някой да изтрият всички клипове на Преса. :1000 (29):

Чакай, чакай ... къде ги видя тия хитове? Мачкала Преслава? Вие тотално се побъркахте. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

adorable нарече "нагъл дебил" Сеньора с косматия гръб в темата на Райна! Пак идвам за най-интересното. :3fdb8960598fa63e: Аз, като ви казвам, че съм на кадем на тоя форум, вие НЕ, та НЕ. :clap:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Какъв космат гръб пък те гони тебе?

Иначе адорабъл хич не е адорабъл, като се заяде някой с него. Ама няма как да преживее факта, че вкусът му се разминава със сегашния и от девет кладенеца вода ще донесе, само и само да изкара любимките си над "мейнстрийма" и "комерс пачаврите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това какво общо има с факта, че вади хитове и мачка Преслава? Дано шупара още повече да и дава и да смазва все така. :3fdb8960598fa63e: Ако съм на нея ще го карам да плати на някой да изтрият всички клипове на Преса. :1000 (29):

В момента никой не мачка Преслава, камо ли Янева...

 

Иди на дискотека или гледай клиповете в нета/сторитата на Преса

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И това какво общо има с факта, че вади хитове и мачка Преслава? Дано шупара още повече да и дава и да смазва все така. :3fdb8960598fa63e: Ако съм на нея ще го карам да плати на някой да изтрият всички клипове на Преса. :1000 (29):

Аз ако бях на мЕстОто на Цура, щях да купя Пайнер и да стана шеф на всички кокошки. Никого нямаше да уволня, сами щяха да избягат. И щях да каня Галена на участия в хола да пее Шефката!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма толкова да не сте в час мъжете от ваща зодия. 1000%20(29).gif

 

 

 

Днес все ми излиза Твоите думи на Гуца... тая песен сигурно щеше да е направила 20млн ако не бяха я прецакали така. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента никой не мачка Преслава, камо ли Янева...

 

Иди на дискотека или гледай клиповете в нета/сторитата на Преса

Мачкат я Въртележката, Леко леко леко, Мамасита, Пара бизде, Мира и Ферди, да продължавам ли?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...