Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имам нещо твое, което не е добре! Какво ли да го правя ? :3fdb8960598fa63e:

 

Каквото искаш го прави. Надуша ли, че си направил нещо, фейк профили и тем подобни, които ми уронват престижа обаче, ще те спукам от съдебни дела. Имам съученик, дето стана топ адвокат в Пловдив. Такива казуси при него са по бързата процедура.

 

Да не стане така, че цяло лято да бачкаш за плащане на глоби? :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ха, това ще е интересно.. Да видим Валя каква я е свършила, каква муза има и какво смята, че ще се хареса на аудиторията.

 

Стефка Ангелова е една топ текстописка от преди 15 години? Не знаех, че още пише за чалгата.

 

Песента е кръчмарска песен с фолк елементи , не е поп-фолк. Стефка Ангелова отдавна не пише , но направи изключение за Валя с която поддържат добри отношения!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Какъв космат гръб пък те гони тебе?

Иначе адорабъл хич не е адорабъл, като се заяде някой с него. Ама няма как да преживее факта, че вкусът му се разминава със сегашния и от девет кладенеца вода ще донесе, само и само да изкара любимките си над "мейнстрийма" и "комерс пачаврите".

 

Един варненски. :3fdb8960598fa63e: Съжалявам, не знаех, че ще ти стане неудобно, сам си го споделял тук. Не е като да няма решение и за това де. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един варненски. :3fdb8960598fa63e: Съжалявам, не знаех, че ще ти стане неудобно, сам си го споделял тук. Не е като да няма решение и за това де. ;)

Хаха, не съм сигурен дали помниш правилно, едва ли точно гръб бих казал, той ми е може би най-малко косматата част от тялото. :1000 (29): Не е лесно да си космат урунгел. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Трудно ми е да преценя дали е по-прост, нагъл и гнусен въпросния.

И когато в 2 минути на живо има повече пеене отколкото в цели кариери (Андреа, Галена, Камелия и тн)

 

 

Неща, които не може да имаш с цици и измислени скандали, или пък богат мъж.

Дръжте на важните неща и качества.

Кралица ДесиСлава :happyppl:

 

Ама е много важно ако ша се хвали Деса, да не се пропусне да се спомене Камелия.

 

И къде скоро си я чувал прехвалената да пее повече от 2 минути наживо точно, да ни говориш пак каква невероятна певица е?

 

И колко точно учтиво пропускаш, че толкоз гласната не е като да е пропуснала да си покаже циците, да се възползва от мъж, изобщо пълна курвенска програма, ма нали, светата вода ненапита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бавно. Нали уж е в пайнерски канал :D

 

Тия аргументи на някой друг. :3fdb8960598fa63e: Всички, които се интересуват от чалга, отдавна разбраха, че Камелия има нова песен. Решението дали да я слушат или не, си беше тяхно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бавно. Нали уж е в пайнерски канал :D

Аз мислех че за темите им тука у форума говори. Гледам че най накрая темата за "можещата" певица с клизма и 15 страници отгоре е минала по брой прегледи тази на "разпоретината".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мислех че за темите им тука у форума говори. Гледам че най накрая темата за "можещата" певица с клизма и 15 страници отгоре е минала по брой прегледи тази на "разпоретината".

 

Това е, защото SG по цял ден рефрешва темата на Деса. Виж..това е му е фетиш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължи, моля. :1000 (29):

 

Тия аргументи на някой друг. :3fdb8960598fa63e: Всички, които се интересуват от чалга, отдавна разбраха, че Камелия има нова песен. Решението дали да я слушат или не, си беше тяхно.

Примири се, че Луна Президент решава кой да бъде гледан и кой не. Купила е повече гледания на Деса, защото е с по-къси крака от нейните, а Кама е конкуренция на изпълнителката на мегахита "Бягайте, крачета"

 

Аз мислех че за темите им тука у форума говори. Гледам че най накрая темата за "можещата" певица с клизма и 15 страници отгоре е минала по брой прегледи тази на "разпоретината".

И самостоятелна тема ли са й направили? Брях...

 

На Деса песента излезе месец след тази на Кама. А още преди това казах, че ще я мине. :1000 (29):

Кога ще спечеля от тотото, како?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Какъв космат гръб пък те гони тебе?

Иначе адорабъл хич не е адорабъл, като се заяде някой с него. Ама няма как да преживее факта, че вкусът му се разминава със сегашния и от девет кладенеца вода ще донесе, само и само да изкара любимките си над "мейнстрийма" и "комерс пачаврите".

Много съм си адорабъл, ако знаеш как да подходиш. Виж се как си подходил.

Кои са ми любимките? Предполагам, знаеш Глория колко я нареждам, че си я кара постарому и не се ъпгрейдва в разни отношения.

Не се мъча да ти налагам моя вкус. Но много от нещата, които вие налагате, не струват - грам не струват, радвате се на някакви бози, после и помен нямате от тях. И масово хората не ги знаят въпросните кои са - ако ще и 30 милиона да правят на месец. Има неща, които тежат повече. Смешно е да изтъквате гледания на певачки, които разправят, че нямат пари за концерт. Те и електорат нямат, с тия песни няма и да имат.

Иди и виж на концерт на Планета аудиторията каква е и дали няма да те хване срам. Иначе, харесват ми последните песни на Камелия, Преслава. Слушам всичко, което става за слушане. Повече не ме карай да се оправдавам. Всеки човек си е индивидуален и не се опитвай да обобщаваш вкусовете.

 

Първоначално ти ми беше един от любимите потребители, въпреки че не сме си писали никога - но пишеше много по-аналитично, подробно, задълбочено. Сега... пишеш някакви неща или да се заядеш, или да обидиш директно, или 2 изречения за гледания, гледания и само гледания. Но щом ти е интересно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито е най-гласовитата, нито е с най-добра бленда, нито е с най-добра техника, а да говорим за продължителност на вокалната изява е тотален провал. Никого не принизявам, никого не подценявам, никого не игнорирам, камо ли да иронизирам без повод. Въобще не ми дрънкайте какви стилове пее, защото нито един не умее като хората. Парите си ги изкарва с чалга и това е важното. Другото са мечти, на едни тинейджъри от преди 15 години, които минаха 30 и още си мислят, че Деса е дебютиращо дарование, щото този образ най-много им харесва. Нещата с нея отдавна не са това, което си въобразявахте едно време, че ще се случат. Не стана бре хора. Деса имаше данни, но се провали десетки пъти и накрая се върна в Пайнер....
Тъпа е като галош, но е повече от приятна за слушане! Стига си кривил и ти душа, гали ухото, каквото и да изкара.

 

 

@Yaneva

 

На база снимките на Джиган, които си видяла, търбуха му на бременна дойка в кой месец оприличаваш? 6-ти, 7-ми? :3fdb8960598fa63e: И btw, точно той е бил, той бачка в Несебър/Слънчев Бряг през лятото.

Аз много мразя да лъжа, какво остава за нещо такова. Щом го казвам публично тук, значи има за какво!

Търбухът беше доста набъбнал, но мен ме шашна краставичката, както и това, че Джиджа била активна в леглото. Обясняваше на приятеля ми как трябва да отива при него някъде си, говореше с един такъв доста категоричен и отракан тон. :1000 (29):

 

Разбира се, препоръчах на момчето да не се занимава, а и той не хареса наша Джиджа особено, та не се завтече. Една вечер бяхме на Слънчака и Джиджа пак се включи, та най-вероятно е пребивавала там, но сега се засрами и отрича. Иначе, като трябваше да говори за личните преживявания на Стела с някакъв мъж, беше словоохотлив.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм си адорабъл, ако знаеш как да подходиш. Виж се как си подходил.

Кои са ми любимките? Предполагам, знаеш Глория колко я нареждам, че си я кара постарому и не се ъпгрейдва в разни отношения.

Не се мъча да ти налагам моя вкус. Но много от нещата, които вие налагате, не струват - грам не струват, радвате се на някакви бози, после и помен нямате от тях. И масово хората не ги знаят въпросните кои са - ако ще и 30 милиона да правят на месец. Има неща, които тежат повече. Смешно е да изтъквате гледания на певачки, които разправят, че нямат пари за концерт. Те и електорат нямат, с тия песни няма и да имат.

Иди и виж на концерт на Планета аудиторията каква е и дали няма да те хване срам. Иначе, харесват ми последните песни на Камелия, Преслава. Слушам всичко, което става за слушане. Повече не ме карай да се оправдавам. Всеки човек си е индивидуален и не се опитвай да обобщаваш вкусовете.

 

Първоначално ти ми беше един от любимите потребители, въпреки че не сме си писали никога - но пишеше много по-аналитично, подробно, задълбочено. Сега... пишеш някакви неща или да се заядеш, или да обидиш директно, или 2 изречения за гледания, гледания и само гледания. Но щом ти е интересно...

Ами просто не ме вълнува твърде чалгата вече, не я виждам като нещо стойностно, както преди 4-5 години. Просто не мога да правя задълбочени анализи на нещо, което не е твърде дълбоко поначало. Отделно нямам и много време за такива неща - лекции, упражнения, проекти, другия семестър ми е дипломната работа. Не мога да си хабя аналитичното мислене за чалга, когато имам да пиша 80 страници проект, сещаш се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами просто не ме вълнува твърде чалгата вече, не я виждам като нещо стойностно, както преди 4-5 години. Просто не мога да правя задълбочени анализи на нещо, което не е твърде дълбоко поначало. Отделно нямам и много време за такива неща - лекции, упражнения, проекти, другия семестър ми е дипломната работа. Не мога да си хабя аналитичното мислене за чалга, когато имам да пиша 80 страници проект, сещаш се.

Daddy Bear ли си, не разбрах? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Daddy Bear ли си, не разбрах? :3fdb8960598fa63e:

Ти по добре коментирай това, аз лично за момент си помислих че си най-накрая дебютираш и то с хит на толбухинско Пете .... вместо на хасковското

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, харесват ми последните песни на Камелия, Преслава.

 

Четох, че "Много съм добра" те е зарибила до известна степен. А на Галенче мазнотийката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много мразя да лъжа, какво остава за нещо такова. Щом го казвам публично тук, значи има за какво!

Търбухът беше доста набъбнал, но мен ме шашна краставичката, както и това, че Джиджа била активна в леглото. Обясняваше на приятеля ми как трябва да отива при него някъде си, говореше с един такъв доста категоричен и отракан тон. :1000 (29):

 

Разбира се, препоръчах на момчето да не се занимава, а и той не хареса наша Джиджа особено, та не се завтече. Една вечер бяхме на Слънчака и Джиджа пак се включи, та най-вероятно е пребивавала там, но сега се засрами и отрича. Иначе, като трябваше да говори за личните преживявания на Стела с някакъв мъж, беше словоохотлив.

 

Наша Джиджа, вика. :roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох, че "Много съм добра" те е зарибила до известна степен. А на Галенче мазнотийката?

Тя все още не. Аз на Галена харесвам други песни - последно ми хареса "Моро му". Както и да е, аз сам по себе си не съм критерий.

На Емилия ми хареса, но малко илюминатска ми идва с тия дяволи и свещи. Още от "Кукла" и клипа към нея виждам някакви илюминатски наклонности при Ема. Бз се. :ДДД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...