Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво ще кажеш за записаната през 1999 година сладурска песньовка на леля ти? Нейният дебютен запис е:

 

 

Много по-яко звучи гласът тук, поамортизирала се е и тя!

 

Не е лоша песньовчицата, но дотам, не ме впечатлява особено. В моите представи предпочитам истинският дебют на Ивана да е със "100 патрона" - ХИТ, та дрънка. 1000%20(19).gif

 

За тези, които са ходели прави под масата тогава, да отбележа: "100 патрона" предизвика такъв БУМ в чалгата, че няколко месеца след издаването на песента, Пайнер натиснаха Ивана да запише продължение на парчето. Понеже бяха малоумни, го кръстиха "100 патрона - ремикс", но всъщност повече приличаше на друга песен, защото текстът беше различен. И тя стана голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е лоша песньовчицата, но дотам, не ме впечатлява особено. В моите представи предпочитам истинският дебют на Ивана да е със "100 патрона" - ХИТ, та дрънка. 1000%20(19).gif

 

За тези, които са ходели прави под масата тогава, да отбележа: "100 патрона" предизвика такъв БУМ в чалгата, че няколко месеца след издаването на песента, Пайнер натиснаха Ивана да запише продължение на парчето. Понеже бяха малоумни, го кръстиха "100 патрона - ремикс", но всъщност повече приличаше на друга песен, защото текстът беше различен. И тя стана голям хит.

Помня, че като пътувах по провинцията с баща ми, хващахме радио Веселина и той надуваше до дупка "100 патрона", пускаха я постоянно. Тогава ми беше направила впечатление и "Добра среща, приятели".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: това се получи много яко.

Не съм фен на Нела, но много харесвам нейния глас, интелект, осанка - много мейнстриймки :roll1: може да сложи в малкия си джоб като тяло, както и някои балади. Дотам. Не я следя, но ти ме нарочи. :roll1: Поне хубав майтап става. :roll1: Ама с теб става, защото разбираш.

 

Найш кво, аз и друг път съм казвал, че в нашата зодия има едно противоречие, или поне при мен го има. Разкъсвам се между това да съм в актуалната вълна и в същото време да съм сериозен и да се харесам и на културтрегери. Искам от всичко да разбирам и навсякъде да се котирам, ама не става. :stupid: В последно време явно съм си създал образ на монахиня в тоя форум. :roll1: Време е да покажем другата си страна. Тя също като Анелия излиза на показ при пълнолуние, сменям кожата. :roll1:

 

Любимата ми песен на Нелата - кючече, а тя секси до болка!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: това се получи много яко.

Не съм фен на Нела, но много харесвам нейния глас, интелект, осанка - много мейнстриймки :roll1: може да сложи в малкия си джоб като тяло, както и някои балади. Дотам. Не я следя, но ти ме нарочи. :roll1: Поне хубав майтап става. :roll1: Ама с теб става, защото разбираш.

 

Найш кво, аз и друг път съм казвал, че в нашата зодия има едно противоречие, или поне при мен го има. Разкъсвам се между това да съм в актуалната вълна и в същото време да съм сериозен и да се харесам и на културтрегери. Искам от всичко да разбирам и навсякъде да се котирам, ама не става. :stupid: В последно време явно съм си създал образ на монахиня в тоя форум. :roll1: Време е да покажем другата си страна. Тя също като Анелия излиза на показ при пълнолуние, сменям кожата. :roll1:

 

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Много си си добре. Преди години беше много по-дразнещ, истеричен и лабилен. Сега си се очукал, мен ме кефиш повече.

 

Ма няма лошо да се опитваш да се котираш навсякъде, много малко хора го могат. Не се получава винаги, но не е и нужно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Много си си добре. Преди години беше много по-дразнещ, истеричен и лабилен. Сега си се очукал, мен ме кефиш повече.

 

Ма няма лошо да се опитваш да се котираш навсякъде, много малко хора го могат. Не се получава винаги, но не е и нужно.

Моля? Как смееш? :1000 (29):

Очукал съм се, да. :1000 (29):

Не, не мога тая вечер. :roll1:

 

Винаги съм бил добро дете. :1000 (19): Ама и тогава беше забавно, де. :1000 (29):

 

Това е един мейнстрийм, който не спирах да въртя. Моля името ми да бъде сменено на "мейнстрийм". :1000 (29):

Ана е много енигматична. Върти нещо тя с високопоставено лице от ДПС, даже вече направо си е потурчена. Патрашкова се опита да зачекне нещо на тая тема в Папараци, ама Ана не поддаде. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на Нелата - кючече, а тя секси до болка!

Нали - кажи им. :)

Ей, на онова изпълнение на 10 г. на "Добре, че вали", с оная дълга червена рокля - направо ги отвя, по-добре се представи и от Глория и Ванча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали - кажи им. :)

Ей, на онова изпълнение на 10 г. на "Добре, че вали", с оная дълга червена рокля - направо ги отвя, по-добре се представи и от Глория и Ванча.

На живо е много по-яка, супер осанка, фино тяло, изправена, усмихната. На клипове е малко по-грубовата. На живо младее яко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На живо е много по-яка, супер осанка, фино тяло, изправена, усмихната. На клипове е малко по-грубовата. На живо младее яко.

Много е висока и стройна, много запазено тяло. Красива жена е, просто няма изразителна харизма. Но с "Добре, че вали" в НДК ѝ се получи като присъствие - беше като американска звезда.

Аз много харесвам и как говори по интервюта. Май е завършила и английска гимназия. Не е и някаква мастия. Въобще - жена на място.

Извинявам се за някои от изразните си средства тая вечер, но... така се получава понякога. :1000 (29): Не ми се изразява елитарно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтъри ще кажат, че е аутотюн бухахаха. Толкова си ги смучете от пръстите "аргументите", че мога само да ви предложа да се насладите на нещо хубаво и да зарежете измислените си доводи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е висока и стройна, много запазено тяло. Красива жена е, просто няма изразителна харизма. Но с "Добре, че вали" в НДК ѝ се получи като присъствие - беше като американска звезда.

Аз много харесвам и как говори по интервюта. Май е завършила и английска гимназия. Не е и някаква мастия. Въобще - жена на място.

Извинявам се за някои от изразните си средства тая вечер, но... така се получава понякога. :1000 (29): Не ми се изразява елитарно.

Простено да Ви е!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Лунчето май е купила гледания и на парчето на Джулка от пролетта? На №87 позиция е за вчера. А "Леко, леко, леко" вече е извън ТОП 100.

 

Приключи одисеята с "Млъкнете, мишки" ли кво беше там. :3fdb8960598fa63e: Жалко, вече нямаме да имаме тема за разговор. :confused:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Нелина! :Vishenka_05: И аз много я харесвам, и като визия, и като глас. Също обожавам да слушам интервютата ѝ - винаги стои много естествено, непринудено и лъха позитивизъм от нея. Словоохотлива е и прави впечатление да е с по-богата обща култура от останалите фолкаджийки.

Не е масово припозната като лидерка, защото макар и красива, не е с типичната за жена красота. Има някаква различност в нея, която не се възприема от повечето. А заслужава по-голямо признание!

 

И тук е с прекрасно изпълнение!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лунчето май е купила гледания и на парчето на Джулка от пролетта? На №87 позиция е за вчера. А "Леко, леко, леко" вече е извън ТОП 100.

 

Приключи одисеята с "Млъкнете, мишки" ли кво беше там. :3fdb8960598fa63e: Жалко, вече нямаме да имаме тема за разговор. :confused:

 

Явно е заета да купува гледания на разни келешки, вместо на себе си. Може да се вдигнат, ако плати реклама или гостува още някъде. Но по-вероятно да плати да й намалят сегашните. :D

 

Темата на разговор до 2028 е ясна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно е заета да купува гледания на разни келешки, вместо на себе си. Може да се вдигнат, ако плати реклама или гостува още някъде. Но по-вероятно да плати да й намалят сегашните. :D

 

Темата на разговор до 2028 е ясна!

И да плаща, и да не плаща, е ясно, че ще е актуална, а ръцете на мишките ще са горе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм фен на невероятната НЕЛИНА :Vishenka_05: Жалко, че Пайнер я ограничават в последните 12-13 години (щом сама си го е признавала в интервюта). Дано пак избухне с нещо като "Лято, слънце, море" или "От щастието най-боли" - едни от хитовете на 2016 г. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Para bizde“ на Назмилер звучи в най-гледаните турски сериали значи гледанията им идват и от Турция. Песента е тотален хит очаквам да мине и гледанията на “Мотел” и “Хабиби”!

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Para bizde“ на Назмилер звучи в най-гледаните турски сериали значи гледанията им идват и от Турция. Песента е тотален хит очаквам да мине и гледанията на “Мотел” и “Хабиби”!

Трябваше Деса, Стораро и Фики да кавърдисат нея :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се учудя ако я чуем в кавър на Стораро. Иначе това което кавърдисаха също е голям хит!

 

Е тук нали друг кючек от Турция коментираха, че са гепнали.

А и този който си посочил няма и 2 милиона, че да е чак такъв хит

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тук нали друг кючек от Турция коментираха, че са гепнали.

А и този който си посочил няма и 2 милиона, че да е чак такъв хит

Сто пъти му казах, че не е кавър на тая песен дето той си мисли и пак не вярва. :D

 

Ето ви част от песента - https://www59.zippyshare.com/v/2y3RABEa/file.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сто пъти му казах, че не е кавър на тая песен дето той си мисли и пак не вярва. :D

 

Ето ви част от песента - https://www59.zippyshare.com/v/2y3RABEa/file.html

 

Казах ти куплетите са гепнати няма как по-добре да знаеш тези песни от мен!

 

„Benim olum cok güzel , her yerde patron gibi gezer“ ... от тук почва куплета, но скоро ще се увериш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...