Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами сори, не мисля, че само защото е изкарала два хита в една година можем да я водим най-голямата от всички. :1000 (29): Определено бих казал, че една Емануела например е над нея- тя има повече милиони гледания, също има добри приеми по дискотеки (всъщност е една от най-големите дискотечни терминаторки въпреки ужасните й участия там), също така като гледам и баладата й ще завърши с повече гледания от тази на Преслава, която форумът удобно забравя или преписва само на Кеба (то най-малкото каква е тази ненадмината певица, която не може да направи и три милиона на песен, дори и нашата сега ще ги направи с песен дето феновете й не харесваме, за баладите да не говорим :1000 (29): ). Обратно към Емануела- ако сега пусне още една тупалка съвсем ще си затвърди лидерството, да не говорим колко хора в момента я гледат и й симпатизират във Випа през повечето време, аз лично чета предимно позитивни коментари за нея, с изключение на случая с Весела.

Анелия също е над Преслава- два тотални хита, с които само Да гори в любов може да се мери от Преславовите. Повече милиони, приеми по дискотеки, също така и опита за по-стойностна песен в лицето на Просяци също е по-забелязан от баладата на Преслава. Ако и днешната й вземе, че стане хит- съвсем. А ако стане хит и в Гърция- още по-съвсем. :1000 (29):

И btw една Името ти, макар и без толкова милиони, има по-добър прием. Но Камс не е претендентка за лидерка, затова не я посочвам.

Хайде, няма да посочвам и единствената изпълнителка на която всичките й песни за годината са хитове, че пак форума ще се изсипе да ме напада... :3fdb8960598fa63e: Или пък вечната й конкурентка на Прес, която тук е бая подценявана, но действително участва в хита на годината, а освен това има още три хита- сезонни и не съвсем сезонни. Но и двете посочени горе са достатъчни, за да са твърдо над Преслава.

 

Стига глупости :1000 (29): На Емануела песните са такъв шит, че не си сигурен коя от коя година е. Толкова са еднакви. И никоя не е от ранга на двете на Преслава.

За Алисия от теб разбирам, че е пускала песен тази година :1000 (29):

Името ти е кръчмарска боза, която всеки, който не му е важно пеенето харесва, а хора с нормален слух не биха издържали.

 

Преслава е недостижима. Другите да горят в любов :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам вие да сте броили Body Language и т.н. :1000 (29): И все пак ще направи 3 млн. до края на годината.

 

В тубата ли рови да извадиш тая песен? :3fdb8960598fa63e:

 

Аз броя всичко.

 

Отговори ми на въпросите, не се измъквай така. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че вече сте коментирали, но ми направи впечатление вчера Цецо Андреев с какво уважение говори за Преслава, без да му е клиентка. Намекна, че му е любимата певица и дори сподели, че Емануела й е правила мръсно на концерти и че няма право да се сравнява с нея. Истинска легенда! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

УЖасен гнусняр е този. Иначе си спомням, че май Преслава беше качвала снимка с него от Да гори в любов. И като стаана думааа

 

 

Готвим ли се за най-силния прием на 4

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости :1000 (29): На Емануела песните са такъв шит, че не си сигурен коя от коя година е. Толкова са еднакви. И никоя не е от ранга на двете на Преслава.

За Алисия от теб разбирам, че е пускала песен тази година :1000 (29):

Името ти е кръчмарска боза, която всеки, който не му е важно пеенето харесва, а хора с нормален слух не биха издържали.

 

Преслава е недостижима. Другите да горят в любов :1000 (29):

Е, сега... не говорим за качество, а за цялостен успех през годината. :1000 (29):

А и лично за мен Името ти е една от най-хубавите песни, голяма работа че е с кръчмарска нотка. Все едно ония мега чудовищни хитове от 90-те всичките са като на Глория. :1000 (29):

Баладата на Емануела също е на по-високо ниво, даже понякога си представям колко яко би стояла на Деса.

Преслава евентуално може да се бори за номер 1 откъм фен база, която я поддържа актуална и прави повечето й песни хитове... но и в това отношение Десови и Галенови сме й конкуренция. :D А ако говорим за признание от страна на българите като цяло знаем коя си е Най. :whistling: Това не значи, че е номер 1 за съответната година, за тази цел се изисква повече старание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, тук постоянно повтаряме едно и също за хитове на лятото, на есента, на годината, за номер 1 певици, за лидерки… но сякаш не говорим достатъчно за тази песен, в която се вижда потенциала да ги издуха всичките в дългосрочен план (освен Шефката :D). Да не говорим какъв интерес има към Денис, а и към Цветелина, която тази година изживява ренесанс в кариерата си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сега... не говорим за качество, а за цялостен успех през годината. :1000 (29):

А и лично за мен Името ти е една от най-хубавите песни, голяма работа че е с кръчмарска нотка. Все едно ония мега чудовищни хитове от 90-те всичките са като на Глория. :1000 (29):

Баладата на Емануела също е на по-високо ниво, даже понякога си представям колко яко би стояла на Деса.

Преслава евентуално може да се бори за номер 1 откъм фен база, която я поддържа актуална и прави повечето й песни хитове... но и в това отношение Десови и Галенови сме й конкуренция. :D А ако говорим за признание от страна на българите като цяло знаем коя си е Най. :whistling: Това не значи, че е номер 1 за съответната година, за тази цел се изисква повече старание.

Преслава си е Преслава. Няма друга с толкова награди, толкова години номер едно без конкуренция, толкова актуална дълго време и все така харизматична. С най-много последователи във фейсбук и инстаграм, без да съм видял нейни платени публикации. И това са факти, другото е казването на бялото черно поради някакви субективни причини :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си е Преслава. Няма друга с толкова награди, толкова години номер едно без конкуренция, толкова актуална дълго време и все така харизматична. С най-много последователи във фейсбук и инстаграм, без да съм видял нейни платени публикации. И това са факти, другото е казването на бялото черно поради някакви субективни причини :1000 (29):

Този пост е като отправен към Фокси. :1000 (29): Вместо двама Десови да спорим за Преслава по добре той да ти отговори, тогава вече ще стане забавно тук. :1000 (29):

На мен така или иначе вече не ми се говори повече за това... А и темата все пак започна от моя похвала спрямо Преслава, че има цели два прилични хита за годината. :1000 (29): Достатъчно я признавам, а покрай това признавам и когато в някои случаи съм грешил в преценката си за нея или проектите й. Но не мога да признавам всичко само защото във форумът от години е наложена дадена теза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този пост е като отправен към Фокси. :1000 (29): Вместо двама Десови да спорим за Преслава по добре той да ти отговори, тогава вече ще стане забавно тук. :1000 (29):

На мен така или иначе вече не ми се говори повече за това... А и темата все пак започна от моя похвала спрямо Преслава, че има цели два прилични хита за годината. :1000 (29): Достатъчно я признавам, а покрай това признавам и когато в някои случаи съм грешил в преценката си за нея или проектите й. Но не мога да признавам всичко само защото във форумът от години е наложена дадена теза.

 

:1000 (29): Не съм писал тези, а оза останалото факт, факт фаааааактите го сочат :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Не съм писал тези, а оза останалото факт, факт фаааааактите го сочат :1000 (29):

Хайде да пуска новия кючек вече, да покаже на всички коя е Най-голямата в това да се мъчи да убеждава хората, че не е най-голямата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и днес е първа, а чукурите паднаха до 4-та позиция. Колко дни вече е на 1 - во Галена?

Сега е 12-тия ден. И заформянето на третата седмица за чалгата стабилно на върха там.

Браво на Трендинг този път. И те не могат да отрекат доминацията на поп-фолка. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

До концерта се очакват още няколко горещи премиери от Джена, Емануела, Борис Дали и Галин, което е сериозна предпоставка, че гостите ще могат да станат свидетели и на няколко лайв премиери на голяма сцена по време на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин няма да участва. Може да излязат верни слуховете, че ще напуска.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин няма да участва. Може да излязат верни слуховете, че ще напуска.

Ми той и песен от сто години май не е имал. Може би затова.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още си му рекламират участията в сайта на Планета.

Те и на Кама ги рекламираха около година

Не вярвам да си бие камшика - по-скоро като Веско Глория Славка нещо да се е договорил

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...