Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не ни подценявай, на база собствения си занижен вкус! :3fdb8960598fa63e: и в Уорнър мюзик да е тая, не бих се "празнила" на нейните детски песнички.

Занижен ми е вкуса. Не е извисен като да се дера на да не би да ти е златен :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малко не върви същия човек, който изкарваше "Позна ли ме" някакъв турбо хит, защото видиш ли канели Азис по предавания и... хората знаели за песента му!, да прави някакви теории на конспирацията за "Да гори в любов", която, колкото и да е изтъркана, с лекота стана най-слушаното нещо в чалгата от "Шушана" насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Занижен ми е вкуса. Не е извисен като да се дера на да не би да ти е златен :3fdb8960598fa63e:
Заради това си стоиш девствен... :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Аз обожавам тази песен на дуетната й половинка. :Vishenka_05:

 

А аз тази.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко не върви същия човек, който изкарваше "Позна ли ме" някакъв турбо хит, защото видиш ли канели Азис по предавания и... хората знаели за песента му!, да прави някакви теории на конспирацията за "Да гори в любов", която, колкото и да е изтъркана, с лекота стана най-слушаното нещо в чалгата от "Шушана" насам.

Къде забравяш Името ти и Въртележката. Това са трите хита на сезона, като само Камелийната има шанс да се помни по-дълго.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" мина по гледания "Дай ми любов".

 

Давай, Преси. Мачкай Смядово! :Vishenka_05:

 

Не се изтриваш (11.2017) > Моро му (02.2017)

Обратно в играта (02.2018) > Просто шоу (12.2017)

Да гори в любов (09.2018) > Дай ми любов (05.2018)

 

Фиклена, ще коментираш ли? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не плюе на попфолка и си бълва стандартни парчета, които се очакват от хората. Галена експериментира и бяга от чалгарското, затова е така. Не броя Шефката, която не е нейна песен. Ако си пусне песен тип Пак ли, ще избие рибата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не плюе на попфолка и си бълва стандартни парчета, които се очакват от хората. Галена експериментира и бяга от чалгарското, затова е така. Не броя Шефката, която не е нейна песен. Ако си пусне песен тип Пак ли, ще избие рибата.

 

Ами да пусне какво се прави на интересна нали е поп-фолк изпълнител.

А и “Просто шоу” , “Дай ми любов” , “Моро му” какво са? И те са поп-фолк ,но не и се получава защо не го признаете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да пусне какво се прави на интересна нали е поп-фолк изпълнител.

А и “Просто шоу” , “Дай ми любов” , “Моро му” какво са? И те са поп-фолк ,но не и се получава защо не го признаете!

Аз го признавам - не ме кефят тия песни. А Маракеш пък е най-големият оцет в кариерата й, макар и бясна чалга.

Кефеха ме Хавана Тропикана, Точно никога, Дай ми, Боже, прости, Стара каравана, Завиждайте... Последните две години - нищо. Само Мама Ураган признавам като хит. Даже започнах да симпатизирам на противната ми Преса, Пада звезда се ядваше.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го признавам - не ме кефят тия песни. А Маракеш пък е най-големият оцет в кариерата й, макар и бясна чалга.

Кефеха ме Хавана Тропикана, Точно никога, Дай ми, Боже, прости, Стара каравана, Завиждайте... Последните две години - нищо. Само Мама Ураган признавам като хит. Даже започнах да симпатизирам на противната ми Преса, Пада звезда се ядваше.

 

Радвам се за точният ти коментар. Аз мисля ,че от “Пада звезда” Преслава е над Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко не върви същия човек, който изкарваше "Позна ли ме" някакъв турбо хит, защото видиш ли канели Азис по предавания и... хората знаели за песента му!, да прави някакви теории на конспирацията за "Да гори в любов", която, колкото и да е изтъркана, с лекота стана най-слушаното нещо в чалгата от "Шушана" насам.

Само че когато излезе песента на Азис я знаеха почти всички, с които съм говорил. Телевизиите му направиха много добра реклама. При Преслава не е съвсем същото. Никаква база за сравнение със Шушана, която даже и в новините влезе.

Вижте, не искам повече да споря. Спирам да отговарям на захапките и намеците за това какво съм казвал, кой каквото си иска да мисли. Омръзна ми всички да ме нападат, защото съм използвал форума по предназначение и съм решил да си изкажа мнението, след като за поредна година съм отчел тази странна аномалия Преслава да има само по един такъв хит всяка година. Ако Рамания предпочита да не изказвам своето мнение и да говоря за тази песен от позитивната страна, добре, и без това казах достатъчно в негативен аспект. Песента наистина е голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че когато излезе песента на Азис я знаеха почти всички, с които съм говорил. Телевизиите му направиха много добра реклама. При Преслава не е съвсем същото. Никаква база за сравнение със Шушана, която даже и в новините влезе.

Вижте, не искам повече да споря. Спирам да отговарям на захапките и намеците за това какво съм казвал, кой каквото си иска да мисли. Омръзна ми всички да ме нападат, защото съм използвал форума по предназначение и съм решил да си изкажа мнението, след като за поредна година съм отчел тази странна аномалия Преслава да има само по един такъв хит всяка година. Ако Рамания предпочита да не изказвам своето мнение и да говоря за тази песен от позитивната страна, добре, и без това казах достатъчно в негативен аспект. Песента наистина е голям хит.

Като Шушана втора няма и не се знае дали ще има скоро.

Това, че телевизиите са направили реклама на хАзис, не значи, че песента му ще бъде харесвана или че изобщо става за нещо. Преса няма нужда от реклама, за да се завърти масово. Малцина са като нея, може би само Анелия и Алисия се доближават. Просто обхващат не само мангалската аудитория.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като Шушана втора няма и не се знае дали ще има скоро.

Това, че телевизиите са направили реклама на хАзис, не значи, че песента му ще бъде харесвана или че изобщо става за нещо. Преса няма нужда от реклама, за да се завърти масово. Малцина са като нея, може би само Анелия и Алисия се доближават. Просто обхващат не само мангалската аудитория.

Според мен песента на Азис успя да си постигне целта да достигне до различните таргети. Това, за жалост, наистина не е достатъчно, защото повечето хора навярно не са я слушали втори път и тя със сигурност не е хит от ранга на Хабиби и Мотел, но пак е нещо. Колкото и да е рядко срещано през 2018, телевизията успя да направи дадена песен широко известна сред народа. Много по-зле щеше да е ако беше някакъв тотален флоп, какъвто се изкарва понякога и навярно като за нивото на Азис е такава. Истината може би е някъде по средата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис си е хитрец и въпреки че използва Манева, за да се опита да изкара пореден хит, то песента е тъпа и както виждаме не сташа и популярна. НЕ съм я чувал в никое заведение. Време му беше и на него да флопне, защото иначе много на високо започва да лети. Преслава ги изби с есенно-зимното си предложение. Онзи ден я чух 3 пъти в дискотека, а отидох в 2 и нещо :1000 (29): И всички се разцепват все едно за първи път я слушат. Кралица :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за точният ти коментар. Аз мисля ,че от "Пада звезда" Преслава е над Галена

 

И аз не харесвам последните песни на Галена, но не може да си кривим душата, че Моро му не е хит. Айде моля те

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за точният ти коментар. Аз мисля ,че от “Пада звезда” Преслава е над Галена
Ами не, защото дуетът с Джена после не беше нещо уау. Може би с "Не се изтриваш" мина пред Галя отново, като досега успява да се задържи там, което не означава, че онази няма да отвърне на удара. Не се успокоявайте, но и не бъдете ехидни, за да не ревете после! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте още 5 хита за "Попфолк хит 2018" - тримесечна класация

1.Преслава - Да гори в любов - 21 108 :Vishenka_05:

2.Галена и Цветелина Янева - Маракеш - 20 910

3.Анелия - Просяци - 17 400

4.Алисия и Константин - Любов ли е - 16 312

5.Азис - Позна ли ме? - 16 220

 

6.Яница - Въртележката - 15 540

7.Емануела и Джордан - Купих ти сърце - 15 100

8.Камелия ft. Сашо Роман - Името ти - 14 810

9.Тони Стораро ft. Галена - Шефката - 13 216

10.Рени - Искам бебе - 12 228

 

https://signal.bg/%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%...87%D0%B8%D0%B5/

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 млн. гледания е чукнала тази концертна версия на "До тук". И както във форума обичате да казвате, така да възкликна и аз: Кралица! :Vishenka_05:

 

Голям фурор беше. Хората не знаеха дали да пеят, или да крещят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте още 5 хита за "Попфолк хит 2018" - тримесечна класация

1.Преслава - Да гори в любов - 21 108 :Vishenka_05:

2.Галена и Цветелина Янева - Маракеш - 20 910

3.Анелия - Просяци - 17 400

4.Алисия и Константин - Любов ли е - 16 312

5.Азис - Позна ли ме? - 16 220

 

6.Яница - Въртележката - 15 540

7.Емануела и Джордан - Купих ти сърце - 15 100

8.Камелия ft. Сашо Роман - Името ти - 14 810

9.Тони Стораро ft. Галена - Шефката - 13 216

10.Рени - Искам бебе - 12 228

 

https://signal.bg/%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%...87%D0%B8%D0%B5/

 

Страшна пародия е станала тая класация. Най-големите хитове на 7 и 9 място, а бозите на Анелия и Азис в топ 5. Последното място няма да го коментирам. :1000 (29):

 

Аз го признавам - не ме кефят тия песни. А Маракеш пък е най-големият оцет в кариерата й, макар и бясна чалга.

Кефеха ме Хавана Тропикана, Точно никога, Дай ми, Боже, прости, Стара каравана, Завиждайте... Последните две години - нищо. Само Мама Ураган признавам като хит. Даже започнах да симпатизирам на противната ми Преса, Пада звезда се ядваше.

 

 

И как Маракеш ще е бясна чалга, ти добре ли си? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте още 5 хита за "Попфолк хит 2018" - тримесечна класация

1.Преслава - Да гори в любов - 21 108 :Vishenka_05:

2.Галена и Цветелина Янева - Маракеш - 20 910

3.Анелия - Просяци - 17 400

4.Алисия и Константин - Любов ли е - 16 312

5.Азис - Позна ли ме? - 16 220

 

6.Яница - Въртележката - 15 540

7.Емануела и Джордан - Купих ти сърце - 15 100

8.Камелия ft. Сашо Роман - Името ти - 14 810

9.Тони Стораро ft. Галена - Шефката - 13 216

10.Рени - Искам бебе - 12 228

 

https://signal.bg/%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%...87%D0%B8%D0%B5/

Класациите на Сигнал наистина стават все по-шокиращи. Дори и аз бих признал, че от ТОП 5 само песента на Преслава е конкурент на Шефката и Купих ти сърце откъм хитовост, а от тук излиза, че дори не са в една графа.

Какво се случи с този сайт, доскоро беше толкова добър?

 

1 млн. гледания е чукнала тази концертна версия на "До тук". И както във форума обичате да казвате, така да възкликна и аз: Кралица! :Vishenka_05:

 

Най-голямата! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...